• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné a maminky v Ústeckém kraji

autor
Ahoj holky,Ivusenka,Tvé obavy zcela chápu,byla jsem na tom zpočátku úplně stejně,už jsem si říkala,ať mám za sebou ty první tři měsíce o kterých se všude mluví jako o nejryzikovějších,pak jsem si o tom promluvila s doktorem a ten mi řekl,že to tak není,že celé těhotenství je svým způsobem rizikově a že nemá cenu se tím užírat,že škodím miminku.Teď už jsem ve dvacátém týdnu,testy jsou v pořádku,akorát cukr si budu muset zopakovat a už se těším na velký ultrazvuk,kde se snad konečně dozvíme jestli to bude chlapeček nebo holčička :slight_smile: Drž se :wink:
29. led 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko a hanah, moc Vám děkuju, jsem už íce klidnější než třeba před týdnem, 14 ti dny, prostě si musím na novou situaci zvyknout a zklidnit se, nebát se něčeho zlého a myslet pozitivně :wink:
29. led 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivusenka,byla jsem na tom na začátku stejně jak už jsem psala,teď už je líp a až vždycky na ultrazvuku uvidíš jak to mrně roste,tak bude líp a líp
29. led 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Tepličandy,chtěla jsem se zeptat,kam chodíte k doktorovi?
1. únor 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem sice Tepličanda, ale k doktorovi chodím do Ústí.
1. únor 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha,tak to jo.Jak se máte hanah s Tomíčkem?
1. únor 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máme se moc dobře. Tomčík se konečně začíná usmívat a je to moc krásný. :slight_smile:. Je to moc hodné miminko a moje zlatíčko.
A jak si užíváš bříška?Určitě se už nemůžeš miminka dočkat viď?A chodíš do nějakého přípravného kurzu?
2. únor 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus ustecandy,hlasi se jedna byvala Teplicanda ,ted bydlim v Biline...rodila jsem v Teplicich a bylo to v pohode,teda pokud pominu ruzne komplikace,ale jinak na me byli desne hodny...k doktorovi jsem chodila ke Kahankovi,byvaly primar teplickeho gynek.oddeleni...
4. únor 2007 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Hanah,rostoucího bříška si užívám,včera na ultrazvuku nám řeklí,že by to měla být holčička,vše je v pořádku,ale stejně bych už raději,aby byl červen.Do žádného kurzu nechodím,Tys někam chodila?Ahoj zrzečka,poslední dobou slýchám na Teplice docela chválu,tak stále váhám,kam jít rodit.Dík za další pozitivní zprávu :wink:
13. únor 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky do kurzu nechodila,byla jsem asi dvakrat na cviceni pro tehulky aprislo mi to dost zbytecny :frowning2: chodila jsem do posledni chvile do prace,tak jsem nemela cas,...stejne si pak budes dejchat ,funet jak se ti bude chtit..Podle me si clovek nevybere,slysela jsem pozitiva i negativa na kazdou z blizskych porodnic :wink: jeee holcicka,muj chlap si pral chlapecka,ale ta nase nekdy za chlapecka vyda,tak uznal,ze zaplatpanbuch za ni,ze by uz kluka vubec nechtel,je to jeho zlaticko... :wink:
14. únor 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já taky nikam nechodila.Neměla jsem na to čas a taky jsem měla problémy s placentou, takže to ani nešlo.Na porodním sále jsem pořád dýchala špatně a taky jsem porodila (i bez kurzu) :wink:.Uvidíš jak to rychle uteče a ani se nenaděješ a bříško bude pryč a vedle Tebe bude spát Tvá holčička.
Mějte se moc krásně :slight_smile:
14. únor 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila k PA Václavový v ÚL. Člověk tam spíš tak nějak zabíjel čas - pokecali jsme se "stejně postiženýma těhulkama" a dozvěděli se různý rady jako:co s sebou do porodnice, co mít doma pro miminko a tak. Docela jsem byla ráda, že jsem tam chodila a je pravda, že při porodu mi to docházení do kurzu docela pomohlo - nejde ani tak o dýchání (to jsem stejně dýchala blbě :sunglasses:než mě opravila sestřička), ale spíš o to, že člověk tak nějak věděl do čeho jde a co se bude dít...
14. únor 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hlásím se jako další,ale asi jediná z Litoměřicka.Koukám,že sem moc lidiček nechodí a že jste se na chvíli odmlčely,tak třeba se někdo ozve. :slight_smile:
22. únor 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to na kurzu prislo zbytecny,asi jeste nejdou poradny co bych si predstavovala,pokecat jsem mohla i s holkama co uz rodily a mely to za sebou,jinak jsem se pak stejne ridila instinktem,stejne jako miliony maminek prede mnou.Kurzy jsou modni zalezitost a hlavne je to byznis :wink: Ahoj Vendyk co Venousek,co uz umi,uz je to velikoj kluk vid?Ja se nestacim divit jak to rycle leti,jeste nedavno to bylo mimco a uz je to dite.. :slight_smile:
23. únor 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny zdravím ústečandy :grinning:
23. únor 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, po delší době zdravím ústecký kraj.Jak se všechny máte?Mě klučina krásně roste. Říkam mu, že už je velký kluk.Je krásný pozorovat, jak je každý den jiný. Zrovna před nedávnem Tomča objevil ručičky a teď vymýšlí, jak si celou pacičku nacpat do pusy.Taky začíná všechno pozorovat a rád si "povídá".
Mějte se krásně. :slight_smile:
23. únor 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to je moc krásný :slight_smile:
23. únor 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusenka, jak pokračuje Tvé těhotenství?Já na ten čas tak ráda vzpomínám.Když bylo všechno nové, jak se mi pomalu zvětšovalo bříško, jak jsem Tomáška poprvé ucítila, jak se v bříšku hýbe.Jak jsem si v 9. měsíci přála, abych ho už měla u sebe.Taky moc ráda vzpomínám, jak se vždycky hýbal, když jsem si zpívala-možná mi tím chtěl naznačit, že se to nedá poslouchat, ať radši mlčím :grinning:.
Ale je pravda, že teď když moc pláče a nechce se utišit ani na ruce, tak stačí když začnu zpívat a je klid a brzy usne.Ale zjistila jsem, že jsem nějak pozapoměla dětské písničky a říkanky, tak si budu muset koupit zpěvník.
23. únor 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všichni ,já jsem z Chomutova doufám ,že se k vám můžu přidat..
25. únor 2007 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kilono, no jasně,že se můžeš přidat.Vtám Tě tu :slight_smile:
Kokám, že se Ti má 16.7.narodit děťátko.Jestli Ti tenhle termín vyjde, tak budu slavit s Tvým dítkem narozeniny.Akorát já budu o 26 let starší :grinning:.
A jak se těší Žanda na příchod miminka? A necháte si říct pohlaví?
Jinak zdravím všechny z Ústeckého kraje :slight_smile: :wink:
1. bře 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanah-ahojky díky moc za přáníčko, no s tím pohlavím máme dilema už jsme si to nechali říct,ale je to jako kdybychom byli na začátku říkaj 50 na 50 takže zas nic nevíme..ale nevadí,dcerka ta se těší přeci jen je veliká a v jejím věku jsem se taky staraal i o cizí miminka.předpokládám ,že ti 26 bude ,to by bylo abys zestárla o tolik let v jednom roce:o),tak uvidíme jak to vyjde v každém případě tady budu a budu tě informovat..

Jinak přeji ostatním krásný den s miminkama a bříškama a žádný stres:o)
12. bře 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
kilona - tak to se miminko asi moc stydí a nechce se ukázat :grinning:.To nám řekli ve 20tt na 90% chlapečka.Ten se v bříšku vystavoval pěkně. Jo už tenkrát to byl takový malý šoumen a vydrželo mu to do teď.Ale to je dobře :wink:. Zrovna si hraje pod hrazdičkou a tváří se při tom hrozně důležitě.Nejmíň jako by právě objevil osmý div světa :grinning:.
Všem snažilkám,těhulkám, maminkám a děťátkům přeji krásné jaro plné sluníčka :slight_smile:
13. bře 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanah nebo nejspíš bude tajnej,u nás chce totiž každý něco jiného ,ale mě je to jedno těším se na obě pohlaví,akorát nemám zkušenosti s chlapečky ,tak kdybyby náhodou tak si přijdu pro radu..
13. bře 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím z chomutova je tu někdo kdo čeká miminko v spnu
15. bře 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanah jak píšeš o tom zpívání, že pomůže když mimčo je k neutěšení, tak to díky za radu, poslouchám už písničky z pohádek a máme svoje oblíbené :wink: Jinak včera jsme byli na velkém UTZ a jsme v pořádku a mimořádně velcí, že mi řekli, že jsem o týden víc těhu než podle MS a termín porodu také posunuli o týden. Jsem moc ráda, že vše probíhá dobře. Jinak 21.3. jedeme do Ústí na genetiku, nemáte s tím některá zkušenost ? Pokud ano a byli jste tam napište mi prosím do IP ju ? My tam jedeme jen kvůli špatné rodinné anamnéze, tak budeme klidnější pokud budeme vědět, že je Jadýrko v pořádku.
15. bře 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ivusenka je moc dobře, že je vše v pohodě.Určitě si to krásně užíváš viď?
No zrovna včera jsme se s přítelem moc nasmáli, když jsem malýmu zpívala.Večer ho chovám a uspávám na míči a přítel mě za dveřma poslouchal, jak zpívám.Byla jsem moc unavená, takže jsem zpívala opravdu hodně falešně.No a přítel to zhodnotil tak, že prý zpívám líp než Madona a pořád si pak ze mě dělal srandu :wink:.A já ještě aby byla větší sranda, tak jsem tomu přidávala.No moc jsme se nasmáli.
Budu držet pěstičky, aby vše dobře dopadlo.Ten den jdu zrovna k zubaři (bojim, bojim) a Tomovi budou tři měsíce.
16. bře 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamini.jsem tu poprvé.zítra oslavíme 1měsíc naší princezni.už máme doma téměř 7letou,ale toto maminkovství si opravdu užívám...tak jsem si řekla,že kliknu na tyto stránky a seznámím se s maminami a ráda převezmu pár dalších rad ohledně dětiček
19. bře 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
simacek vítám Tě tu.Koukám, že jsi z Ústí, tam jsi i rodila?To je určitě 7letá holčička určitě ráda, že má doma malou sestřičku a maminka je pořád doma viď?Určitě je to velká pomocnice. Chodí už do školy?
19. bře 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hanah.ano rodila jsem tu a za těch 7let se toho dost změnilo.obzvlášt přístup personálu..nemohu si stěžovat.snad jen na to že v té době byla pro chřipku zavřená nemocnice pro návštěvy.takže rodina viděla malou až doma..starší dcera je opravdu velká pomocnice,pomáhá opravdu ve všem,až někdy nestíhám zírat.jinak škola nás čeká letos.
19. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych někdy takovou pomocnici potřebovala,protože někdy je to docela náročné.Tomášek je teda hodný mimčo, ale pořád by papal-ve dne v noci a jsem z toho někdy dost unavená.Bez návštěv v porodnici si to ani neumím představit.Já tam rodila 20.12. a taky jsem byla spokojená.A nejvíc s tím, že nás na štedrý den pustili domů-to byli krásné vánoce
19. bře 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek