Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde 🙂 ať je to letňáče 😉
martinex
14. dub 2010
lubi idem piect tortu pre otca, tuto http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/punc...
len s inym zdobenim...

a potom kamoske pre syna k dvom rokov tortu v tvare auta,to ale az na nedelu,takze to staci v piatok zacat 😉
lubikaf
14. dub 2010
marti mnaaaaamko, ta vyzera tak dobre, hned by som sa do nej zahryzla. ja hrozne lubim vsetko puncove, najviac asi vianocny punc 😃 😃
fuu tak ty si teda sikovna, ja ledva dokazem nejaky kolac upiect, aj to vzdy vyzeraju otrasne, ale jest sa daju 😉
megynka
14. dub 2010
marti ty si fak šikula 😉 ja len také obyč koláče zvládnem, ale mne ešte vypeká mama, ona sa na dôchodku nudí tak vždy napečie a my musíme pojesť a potom priberáme 😃 a ona je šťastná že nám to chutí x-)
martinex
14. dub 2010
lubi som zvedava aka bude,este som puncovu nikdy nerobila...
a nejak som sa k tortam a peceniu dostala ked som bola tehu, zacalo ma to bavit..a teraz uz aj kamaratky chcu torty,tak sa tesim, trosku si tym privyrabam na materskej 🙂

ale hlavne ze sa daju jest... staci to nazdobit slahackou,ci posypat pr.cukrom a pripadne nedostatky sa stratia 😃
lubikaf
14. dub 2010
ta inak obdivujem, ako to stihas pri malom, asi je dobrucky, ze? ale moj Filip stale iba mrnci a vsade za mnou lozi, cize ja ked varim napriklad, tak ho mam zaveseneho na teplakoch. no je to o hubu. asi mu idu chudacikovi zuby, lebo je strasne nervny a len by sa nosil na rukach. aj teraz sa akoze ucim v detskej izbe, lezim tam na zemi a on na mna stale lezie a trha mi vlasy, no je to sama sranda 😃 😃
beuska1986
14. dub 2010
Jeeej Marti teraz si mi spravila strasneee chute 😃 A tu puncovy zakusok teda nenajdem ]-( Ale mozno by som si z teba zobrat priklad a upiect taku tortu.Len ked ja taka zrucna ani zdaleka niesom :-N
Vies poradit ako sa robi len taky jednoduchy puncovy rez?

U nas je inac aj dnes nadherne.22 stupnov a slniecko.Mam strasnu chut niekam vypadnut na par dni.Asi spachame dajaky wellness na horach 🙂
martinex
14. dub 2010
beuska http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/puncovy-za...
moja torta uz je hotova a tuhne v ladnicke,tak som zajtra zvedava aka bude 🙂

lubi maly je anjelik,takze pri nom v pohode stiham, pekne sa sam hra v ohradke,takze sa mozem venovat peceniu
beuska1986
14. dub 2010
Dakujem,to by som mohla zvladnut 🙂
Potom torticku vyfot a ukaz nam,som zvedavaa 🙂
martinex
14. dub 2010
beus to zvladnes...
a jasne,vyfotim..len este neviem ako ju nazdobim,lebo sestra nechce potiahnutu,ze jej marcipan nechuti...tak sa s tym este potrapim 😃
martinex
15. dub 2010
caute kocky, torta hotova..je len taka obycko,hore cukrova poleva,z boku lekvar,lebo sestra nelubi marcipan... hlavne som potreboval vyskusat ako sa bude robit..
lubikaf
15. dub 2010
martinex no vyzera vyborne, hned by som si z nej kusok dala 😉

inak baby aj u vas je tak hrozne ako tu? uz treti den v kuse prsi, som z toho na nervy, a s malym musim chodit kazdy den von, lebo mi poobede nechce doma zaspat, takze aspon raz za den s nim musim vyliezt do tohto necasu. ach jaj kedy to uz skonci?
martinex
15. dub 2010
lubi hej a tu je hnusne..uz 4dni som doma zavreta s malym a zacinam nam obom z toho sibat... mne nastastie Dado spi aj vnutri,ale rada by som uz isla von...zvykla som byvat cele poobedie vonku, take 3-4 hodky...
watergeenie
15. dub 2010
Marti, krasna torticka, aj ja chcem nieco take vymysliet, lebo aj moj tatik bude mat narodky na buduci tyzden. Mozno to risknem a skusim 😃 😃

Lubi, k tomu, ze chcete mat levika (alebo skor levicu), to vam mozem len doporucit, poznam ich dost vela a vacsinou su to super zlati veseli slnieckovi ludia. A nehovorim to len preto, ze aj ja som levik, hehehe 😉 Tak nech vam to vyjde.

A inak tu na vychode uz vyslo konecne slnieckoooo, dufam, ze aj u vas 🙂 🙂 🙂
martinex
15. dub 2010
water skus, neni to take tazke.... este dnes ked ju rozkrojime,tak odfotim aka je v reze..sama som zvedava,ci to bude take ako si predstavujem 🙂

a slniecko u nas este nevyslo,stale prsi 😞
lubikaf
15. dub 2010
water no my sme zatial vsetci traja levi, takze viem, o com hovoris 😉 😉 a aj preto by sme chceli aj druhe dieta leva, nech sme vsetci styria. aj ked uff, to bude tazka vychova 🙂
watergeenie
15. dub 2010
Noooo, to si viem predstavit tu vychovu, ale ani u inych znameni to nie je jednoduche, my mame napriklad blizenca a ti su tiez dost akcni a neunavitelni, je to s nim celkom sranda 🙂
lubikaf
15. dub 2010
moja mama je blizenec, tiez je celkom narocna 🙂 🙂
no ved to, ze vychovat dieta je tazke asi v kazdom znameni, plus kazde ma svoju vlastnu osobnost, takze treba tam asi aj trocha psychologie a vidiet do toho dietatka, nie len orientovat sa podla toho, ci je lev alebo rak.
watergeenie
15. dub 2010
Samozrejme, ze je to o povahe a nie o znameni, ale nieco na tom bude. Moja mamka je tiez blizenec ....... 😃
dadaga
15. dub 2010
ahojte... aj ja sa pridavam do klubu... snad nam to vyjde? drzim vastkym palec....
ja mam jedeho blizenca doma a teraz by sme chceli bud byka alebo zase blizenca....
beuska1986
15. dub 2010
Ahojte kocky,my tu mame dneska zasa krasne,vas vytacam,co? 😃 Mam super naladu,lebo sme prave zabookovali hotel na horach.Startujeme v stredu.juchuuu 🙂

Ahoj Dadaqa,vitaj medzi nami!

Super,ze sa zaciname rozrastat.Len tak dalej,kazdy den musi pribudbut dalsia clenka!

Marti torticka je supeeer!Ja by som si dala aj s tym marcipanom 😃
Ja na znamenia sice neverim,ale ked uz je o tom rec,ja som kozoroh a mm je baran 🙂
megynka
15. dub 2010
ahojte,
vitaj dadaga 😉 tak to vyzerá že jesň bude plodná :-N je nás tu viac a viac 😉

beuska u nás doteraz pršalo ]-(

baby, ja som blíženec a je mi úúúúúúplne jedno aké znamenie bude moje deco x-)
dituska1
16. dub 2010
ahojte
na začiatku tiež vítam novú členku dadaga 😃 tak ako hovorí megynka že vyzera že jeseň bude plodná dal by Boh aby nám to vyšlo x-)
tak ja som mala včera dovolenku fajne som si oddychla 🙂 inač antibiotika zabrali takže už mi je lepšie x-)
aj u nás je otrasné počasie stále iba prší. ešte nejako prežiť dneškajší deň v práci a zase víkend fajne sa teším x-) keby bolo lepšie počasie aby sme niekde vypadli z toho bytu niekde do prírody.
no začali ste tu o znameniach tak ja som lev a mm je kozorožecec takže super kombinácia inač ja tiez neverím na tie znamenia a ani nerozmýšlame nad tým ake bude znamenie naše mrne. 🙂
marti ta torta je úžas 😉
watergeenie
16. dub 2010
Ahojte,
vitaj dadaga, to je super, ze nas je tolko, uz sa tesim na tu plodnu jesen....ak sa nam nepodari nahodou aj skor 😃 🙂

K tym znameniam, na horoskopy teda urcite neverim, ale charakteristika znameni napriklad v nasej rodine sedi uplne ukazkovo. Ani by az tak presne nemusela 😉

Vsetkym prajem pekny oddychovy vikendik a hlavne bez dazda 🙂
dituska1
16. dub 2010
ahojte pozeram že tu nikto nieje no toto 😞 tak ja všetkým prajem pekný víkend 🙂 a hlavne bez dažďa 😎
martinex
16. dub 2010
ahojte...
my sme dnes boli s maly na kramaroch... des a hruza.... sak to hadam ani neni ludsky pristup

potom sme boli nakupit nejake veci na torticku,tak som si spravila trosku radost

korpusy mam na auticko uz upecene,plnka nachystana...tak teraz odpocivam s malym, mm je na autosalone a vecer budem majstrovat z toho auticko 🙂 potom poslem fotky 😉
watergeenie
16. dub 2010
Tesime saaaaaaa na fotocky. To musi byt makacka urobit auticko. Si sikovnica 😉
Musim sa od teba daco priucit a potom urobim malemu na narodky jeho milovanu masinku Tomasa 🙂
lubikaf
16. dub 2010
ahojte baby, ja som nemala cely den zapnuty comp, nebolo casu, az teraz. musela som navarit a musim sa ucit, lebo zajtra je ta skuska, no este ze uz to skoro vsetko viem. uz len nejake drobnost v zakonniku prace musim mrknut, ale vobec sa mi do toho nechce :-p

marti a co sa stalo na kramaroch? blbi doktori? a na tortu som aj ja zvedava, ale ja sa asi neodvazim malemu upiect k narodkam, to necham na svagrinu, ta tiez vypeka krasne torty. aj svadobnu nam bude piect 😉
beuska1986
16. dub 2010
Ahojte kocky,tak dnes mame pre zmenu skaredo my ]-( A este som aj do polnoci sama,tak som dajaka otravena.Kamoska tiez slovenka co zije s kamaratom mojho mm chcela prist,ale myslela si,ze mam mm doma,tak neprisla.Skoda,sme mohli aspon pobehat po obchodakoch :-|
A ako tak pozeram predpovede ma prsat cely vikend |-| Este ze v stredu vyrazame.

Marti,sak ty robis jednu tortu za druhou!Pockaj ked pridem na sk pojdem k tebe na rychlokurz 😃
Som zvedava na autocko.Ozaj aka bola puncova chutovo?

Jej Lubi aj ty sa vydavas?Kedy vas to caka?

Ditus,super,ze ti je uz lepsie x-)
soni1
16. dub 2010
Ahojte, dnes som 12 DC, pobolieva ma v podbrušku a keď som išla na toaletu, tak som si všimla, že mám priehľadný biely hlien na nohavičkách. To mohol byť náznak ovulácie? Neviete mi poradiť?
A ešte by som sa rada spýtala, viem, že spermie dokážu prežiť aj niekoľko dní, ale aj vtedy, keď sa žena po pohlavnom styku osprchuje? Ďakujem.
martinex
16. dub 2010
lubi tu preposielam co som pisala babam do inej temy ohladom tych kramarov...

ahojte...tak my sme uz doma, boli sme na kramaroch a poviem vam,ze som sa musela veelmi drzat aby som tam niekomu jednu nezavesila... prisli sme tam o 8mej,zaregistrovali sme sa a isli na detsku koznu kliniku,tam nam po 20 minutach cakania na chodbe povedali,ze sme mali ist do ambulancie...samozrejme,nikde nic znacene neni,takze fasa..ked sme tam prisli bolo 8.55 a zobrali sme si posledne cislo 14, viac ich nebolo..cakaren plna ludi,okna zavrete,miesto na sedenie ziadne.. tak fasa..tak sme sa dve hodiny s malym kocikovali po chodbe, zabavali ho,chodili,papali a neviem co este... o 11tej islo dnu cislo 6... tak som sa nasrala a zavola som do Senca na polikliniku a ukecala ich nech nam spravia sono,aj ked je Dadik este krpec...lebo ked som tam volala pred 2tt tak povedali,ze take male deti nerobia,ze mame ist na Kramare a na tam nam nespravia sono bez toho aby sme nemali listok od ICH lekara..takze sukromnicka u ktorej sme boli na koznom,je vlastne o nicom,ked aj tak musim ist zase na kramare na kozne... no hruuuuza...ale som rada,ze som tu tetu v SC zlomila,tak ideme v stredu na sono

beuska jasne,dam ti kurz 🙂 a puncovu si vsetci pochvalovali,tak som sa velmi tesila 😉

water na nete ked sa pohrabes tak najdes postup na tu masinku... osvedcene recepty na korpus,plnku a potahovku ti potom kludne dam,ak budes chciet 🙂

tak ja sa idem najest a pustit sa do skladania auticka 🙂 pekny vecer babule

Začni psát odpověď...

Odešli