• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné a maminky z Kolína nebo Poděbrad a okolí

11. listopadu 2013 
Ahoj, žiju celkem krátce kousek od Poděbrad. S přítelem čekáme prvního potomka... Najde se některé slečna nebo mladá paní na popovídání nebo občasné kafčo? :wink:
28. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já bydlím celkem krátce v Kolíně a čekáme s manželem druhé dítko:slight_smile:
29. kvě 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulle01 no konečně je tu někdo z kolínska :grinning:
A jak se vám v Kolíně žije? My jsme na malém městě, takže aspoň kousek do přírody. Ale jinak to byl pro mě trochu nezvyk po letech prožitých v Praze...
9. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85
@petulle01 Ahoj, my jsme se s manzelem prestehovali take z Prahy na Numbursko/Kolinsko. Bydlime cca 15 km od Podebrad a cca 20 km od Kolina. Ted prave cekame nase prvni ditko :wink:
10. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@axonka Ahoj, a kdy se vám má narodit? My čekáme prosincového drobka. A taky je to moje první... :grinning:
10. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85
@petulle01 ahoj holky, já se na konci prázdnin stěhuji do červených peček, to je 5 km od kolína. Dítě už jedno mám :slight_smile:
10. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my budeme stavět kousek od Poděbrad. Nyní bydlíme na moravě. Dítko zatím nemáme, ale pilně jsme na něm začali tento měsíc pracovat :wink:.
10. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, teda tady se to najednou nějak rozjelo :grinning: ale to je dobře!
@kacka_88 - jé já jsem původně taky z Moravy :grinning: Je tam pěkně, ale spokojenější jsem teď tady. Ale asi to bude spíš tím, že jsem se svým milovaným :sunglasses:
10. črc 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 Já pocházím ze středních Čech, ale v Brně jsme byli oba na škole a teď tu pracujeme. Ale plánujeme návrat někdy v budoucnu, snad už ve třech. :slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 Ahoj, pokud vse pujde jak ma, tak budeme mit lednacka :slight_smile:
11. črc 2012 ve 04:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacka_88 určitě se to brzo povede! Nám se zadařilo docela rychle :grinning:
@axonka tak to budeme mít krátce po sobě... :wink: já se jen modlím, aby si to prcek neprotáhnul do Vánoc. Na štědrý den se mi rodit nechce :D
11. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 tak bohuzel muj lednacek ve stredu odesel :frowning2: . Snad se znovu zadari do konce roku :sweat_smile: .
14. črc 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@axonka to je hrozný :cry: , moc mě to mrzí! budu držet pěsti, aby to brzo vyšlo znovu a bylo už všechno ok!!!! :wink:
15. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 Diky, taky v to doufam :sweat_smile:
15. črc 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, bydlím teprve rok v Poděbradech a taky pocházím z Moravy. Čekáme 1. miminko, termín mám v srpnu. Nikoho tu moc neznám a ráda bych se seznámila s nějakou maminkou na procházky, cvičení, posezení, pokec.... Jsem na neschopence, takže mám neskutečně času. Najde se tu někdo? :wink:
18. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Ahojky, bydlím taky v Poděbradech zhruba 3/4 roku a nikohu tu též neznám :(, též jsem na neschopence a také mám termín srpen ;), takže jestli stále hledáš nějakou maminu, tak se hlááásííím :slight_smile:), byla bych moc ráda za nějakou společnost v Poděbradech ..
24. kvě 2013 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuflik Jéé ahoj, tak to je milé, že ses ozvala. A kde bydlíte? My u vrby, tak se tomu tady říká, blízko Labe a blízko města. A odkud jste přišli? My z Valašska, manžel je rodilý pražák a já pocházím z Jeseníků. Pak jsem bydlela asi 13 let ve Valašském Meziříčí a pak jsme se ocitli tady. Moc se nám tu líbí.
Tak napiš něco o sobě, ahoj Anežka :slight_smile:
24. kvě 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 My bydlíme v Kozinově ulici, vlastně za mlíkárnou, takže také kousek Labe a tak nějak i město :slight_smile:. U nás je to tak, že přítel je z vesničky u Nymburka a já jsem až z Trutnova. Nám se tu taky moc líbí, máme tu krásný klídek a město samotné je krásné. Jen ten můj Trutnov je daleko - rodina, přátelé.. :(, ale co je to s porovnáním s Valašskem co? No a je mi 22 a s přítelem čekáme 1.miminko :slight_smile:)
24. kvě 2013 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuflik No tak taky máš rodinu a přátelé daleko, někdy je to těžké, co. Tak to jsi mladičká, mě bude 35 a taky čekáme 1. miminko. Tak si sem dej nějaké fotečky :slight_smile: a přidej se do skupiny srpnovky :grinning:
24. kvě 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Trochu oprava, ne přítel ale už manžel :D, nějak si nemůžu zvyknout.. jinač někdy je to docela těžké, navíc teď když je člověk omezenej vycházkama :/. No ale musím říct, že vůbec nevypadáš na 35, podle fotek bych ti řekla tak i o 10 let míň :slight_smile:. A kde budeš chtít rodit, Nbk nebo Kolín?
24. kvě 2013 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuflik A jak máš vycházky, já od 13-19 hod. Jo děkuju, taky se necítím na tolik, někdy si neumím představit, že budu máma. Rodit chceme v Nbk, už tam chodíme na předporodní kurz. Je to tam takové menší, a tak.
24. kvě 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Já mám od 12:30 do 17:30 vycházky. Taky si to zatím nějak neumím představit :slight_smile:, jinač taky bych chtěla v Nymburce a mám v plánu si tam příští týden zavolat právě do těch kurzů, doufám, že není pozdě .. jaké to tam je, kdy a kolik schůzek to je dohromady a může chodit i manžel? Doufám, že nevadí, že se takhle ptám :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem z Kolína a spolu s mým synkem Jarouškem ( 16.měsíců), hledáme podobně starého kamaráda nebo kamarádku pro společné hrátky, setkávání se na hřišti a objevování světa a my mamky třeba u kafíčka:slight_smile:Našla by se tady taková???? :slight_smile:
23. čer 2013 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, našel by se tu cca 2 letý kamarád nebo kamarádka z Kolína pro společné setkávání a hraní si, no a my mamky třeba na kafíčko??? :slight_smile:
29. čer 2013 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tiez cakame 1. dietatko a rada by som sa s niekym tu z Podebrad a okolia zoznamila. Som tu kratko a prilezitosti nejak malo. Potesi ma, ked sa ozvete na nora2828@azet.sk. :slight_smile:
16. črc 2013 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme taky kousíček od Poděbrad asi 10 km a od kolína přibližně stejně :slight_smile: Jsme tady krátce a mam řletého chlapečka a 2 letou holčičku. Rádi bychom zase poznali nějaké nové kamarády a já bych ráda maminku na občasné kafíčko a pokec :slight_smile: Budu moc ráda za každou reakci :slight_smile: jinak mail andrea.tumpachova@bamino.cz :slight_smile:

A.
24. črc 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anny77 my velice rádi pokud může být dvouletá kamardáka :slight_smile:
24. črc 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda bych se k vám mohla přidat. Bydlíme cca 3 týdny na Husově ulici v Poděbradech a přistěhovali jsme se už s malou, protože se narodila předčasně. V sobotu jí byl měsíc. Jak jsi na tom s mrňouskem ty, už je na světě? Zatím jsem zabydlovala dům, takže na vycházky moc nebyl čas, ale někdy mi to tu všechno padá na hlavu a potřebovala bych s někým probrat starosti a radosti čerstvé maminky prvního dítka.
Díky moc za odpověď, Verča
22. srp 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuflik Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda bych se k vám mohla přidat. Bydlíme cca 3 týdny na Husově ulici v Poděbradech a přistěhovali jsme se už s malou, protože se narodila předčasně. V sobotu jí byl měsíc. Jak jsi na tom s mrňouskem ty, už je na světě? Zatím jsem zabydlovala dům, takže na vycházky moc nebyl čas, ale někdy mi to tu všechno padá na hlavu a potřebovala bych s někým probrat starosti a radosti čerstvé maminky prvního dítka.
Díky moc za odpověď, Verča
22. srp 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svadlenka_v Ahoj, no jasné, že mohla.. vidím že máš Anežku, já jsem též Anežka :slight_smile:
No my máme Štěpánka, je mu dnes 9 dnů, takže čerstvě, taky válčíme, jak se dá, ještě vše neumím, takže každá rada drahá...
Můžem se určitě sejít někdy třeba na kolonádě... my zatím byli venku jen jednou, ještě se vyhrabávám z porodu, měla jsem to dost těžké i malý, ale jsme ok.
Tak se ozvi pa Anežka
22. srp 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, koukala jsem už na předchozí diskuzi :slight_smile: Nejlepší je, že doteď jsem žádnou Anežku neznala a potom, co jsme vybrali toto jméno jsme zjistili, že se tak jmenuje naše nová sousedka tady v Poděbradech a teď ty. To je náhodička. Pro kluka jsme se taky rozhodovali mezi Štěpánem a Lukášem, tak třeba příště :wink:
Píši si už i s Mirinkou (nebo jak má ten nick) a počítám teda se srazem příští středu - pokud to teda nálada naší mrňousice dovolí. Má teď bolení bříška, tak je to občas pořádný záhul. Zrovna dnes celé odpoledne vůbec nespala a jen řvala. Ale to se snad brzy zlepší.
23. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek