• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde :slight_smile: ať je to letňáče :wink:
27. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misulka20, môžem sa pridať??? my máme 14 mesačné dievčatko a chceli by sme bratčeka alebo sestričku, ale ešte nevieme kedy, ja by som sa chcela snažiť tiež v jeseni, ale uvidíme. Staviame chalúpku tak som nastúpila v septembri do práce, aby sme mohli ísť s druhým bábom do svojeho, ale či to tak bude, uvidíme :wink:
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja by som sa chcela pridat a cim skor tym lepsie :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky bych se chtěla přidat, ale snažíme se už teď, jestli to neva. No, ale třeba se do podzimu nepodaří a to sem tady potom správně :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,aj my se zacneme snazit a na podzim bych chtela aby to vyslo
3. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...mozem sa pridat aj ja? snazit sa zaciname sice uz teraz ale kedze este kojim,tak to asi pojde pomalsie,takze tiez tu jesn vidim realne :D
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj my sa snazime uz teraz, neva? :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja sa pridavam...uz cakame uz sme v brusku
3. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojte tak pridávam sa ku Vám aj ja :slight_smile: tiež sa chceme začať snažiť s manželíkom o naše prvé miminko :slight_smile: :wink: My sa budeme snažiť až od oktobra aby miminko sa narodilo v lete dufame že nám to výjde
3. bře 2010 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska,len aby sa vam nezadarilo az v zime a bude jesenne babo.... :grinning: ono sa na to spoliehat moc neda,niekomu trva dlhsie kym sa podari pocat :wink:
3. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz cakame uz sme v tretom mesiaci :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všetky snažilky :slight_smile:
no my sa začneme snažiť- niekedy od polovice augusta a strašne by sme sa potešili keby sa to v septembri-oktobri podarilo :dizzy_face: tiež chceme letneho drobčeka,tak snad nam to vyjde,hlavne aby bolo zdravučké :pensive:
3. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tiež som uvažovala presne ako vy
velmi som chcela letne dieťatko
snažime sa však už viac ako dva roky a je mi uplne jedno či bude vianočne alebo dovolenkove - takže moc sa nespoliehajte že to vyjde hned :wink:
3. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sa tak zacali snazit v auguste, ze budeme mat letne mimčo, ale bohuzial :frowning2:
Tak budem vdacna aj za to jesenne/zimne :wink: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerrynka a tinkapn-to je samozrejme aj rátame s tym že sa to nepodarí hned,to si len take naše priania že by to bolo fajn aby sa narodilo v lete,je samozrejmé že ak si 10 babeniek povie v augusta,september alebo oktober otehotniem-tak sa to podarí možno polovici :pensive: a najhlavnejšie je hlavne to aby bolo zdravučké nech už sa narodí kedykolvek :wink: každe ročné obdobie ma svoje pozitiva a negatíva.ja si myslim že leto ma najviac pozitiv ale kolko ludi tolko chutí a nazorov....no uvidime či sa v priebehu august-oktober zadarí,a ak nie,nič sa nedeje,možno to bude nakoniec jesenne alebo zimne,to je jedno,hlavne aby bolo a bolo ako som už spominala zdravučke...hmmm ale aj tak v kutiku dufame že sa zadarí a narodí sa do teplúčka :sweat_smile: držím Vám všetkým palčeky :wink:
3. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka-prepáč,trošku som skomolila na jerrynka... :fearful:
3. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby musime sa naladit pozitivne a ono to pride :wink:
Ja planujem buduci tyzden ist k dr. aby sa na mna kukla,ze ci vobec je nejake tehotenstvo teraz realne..tak som zvedava ako dopadnem :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinex drzim palce a presne ako vravis, hlavne pozitivne myslenie :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka dik- aj vam a vsetkym ostatnym... ono je to tak so vsetkym... nie len pocatim,ale potom tymi vsetkymi testami a vysetreniami a samotnym porodom...
3. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobré ránko prajem všetkým tak martinex to vieme že sa nemusi zadariť ale ako písala maria.martin to je iba naše želanie aby sa narodilo v lete a hlavne aby bolo zdravučke :slight_smile: inač ja ešte beriem antik.to mam do mája a tak chcem vysadiť aby som trosku očistila telo no a uvidime ako sa to bude vyvíjať no len treba myslieť pozitívne aby všetko dopadlo tak ako si to predstavujeme že babenky :wink:
4. bře 2010 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituska - presne tak, pozitivne myslenie je zaklad a robi velmi vela :wink:
4. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
nejak to tu viazne, ci? :confused:
Mohli by sme sa pozoznamovat,nieco o sebe napisat,aby sme sa spoznali,hmm?
5. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Marti, to je dobry napad :wink:
5. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka dik :wink:
no tak zacnem ja...mam 24, som vydata, mam skoro 7mesacneho syna Davidka. je to skvele pohodove a flegmaticke dieta, takze sme si povedali,ze si hned supeneme druhe. Takze v utorok idem k dr. nech ma pozrie,kedze od januara som nemala mrchu-tehu test som si robila a negat. takze asi tolko o mne :wink:
5. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja mam 23, som vydata mam skveleho manzela :slight_smile: no a pracujem a popri zamestani si robim aj vysoku skolu momentálne som v 4 ročníku tolko asi. :sunglasses:
5. bře 2010 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska aj ja som na VS, v 5tom rocniku :slight_smile: aku skolu studujes?
5. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja socialnu pracu a ty
5. bře 2010 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
obchodny manazment :slight_smile: ale som taka rada,ze uz koncim... strasne sa mi nechce do tej skoly chodit :grinning:
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nie si sama :unamused: mam akurat skuskove obdobie a musim este zvladnut jeden rok a budem mat pokoj takze teby čakajú štátnice uffffffff :confounded:
5. bře 2010 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teraz bojujem s diplomovku,uz by som to rada mala z krku... le sak tych par mesiacov este vydrzim a potom nechcem tu skolu ani vidiet :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex to sme tu iba dve :slight_smile: kto píše ?????? tak to ti nezávidim stou diplomovkou
5. bře 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 71
Tvůj příspěvek