• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné a maminky v Ústeckém kraji

jo to máš pravdu,že je to náročné,ale také jsou dny kdy zlobí ta starší a to pak opravdu nevím co dřív.koukám,že jste přesně na den o 2měsíce starší..
a počkej jaké budou ty letošní vánoce..to už bude větší zábava
19. bře 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, dívala jsem se na fotky tomáška, je už nádherně velký, zvlášť na té fotce jak si na tobě hoví mi připadá strašně dlouhatánský :wink:
19. bře 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenka z Tomči se klube pořádný kus chlapa :grinning:.Už je nám i přebalovací podložka malá.
simacek taky se už na to těším, až budou Tomčovi pod stromečkem zářit očka.
19. bře 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jaky mate zkusenosti s rodenim v Usti?
19. bře 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe ty už máš dnes termín prvního miminka ? Hodně štěstíčka, ať jste zdraví a myslím si, že v Ústí je dobrá porodnice
19. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam podle PM 17.3 a podle ultrazvuku 25.3. takze my jeste nerodime,ale jinak dekuju
19. bře 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj poupe-já mám opravdu dobrou zkušenost.Teda až na docela nepříjemného doktora, ale to se můžeš dočíst v diskuzi-jaké to bylo ze dne 23.2.07.
Měla jsem nadstandart, péče suprová, hodné sestřičky, které vše srozumitelně vysvětlily a poradily.A doktorky tam jsou moc milé.Držím pěstičky aby jsi měla rychlý a pohodový porod a hlavně aby bylo mimí zdravé. :slight_smile:
19. bře 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak středeční genetické vyšetření v Ústí proběhlo v pořádku, mrňous už měří 12 cm a byl živej až až, předváděl spartakiádní sestavu a krásně kopal nožkama, tak jsem moc ráda a klidnější, že je vše v pořádku :wink: Jinak ještě do Ústí pojedeme 9.5. na detailní ultrazvuk a vyšetření srdíčka
22. bře 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivusenka to je moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se nám ulevilo, ještě teď 2.4. jdu na krev kvůli vroz. vývojovým vadám, tak ještě pak budeme trnout, ale věřím, že to bude dobré :wink:
22. bře 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky vždy byla docela na nervy před ultrazvukama a testama.Bude to dobré neboj.
22. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy,tak jak se vede??mám chviličku,tak toho využiji takto...počasí se nám snad umoudří.uvidíme
24. bře 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj simacek ,ty už máš miminko na světě to se máš to já si ještě počkám...
Teď mi ale připadá ,že se všechno vleče,a přitom máme kupu starortí
29. bře 2007 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..jak pak se mate?
29. bře 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Anetko, ty jsi přímo z Mostu ???? :confused:
29. bře 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se mám dobře, jak posunuli čas, tak jsem nejmíň 3 dny byla ráno jak kleplá palicí a pořád bych jen spala a spala :grinning: Jinak nás v pondělí čeká odběr krve, tak držte palečky
29. bře 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy,tak se zas hlásím po delší době,dřív jsem se sem nedostala,bylo to období plné starostí,ale teď už si snad konec těhotenství užiju.Bříško se neustále zvětšuje,skoro mi připadá,že až moc rychle,malá se má myslím dobře,soudím podle těch kopanců co od ní dostávám.Hanah,ten Tvůj Tomášek to už je kus pořádnýho chlapa :slight_smile: .Zvlášť ta fotka,jak se tam nádherně usmívá je super.Ivusenka,doufám,že krev dopadla dobře a že už si neděláš takové starosti jak na úplném začátku.Teď už se tu zas budu objevovat častěji a moc se těším na Vaše další vzkazíky.Zatím papa
3. dub 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
lucko přeju Ti pohodový zbytek těhu.Hlavně žádné starosti a jen samou radost.
Tom už má přes 7 kg a pěkně se pronese.
6. dub 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, to je velký chlapík :grinning: Jinak holky, krev na vroz. vady mi dopadla dobře, takže teď nás čeká velký UTZ 23.4. Jinak dnes mě vyděsila krev ve stolici, nikdy se mi nic podobného nestalo, ale prý je to docela běžné, buď praskla nějaké cévka nebo by to mohly být začínající hemoroidy, máte s tím některá těhulka zkušenost ?
6. dub 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Hani,to už je pořádnej chlap,je dobře,že tak pěkně přibírá :slight_smile: Ivusenka,to je fajn,že jsou testy v pořádku,z těch vrozených vad jsem taky měla velké obavy.S tou krví ve stolici Ti neporadím,opravdu nevím.Já mám zas občas problém se zácpou,ale četla jsem,že v těhotenství je to normální.Jinak držím palce na ten velký ultrazvuk :wink: ,zatím se mějte
8. dub 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer děvčata :wink:
8. dub 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky ďáblice,odkud jsi?Koukala jsem na tvé fotečky a na výbavičku,máš tam kalhotky na plenky,jaké uvažuješ,že budeš používat?Výhradně klasické hadrové?
8. dub 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky asi oboje no uvidíme jinak jsem z chomutova :wink:
12. dub 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,my jsme se rozhodli pro plenky Bambino mio,má s tím některá z Vás zkušenosti?
16. dub 2007 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím tě dablice já jsem taky z Chomutova... no vlastně budu až po porodu ..
17. dub 2007 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můj dotaz se bude týkat kočárků v Ústí. Holky, kde jste v Ústí kupovaly kočárek?? Děkuji za odpověď. :slight_smile:
4. kvě 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makak21: Hluboký kočárek jsem kupovala v Severu v prvním patře přímo naproti výtahu a golfky přes net.
9. kvě 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Děkuju, taky jsem se tam byla podívat, mají tam hezký kočárky. A myslíte, že jsou schopni nějaký sehnat, když bych chtěla jiný?? :sweat_smile:
9. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makak21, my jsme nakonec kočárek kupovali v Litoměřicích, protože v Severu ten samý měli o 1500,- dražší :angry:
9. kvě 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já spíš počítám s tím, že si ho nejdřív vyzkouším a pak si asi kočárek objednám přes internet. To je teprve levnější, ale určitě ho budu chtít vidět, hned jak dorazí do prodejny :slight_smile: Děkuju moc, já taky počítám, že až to bude aktuální, tak sjezdím půl republiky, než někde najdu ten, co mě praští do očí :grinning:
9. kvě 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek