• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné a maminky v Ústeckém kraji

Ahojky, tak já to mám úplně naopak. 22 let jsem žila v Ústí a pak jsem se přestěhovala za přítelem do Teplic. Ale Teplice se mi líbí víc než ÚL.Bydlela jsem na Skalce, takže docela hrůza.
Přeji krásný zbytek dne :slight_smile:
10. led 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer do ústeckého kraje...já jsem z Ústí a moje skoro 11měsíční ratolest mi spinká v postýlce.
Jinak gratuluji Zůzovým k miminku.
A k té porodnici v Ústí. Já byla na dvoulůžáku, koupelna jen pro nás, ale co mě dohnalo k slzám byla sestřička ohledně kojení. Opravdu příjemná k nikdy nekojící začátečnici :angry: Zato dětské sestřičky jsou zlatíčka. Mazlí se s těmi dětmi. :slight_smile:
13. led 2007 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ústečáky a okolí.Žila jsem v UL 27let,teď jsem v Praze,ale na Ústí nedám dopustit.Pracovala jsem v nemocnici,tak si ráda čtu co o ní píšete.Tak se vám sem občas"nabourám" :slight_smile:.Mějte se krásně!!!
Gratuluju k miminkům!
14. led 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,měla jsem štěstí a nadstandart jsem chytla. U sestřiček mě mátlo to, že každá jiný názor, radu, způsob kojení, ale zvládly jsme to :wink: .
15. led 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzovi: gratuluju k miminku. Tak to jsi byla těhulka už na svatbě? Měli jste jí chvíli před námi.
15. led 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, ve 13.TT, ale ještě to nebylo znát, až na mé stavy naválů :grinning: .
17. led 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Zuzovi,moc gratuluju k Vaší překrásné holčičce,dřív jsem se sem nedostala,já stále čekám na výsledky triple testů,po čtrnácti dnech ještě nebyly u doktora,tak doufám,že to není špatné znamení.Mějte se krásně :slight_smile:
20. led 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, děvčata, hlásím se k vám, jsem přímo z Mostu. gratuluji vám k vašim krásným miminkům :slight_smile: jsou to opravdu andílci. Já jsem rodila v Mostě a přesto, že nemá dobrou pověst, si nemohu na nic stěžovat! Byli tam na mě moc hodný, jak na normálním pokoji a tak pak i na nadstandartu, na ten v té době byla fronta :wink:
20. led 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připojuji se k Ústečandám. Jsem přímo z ÚL a s manželem se o mimi snažíme více než rok. 31. ledna jdeme pro výsledky spermiogramu, tak jsme zvědaví. Gratuluju všem co už mimi čekají nebo mají. Snad se taky brzo dočkáme.
23. led 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice jsem už tady ze začátku přispěla, ale teď jsem konečně snad těhule, ve čtvrtek jdu poprvé na prohlídku, mám velké obavy, jestli je vše v pořádku, tak držte palečky :wink:
23. led 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,hlásím se k ústečandám :sunglasses: Mám 8-měsíčního miláčka a na adresu ústecké porodnice musím říct,že mám jen ty nejlepší zkušenosti.Moc se mi tam líbilo,možná proto,že jsem měla na pokoji super holčinu.Sestry super,takže žádná negativní zkušenost :slight_smile:
25. led 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem byla dnes u doktora, jsme v pořádku a mám zase přijít za 14 dní, to už by mělo být vidět srdíčko, Jinak jsme dostali už první fotku :wink:
25. led 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenko-velká gratulace!!! :slight_smile: Teda musím říct,že máš krásné datum porodu,přesně tak kolem dvacátého bych chtěla i já,ale až příští rok.Kdy teda mám začít přesně se snažilkováním? :grinning:
25. led 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cantarela, děkuju, no 20.9. se narodil můj tatínek :wink: Nám se zadařilo o Vánočních svátcích :grinning:
25. led 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivussenko, chodíš k doktorovi v Mostě??? Kdyžtak mi písni do IP (poku to nechceš psát veřejně) ke komu. A jinak gratuluju :slight_smile: !
25. led 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jen abch věděla zda si máme zpříjemnit Vánoce nebo Silvestra :grinning: Semínko at roste :dizzy_face:
25. led 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenka moc gratuluji a přeji krásné těhotenství a hlavně zdavé miminko :slight_smile:
25. led 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cantarela, pro mě je 20. nejkrásnější den v měsíci. 20.12. se totiž narodil můj synáček :grinning:.
25. led 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holčiny, já jsem taky narozená 20.2. :wink: Majnko napsala jsem ti do IP, Hanah moc děkuju :wink:
25. led 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mostecké holčiny. 4 roky jsem tam studovala na hotelovce :slight_smile:.
25. led 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenka: já jsem také narozená 20.2. a jsem z teplic :slight_smile:
25. led 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivusenka moc gratuluju,ať máš pohodový celý zbytek těhotenství. :slight_smile:
25. led 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussy a Lucko, díky, snad bude vše v pořádku, jsem ji stále taková nejistá, aby se něco nestalo a tak podobně a navíc stres v práci mi nepřidá :angry:
28. led 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivusenko, hlavně se nestresuj. To Tvému miminku nepřidá. Uvidíš, že všechno bude v pořádku. Já jsem si každý den těhotenství krásně užívala a moc jsem se těšila. Žádné špatné věci jsem si vůbec nepřipouštěla. Tak si to užívej.
28. led 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanah, on mě možná právě Koník stresuje nejvíc, všechny ty špatné zkušenosti se spontál. potraty apod. raději nečíst
28. led 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenka máš pravdu, že je lepší takové věci opravdu nečíst.Já jsem si takové věci nečetla. Spíš jsem studovala vše o porodech a hlavně jsem si pořád dokola četla, jak roste miminko v bříšku.Ke konci těhu jsem si dělala srandu a říkala jsem, že můžu jít z fleku dělat porodní asistentku :wink:
29. led 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je pěkné :grinning: a jak se má malej tomášek ? Jak Vám spinká ?
29. led 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomášek je sluníčko. Ale umí si taky pěkně zakřičet a vynutit si, když něco chce.Prostě mě má hezky omotanou kolem prstíčku.V noci spinká poměrně dobře. Usíná sám. Ale přes den je čiloučkej jako rybička. To se mu spinkat moc nechce. Vždy se prospí na procházce a já mám smůlu. Dost vyžaduje pozornost, takže jsou dny, kdy nemám ani chvilku pro sebe a to pak jsem docela dost unavená. Ale co bych pro to svoje zlatíčko neudělala. :slight_smile: :wink:
29. led 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je hezké :dizzy_face: tak ať Vám roste jako z vody a je hodňoučký :wink:
29. led 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :slight_smile:. Tobě přeju krásné a pohodové těhotenství.
29. led 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek