• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tanvald a okolí

20. května 2013 
@rozarka65 TAk az se to bude hodit tak pisni a muzem se dohodnout:slight_smile:
5. únor 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@divisovarenata jj,určitě..ale asi to nechám,až bude lepší počasí.. :wink:
6. únor 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Jj nechame to az bude lepsi pocasi.
6. únor 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nejsem přímo z Tanvaldu,jsem z Jablonce, tak kdybyste podnikaly něco tady poblíž,ráda se přidám:slight_smile: Miminko ještě nemám,čekáme ho v červenci, tak potom se můžeme scházet i s kočárky:slight_smile:
6. únor 2013 ve 12:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@smartbear13 Ahojky urcite se muzem sejit a v lete s kocarkem:slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@divisovarenata Super, do Tanvaldu to není daleko, ať už autem nebo autobusem, aspoň budeme mít vždycky výlet:slight_smile: Já nejsem rodilej jablonečák, přišla jsem sem za manželem z Prahy, tak pořád poznávám nový věci a zrovna v Tanvaldu jsem před dvěma lety dělala řidičák, takže u vás to už trošku znám:slight_smile: Aspoň teda trasu,kterou jsem jela:slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13Ahojky ja take nepochazim z Tanvaldu jsem tady pres rok dceri je 15mesicu,nastehovala jsem do Tanvaldu za pritelem.Jinak jsem bydlela v Liberci.Jezdi se dobre i vlakem jezdi vlakem kdyz nemam k dispozici auto. Uz vis co to bude:slight_smile:)
7. únor 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 Ahoj nejsi treba na facebooku?
7. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@divisovarenata Jasně, jsem, najdi si mě pod Lucie Mlčkovská:slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Ahojky nejsi treba na facebooku?
7. únor 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka20 Ahojky jsme take z Tanvaldu pokud budes chtit muzem se s detma sejit mam 15mes.holcicku,bydlim tady vic nez rok take jsem se sem nastehovala.pa:slight_smile:
7. únor 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se to rozjelo... :wink:
@divisovarenata jsem,ale s fb nekamarádím...teď ho zrovna používám 2x v týdnu,ale krom profilové fotky,tam nic nevkládám a ani přes fb nekomunikuji...
7. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Ahojky uz zacina byt docea hezky,by jsme se mohli sejit az se ti to bude hodit:slight_smile:)
16. dub 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@divisovarenata Ahojky,měla jsem pocit,že sem už nikdo nechodíte... :grinning: Jj,určitě...jen teď mám děti nemocné...zítra bych měla jet do Tanvaldu na ušní,ale uvidím,jak bude mojí mladší...
Přemýšlela jsem o tomhle,ale tam bude asi milion lidí
http://www.stastnazeme.cz/
A sem se chystám
http://www.strevlik.cz/verejnost/tvorive-dopoledne/id:18790/Tvoriva-dopoledne-pro-deti-a-jejich-rodice-

A tebe něco napadá?
16. dub 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 No uz sem moc nechodim,zatim me nic nenapada ale kouknu na tvoje odkazy:slight_smile:
16. dub 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@divisovarenata nebo se můžeme sejít na hřišti,ale u nás byl minulý týden ještě sníh...
16. dub 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@divisovarenata tak jsem se konečně dostala do Oldřichova a je to tam moc pěkné... už se těšíme na příště..:slight_smile:
20. kvě 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek