• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné a maminky v Ústeckém kraji

Nám právě ten kočárek vyšel za stejnou cenu jako na netu :grinning:
Jinak kdybys třeba kupovala ponožky pro mímo nebo plíny, tak je lepší zajít do sekáče, který je naproti bývalé hospodě Doma. Prodávají tam i punčocháčky už od vel. 62 - vše samozřejmě nové. A třeba ty ponožky od Kika tam mají za 25,-, zatímco v Šarmu v Severu ty samé za 45,- :angry:
9. kvě 2007 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za radu. Jak říkám, zatím to není moc aktuální, ale určo si sem k vám přijdu pro rady, až to na mě přijde :grinning: :wink:
9. kvě 2007 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já měla vyhlídnutý kočárek v Severu, ale ještě že jsem ho nekoupila.V Teplicích byl ten samý o 2000 levnější.
10. kvě 2007 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,já na co jsem koukala v Severu,to bylo většinou dražší než jinde,my jsme kočárek kupovali v Teplicích v Kačence.
17. kvě 2007 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko taky máme kočárek z Kačenky
17. kvě 2007 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hannah,je to krásnej obchůdek a myslím,že i přijatelné ceny.Koupili jsme kočárek Knorr,původně jsme tam jeli pro Patrona.
17. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já tam koupila Patrona.Jsem s ním spokojená.Taky se mi tam moc líbí.Prakticky všechno jsme kupovali tam
17. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Četli jsme na Patrona různé názory,ale kamarádka ho má taky a je s ním spokojená,my jsme si nakonec vybrali ten Knorr.Jinak jsme hodně nakupovali v Praze,sice je to tam někde šíleně drahý,ale jsou i místa,kde se dá dobře nakoupit.
17. kvě 2007 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Knorr vůbec neznám.Taky jsem už našla na Patronovi pár chybiček, ale myslím si, že žádná značka není bez chyby.Je teda pravda, že kočárek hodně zatěžuju.Jezdím po lukách a lesích.
17. kvě 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéééé,tos měla koupit nějakej teréňák :slight_smile:
17. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenka, to je vlakem zastávku před Teplicemi, ne? Směrem z Ústí. No my tedy kupovali hluboký v Severu, jak jsem už psala, údajně to měla být nějaká série, která se už nebude dělat, co se týče barev a dneska ho vidím jezdit pomalu na každém rohu v Ústí. :angry:
18. kvě 2007 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, my jsme zatím v pořádku a v Ústí na podrobném UTZ nám řekli, že čekáme holčičku. Jinak chceme také koupit kočárek PATRON
18. kvě 2007 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenka je v Trnovanech.Ivusenka gratuluji k holčičce.V Mostě vám ten podrobný UTZ nedělají.To musejí Mostečandy jezdit do Ústí?
18. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zdravím všechny :slight_smile: já jsem z Děčína :dizzy_face:
18. kvě 2007 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Ivusenka gratuluji k holčičce.Hannah co Tomášek,už je to pořádnej chlapák,já dneska byla v porodnici,zeptat se co a jak,takže ve středu půjdeme na kurz,jestli přítele uvolní z práce.Ahoj milu,zdravím a přeji pohodové těhotenství. :slight_smile:
18. kvě 2007 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomča je naprosto úžasný.Je moc hodný,každý den dělá nové a nové pokroky.A jeho úsměv a smích je to nejkrásnější co jsem kdy viděla a slyšela.A že se směje často.Hezky si užijte kurz-mě se líbil a utvrdil mě v tom, že se není čeho bát.
Milu vítám Tě a zdravím Děčín :slight_smile:
18. kvě 2007 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Hanah,doufám,že i mě ten kurz zbaví obav.Snažím se spíš myslet na to,jak to mám už za sebou a jsme doma a v pohodě.
18. kvě 2007 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji také přeji pohodové těhotenství a zdravé dětičky :slight_smile:
19. kvě 2007 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak mám první termín a sebou a Nikolce se nějak na svět moc nechce,tak držte palce,ať vše dobře dopadne.Díky,pa
10. čer 2007 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
to už máš rodit? Ty jo, to hrozně rychle uteklo.Už se určitě moc těšíš viď?Přeju Ti pohodový porod a hlavně zdravou, krásnou holčičku.
Pa
10. čer 2007 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Hannah,jojo,první temín byl 8.6.,takže každým dnem čekáme.Máš pravdu,hrozně to uteklo.A co Tomášek?
10. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomášek je pěkný rarášek. Je to takový malý raubíř, který vyžaduje neustálou pozornost.Teď spinká, tak mám chvilku pro sebe.Hned jak se vzbudí, tak vyrazíme do parku.Všechno tam pozoruje a moc se mu to líbí.Tomášek je prostě můj miláček, kterého naprosto zbožňuju :slight_smile:
11. čer 2007 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ani se nedivím,je nádhernej,ale už je to kus chlapa.Šíleně to utíká.
11. čer 2007 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Já bych se taky přidala. Jsem z Mostecka /konkrétně z Meziboří/
10. črc 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,ktera rodila v usti,jak se vam tam rodilo?
26. zář 2007 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se do Vše bylo OK. Nyní se už 15 měsíců snažíme o 2.mimíska, ale zatím marně. :confounded:
26. zář 2007 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak koukám, co jsem napsala, a něco mi z textu vypadku. takže znovu. Chtěla jsem naspat, že se hláším do ústeckého regionu, žijeme v Děčíně. Dcerku jsem porodila v Ústí n.L., vše bylo Ok..... :sweat_smile:
26. zář 2007 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..je tu nekdo z mostu?
13. lis 2007 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky nechcete se pridat k nam sme s Usti a sme na diskuzi
Nastavajici maminky z Usti nad labem
tak se tam nekdy stavte?
18. led 2008 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, hlásím se z Jílového u Děčína, ale pocházím od České Lípy...a v létě se stěhujeme do Horního Oldřichova. Doktora mám v UL a rodit chci taky v ústecké porodnici. Možná se tam setkáme s Makak :slight_smile:
30. led 2008 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek