Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde 🙂 ať je to letňáče 😉
quitka
27. led 2010
ahoj misulka20, môžem sa pridať??? my máme 14 mesačné dievčatko a chceli by sme bratčeka alebo sestričku, ale ešte nevieme kedy, ja by som sa chcela snažiť tiež v jeseni, ale uvidíme. Staviame chalúpku tak som nastúpila v septembri do práce, aby sme mohli ísť s druhým bábom do svojeho, ale či to tak bude, uvidíme 😉
claudi77
29. led 2010
aj ja by som sa chcela pridat a cim skor tym lepsie x-)
mira81
2. únor 2010
ahoj, taky bych se chtěla přidat, ale snažíme se už teď, jestli to neva. No, ale třeba se do podzimu nepodaří a to sem tady potom správně 🙂
haruka
3. bře 2010
ahoj,aj my se zacneme snazit a na podzim bych chtela aby to vyslo
martinex
3. bře 2010
ahojte...mozem sa pridat aj ja? snazit sa zaciname sice uz teraz ale kedze este kojim,tak to asi pojde pomalsie,takze tiez tu jesn vidim realne 😃
tinkapn
3. bře 2010
Ahojte, aj my sa snazime uz teraz, neva? 🙂
zuzu611
3. bře 2010
ahojte aj ja sa pridavam...uz cakame uz sme v brusku
dituska1
3. bře 2010
🙂 Ahojte tak pridávam sa ku Vám aj ja 🙂 tiež sa chceme začať snažiť s manželíkom o naše prvé miminko 🙂 😉 My sa budeme snažiť až od oktobra aby miminko sa narodilo v lete dufame že nám to výjde
martinex
3. bře 2010
dituska,len aby sa vam nezadarilo az v zime a bude jesenne babo.... 😃 ono sa na to spoliehat moc neda,niekomu trva dlhsie kym sa podari pocat 😉
zuzu611
3. bře 2010
my uz cakame uz sme v tretom mesiaci 🙂
maria.martin
3. bře 2010
ahojte všetky snažilky 🙂
no my sa začneme snažiť- niekedy od polovice augusta a strašne by sme sa potešili keby sa to v septembri-oktobri podarilo x-) tiež chceme letneho drobčeka,tak snad nam to vyjde,hlavne aby bolo zdravučké |-|
jerryjanka
3. bře 2010
ahojte
tiež som uvažovala presne ako vy
velmi som chcela letne dieťatko
snažime sa však už viac ako dva roky a je mi uplne jedno či bude vianočne alebo dovolenkove - takže moc sa nespoliehajte že to vyjde hned 😉
tinkapn
3. bře 2010
My sme sa tak zacali snazit v auguste, ze budeme mat letne mimčo, ale bohuzial 😞
Tak budem vdacna aj za to jesenne/zimne 😉 x-)
maria.martin
3. bře 2010
jerrynka a tinkapn-to je samozrejme aj rátame s tym že sa to nepodarí hned,to si len take naše priania že by to bolo fajn aby sa narodilo v lete,je samozrejmé že ak si 10 babeniek povie v augusta,september alebo oktober otehotniem-tak sa to podarí možno polovici |-| a najhlavnejšie je hlavne to aby bolo zdravučké nech už sa narodí kedykolvek 😉 každe ročné obdobie ma svoje pozitiva a negatíva.ja si myslim že leto ma najviac pozitiv ale kolko ludi tolko chutí a nazorov....no uvidime či sa v priebehu august-oktober zadarí,a ak nie,nič sa nedeje,možno to bude nakoniec jesenne alebo zimne,to je jedno,hlavne aby bolo a bolo ako som už spominala zdravučke...hmmm ale aj tak v kutiku dufame že sa zadarí a narodí sa do teplúčka :-N držím Vám všetkým palčeky 😉
maria.martin
3. bře 2010
jerryjanka-prepáč,trošku som skomolila na jerrynka... 😕
martinex
3. bře 2010
Baby musime sa naladit pozitivne a ono to pride 😉
Ja planujem buduci tyzden ist k dr. aby sa na mna kukla,ze ci vobec je nejake tehotenstvo teraz realne..tak som zvedava ako dopadnem 🙂
tinkapn
3. bře 2010
Martinex drzim palce a presne ako vravis, hlavne pozitivne myslenie 🙂
martinex
3. bře 2010
tinka dik- aj vam a vsetkym ostatnym... ono je to tak so vsetkym... nie len pocatim,ale potom tymi vsetkymi testami a vysetreniami a samotnym porodom...
dituska1
4. bře 2010
🙂 dobré ránko prajem všetkým tak martinex to vieme že sa nemusi zadariť ale ako písala maria.martin to je iba naše želanie aby sa narodilo v lete a hlavne aby bolo zdravučke 🙂 inač ja ešte beriem antik.to mam do mája a tak chcem vysadiť aby som trosku očistila telo no a uvidime ako sa to bude vyvíjať no len treba myslieť pozitívne aby všetko dopadlo tak ako si to predstavujeme že babenky 😉
tinkapn
4. bře 2010
Dituska - presne tak, pozitivne myslenie je zaklad a robi velmi vela 😉
martinex
5. bře 2010
ahojte,
nejak to tu viazne, ci? =-)
Mohli by sme sa pozoznamovat,nieco o sebe napisat,aby sme sa spoznali,hmm?
tinkapn
5. bře 2010
Ahojte,
Marti, to je dobry napad 😉
martinex
5. bře 2010
tinka dik 😉
no tak zacnem ja...mam 24, som vydata, mam skoro 7mesacneho syna Davidka. je to skvele pohodove a flegmaticke dieta, takze sme si povedali,ze si hned supeneme druhe. Takze v utorok idem k dr. nech ma pozrie,kedze od januara som nemala mrchu-tehu test som si robila a negat. takze asi tolko o mne 😉
dituska1
5. bře 2010
ahojte tak ja mam 23, som vydata mam skveleho manzela 🙂 no a pracujem a popri zamestani si robim aj vysoku skolu momentálne som v 4 ročníku tolko asi. 😎
martinex
5. bře 2010
dituska aj ja som na VS, v 5tom rocniku 🙂 aku skolu studujes?
dituska1
5. bře 2010
ja socialnu pracu a ty
martinex
5. bře 2010
obchodny manazment 🙂 ale som taka rada,ze uz koncim... strasne sa mi nechce do tej skoly chodit 😃
dituska1
5. bře 2010
no to nie si sama :-| mam akurat skuskove obdobie a musim este zvladnut jeden rok a budem mat pokoj takze teby čakajú štátnice uffffffff :-S
martinex
5. bře 2010
no ja teraz bojujem s diplomovku,uz by som to rada mala z krku... le sak tych par mesiacov este vydrzim a potom nechcem tu skolu ani vidiet 🙂
dituska1
5. bře 2010
martinex to sme tu iba dve 🙂 kto píše ?????? tak to ti nezávidim stou diplomovkou

Začni psát odpověď...

Odešli