Těhotné a maminky v Ústeckém kraji

Ahoj,
ráda bych otevřela diskusi z Ústeckého kraje 🙂
noelka
9. kvě 2007
Nám právě ten kočárek vyšel za stejnou cenu jako na netu 😃
Jinak kdybys třeba kupovala ponožky pro mímo nebo plíny, tak je lepší zajít do sekáče, který je naproti bývalé hospodě Doma. Prodávají tam i punčocháčky už od vel. 62 - vše samozřejmě nové. A třeba ty ponožky od Kika tam mají za 25,-, zatímco v Šarmu v Severu ty samé za 45,- ]-(
makak21
9. kvě 2007
Děkuju za radu. Jak říkám, zatím to není moc aktuální, ale určo si sem k vám přijdu pro rady, až to na mě přijde 😃 😉
hanah_2002
10. kvě 2007
Ahoj, já měla vyhlídnutý kočárek v Severu, ale ještě že jsem ho nekoupila.V Teplicích byl ten samý o 2000 levnější.
luckaaautor
17. kvě 2007
Ahoj holky,já na co jsem koukala v Severu,to bylo většinou dražší než jinde,my jsme kočárek kupovali v Teplicích v Kačence.
hanah_2002
17. kvě 2007
Lucko taky máme kočárek z Kačenky
luckaaautor
17. kvě 2007
Hannah,je to krásnej obchůdek a myslím,že i přijatelné ceny.Koupili jsme kočárek Knorr,původně jsme tam jeli pro Patrona.
hanah_2002
17. kvě 2007
já tam koupila Patrona.Jsem s ním spokojená.Taky se mi tam moc líbí.Prakticky všechno jsme kupovali tam
luckaaautor
17. kvě 2007
Četli jsme na Patrona různé názory,ale kamarádka ho má taky a je s ním spokojená,my jsme si nakonec vybrali ten Knorr.Jinak jsme hodně nakupovali v Praze,sice je to tam někde šíleně drahý,ale jsou i místa,kde se dá dobře nakoupit.
hanah_2002
17. kvě 2007
Knorr vůbec neznám.Taky jsem už našla na Patronovi pár chybiček, ale myslím si, že žádná značka není bez chyby.Je teda pravda, že kočárek hodně zatěžuju.Jezdím po lukách a lesích.
luckaaautor
17. kvě 2007
Jéééé,tos měla koupit nějakej teréňák 🙂
boadella
18. kvě 2007
Kačenka, to je vlakem zastávku před Teplicemi, ne? Směrem z Ústí. No my tedy kupovali hluboký v Severu, jak jsem už psala, údajně to měla být nějaká série, která se už nebude dělat, co se týče barev a dneska ho vidím jezdit pomalu na každém rohu v Ústí. ]-(
ivusenka
18. kvě 2007
Ahoj holčiny, my jsme zatím v pořádku a v Ústí na podrobném UTZ nám řekli, že čekáme holčičku. Jinak chceme také koupit kočárek PATRON
hanah_2002
18. kvě 2007
Kačenka je v Trnovanech.Ivusenka gratuluji k holčičce.V Mostě vám ten podrobný UTZ nedělají.To musejí Mostečandy jezdit do Ústí?
milu
18. kvě 2007
ahojky zdravím všechny 🙂 já jsem z Děčína x-)
luckaaautor
18. kvě 2007
Ahoj holky,Ivusenka gratuluji k holčičce.Hannah co Tomášek,už je to pořádnej chlapák,já dneska byla v porodnici,zeptat se co a jak,takže ve středu půjdeme na kurz,jestli přítele uvolní z práce.Ahoj milu,zdravím a přeji pohodové těhotenství. 🙂
hanah_2002
18. kvě 2007
Tomča je naprosto úžasný.Je moc hodný,každý den dělá nové a nové pokroky.A jeho úsměv a smích je to nejkrásnější co jsem kdy viděla a slyšela.A že se směje často.Hezky si užijte kurz-mě se líbil a utvrdil mě v tom, že se není čeho bát.
Milu vítám Tě a zdravím Děčín 🙂
luckaaautor
18. kvě 2007
No Hanah,doufám,že i mě ten kurz zbaví obav.Snažím se spíš myslet na to,jak to mám už za sebou a jsme doma a v pohodě.
milu
19. kvě 2007
děkuji také přeji pohodové těhotenství a zdravé dětičky 🙂
luckaaautor
10. čer 2007
Ahoj holky,tak mám první termín a sebou a Nikolce se nějak na svět moc nechce,tak držte palce,ať vše dobře dopadne.Díky,pa
hanah_2002
10. čer 2007
Ahoj,
to už máš rodit? Ty jo, to hrozně rychle uteklo.Už se určitě moc těšíš viď?Přeju Ti pohodový porod a hlavně zdravou, krásnou holčičku.
Pa
luckaaautor
10. čer 2007
Ahoj Hannah,jojo,první temín byl 8.6.,takže každým dnem čekáme.Máš pravdu,hrozně to uteklo.A co Tomášek?
hanah_2002
11. čer 2007
Tomášek je pěkný rarášek. Je to takový malý raubíř, který vyžaduje neustálou pozornost.Teď spinká, tak mám chvilku pro sebe.Hned jak se vzbudí, tak vyrazíme do parku.Všechno tam pozoruje a moc se mu to líbí.Tomášek je prostě můj miláček, kterého naprosto zbožňuju 🙂
luckaaautor
11. čer 2007
Ani se nedivím,je nádhernej,ale už je to kus chlapa.Šíleně to utíká.
ina.b
10. črc 2007
Ahojky. Já bych se taky přidala. Jsem z Mostecka /konkrétně z Meziboří/
poupe
26. zář 2007
ahoj holky,ktera rodila v usti,jak se vam tam rodilo?
dckami
26. zář 2007
ahoj holky, hlásím se do Vše bylo OK. Nyní se už 15 měsíců snažíme o 2.mimíska, ale zatím marně. :-S
dckami
26. zář 2007
no tak koukám, co jsem napsala, a něco mi z textu vypadku. takže znovu. Chtěla jsem naspat, že se hláším do ústeckého regionu, žijeme v Děčíně. Dcerku jsem porodila v Ústí n.L., vše bylo Ok..... :-N
andreyka
13. lis 2007
ahojky..je tu nekdo z mostu?
pitrska
18. led 2008
ahoj holky nechcete se pridat k nam sme s Usti a sme na diskuzi
Nastavajici maminky z Usti nad labem
tak se tam nekdy stavte?
kikimaruska
30. led 2008
Ahojky, hlásím se z Jílového u Děčína, ale pocházím od České Lípy...a v létě se stěhujeme do Horního Oldřichova. Doktora mám v UL a rodit chci taky v ústecké porodnici. Možná se tam setkáme s Makak 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli