• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
lubi idem piect tortu pre otca, tuto http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/puncova-podla-chiqui-v-reze
len s inym zdobenim...

a potom kamoske pre syna k dvom rokov tortu v tvare auta,to ale az na nedelu,takze to staci v piatok zacat :wink:
14. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti mnaaaaamko, ta vyzera tak dobre, hned by som sa do nej zahryzla. ja hrozne lubim vsetko puncove, najviac asi vianocny punc :grinning: :grinning:
fuu tak ty si teda sikovna, ja ledva dokazem nejaky kolac upiect, aj to vzdy vyzeraju otrasne, ale jest sa daju :wink:
14. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ty si fak šikula :wink: ja len také obyč koláče zvládnem, ale mne ešte vypeká mama, ona sa na dôchodku nudí tak vždy napečie a my musíme pojesť a potom priberáme :grinning: a ona je šťastná že nám to chutí :dizzy_face:
14. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi som zvedava aka bude,este som puncovu nikdy nerobila...
a nejak som sa k tortam a peceniu dostala ked som bola tehu, zacalo ma to bavit..a teraz uz aj kamaratky chcu torty,tak sa tesim, trosku si tym privyrabam na materskej :slight_smile:

ale hlavne ze sa daju jest... staci to nazdobit slahackou,ci posypat pr.cukrom a pripadne nedostatky sa stratia :grinning:
14. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta inak obdivujem, ako to stihas pri malom, asi je dobrucky, ze? ale moj Filip stale iba mrnci a vsade za mnou lozi, cize ja ked varim napriklad, tak ho mam zaveseneho na teplakoch. no je to o hubu. asi mu idu chudacikovi zuby, lebo je strasne nervny a len by sa nosil na rukach. aj teraz sa akoze ucim v detskej izbe, lezim tam na zemi a on na mna stale lezie a trha mi vlasy, no je to sama sranda :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej Marti teraz si mi spravila strasneee chute :grinning: A tu puncovy zakusok teda nenajdem :angry: Ale mozno by som si z teba zobrat priklad a upiect taku tortu.Len ked ja taka zrucna ani zdaleka niesom :sweat_smile:
Vies poradit ako sa robi len taky jednoduchy puncovy rez?

U nas je inac aj dnes nadherne.22 stupnov a slniecko.Mam strasnu chut niekam vypadnut na par dni.Asi spachame dajaky wellness na horach :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/puncovy-zakusok
moja torta uz je hotova a tuhne v ladnicke,tak som zajtra zvedava aka bude :slight_smile:

lubi maly je anjelik,takze pri nom v pohode stiham, pekne sa sam hra v ohradke,takze sa mozem venovat peceniu
14. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem,to by som mohla zvladnut :slight_smile:
Potom torticku vyfot a ukaz nam,som zvedavaa :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus to zvladnes...
a jasne,vyfotim..len este neviem ako ju nazdobim,lebo sestra nechce potiahnutu,ze jej marcipan nechuti...tak sa s tym este potrapim :grinning:
14. dub 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, torta hotova..je len taka obycko,hore cukrova poleva,z boku lekvar,lebo sestra nelubi marcipan... hlavne som potreboval vyskusat ako sa bude robit..
15. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex no vyzera vyborne, hned by som si z nej kusok dala :wink:

inak baby aj u vas je tak hrozne ako tu? uz treti den v kuse prsi, som z toho na nervy, a s malym musim chodit kazdy den von, lebo mi poobede nechce doma zaspat, takze aspon raz za den s nim musim vyliezt do tohto necasu. ach jaj kedy to uz skonci?
15. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi hej a tu je hnusne..uz 4dni som doma zavreta s malym a zacinam nam obom z toho sibat... mne nastastie Dado spi aj vnutri,ale rada by som uz isla von...zvykla som byvat cele poobedie vonku, take 3-4 hodky...
15. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, krasna torticka, aj ja chcem nieco take vymysliet, lebo aj moj tatik bude mat narodky na buduci tyzden. Mozno to risknem a skusim :grinning: :grinning:

Lubi, k tomu, ze chcete mat levika (alebo skor levicu), to vam mozem len doporucit, poznam ich dost vela a vacsinou su to super zlati veseli slnieckovi ludia. A nehovorim to len preto, ze aj ja som levik, hehehe :wink: Tak nech vam to vyjde.

A inak tu na vychode uz vyslo konecne slnieckoooo, dufam, ze aj u vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
water skus, neni to take tazke.... este dnes ked ju rozkrojime,tak odfotim aka je v reze..sama som zvedava,ci to bude take ako si predstavujem :slight_smile:

a slniecko u nas este nevyslo,stale prsi :frowning2:
15. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
water no my sme zatial vsetci traja levi, takze viem, o com hovoris :wink: :wink: a aj preto by sme chceli aj druhe dieta leva, nech sme vsetci styria. aj ked uff, to bude tazka vychova :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo, to si viem predstavit tu vychovu, ale ani u inych znameni to nie je jednoduche, my mame napriklad blizenca a ti su tiez dost akcni a neunavitelni, je to s nim celkom sranda :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja mama je blizenec, tiez je celkom narocna :slight_smile: :slight_smile:
no ved to, ze vychovat dieta je tazke asi v kazdom znameni, plus kazde ma svoju vlastnu osobnost, takze treba tam asi aj trocha psychologie a vidiet do toho dietatka, nie len orientovat sa podla toho, ci je lev alebo rak.
15. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozrejme, ze je to o povahe a nie o znameni, ale nieco na tom bude. Moja mamka je tiez blizenec ....... :grinning:
15. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... aj ja sa pridavam do klubu... snad nam to vyjde? drzim vastkym palec....
ja mam jedeho blizenca doma a teraz by sme chceli bud byka alebo zase blizenca....
15. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,my tu mame dneska zasa krasne,vas vytacam,co? :grinning: Mam super naladu,lebo sme prave zabookovali hotel na horach.Startujeme v stredu.juchuuu :slight_smile:

Ahoj Dadaqa,vitaj medzi nami!

Super,ze sa zaciname rozrastat.Len tak dalej,kazdy den musi pribudbut dalsia clenka!

Marti torticka je supeeer!Ja by som si dala aj s tym marcipanom :grinning:
Ja na znamenia sice neverim,ale ked uz je o tom rec,ja som kozoroh a mm je baran :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vitaj dadaga :wink: tak to vyzerá že jesň bude plodná :sweat_smile: je nás tu viac a viac :wink:

beuska u nás doteraz pršalo :angry:

baby, ja som blíženec a je mi úúúúúúplne jedno aké znamenie bude moje deco :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
na začiatku tiež vítam novú členku dadaga :grinning: tak ako hovorí megynka že vyzera že jeseň bude plodná dal by Boh aby nám to vyšlo :dizzy_face:
tak ja som mala včera dovolenku fajne som si oddychla :slight_smile: inač antibiotika zabrali takže už mi je lepšie :dizzy_face:
aj u nás je otrasné počasie stále iba prší. ešte nejako prežiť dneškajší deň v práci a zase víkend fajne sa teším :dizzy_face: keby bolo lepšie počasie aby sme niekde vypadli z toho bytu niekde do prírody.
no začali ste tu o znameniach tak ja som lev a mm je kozorožecec takže super kombinácia inač ja tiez neverím na tie znamenia a ani nerozmýšlame nad tým ake bude znamenie naše mrne. :slight_smile:
marti ta torta je úžas :wink:
16. dub 2010 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
vitaj dadaga, to je super, ze nas je tolko, uz sa tesim na tu plodnu jesen....ak sa nam nepodari nahodou aj skor :grinning: :slight_smile:

K tym znameniam, na horoskopy teda urcite neverim, ale charakteristika znameni napriklad v nasej rodine sedi uplne ukazkovo. Ani by az tak presne nemusela :wink:

Vsetkym prajem pekny oddychovy vikendik a hlavne bez dazda :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte pozeram že tu nikto nieje no toto :frowning2: tak ja všetkým prajem pekný víkend :slight_smile: a hlavne bez dažďa :sunglasses:
16. dub 2010 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
my sme dnes boli s maly na kramaroch... des a hruza.... sak to hadam ani neni ludsky pristup

potom sme boli nakupit nejake veci na torticku,tak som si spravila trosku radost

korpusy mam na auticko uz upecene,plnka nachystana...tak teraz odpocivam s malym, mm je na autosalone a vecer budem majstrovat z toho auticko :slight_smile: potom poslem fotky :wink:
16. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tesime saaaaaaa na fotocky. To musi byt makacka urobit auticko. Si sikovnica :wink:
Musim sa od teba daco priucit a potom urobim malemu na narodky jeho milovanu masinku Tomasa :slight_smile:
16. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ja som nemala cely den zapnuty comp, nebolo casu, az teraz. musela som navarit a musim sa ucit, lebo zajtra je ta skuska, no este ze uz to skoro vsetko viem. uz len nejake drobnost v zakonniku prace musim mrknut, ale vobec sa mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti a co sa stalo na kramaroch? blbi doktori? a na tortu som aj ja zvedava, ale ja sa asi neodvazim malemu upiect k narodkam, to necham na svagrinu, ta tiez vypeka krasne torty. aj svadobnu nam bude piect :wink:
16. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,tak dnes mame pre zmenu skaredo my :angry: A este som aj do polnoci sama,tak som dajaka otravena.Kamoska tiez slovenka co zije s kamaratom mojho mm chcela prist,ale myslela si,ze mam mm doma,tak neprisla.Skoda,sme mohli aspon pobehat po obchodakoch :unamused:
A ako tak pozeram predpovede ma prsat cely vikend :pensive: Este ze v stredu vyrazame.

Marti,sak ty robis jednu tortu za druhou!Pockaj ked pridem na sk pojdem k tebe na rychlokurz :grinning:
Som zvedava na autocko.Ozaj aka bola puncova chutovo?

Jej Lubi aj ty sa vydavas?Kedy vas to caka?

Ditus,super,ze ti je uz lepsie :dizzy_face:
16. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes som 12 DC, pobolieva ma v podbrušku a keď som išla na toaletu, tak som si všimla, že mám priehľadný biely hlien na nohavičkách. To mohol byť náznak ovulácie? Neviete mi poradiť?
A ešte by som sa rada spýtala, viem, že spermie dokážu prežiť aj niekoľko dní, ale aj vtedy, keď sa žena po pohlavnom styku osprchuje? Ďakujem.
16. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi tu preposielam co som pisala babam do inej temy ohladom tych kramarov...

ahojte...tak my sme uz doma, boli sme na kramaroch a poviem vam,ze som sa musela veelmi drzat aby som tam niekomu jednu nezavesila... prisli sme tam o 8mej,zaregistrovali sme sa a isli na detsku koznu kliniku,tam nam po 20 minutach cakania na chodbe povedali,ze sme mali ist do ambulancie...samozrejme,nikde nic znacene neni,takze fasa..ked sme tam prisli bolo 8.55 a zobrali sme si posledne cislo 14, viac ich nebolo..cakaren plna ludi,okna zavrete,miesto na sedenie ziadne.. tak fasa..tak sme sa dve hodiny s malym kocikovali po chodbe, zabavali ho,chodili,papali a neviem co este... o 11tej islo dnu cislo 6... tak som sa nasrala a zavola som do Senca na polikliniku a ukecala ich nech nam spravia sono,aj ked je Dadik este krpec...lebo ked som tam volala pred 2tt tak povedali,ze take male deti nerobia,ze mame ist na Kramare a na tam nam nespravia sono bez toho aby sme nemali listok od ICH lekara..takze sukromnicka u ktorej sme boli na koznom,je vlastne o nicom,ked aj tak musim ist zase na kramare na kozne... no hruuuuza...ale som rada,ze som tu tetu v SC zlomila,tak ideme v stredu na sono

beuska jasne,dam ti kurz :slight_smile: a puncovu si vsetci pochvalovali,tak som sa velmi tesila :wink:

water na nete ked sa pohrabes tak najdes postup na tu masinku... osvedcene recepty na korpus,plnku a potahovku ti potom kludne dam,ak budes chciet :slight_smile:

tak ja sa idem najest a pustit sa do skladania auticka :slight_smile: pekny vecer babule
16. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek