• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahoj Marti,a kam by ste chceli ist do Talianska?Klasika BIbione,Lignano?

Joj a drzim palce nech sa vam co najskor zadari :dizzy_face: Nas keby necakala v septembri svadba,tiez by som do toho praskla uz teraz :grinning:
Inac kocky viete mi niektora poradit ako sa meria bazalka?Teda viem kam mam strcit ten teplomer :grinning: ,ale skor ci su tam dajake postupy.
19. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Ďakujem za privítanie. :wink:
beuska, teplotu treba merať vždy ráno hneď po prebudení na tom istom mieste. Nemali by byť veľké časové rozdiely v meraní. Napr. ja meriam každé ráno tak okolo 5 30 hod., plus mínus 30 minút. Väčšinou sa mi to podarí aj cez víkend. A malo by to byť po aspoň 6 hodinovom spánku.
martinex, tá tortička vyzerá supeeeeeeeeeeeeer. :dizzy_face: Ja by som asi na to nemala nervy. :sweat_smile:
lener, je mi ľúto, čo sa stalo. :frowning2: Aj my máme pauzu polročnú, teda už len nejaké 2 - 3 mesiace, ale u mňa to bolo mimomaternicové tehotenstvo v januári, operované v hodine 12-tej. :frowning2:
19. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus hej, Lignano sa mi strasne paci,aspon to co som kukala na nete... vidis,ty si talianka,porad...zaciatok septembra mi odporucas na dovcu v taliansku?

smejula nebolo to take narocne, inak ja som nervak a netrpezliva :slight_smile:
19. dub 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska, ja musím povedať že ja som na tie hormóny nereagovala skoro vôbec :slight_smile: ani len tie vajíčka sa netvorili tak ako by sa mali a zmeny nálad mávam asi väčšie keď mám ms :grinning:
no my sa chystáme tiež na dovču ale ešte nevieme kam, teda asi zasa Egypt ale to bude asi tak že jeden deň zaplatíme a druhý vyrážame, taká rýchlovka a keď bude niečo iné berieme aj to, išla by som aj do Talianska :wink: :slight_smile:
19. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,urcite hej.V septembri je viac menej po sezone a bude tam ovela vacsi klud.My sme tam boli 2 roky dozadu v juli a bol to natresk.Len treba ist na zaciatku septembra,lebo potom by uz moze byt chladno na kupanie.

Megy,tak to je fajn.Ale sak aj keby hormony lomcovali,co by sme nespravili aby sme boli tehu :slight_smile:
Juj a do Egypta by som sla kuknut,ale mm ani za svet.Jemu to tam pride vsetko spinave :unamused: Tak budem musiet vytiahnut kamosku.

Tak ja frcim na nakup skor nez mi zavru.este vecer nakuknem :slight_smile:
19. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska sak chceme ist 4.9. tiez preto,ze tam bude menej ludi...a ked pojdeme s malym,tak to tak bude lepsie.. uz teraz sa tesim... lebo mm ma dovcu celofiremnu v polke augusta,ale to je vsetko brutal drahe a potrebujeme robit na dome- zateplovat a novy plot :slight_smile:

megy no mnou hormony mlatili v tehu... mm sa ma stale pytal,kedy sa vrati ta zena ktoru poznal? :grinning: ale uz som spat :grinning:
19. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak to keď znovu otehotnieš, zasa to bude mať tvoj drahý ťažké :grinning: ale veď vydrží :wink: už je trénovaný :slight_smile:
19. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy no hej, ale bude mat partaka- Dadika,tak to spolu zvladnu :grinning: a myslim ze konecny vysledok stoji za 9 mesiacov s nervnou zenskou :grinning:

inak mam brutal chute, vyslala som mm do vecierky po kremes a chipsy :grinning: mam strasnu chut na sledke a chleba s medom nepomohol..mm sa smial,ze ci nie som tehu :slight_smile: kiezby som bola :sunglasses:
19. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei budem mat od maggie sottero model sa belle, mne sa hrozne paci taky styl a hentie su uzasne - pre mna :wink: my musime este kupit vyzdobu, zajednat kostol na urcitu hodinu, vyrobit oznamka - a to je tusim vsetko, ostatne uz mame. take detaily okolo jedla a pitia necham na draheho, on je casnik a pozna sa s ludmi, co im do restiky dodavaju, tak to vsetko vybavi on. zakusky nam bude piect jeho mama a svadobnu tortu jeho sestra :wink:
inak my sme mali mat svadbu minuly rok v lete, lenze nejak do toho prisiel Filip, tak sme to prelozili o rok :slight_smile:

my dovolenku tiez riesime, mame jedneho znameho Taliana, robi tu manazera v jednej firme, a ten nas vola k nemu do Talianska, tak mozno pojdeme po svadbe. oni sice nebyvaju pri mori, ale nejakych 30km od mora, ale to by nevadilo, hlavne ze by som vypadla z domu :wink:

marti to mas ale obetaveho muza, ze ti isiel kupit sladkosti, na mna by ten moj urcite pozrel, ze ci mi nahodou nehrabe...
19. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi moj je na sladke,takze uz sa tlacime..mnaaam :slight_smile:
a tie saty, super vyber.... ja som mala take obycko,hlavne uz som mala brucho,tak to bolo komplikovanejsie s vyberom...

a 30km je pohodka :slight_smile:
19. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme preto prelozili svadbu, lebo sme ju mali naplanovanu na 25.7. a termin porodu som mala 5.8.
na skor sme ju nechceli presuvat, lebo som sa nechcela vydavat tehotna, tak sme to posunuli o rok. a celkom sa na to tesim, ze tam bude maly pobehovat :wink:
19. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no to bude super... my sme planovali svadbu a dadik do toho nejak prisiel :slight_smile: necakala som ze to pojde tak rychlo, zadarilo sa nam na 2x
19. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj Marti,tak to nam mozte prist rovno zablahozelat na svadbu :grinning: My to mame 10.septembra v Benatkach co je od Lignana nieco vyse hodky :slight_smile:

Lubi,su nadherne!Velmi dobre ich poznam Maggie Sottero su moja srdcovka .Mame velmi podobny vkus!
Ja mam Maggie Sottero MOna lisa Royal.Sranda,ze mame rovnaku znacku.
Inac my sme mali mat tiez svadbu uz minuly september,ale zacali sme stavat domcek.
A kde byva presne vas znamy?30 km je na talianske pomery nic.Mm cestuje 30 km kazdy den do MIlana do prace.
Toto su saticky nech nemusite hladat.
19. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,zeby uz????? :dizzy_face: A uz ti meska?
19. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
beuska, nádherné šaty :dizzy_face:
20. dub 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ufffffffff tak tu sa to rozbehlo :slight_smile: ja nestiham musim sa asi aj doma večer napojiť lebo diskusia tu je iba vo večerných hodinách. Pozeram ze už riešite dovolenky no my asi nikde možno na predlžený víkend ale mm pozerá na cestovky kde aké ponuky sú :sunglasses: joj išla by som hned. :dizzy_face:
beuska krásne šatky fakt.
marti žeby si bola prvá????????? :grinning:
beuska a lubikaf závidim vám tie prípravy úžas pocit :slight_smile:
u nás nič nového všetko po starom
20. dub 2010 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus nadherne saty, neviem ci som ich nahodou aj neskusala, lebo som mala na sebe asi 10 modelov, kym som si vybrala tie moje :slight_smile: maggie sottero ma krasne modely, som rada, ze je pozicovna v prievidzi, kde ich poziciavaju, nemusim chodit daleko.
ten nas znamy byva niekde ako je corridonia, poznas to? na mape to vyzera byt niekde v strede talianska. tak uvidime, este nie sme na 100% rozhodnuti, ze pojdeme, ale isla by som rada. bude to zavisiet od okolnosti.

inak malemu sa niekde stratil dudel, vobec ho nemozem najst. tusim sa nedobrovolne zacneme od neho oducat :grinning:
20. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus saty naaadherne...

a keby mi malo co meskat,tak by aj mohlo..ale kedze nemam este MS od porodu,tak tazko :grinning:
20. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ja som tiez este nemala MS, ale ja berem cerazette a to zevraj ani nemusim dostat. este mam balenie do konca juna a potom ich chcem vysadit. dufam, ze sa mi to potom rozbehne, aby sme na jesen mohli urobit babo :wink:
20. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi ja som tiez brala cerazette, ale potom sme sa rozhodli pre druhe a neberiem uz 5mesiacov.. a nerozbehlo sa nic :rolling_eyes:
20. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
boooze to mi ani nehovor...to vazne??? no tak som zvedava, ked nie, tak doktor s tym snad bude vediet nieco spravit :unamused:
20. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi doktorka mi povedala,ze ked maleho odstavim,tak rozbehneme cyklus..takze zaciatkom leta za nou pojdem... sak aj tak maleho kojim uz len v noci...
20. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz nekojim vobec. tak som velmi zvedava, co to spravi, ked tie tabletky vysadim. aj ked zivot bez MS je celkom prijemny, predsa len dufam, ze v lete bude vsetko tak, ako ma byt :wink:
20. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som pohodlna,nechce sa mi v noci chystat mlieko :grinning: ale sak pomaly tiez koncim...
20. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti mne sa maly budil kazdu hodinu a bol pricucnuty, uz sa to nedalo vydrzat, chodila som jak zombie. ja to teraz robim tak, ze ked idem spat, si spravim mlieko a dam do termoflase, Filip ho tak okolo pol noci vypije a potom vstavam a zarabam druhu flasu okolo stvrtej. takze nie je to az take hrozne, rozhodne ovela lepsie ako ked som bola kazdu hodku hore. teraz sa do pohody vyspim.
20. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem sa hrat s malym, uz tu moc pisti :wink: pridem zase vecer mrknut :wink:
20. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiez vstaval kazdu hodku,ale jak sme ho supli do vlastnej izby,tak max 2x za noc je hore...

idem ja varit obed. paa
20. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, jooooj, ked pocujem o tych pripravach na svadbu, tak aj mna chyta svadobna horucka, to bolo super, vyberat saty, kyticu, tortu...... :slight_smile:

Beus a svadbu budete mat tu, alebo z Taliansku? A z akeho mesta je tvoj drahy? Ja som do Italy kedysi strasne casto chodievala, aj som tam robila ako animatorka. Ale to bolo uz pred 100 rokmi. :slight_smile: :slight_smile:
My sa tohto roku na dovolenku nechystame, lebo staviame domcek, tak budeme dovolenkovat na "malte" :slight_smile: A v malom bazeniku u nasich v zahradke :wink: :wink: Ale keby sme isli, tak urcite do Egypta, lebo s tym mame velmi dobre skusenosti, za tu cenu, co v Europe stoji kemping je tam super luxus a neskutocne prenadherne more, minule sme tam nasli aj Nema :sunglasses: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeej, ja som si nevsimla, ze je tu uz o jednu stranu viac, takze som pisala dost odveci, SORRY :grinning:
20. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak Marti, urcite sa ti to rozbehne, ked dokojis, ja som prestala kojit pred dvoma mesiacmi a sa to rozbehlo az tak, ze vyse mesiaca nevedelo prestat, az som musela vysadit cerazette. Takze uvidime co bude, ale radsej by som tehulkovala az koncom leto, lebo nechcem, aby sa babo narodilo v zime,brrrrrrrr.

A Beus naaaaaaaadherne satocky :wink:
20. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek