• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
beus dakujem.... druhe by som chcela dievcatko- Kristinku...ale ak bude chlapec,tak bude Jakubko a Kristinku si spravime tak o10 rokov :grinning:
ty by si co chcela?
8. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe ty to mas uz krasne premyslene :slight_smile: Ja by som velmi chcela chlapca a mm hovori,ze mu to jedno,ale kedze je sportovy maniak v kutiku duse urcite dufa v chlapca aby mal partaka do buducnosti :grinning:
Mena tiez preberame a zatial vitazi Dario a pre dievca Laura alebo Valentina.Ale ako sa poznam este sa to Xkrat zmenim :grinning:
8. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej, mam naplanovane obe varianty :grinning:
pekne mena mate... my sme zacali Davidom,potom sme mali x inych mien a skoncili sme zase pri nom :grinning:

quitka..kuk, takto dopadla ta torta dnesna
8. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty si sikula,vyzera ako z cukrarne.Ja idem varit veceru a piect jablkovu strudlu.zatial papa
8. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti krásna torta a určite aj chutná :dizzy_face:
8. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem dievcata... no neviem aka je,cakam na mm ked pride,ju skusime... :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby bol pri nej môj mužík už by bolo po torte :grinning:
8. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy tiez musim torty pred muzom strazit :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ooooooo jej tak ste sa rozpisali :grinning: ani nestiham citat ale som rada že to tak ide

beuska vítam ťa medzi nami a inač gratulujem ku svadbe a ešte k tomu v Benátkach wau :wink: neboj a nie si tu sama kto sa bude snažiť o prvé miminko :dizzy_face:

martinex ta torta je super mňamky :dizzy_face:
9. dub 2010 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka to ma veľmi mrzí že to tak dopadlo neboj na budúce to výjde :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: bola som dnes v centre na krv na HP a výsledky fragmentácie DNA spermií ešte stále neposlali z BA tak ešte stále nevieme na čom sme,či budú alebo nebudú sa konať tie darcovské spermie :angry:
9. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze megynka to čakanie by ma ubilo riadne :frowning2: ale dúfajme že to bude dobre všetko :wink:
9. dub 2010 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska,my už toľko čakáme, ale tieto výsledky ma fakt zaujímajú,tak preto som taká nervózna
9. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky :slight_smile: Tak ja som sa este nevyplichtila z postele,len som psov vypustila von.To sa mi pri mimcu asi uz nepodari,co? :grinning:
Mm siel lyzovat,tak som do vecera sama.
Ahoj Dituska,dakujem za privitanie :slight_smile: Ty si tiez mladucka snazilka,ze? :dizzy_face:
Aka bola torta Marti?My sme obidvaja na sladke cize u nas by dlho v chladnicke nevydrzala :grinning:
Ahoj Megy,precitala som si,ze mate to snazenicko trosku tazsie :frowning2: ,ale neboj urcite sa teraz zadari!Budem velmi drzat palce!
Pri IVF je aj vacsia pravdapodobnost dvojiciek,nie? :dizzy_face: Drzim palceky na vysledky!
9. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beuska,my ideme už na 4 ivf,takže ja beriem už aj trojičky :grinning: len aby boli
a akých máte psov,my máme labradorku a som do nej blázon :dizzy_face: ale ja som celkove do psov blázon :grinning:
9. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zasa ake zadostucinenie by boli trojky po tolkom cakani :slight_smile:
Jej labradorku?A akej farby?A ako sa vola?Tiez sme rozmyslali nad labradorom a nakoniec sme kupili sesternicu labradora-zlatu retriverku.Je este malicka,ma 5 mesiacov a dava nam dost zabrat :grinning:.Vasa je tiez taka hyperaktivna?Druha je skoro 3 rocna basetka.To je moj milacik,lebo ju mame skoro od zaciatku co som tu a velmi mi pomola jej spolocnost,ked som sa tu citila este trosku stratena.No su to proste nase dcerenky :dizzy_face:
9. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tá naša je tiež také moje deco, je biela , má 10 mesiacov, zabrať nám teda dala a poriadne hlavne mne,lebo ja som strašne na poriadok a prvé mesiace v byte to bol boj :grinning: a volá sa tak ako ja tu na MK , megy, som si požičala jej meno :grinning:
9. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska my sme tiež rozmýšľali či zlatu retriverku alebo labradora, ale keď sme ju videli takú maličkú tak bolo rozhodnuté :dizzy_face:
9. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biele su najkrajsie :dizzy_face: Ja som sa tiez snazila najst co najsvetlejsie steniatko.Aj ked mi teda vsetci vysvetlovali,ze preto sa vola zlaty,ze ma byt do zlata :grinning: Ale nakoniec som nasla a je po stranach uplne svetlunka,len chrbatik ma do zlata.
Nasa basetka sa vola Luna(mesiac) a retriverka je Stella(hviezda).
A pridavam sa do klubu upratovacich maniakov :grinning: Dlazky umyvam 2-3 krat denne.Ale museli sme psikom obmedzit pohyb po dome,lebo by som nerobila ine,len nonstop upratovala.Cely den su na zahrade a spavaju v predsieni.
9. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte dobré, my bývame zatiaľ na byte ale do spálne má zákaz, každý deň len vysávam a umývam podlahy, inak majú tie vaše nádherné mená :dizzy_face: u nás na sídlisku majú bieleho retrivera,ale trošilinku má tiež do zlata chrbátik ale len trošku z diaľky to ani nie je vidno :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..

beuska vyborna je, mm si do prace rovno zobral asi stvrtku :grinning:

a baby... moj maly dnes prvy krat povedal mama.... som uplne mimo... dnes ma akurat 8 mesiacov... :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééj marti :slight_smile: tak to je super, krásne, bude asi ukecaný keď už teraz začína, ale fakt to musí byť super pocit :dizzy_face: dúfam, že sa dočkám aj ja niekedy
9. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy tak vykecava uz dlho, v poslednej dobe hlavne vyskal a to tak ze mi az usi trhalo... a dneska toto....bol v ohradke v obyvacke a len pocujem do spalne mamamamama,som nechapala co to vravi.... taky je pri tom rozkosny...aj ked pochybujem ze vie co hovori :slight_smile:
a neboj, dockas sa....
9. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je nadhere Marti,musi to byt krasny okamih :dizzy_face: Maly je sikovny,urcite ti bude robit len radost :slight_smile:

Tak to dobre robite Megy,my sme boli do oktobra v byte a Luna spavala s nami v posteli.Ono je to mile a nehovorim,ze mi to teraz aj trosku nechyba,ale zasa ta spina a prezliekanie postelneho pradla 3 krat do tyzdna :confounded: uz by som sa nedala nahovorit.

Kocky idem si nieco uvarit a kuknem odsudene,nech mam trosku sk kultury :grinning: Pozeravate sk serialy?
9. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, fakt musel byť rozkošný :dizzy_face: a možno vie čo hovorí, možno odkukal od tatina, že keď ten povie mamina a ty reaguješ tak skúša už aj on či to funguje :sweat_smile: :dizzy_face:

beuska ja len sem tam kuknem panelák, inak moc telku nekukám odkedy máme tú našu štvornohú lásku,a už ma telka aj prestáva baviť, čítam alebo som na nete alebo si dám nejaké DVD :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,ako vikendujete?Ja sa chystam varit a poobede ideme obkukavat zahradny nabytok a nadzemny bazenik.Tak drzte palce nech dobre pochodime a hlavne nech sa nepovadime,lebo mame s mm uplne iny vkus :grinning:
peknu sobotu prajem!
10. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
beuska tak ste hádam dobre vybrali :wink: my sme boli tiež na nákupoch,potom 2 hodinky vonku,ale u nás sa dobre ochladilo :confounded: už aby bolo teplo, teraz už budeme len oddychovať, no a jasné upratovať som musela :wink:
10. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
no ja som mala teda dnes den...rano v skole,napisat yapocet,nejake povinnosti este..potom ked som prisla domov a parkovala pred branou,tak sa mi podarilo autom zist do jarku :grinning: takze auto bolo na dvoch kolesach, jedno v jarku,druhe vo vzduchu...no ked to zbadal muz do smiechu mu nebolo,so susedom ho vytiahli aj dve lana roztrhli... tak 200 krat tam zaparkujem a na 201 nie :sweat_smile:
inak cely den ma priserne boli hlava,jak sa zmenilo teraz pocasie,tak hruza...apson ze maly je poklad..
vecer pride babka strazit Davidka, s mm ideme na oslavu mojej sestre,tak sa tesim

baby tak dufam ze ste dobre nakupili :wink:
10. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
marti tak si mala včera úúúúúspešnýýýýýý deň :slight_smile: no čo keby som ja parkovala tak by to dopadlo oveľa horšie :grinning: ja mám budúci víkend skúšku z geografie Slovenska, sa mi nechce vôbec učiť, asi vypracujem ťahák ale to sa mi nechce :unamused:
11. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy no bola to sranda,ale nastastie autu sa nic nestalo,ani som nic neutrhla :grinning:
no a o uceni mi ani nehovor, uz teraz som zvedava jak sa na statnice budem ucit :angry: wrrrr...uz nech to mam za sebou
11. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek