• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
watergeenie vitaj medzi nami...

ja som prave dokoncila diplomovku,tak som stastna a spokojna...snad aspon apr dni budem mat volno,kym sa pustim do statnicovych otazok :grinning:
13. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a o čom máš diplomovku?
13. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja vítam medzi nami waterqeenie :slight_smile:

tak marti gratulujem k úspešnemu dokončeniu diplomovky je to dobry pocit že :slight_smile: no ale nezávidim ti to učenie ale čo budeš mať to za sebou mna to bude čakať o rok :unamused:
13. dub 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy motivy nakupu produktov vybranej organizacie...pisem o firme ktora predava reklamne predmety,tam som robila pred tehu

ditus dik,este aby mi to veduca schvalila :sunglasses:
13. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, no tak takýmto veciam ja vôbec nerozumiem :unamused: to si ani neviem predtaviť čo by som písala, tak gratulujem k ukončeniu diplomovky a hor sa do učenia otázok, samozrejme najskôr oddych :wink:
13. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dakujem...idem si s malym lahnut,lebo uz hodinu sa vrti v postielke a nie a nie zaspat :grinning:
13. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,dneska ste sa rozpisali :slight_smile: .Mm ma dnes narodeniny,tak sa idem dat do gala a vecer skocime do restiky.To som ho ale prosim pekne musela pol dna prehovarat,lebo on svoje narodeniny oslavovat nechce :angry:

Quitka,aj ty si mala pekny porod.Dufam,ze to vsetky tak pekne zvladneme.

Aj ja vitam Watergeenie.Podla foto vyzeras byt tiez mlada mamicka :slight_smile:

Ahoj Megy,my tu mame uz tyzden pekne teplucko,ale to sa tiez az teraz to pocko umudrilo.Tato zima mi pripadala nekonecna.
Odkedy sme sa rozhodli,ze postavime domcek tesim sa ako budem vylihovat na slniecku v zahrade a kedze sme sa nastahovali v oktobri,este som sa toho nedockala :angry:

Marti,tak Dadko je sikula :dizzy_face: Mas pravo byt pysna mamina.A gratulacia k diplomovke!

Ditus,ako si spominala nase zdravotnictvo,tak tiez som si myslela aka je to hruza..ale zasa v starostlivosti o buduce mamicky je to v niektorych statoch oovela horsie.Napriklad v takom Anglicku mozes byt rada,ze ti spravia jeden ultrazvuk za tehotenstvo :confounded:
13. dub 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc Vás zdravím po delší době? Jak se všem daří? :wink:
13. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mozem sa k vam pridat? akurat dnes sme sa s drahym bavili, ze aj druhe dieta by sme chceli levica, takze by sme sa na jesen chceli zacat snazit :wink: ked by sa zadarilo, tak v lete buduceho roka by mal Filipko akurat dva roky, co je podla mna uplne super vekovy rozdiel medzi detmi. bola by som velmi rada, keby nam to vyslo :wink:
13. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf viraj...pozeram ze mme rovnako stary chlapcov :slight_smile:

snehur ahoj... no dari sa nam vsetkym dobre, zatial ziadna tehu :dizzy_face:
13. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex dik za privitanie. a kedy sa ti maly narodil? mne 1. 8.
13. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za privitanie, ste zlateeee :slight_smile:

Marti aj ja gratulujem k ukonceniu diplomovky, neboj to ucenie ubehne ako voda a za chvilu to budes mat za sebou :wink:

Beuska, dik za kompliment :slight_smile: niesom az taka mlada, to asi robi ta ciapka :grinning: Mam 29. Som doma so zlatusikom a chcem potiahnut matersku este s druhym babatkom. Veeeelmi by sme chceli malu princeznicku. :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
watergeenie ja mam tiez 29 a tiez by sme druhe chceli dievca :wink: aj ked mne by to bolo asi jedno, ja by som brala aj chlapa, ale muz chce babu :wink:
13. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi 9.8.

water dik,aj ja si myslim... s ucenim som nikdy nemala problem,takze diplomovku pokladam za tu tazsiu cast :wink:
13. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vítam lubikaf :slight_smile: ja by som brala aj ďalšiu babu, ale mažel sa síce nevyjadril, ale vidno, že by chcel chlapca, keď už máme doma babu :sweat_smile:
martinex: gratulujem k diplomke, ja som bola tiež strašne šťastná, keď som ju mala hotovú, sú to nervy, mojej školiteľke sa stále niečo nepáčilo, stále som ju prerárabala, dorábala, aby úprava bola taká ako má byť, no des, strašne veľa času zabitého :confounded:
14. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: stále prší :frowning2:
môj manžel by strašne chcel babu :slight_smile: po obchodoch obzerá len ružové šatičky :slight_smile: tá sa bude mať, ani mne tak nekupuje ako bude jej,už vidím ako ju bude rozmaznávať :dizzy_face: ak teda bude dievčatko :wink:
14. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

quitka aj ja som to uz prerabala niekolko krat... tak som zvedava co povie na tuto poslednu verziu

a mne je jedno ci to bude chlapec alebo dievca, mozno viacej chlapca by som chcela :sweat_smile:
14. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vítam ta aj ja medzi nami lubikaf :slight_smile:
inač dneska ráno som bola u doktorky lebo dusí ma a prechladena som tak :frowning2: antibiotika nasadené :frowning2: no ale sedim v robote najradšej by som bola doma pod perinkou
:sweat_smile: mm by si velmi prial chlapčeka a mne to je skôr jedno len aby bolo zdrave :dizzy_face: to je najdôležitejšie
14. dub 2010 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditus no v tomto pocasi,verim ze vsetci by len pod perinou lezat chceli... az na mojho syna,ktoremu sa nechce spat :grinning:
14. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
megynka: môj manžel tiež strašne našu malú rozmaznáva, je to jeho miláčik :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tu je škaredo a nám treba pokračovať na stavbe, ale keď je takto mokro tak neviem kedy začneme :angry:
14. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proste, chlapy sú na ženské :grinning: :wink:
14. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, dik za privitanie :wink:

ja chodim druhy rok externe na vysku, takze mna caka bakalarka buduci rok, teda vobec sa na to netesim, uz teraz mame v AIS-e temy nahodene, niektore su celkom v pohode, tak uvidim ake to bude, ale mam stresy uz teraz.

a mne moj maly pred chvilkou zaspal, bol od siestej hore tak uplne odkvecol. aj by som si s nim zdriemla, ale musim sa ucit, v sobotu mam prvu skusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg..tak, tak aj u nás to tak bolo, že som bola tatinkov miiláčik :wink:
14. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf chodis na EUBA?
14. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex nie, chodim do Trencina na Trenciansku Univerzitu. Preco?
14. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi,ja tiež mám v sobotu skúšku a rozmýšľam že aj v nedeľu ak stihnem a vyskúša ma, lebo mi chýbajú tri skúšky z prváku,som minulý rok nestihla kvôli ivf :angry:
14. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi aha...som myslela ze AIS je vymysel len nasej Uni,ale asi to je celoslovenska blbost :grinning:

baby drzim palce na tie skusky... ja si teraz oddychnem do nedele pri peceni a potom sa vrhnem na statnicove otazky... je ich "len" 85 :grinning:
14. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooooooo dievčata tak to Vám nezávidim tie skušky ja mam poslednu 3,5 opravnu :frowning2: tak dufam že to zvládnem.

no budem Vám všetkým držať pršteky aby to všetko dobre dopadlo. :wink:
14. dub 2010 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti hej, bude to asi celoslovenske. tusim nas tu celkom dost studuje, ako tak citam :slight_smile:

marti a co ides piect?
14. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek