• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
marti no tak to je otras, aby ta nechali s babom cakat. ja nastastie chodim s malym k takemu normalnemu koznemu, sestricka nas vzdy berie hned do vnutra a idem k dr. ako prva, nech tam je aj milion ludi. to sa mi paci a tak by to malo byt vsade.

beuska vydavam sa v juli :wink: aj sa tesim, aj mam z toho stresy, ja totiz nerada byvam stredobodom pozornosti a my budeme mat na svadbe skoro 80 ludi, no uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bei a ty sa ides tiez vydavat, ked sa pytas ze ci aj ja? alebo niektora ina babenka?
17. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak soni1 ja sa v hentych veciach vobec nevyznam, ja som si cyklus nikdy nejak nesledovala, aj Filip sa nam prihodil tak nejak omylom :wink: vobec sme ho neplanovali :wink:

a myslim, ze spermie dokazu prezit, aj ked sa osprchujes, ved sa umyvas iba z vonka, vo vnutri ich to urcite nezabije.
17. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, aj ja by som sa chcela k vam pridat. Mam 25 a zaciatkom roka som sa vydavala, momentalne koncim vysoku skolu-vyziva ludi. Ja mam za sebou aj pekne aj zle obdobie. Svadbu sme zacali planovat az ked som zistila, ze som tehotna, velmi sme sa tesili, aj ked to bolo necakane...6.2. bola svadba...krasny den, bola som uz v piatom mesiaci, ale nebolo to na mne vobec vidiet...Po svadbe som sa tesila, ze pojdem na 3D utz, konecne sme sa dockali...a cakala nas tam zla sprava, doktor zistil, ze babo nema v norme mozgove komory a poslal nas hned do Ba. Tam nam to potvrdili a poslali na neurologiu a genetiku...mali sme sa rozhodnut co bude dalej...v 23.tt som lezala na Kramaroch a cakala na porod - potrat...bol to najhorsi den v mojom zivote, este aj teraz mam slzy v ociach, ked to pisem. Konecne som uz po sestonedeli a cakam na prvy menzes, ale zatial ziadny naznak. Doktor povedal, ze mozem znova otehotniet az o 6 mesiacov a to vychadza na koniec leta, dufam, ze to bude uz vsetko v poriadku a zacneme sa snazit...
17. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lener, tak tvoj príspevok ma dojal k slzám, je mi to hrozne moc ľúto, želám ti aby si si už užívala len pekné chvíle a dúfam že teda že na konci leta už budeš šťastná, my sa chystáme v lete na 4 ivf a tiež sme si už podali žiadosť na adopciu

baby mám jednu skúšku dnes za sebou,tak mi odľahlo a som spokojná :wink:

krásny víkend všetkým :slight_smile:
17. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, aj mne je to strasne luto, ani si neviem predstavit, ake strasne musi byt take nieco prezit. Ale teraz bude uz len dobre za chvilu si budeme posielat fotocky nasich novorodencov :wink:

Megynka gratulujem ku skuske :slight_smile:

Krasny vikend :slight_smile:
17. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, velmi ma mrzi, co sa stalo, je to tak nespravodlive, ked sa nieco taketo stane.... :frowning2: ale neboj, na jesen urcite otehotnies a budes mat zdrave a krasne babatko, mysli pozitivne a ono to urcite vyjde :wink:

megy, gratulka ku skuske, ja som tiez dnes bola. .uz ma ich caka len 5 :slight_smile:
17. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dík a lubi tebe tiež gratulujem, a čo máš hádam A-čko :slight_smile:
17. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener to co si prezila je strasne ale hlavu hore :wink:
ja som prisla v 24tt o nase dvojicky a lekari mi tiez kazali cakat 6mesiacov az rok kym znovu otehotneniem ... nasla sa iba jedna lekarka ktora povedala ze ked budem fyzicky aj psychicky v poriadku mozme sa snazit aj skor .... pockali sme teda tri mesiace a potom hned ten stvrty mesiac sa nam zadarilo a nase zlaticko nam teraz uz robi velku radost :dizzy_face: a niekedy v lete alebo na jesen sa jej chceme postarat o surodenca ...
strasne ti drzim palce nech si cim skor v pohode a nech vam tiez skoro robi radost nejake zlaticko :dizzy_face:
17. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy jasne a-cko, ale to bola lahka skuska, ta profka to mala tusim uplne na haku :wink:
17. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, my sme to mali tiež v pohode, ešte ma čaká ani neviem koľko skúšok lebo tri mám ešte z minulého roku :angry: no nič stresovať sa nebudem :wink:
17. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky,tak torta je hotova...

lener, velmi mi je luto,co sa stalo..verim,ze uz bude vsetko ok a takto o rok,budes mat male klbko stastia pri sebe :slight_smile:
17. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to je fáro, mňam :slight_smile: ja by som tiež také brala :dizzy_face: úžasné, ja by som na to nemala nervy, no teda ťa obdivujem :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti waaauuu, dobru audinu si spravila :wink: super vyzera, urcite bude aj dobre chutit :wink:
17. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dievcata... bala som sa ako to dopadne,ale som spokojna... tak snad aj oslavenec bude...a bude mu chutit :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam za podporu :slight_smile:) take slova rada pocujem, dufam, ze sa to splni...
18. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, perfektna audina, este aj spätaky ma, no mna klepne :slight_smile: :grinning: :grinning: Supeeeeer !!!! :slight_smile:
18. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Vidím, že už máte rozbehnutú diskusia, ale môžem sa k vám pridať? :slight_smile: :confused:
18. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smejula vitaj :wink:

peknú nedeľu všetkým :slight_smile: ideme poobede na cvičák a inak ma čaká krásny voľný deň :slight_smile: a dobrú chuť k obedu :wink:
18. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala :slight_smile: Jávlastně u :slight_smile: t :slight_smile: k trošku snažilka jsem, vlastně říjnovka 2009, ale bohužel se nám ještě nezadařilo. Manžel podstoupil spermiogram a ten nedopadl nijak dobře. V květnu půjde na kontrolu, tak uvidíme. No a protože máme takovou diagnozu a v nejbližší době by se nejspíš stejně nezadařilo, změnila jsem práci a snažení jsme odložili na podzim. Takže nejspíš budu zase říjnovka. :slight_smile: Včera jsme po dlooouhé době koupily kondomy, kdyby teda nhodou :wink: Jinak manžel se léčí bylinkama a vitamínama, já taky, nemám totiž zrovna pravidelný cyklus.... Měřím teplotu, abych trochu poznala svoje tělo, jak funguje.
18. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smejula vitaj medzi nami...

water, sak musi mat spetaky :sunglasses:

jessika,tak dufam ze u nas sa vam podari otehotniet
18. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jessika, neboj dúfam, že všetko dobre dopadne a budeme na jeseň všetky tehuľky :wink: ja sa chystám v lete na 4 ivf :wink:
18. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki dievčatá . My tiež s mm snažilkujeme ostošesť. Lener mne sa stalo to isté viem ťa pochopiť. ja som rodila v 26.t chlapčeka Alexa. Už je medzi anjelikmi. :frowning2:
18. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,nas tu uz je :dizzy_face: Vsetky nove kocky vitam!

Marti,teda ziram :astonished: To je uzasna torticka!

Ahoj Megy,takze ivf bude uz v lete?Joj budem velmi drzat palceky.Su nato aj nejake specialne pripravy?

Lubi super za A,sikulaaa :slight_smile: A preto som sa pytala,lebo aj nas caka svadba v septembri :slight_smile:Tebe sa to uz blizi :dizzy_face:

Lener,Denne,je mi luto co sa vam stalo :pensive: Uvidite,ze teraz pride uz len to pekne a budete mat krasne a zdrave babatka :dizzy_face:

U nas inac nic nove.Ked vam poviem,ze do wellnessu ideme v stredu rano a ja som uz dnes balila..si mozte domysliet ako sa uz tesim :grinning: Dufam,ze nam do toho uz nic nepride,lebo strasne potrebujem vypadnuuut.
19. dub 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
Beuska ty nemôžeš spávať? :wink: si sa určite balila aj v noci :wink: dúfam že si ten wellness pekne užijete :slight_smile: na ivf nie je žiadna špeciálna príprava, len vyšetrenie a potom sa berú hormóny, injekcie, chodí sa pravidelne na krv na kontrolu, ale inak nič špeciálne :wink:
krásny dník :slight_smile:
19. dub 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smejula, jessika, denne, vitajte medzi nami :wink: veru pekne sa to tu rozrasta :wink: bodaj by sa nam na jesen vsetkym zadarilo, to by bola paradicka :wink:

bei tak super, a ako idu pripravy? nam celkom dobre, svadobne saty a oblek uz mame, a to je hlavne :wink:
19. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja tiež vítam nové členky našej diskusie :slight_smile: fakt sa nám to rozrásta :wink: juchuchuuuuuuu
beuska tak Ty sa už nemôžeš dočkať toho wellnesu super išla by som hned :wink:

a zase tu je pracovný týždeň jak víkend zbehol rýchlo oničom ale aspon trosku posvietilo slniečko tak hned lepšia nálada :slight_smile: :sunglasses:
19. dub 2010 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauteeee, aj ja vitam nove clenky :slight_smile:

Beuska, uzi si ten welness a poriadne si oddychni. j
Jooooj aj ja by som dakde isla :grinning:
19. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule,ako sa mate?Tu mame krasne pocko,ale mna chytila alergia,tak od rana soplim :angry: Asi skocim k lekarovi nech mi predpise nieco do nosa,lebo tie spreje bez predpisu maju nulovy efekt.

Megy :grinning: Ja som taky nocny vtak.Ist spat pred 1 v noci sa mi nestalo uz velmi dlho.Normalne chodim spavat tak okolo 2hej v noci.Potom vstavam s mm o 6,vychystam ho a idem este spat.Viem,divny rezim,ale tak mi to najviac vyhovuje.
Aha a to su tie injekcie co sa pychaju do bruska?A nemas z tych hormonov zmenu nalad?Mne stacilo ked som brala antikoncepciu a bola som ako casovana bomba :grinning: Vtedy mi hovoril mm,ze radsej budeme mat 10 deti,ako znasat tie moje nalady :grinning:

Lubi a ake mas saticky?Ja som totiz satovy maniak :grinning: My sme natom inac podobne.Ja uz saty mam,pre mm mame oblek uz vyhliadnuty,restauracia vybrata a aj svadobna cesta.Este musime vybrat obrucky a povybavovat dokumenty kedze si berem taliana.Inak u nas neprebiehaju velke pripravy,kedze budeme mat len okolo 20 hosti a obed.
Vy planujete velku svadbu?

Ditus,tesim sa velmi :grinning: Ako sa inac mas?Tusim si pisala,ze sa zacinate snazit uz teraz niekedy,ze? :dizzy_face:
19. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Waterqeenie :slight_smile: Vy planujete dajaku dovcu?

Inac kocky som sa vas chcela spytat,ze odkial vsetky ste a vidim,ze to je napisane v pase :sweat_smile: tak teda porozmyslam nad inou otazkou :grinning:
19. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky...

beus ten wellness zavidim,ale v dobrom..hned by som isla... sak mozno tento rok dovolenku poriesime len tak nejak...alebo ked to vyjde pojdeme do Talianska...ale to je este daleko...

moj maly ma od vcera vecera teploty,mrzuty je,uplackany,takze fasa den.. o noci vam ani nebudem pisat :grinning:

a bola som v skole,vsetko zapisane,zajtra mi kurier donese diplomkvy vytlacene,ovodzam ich a hotovo...konecne :grinning:
a potom sup s mm pod paplonik a robit deticky :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek