• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství v Kanadě

16. prosince 2012 
......jestli tady mám nějakou maminku,která byla...je a chce být těhotná v Kanadě......tak budu ráda,když se sem ozve :wink: ....a kdyby byla úplně náhodou taky z Edmontonu,tak bych skákala radostí :astonished: .......čechů je nás tu málo a žen ještě mín......kamarádku na povídání bych uvítala moc :sunglasses:
28. led 2011 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@34blondie znám češku v Kanadě,která má několikaměsíční holčičku a její muž je taky Čech,ale už dlouho tady nežije.Budeš chtít kontakt?
28. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@makreluska ....no určitě!!!!děkuji :dizzy_face: .....jen je otázka ve kterém státě žije :unamused: my žijeme v Edmontonu v Albertě a tady je to všechno jako za krále klacka :rolling_eyes: ....takže se zkušenosti nemusí moc shodovat,ale budu moc ráda....kéž by žila přímo tady....čechů je nás tu jak máku,takže si nemám moc možností popovídat :slight_smile:
28. led 2011 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@34blondie Oni mi to psali,ale já si to nepamatuju :frowning2: Pro mě to není důležité,tak nepamatovačka...
29. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nedávno jsem se přestěhovala na pár měsíců do Kanady. Jsem čerstvě těhotná a v Kanadě budu až do konce šestého měsíce. Přijde mi, že zdravotní péče je zde hodně rozdílná, prosím tedy o jakékoliv rady a doporučení, jak to zde chodí s těhotenskou péčí (ultrazvuky, genetická vyšetření atd.). Díky
16. pro 2012 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek