• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné či maminky z Ústí nad Labem

29. srpna 2013 
Najdou se tu maminky či těhotné z Ústí nad Labem?Čekám chlapečka koncem července a mé ,,kamarádky :cry: " na mě kašlou, tak hledám kamarádku.Je mi 25let ale na věku nezáleží rozumím si i se staršíma maminkama.Ráda se osobně sejdu a seznámím.Těším se na odpovědi :wink:
Markéta
8. bře 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marky (tady Lucka,Uhrinová, teda ted už Zámečníková) Tak vy čekáte chlapečka jo?? Kdyžtak napiš na email: lucie.uhri1986@email.cz nebo si mě najdi na FB pod jménem Klára Uhrinová (mám profil na dcerku) Tak zatím pa a ozvi se určitě :slight_smile: jinak gratuluju k mimi a hlavně at je zdravé
14. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Markét @marky25 :slight_smile: sice nejsem z Ústí nad Labem, ale pendluji mezi Chomutovem a Teplicema, takže do Ústí to je docela kouset. Zatím nejsem ani těhotná, ani maminka, ale snažíme se o mimi. V Teplicích zatím nikoho neznám, tak se třeba najde někdo z Ústí ... :slight_smile:
14. bře 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj mysskyno, to nevadí že nejsi z UL.Psát si můžeme máš fb?Tady tolik nejsem.Markéta Trávníčková tak si mě přidej budu ráda:slight_smile:
15. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psaly jste na začátku roku a to ještě loňského, chodíte sem ještě? Nepodařilo se mi v ústí najít žádný bazárek s těhotenským oblečením, máte nějaký tip? :slight_smile:
22. srp 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “diksuse neslouží pro prodej věcí, prosím využij bazar”
28. srp 2013 v 19:48 • xdejv101
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “diskuse neslouží pro prodej věcí”
28. srp 2013 v 19:49 • xdejv101
Ahoj, pokud máte nějaké tipy, prosím, pošlete mi to do mejlu, admin diskuzi maže, z pochopitelných důvodů. To mi nedošlo.. Díky, holky! :slight_smile:
29. srp 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek