Tanvald a okolí

Ahojky..🙂 ..hledám maminky z Tanvaldu a okolí...na popovídání, podnikání nějakých akcí,výletů...jsem z Plavů....mám dvě holčičky 3,5roku a 8měs....R.
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
divisovarenata
5. únor 2013
@rozarka65 TAk az se to bude hodit tak pisni a muzem se dohodnout🙂
rozarka65autor
6. únor 2013
@divisovarenata jj,určitě..ale asi to nechám,až bude lepší počasí.. 😉
divisovarenata
6. únor 2013
@rozarka65 Jj nechame to az bude lepsi pocasi.
smartbear13
6. únor 2013
Ahoj holky, nejsem přímo z Tanvaldu,jsem z Jablonce, tak kdybyste podnikaly něco tady poblíž,ráda se přidám🙂 Miminko ještě nemám,čekáme ho v červenci, tak potom se můžeme scházet i s kočárky🙂
divisovarenata
7. únor 2013
@smartbear13 Ahojky urcite se muzem sejit a v lete s kocarkem🙂
smartbear13
7. únor 2013
@divisovarenata Super, do Tanvaldu to není daleko, ať už autem nebo autobusem, aspoň budeme mít vždycky výlet🙂 Já nejsem rodilej jablonečák, přišla jsem sem za manželem z Prahy, tak pořád poznávám nový věci a zrovna v Tanvaldu jsem před dvěma lety dělala řidičák, takže u vás to už trošku znám🙂 Aspoň teda trasu,kterou jsem jela🙂
divisovarenata
7. únor 2013
@smartbear13ahojky ja take nepochazim z Tanvaldu jsem tady pres rok dceri je 15mesicu,nastehovala jsem do Tanvaldu za pritelem.Jinak jsem bydlela v Liberci.Jezdi se dobre i vlakem jezdi vlakem kdyz nemam k dispozici auto. Uz vis co to bude🙂)
divisovarenata
7. únor 2013
@smartbear13 Ahoj nejsi treba na facebooku?
smartbear13
7. únor 2013
@divisovarenata Jasně, jsem, najdi si mě pod Lucie Mlčkovská🙂
divisovarenata
7. únor 2013
@rozarka65 Ahojky nejsi treba na facebooku?
divisovarenata
7. únor 2013
@bublinka20 Ahojky jsme take z Tanvaldu pokud budes chtit muzem se s detma sejit mam 15mes.holcicku,bydlim tady vic nez rok take jsem se sem nastehovala.pa🙂
rozarka65autor
7. únor 2013
tady se to rozjelo... 😉
@divisovarenata jsem,ale s fb nekamarádím...teď ho zrovna používám 2x v týdnu,ale krom profilové fotky,tam nic nevkládám a ani přes fb nekomunikuji...
divisovarenata
16. dub 2013
@rozarka65 Ahojky uz zacina byt docea hezky,by jsme se mohli sejit az se ti to bude hodit🙂)
rozarka65autor
16. dub 2013
@divisovarenata Ahojky,měla jsem pocit,že sem už nikdo nechodíte... 😃 Jj,určitě...jen teď mám děti nemocné...zítra bych měla jet do Tanvaldu na ušní,ale uvidím,jak bude mojí mladší...
Přemýšlela jsem o tomhle,ale tam bude asi milion lidí
http://www.stastnazeme.cz/
A sem se chystám
http://www.strevlik.cz/verejnost/tvorive-dopole...

A tebe něco napadá?
divisovarenata
16. dub 2013
@rozarka65 No uz sem moc nechodim,zatim me nic nenapada ale kouknu na tvoje odkazy🙂
rozarka65autor
16. dub 2013
@divisovarenata nebo se můžeme sejít na hřišti,ale u nás byl minulý týden ještě sníh...
rozarka65autor
16. dub 2013
rozarka65autor
20. kvě 2013
@divisovarenata tak jsem se konečně dostala do Oldřichova a je to tam moc pěkné... už se těšíme na příště..🙂
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další