• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné a maminky v Ústeckém kraji

Ahoj,
ráda bych otevřela diskusi z Ústeckého kraje :slight_smile:
4. led 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, odkud jsi ? Hlásím se do Ústeckého kraje :wink:
4. led 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se také hlásím, jsem z Dobroměřic u Loun :grinning:
4. led 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásí se Teplice :sunglasses:
4. led 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlaásím se přímo z Ústí nad Labem :slight_smile:
4. led 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Teplic :slight_smile:
4. led 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se hlásím :slight_smile: A taky Dobroměřice u Loun :grinning:
4. led 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Ústí n.L. :slight_smile:
4. led 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,mám velkou radost,že se Vás tu objevilo už tolik.Já bydlím kousek od Teplic a mimčo čekám až v červnu.Teď jsem byla na odběrech krve na triple testech.Těším se,že se brzo zase některá z Vás nebo nějaká nová mamina ozve :slight_smile: zatím se mějte papa Lucka
4. led 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, do června Ti to uteče-ani se nenaděješ. Já si říkala, jak to celé ty měsíce vydržím. No a teď tu spinká můj brouček a ani nevím, jak rychle to uteklo.Přeji Ti pohodové těhotenství. :slight_smile:
5. led 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že s Makak jsme tu jediné snažilky jsem z Mostu :wink:
5. led 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky teplicandy (nebo aspon skoroteplicandy), my cekame mimi v srpnu, takze mame pred sebou jeste veeeelky kus cesty...

hanah_2002 - moc gratuluju ke krasnemu chlapeckovi, fakt je kouzelny...

luckaa - luci - drzim palce na vysledky triple testu, mnne to ceka az v unoru...ale uz ted mam strach :unamused: kde presne bydlis?
5. led 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussy moc děkuji :slight_smile:.Holky teplicandy, kde budete rodit?Už nad tím přemýšlíte?
5. led 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, taky jsem se dívala na tvé album, moc krásné mimčo. Ty jsi rodila v Teplicích ?
5. led 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, rodila jsem v Ústí a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Teplická porodnice nemá moc dobrou pověst, ale vím to jen z doslechu.Možná to jsou jen pomluvy, nevím. Ale chtěla jsem mít klid a pohodlíčko. Měla jsem nadstandart a opravdu supr :grinning: . Jsou tam skvělé sestřičky a vůbec to prostředí. Nevypadá to tam jako v nemocnici, ale spíš jako v hotelu.Nesnáším nemocnice, ale takhle to bylo v pohodě.Jo a já mám velice špatnou zkušenost s Teplickou pohotovostí.Jednou jsem se tam ocitla 3x se zápalem plic. Bylo to během dvou dnů a nic tam nepoznali. A to mě tam na jednu z těch třech návštěv vezla sanita, protože už jsem myslela, že bude po mě. A oni mi tam řěkli: to musíte vydržet.Ale samy při tom nevěděli, co mi vlastně je :rolling_eyes:.
5. led 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, Mostecká porodnice taky nemá dobrou pověst, největší chválu jsem slyšela na Kadaň
5. led 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla taky moc ráda, kdyby mi vyšel nadstandart. Hani, cítím, že už to bude velmi velmi brzy, ale taky se můžu mýlit, když mi všichni doktoři od vánoc vyhrožují, že na další kontroly už nedorazím :slight_smile:
5. led 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v těch datumech nějaký bordel. Kdy by Ti měli ten porod vyvolávat? Zítra?
5. led 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě nezapomeň hned jak přijdeš na příjem do porodnice říct, že chceš nadstandart.Oni se Tě pak totiž hned ujmou sestřičky z nadst.Mě když přijímali, tak tam hned volali, jestli mají místo a hned se domlouvali se sestřičkama.
5. led 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy :slight_smile: ,Hanah děkuji za přání pohodového těhotenství,jenže já jsem taková povaha,že na každou kontrolu se klepu nervama ať je vše s prckem v pořádku,chudák můj přítel,ještě,že ho mám.No jinak doufám,že to rychle uteče a už se těším,až budu mít u sebe taky takové nádherné miminko,jako máš Ty.Luccy moc děkuji,snad výsledky dopadnou dobře,jinak jsem přímo z Duchcova.Jinak já bych nejradši rodila v Ústí,tak bych byla ráda Hanah,kdybys mi poradila jak asi dopředu se tam ozvat,slyšela jsem,že snad nejpozději do šestého měsíce?
5. led 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a holkám snažilkám přeji hodně štěstíčka,vím o čem mluvím,trvalo nám to docela dlouho,než se zadařilo,dokonce už doktor uvažoval,že nás pošle na umělé oplodnění,ale nakonec to vyšlo :slight_smile:
5. led 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra v 9:00 kontrola plodové vody, když do té doby neporodím, tak hospitalizace v neděli v devět a zároveň vyvolání porodu, ale datum neřeš, bude to nejspíš dnes, bolest se začíná stupňovat.
5. led 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzovi,tak držím pěstičky ať všechno dobře dopadne a pak se určitě ozvi a dej nám vědět,hooooodně štěstíčka :slight_smile:
5. led 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do porodnice se určitě nahlásit včas.Dnes berou pouze 40 rodiček, co jsou mimoústecký.Nevím přesně jestli měsíčně nebo týdně. Já se hlásila cca v 8. měsíci a byla jsem 35. Takže je určitě lepší dřív než později. Stačilo tam pouze zavolat a bylo to. Rovnou mě objednali i na předporodní kurz.O tom pořadníku mi řekla jedna mamina z Teplic. Kdyby mi to tenkrát neřekla, tak bych otálela a možná bych musela rodit v TP.
5. led 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za radu Hanah,pokud to půjde tak určitě půjdu rodit radši do Ústí.
5. led 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se taky přidávám.Jsem sice z kraje Libereckého, ale pocházím z Teplic a segry bydlí v Ustí.Takže jsem skoro Vaše.Doufám, že vám to nebude vadit. :sunglasses:
9. led 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj anney jasně,že nevadí,přeji příjemné těhotenství a doufám,že zavítaš častěji :wink:
9. led 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa, já jsem tu pořád, jen odskakuji k různým tématům.Jsem ráda, že jsem koníka objevila.Tolik užitečných rad nevyčteš v žádný knize a ani doktor ti toho tolik nepoví.Protože tohle jsou přesný pocity každý těhulky a tak .Jinak díky za přijetí.A ty jsi taky z ustí? :grinning:
9. led 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenko, já jsem také snažilka z Mostu :slight_smile: .Z tou mosteckou porodnicí už to není tak hrozné, jak to bývalo. V létě tu rodila moje kamarádka a na konci září švagrová a obě byly spokojené. Jen je tady moc rodiček,takže šance na nadstandart je téměř nulová...
9. led 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anney já nejsem z Ústí,bydlím kousek od Teplic,v Ústí mám ségru.Je to pravda,že je to tady super,hodně užitečných rad a pokud je potřeba,tak i podpora.Já třeba čekám na výsledky triple testů,k doktorovi jdu 15.1.,tak jsem zvědavá.Měla jsem teď zdravotní problémy,tak jsme trávili sobotní noc s přítelem na pohotovosti,dělali mi i ultrazvuk,tak hlavně,že vím,že ten prcek je v pořádku,to mě uklidnilo.
9. led 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se k ústečandám! Těm co čekají miminka držím palečky ať to proběhne v pořádku a těm co je už mají, přeji hlavně zdravíčko těch jejich prďolek.
Jinak jsem sice z Ústí, ale původně z Teplic - do ÚL jsem se přestěhovala za manželem. Rodila jsem v ústecké nemocnici a byla jsem moc spokojená, dokonce na mě vyšel i nadstandart, který jsem chtěla hlavně kvůli svojí koupelně :slight_smile:
10. led 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek