• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné, Praha západ

:slight_smile: cviceni mam dneska od 17:00hod, takze po praci. Ale pi. Markova se domlouva na kazde cviceni predem, takze si myslim, ze je to ok.

obrazky prcka mam zatim dva, zitra budu mit treti :wink:. Pokud pojedes do Medivy metrem, tak po vystupu jdi smerem do pasaze obchodu ( je to skoro naproti vychodu z metra ), projdi mezi obchody ( po leve strane budes mijet albert - tusim - tam si kupuju dobrutky, kdyz jdu od dr :grinning: ), vyjdi schody a po leve strane uvidis oznaceni polikliniky. Poradne se rozhlidni, jsou trosku nenapadni :wink:

dneska jsem mela v praci pohovory s novymi uchazeci, bylo to malinko narocne, ale alespon to rychleji uteklo. Co hlava, uz je ot lepsi? A co ty nevolnosti?
12. zář 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za info, takhle bych to měla najít líp :wink: a zhruba tuším,kde to tak je.

tak hledáš uchazeče za sebe nebo jak to budeš mít v práci?

hlava mě bolela jen tu včerejší noc a teď už jsem o.k. nevolnosti se taky lepší, občas mě přepadnou a i únava,ale dá se to. určitě to bude jen lepší :grinning:

zítra tu nejsem, budu pracovně na úřadě,tak snad to tam rychle vyřídím a budu mít volnější den :wink:

držím na zítra pěsti,aby se mrňous dobře ukázal a řekli vám,co to bude! musíš se už nesmírně těšit,viď?

přeju příjemné cvičení a spoustu dobrých rad od porodní asistentky. měj se hezky :slight_smile:
12. zář 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v praci hledam nekoho na oddeleni na kterem pracuji. Misto me bude hledat nahradu muj sef, alespon doufam :wink:

vcerejsi cviceni bylo moc fajn. nejdriv jsme si povidaly ( byla jsem tam ja a jeste jedna maminka ) s pi. markovou - neco jako poradna, probraly jsem celou tehu prukazku a vysvetlily si vsechny pojmy. A pak nejake dotazy, ktere nas zajimaly. samotne cviceni je spis protahovani a malilinkato posilovani a pak relaxace pri uzasne hudbe :slight_smile:

dneska odpo uvidim prcka, tak budu informovat...uz mooooc tesim :wink: . kdy jdes do te medivy? psala jsi to, ale jsem lina to hledat :slight_smile:
13. zář 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a jestlipak uz se k nam konecne prida nejaka tehulka ze "zapadu" ? :wink:
13. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, a na jakém oddělění vlastně děláš? teda pokud to můžeš říct

:wink:
to cvičení a ta poradna se zdá dobrá,jak píšeš. a jak to budeš mít často?

a co mimís, coopak to bude????????? zítra sem juknu,zvědavost mi nedá :grinning:
13. zář 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj,

nechtela bych sem psat na jakem odd pracuju ( jsem v neustalem kontaktu s lidma - obecny popis :slight_smile: ).

cviceni a poradnu budu mit 1 tydne, dohromady je to 10lekci ( taky predporodni kurz s manzelem a video - porod )

a co mrnousek??? chvilku te budu napinat...podivej se do profilu :grinning:
14. zář 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak už to víte! takže se pěkně ukázal :grinning: teď ještě dovybrat to jméno,viď? ale tipy už máte,takže to nebude žádný problém. to musí být fajn,takhle dopředu vědět,co to vlastně bude. a necháte to pro ostatní jako překvapení nebo to povíte?

s tou prací to chápu,když je to takhle.

tak s tím cvičením a přípravou mi pak dej ještě vědět,jaký to vše bylo. takže i předporodní kurz tam je. a v tom podolí máš taky nějaký předporodní kurz???

jinak do té medivy jdu prvně příští čtvrtek,tak jsem zvědavá,jaké to tam bude a jak se domluvím s dr.na těch vyšetřeních?
14. zář 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ja bych byla spis pro filipka, david ma svatek v zime, jsou tam jeste vanoce, tak at to nema hned po sobe...uvidime :wink:

v podoli je taky predporodni kurz, ale lipa je bliz, tahle porodni asistentka je dobra a myslim, ze informace budou stejne. do podoli pujdu do poradny ( 7 tydnu pred tp ), tak si to tam prohlidnu :slight_smile:

a jak se ti dari? co na uradech, byli na tebe hodni? :wink: nevolnosti uz jsou na ustupu?
14. zář 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však máte čas na rozmyšlenou, obě jména jsou pěkný a s tím svátkem v zimě bych to asi neřešila a vybrala,co se líbí.

takže do podolí jdeš až do poradny,tak to jo,nevím,jak to chodí.

včera jsem toho moc nevyřídila,ale nedivím se, byli špatně vystavený a poslaný papíry,takže se to musí vše předělat.

nevolnosti jsou,ale dá se to. těším se až budou úplně na ústupu a pryč :slight_smile:

a jak se daří tobě? určitě si to těhu pěkně užíváš a nemáš žádný problém,ne?
14. zář 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

doufam, ze si s mrnouskem uzivate vikendu :wink: . My ho mame napul pracovni, ale nevadi nam to, trosku prace, pak prochazka a relax...takovy mame plan :slight_smile:
nevolnosti by mely odeznit po prvnich trech mesicich, takze jeste asi 2 tydny a je to :wink: , pak uz jenom sama pozitiva :sunglasses:
tesim se na pristi tyden, jedeme si pro kocarek :grinning:
15. zář 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,
přeju hezký víkend. :slight_smile:

my byli pozvaný na moravu,nakonec jel manžel sám a já raději odpočívám doma. teď jsem trochu bojovala s bolestí hlavy :cry: ale už to přestává,takže jsem ráda. chtěla jsem ušít pro 7.měsíčního synovce další bryndáčky,aby měl do zásoby,tak snad se na to dostanu :wink:

jé,tak už budete mít kočárek a jaký jste vybrali,jestli se můžu zeptat?

a jak to pokračuje na domečku? min.víkend jsme šli kolem a koukali,že někt.už jsou zateplený a nahozený a že je čeká fasáda :wink:
15. zář 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

ty jsi sama doma? ja jsem byla dopoledne, manzel byl na zavodech dracich lodi, tak jsme s pejsou meli volne dopoledne, tak jsme si pospali. ted jsme byli na prochazce, je tam krasne.

ty sijes bryndacky? :slight_smile: to je hezke....

kocarek jsme nakonec vybrali casualplay s4, hodne jsme se radili o velikosti korbicky, ale zjistili jsme, ze rozmery jsou skoro u vsech kocarku podobne.
muzes se podivat na www.malvik.cz, odtamtud ho mame :wink:

o domecku moc novych informaci nemame, ale tusim, ze by ted mela prijit na radu fasada. a pak odstraneni tech el. dratu, potom uz snad kolaudace, snad to vsechno stihneme :frowning2:
15. zář 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezké pondělní ráno :slight_smile: ,

koukala jsem na kočárek a vypadá moc hezky! jakou barvičku jste vybrali?
my budeme nejspíše dojíždět kočárek po ségře,vlastně více věcí :wink: nebo uvidíme,jak to nakonec všechno bude.

včera bylo krásně,jistě jste něco podnikli. já jsem byla na delší procházce,nasbírala si šípky na čajík a pak už jsem jen doma uklízela a vegetila.....
17. zář 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky :slight_smile:

mam toho dneska v praci nejak moc a dostala jsem se k napsani az ted :unamused:

barvu kocarku jsme nakonec po dloooouuuhych debatach vybrali cernou, zdala se mi opravdu nejhezci, i kdyz nekdo rika, ze se k miminku cerna nehodi. Vlozku do sportaku jsme objednali cervenou, aspon to si manzel prosadil :grinning:

mas pravdu, cely vikend bylo hezky, i kdyz v sobotu to malinko foukalo :wink: . Nam to s pejsou nevadi, i kdyz je to trpaslici jezevcik a nekdy mam strach, ze vzlitne :grinning: ...vikendovy program jsme mely podobny :wink:

tesis se na ctvrtek? bude ti delat utz?
17. zář 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :wink:

venku je ošklivo,brr.... to babí léto dlouho nevydrželo :unamused:

kočárek bude pěknej-elegantní. u sousedů takovou kombinaci mají a vypadá to dobře :slight_smile:

pozítří jdu do medivy, uvidím,co se mnou dr.provede :slight_smile: a jaký to tam bude.
18. zář 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mam toho ted v praci nejak moc, malinko nestiham, ale uz je to za par :wink:

to pocasi je spis aprilove, nez babi leto, ale v mem stavu je to lepsi nez vedra :slight_smile:
vcera nam odpadlo cviceni, takze jsem se stavila v obchode, vybrala hraci deku pro Filipka a doma ji na netu objednala :grinning:

a jak se vede vam? zitrejsi navsteva se blizi, musis me potom informovat :slight_smile:
19. zář 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky!

taky jsem tu teď měla frmol,jenže já to za pár nemám,tak uvidím,jak to přes zimu zvládnu s dojížděním :frowning2: to je asi to nejhorší,čeho se obávám.

to je jistě příjemný už takhle shánět věcičky :wink: tak Filípka už máte rozhodnutýho?

zítra odpo jdu k lékaři,tak budu pak informovat :slight_smile:
jsem zvědavá,jak se vede malýmu. já mám ty občasný nevolnosti,zrovna teď to rozdejchávám a za chvíli budu muset vyrazit na obídek,jakej mám už hlad.

přeju hezký den! :wink:
19. zář 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

tak dneska jdes k panu dr podivat se na mimiska :slight_smile: , tesim se s tebou :wink: .

Filipka mam rozhodnuteho ja, manzel malinko vaha, ale myslim, ze uz je smireny a snad i spokojeny :wink: . S jinym jmenem uz neprisel. My jsme totiz meli dohodu, ze ja vyberu jmeno pro holcicku a on pro chlapecka, ale jakmile jsme se dovedeli, ze je to chlapecek a on nebyl 100% rozhodnuty, rekla jsem Filipek :grinning: . A co vase jmena, uz se neco pripravuje?

Tak preju hezky den a povedenou navstevu dr :slight_smile:
20. zář 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

odpolko vyrazím k panu dr.,zase uvidím mimíse :wink: ,snad se má čile k světu!
zítra napíšu,jak se máme.

a co vy,jak se vám daří?

s těma jménama to máte teda vyřešený a Filípek vyhrál :slight_smile:
u nás zatím probíhají jen návrhy, manžel si prosazuje kluka po sobě-Petr, a já pro holku Kačenku. máme tušení,že to bude spíš holka, já bych ale radši kluka :grinning: uvidíme,jak to pak bude.

a kdy jedete pro kočárek? nebo už ho máte?
a to cvíčo,když ti odpadlo,tak je pak až za týden další?

přeju hezký sluníčkový den :wink:
20. zář 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: to tuseni vychazi, teda u me vyslo :wink: bud bude mit filipek kamarada a nebo nevestu :grinning: :grinning:
, hlavne ze bude zdrave mimi :wink:

pro kocarek jedeme v sobotu, uz se tesim, az bude doma :slight_smile: urcite uz se taky rozhlizis :wink:

cviceni v utery bohuzel odpadlo, pi Markova musela zustat v praci ( dela porodni asistentku v porodnici v Krci ). Ale pristi ut si to vynahradime :wink:

tak at vam na tu cestu k dr slunicko hezky sviti :wink:
20. zář 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavní je zdravé mimi! a co to bude se ukáže časem :wink:

takže v sobotu se už budete kochat kočárkem :wink: to budete mít príma.

venku je sluníčkově,ale ráno jsem prvně škrábala autíko

:unamused:
frčím na obídek a pak k dr. zítra se ozvi, přeju hezký zbytek dne!!! :grinning:
20. zář 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

koukám,že jsem včera napsala chybně,že se ozvu a dala jsem ti to příkazem,tak to se omlouvám....

včera jsem byla u dr.,ale nějak mi nesedl, přišel mi,že ho otravuju,proč přecházím prý k němu :unamused: nakonec jsem se teda rozhodla,že zůstanu u té svojí dr.a budu holt dojíždět přes prahu.
jinak mimís roste :slight_smile: ale stejně ho pořádně nedokážu určit v těch mazancích :grinning:

jakpak se máte?
21. zář 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak už sem nikdo nepřijde??? :frowning2:
3. říj 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
těhulky,kdepak jste???
12. říj 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nový tu není? :frowning2:
19. lis 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já zatím těhu nejsem,ale zato z Prahy-západ :slight_smile:
19. lis 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leryl, a tak o miminku uvažujete?
19. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: kuk, opět tu nikdo nový není,škoda :unamused:
11. pro 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ervina:ahoj snažíme se druhý měsíc :slight_smile: A jak snášíš těhulkování?
2. led 2008 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leryl, držím pěsti,aby se vám brzy zadařilo a byla jsi těhulkou :wink:
jinak těhu snáším celkem dobře, sice do 4.měsíce mi bylo špatně,ale pak se to zlepšilo....
pak ale začne víc růst bříško a tlačit/tvrdnout/, začne bolet i v kříži,ale není to nijak hrozný, nemůžu si teda stěžovat, žádné problémy nemám.
hlavní je, aby se mimi vyvíjelo jak má a bylo zdravý. už se na něj s manžílkem mooooc těšíme :slight_smile:
3. led 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek