• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahojte kocky,dakujem za chvalu saticiek :slight_smile: Velmi sa z nich tesim,bola to laska na prvy pohlad :grinning:

Marti,aha,tak to mi nedoslo :sweat_smile: Ale je sanca.,ze by si otehotnela aj ked este nemas cyklus,nie?

Lubi,Corridonia mi nic nehovorila,ale kukla som to na mape a je to pri Ancone.To je blizucko pri mori.Ked pojdete,urcite sa vam tam bude pacit :wink:

Waterqeenie,priatel je povodom z Milana,ale este nez sme sa zoznamili si kupil byt 30 km od Milana v mensom meste,lebo Milano nema rad.No a teraz sme sa prestahovali do domu,ale len 10 min odtial co sme byvali.
Svadba bude tu v It v Benatkach.Priatel nie je na velke ceremonie,tak sme sa rozhodli,ze to spravime v uvolnenom a romantickom duchu :slight_smile:
Hehe a smiala som sa na ze "malte" :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus hej, ten Ancon (alebo ako sa to sklonuje) spominali. hmmm, no tak dam vaznu debatu s drahym, nech sa rozhodneme ze co a ako, nech viem :wink:

marti tiez silno uvazujem o tom, ze ho dam do detskej izby, aj ked mi teraz vstava len 2x za noc. ale sa bojim, lebo mame detsku na druhej strane bytu a mi to pripada moc daleko. no neviem. Filip sa totiz velmi casto v postielke v spanku posadi, alebo len tak zacne robit mostiky - sa akokeby stavia na hlavu - no a vzdy sa pri tom rozplace. a si neviem predstavit, ze by som takto behala aj 10x na druhu stranu bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takto ho mam hned pri sebe a pri najhorsom si ho dam k nam do postele a je klud.
20. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi ja mam detsku oproti spalni cez chodbu... takze to je kusok... a dadulo pekne spava,tak 2x za noc sa da... ale teraz sme mali horsie noci,tak som si ho zobrala do spalne,lebo stale plackal.... ale nam vlastna izba velmi pomohla

beus no teoreticky by sa to dalo...ale museli by sme vystihnut akurat obdobie ovulacie pred MS
20. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky,
dlho som tu nebola, nejako nestíham :frowning2:
Vítam nové kočky, aj keď asi sú tu častejšie ako ja, tak potom som tu nová ja :grinning:
My na dovolenku chceme ísť na Skalku, trochu turistiky.
V robote mám toho veľa a doma tiež,keď už je pekne chodíme s malou rovno zo škôlky von a prídeme až večer no a cez víkend sa venujem môjmu koníkovi,ktorého obsadáme.Takže to mám perné :wink:
To tak asi v skratke a prišla mi konečne MS po MA :frowning2:
20. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej Beus, svadba v Benatkach, tak tomu uz hovorim romantika. :wink:
Ja si myslim, ze je lepsie si to urobit po svojom a mat len zopar ludi, potom si to naozaj uzijete a nebudete musiet riesit 1000 hosti a ci je kazdy spokojny atd. My sme mali tiez taku malicku svadbu a bolo to hlavne o nas :slight_smile:
21. dub 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Viete mi to niekto vysvetliť?? Dnes som 13DPO.m rcha má meškanie 3 dni čo vôbec nemešká. Teplotka ukážková a testisko negatívny. To čo je???
21. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky
denne prosim ta, po ako dlhej dobe si dostala menzes po porode, lebo ja uz som 7 tyzdnov po a stale nic, pretoze v clankoch pisu, ze ak zena po porode nedojci, menzes pride po 4 tyzdnoch. Uz sa jej prichodu nemozem dockat :slight_smile: Na gyndu sa nemozem uz dva tyzdne dostat, lebo ten moj uzasny doktor je stale praceneschopny...
21. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener no po pôrode je to tzv. šestonedelie čiže 6 nediel nekrvácaš. neboj dojde. ja sa zas modlím aby mrcha nedošla
21. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ako sa dnes mate? mne maly spi, ale kazdu chvilu sa uz asi zobudi, uz ho pocujem ako sa stale vrti v postielke.

co mate nove? ja dokopy nic, dnes nemusim varit lebo je jedlo zo vcera, tak pojdem s malym von ked sa zobudi a budeme si uzivat slniecka. a zajtra sa chcem ist pozriet na plavaren na plavanie babatiek, chcela by som s nim zacat chodit plavat. babule co tu mate deti, vy ste nechodili plavat?

denne a nerobila si si dalsi test nahodou, ze by ten ukazal tehu?
22. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

tak diplomovku som odovzdala, Dadik ma 6tu chorobu,tak zajtra uz by mohlo byt dobre..

lubi chcela som chodit plavat,ale nakoniec to nejak nevyslo..ale mam v plane chodit len tak sama s malym,ziadne kurzy...
22. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
marti gratulujem, aj ja som ju odovzdala minuly tyzden a teraz sa trocha nudim az pokial sa nezacnem ucit na statnice :slight_smile: ale to ma este cas a radsej sa budem nudit... aj sestrina mala mala 6 chorobu, troska teplotu, ale potom uz bola v pohodicke
22. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener a kedy mas statnice?
ja som sa akurat prinutila, idem si aspon pozriet tezy..maly spi uz 2 hodiny,tak aspon nieco spravim,kym este buva :slight_smile:
teplotu sme mali 3dni a dnes sa vyhadzal..tak verim,ze zajtra bude dobre
22. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam statnice 24, alebo 25. maja podla toho ako nas abecedne zoradia, ucit sa zacnem asi tyzden pred, lebo dovtedy by som aj tak polovicu zabudla... a ty mas kedy?
22. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam asi okolo 10teho maja...este presny den neviem,tak snad coskoro sa dozviem kedy pojdem....
no dobre,idem sa tomu povenovat,lebo ako naschval sa mi maly zobudi :sunglasses: pa a pekny den
22. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tebe pekny slnecny den :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, bude dobre, my sme mali 6-tu chrobu asi pred mesiacom, vyrazky nam trvali tak 2-3 dni a bolo po vsetkom :slight_smile:

Lubi, aj my sme chceli cohdit plavat, doktorka nam to dokonca doporucovala, ale nakoniec sme to s manzelom zavrhli, lebo bol este velmi maly a asi by bol casto chory. Ale co sa tyka mna, ja by som s nim uz v lete niekam isla, nech sa vytesi chlapciatko moje zlatucke :slight_smile:
23. dub 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
water no uz to ustupilo...este na tvaricke ma par bodiek,ale inak ok...zato je jedovaty zo zubov :angry: :grinning:
23. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, tak ja sa k vam pridavam:slight_smile: tiez sa koncom roka chystame:slight_smile:)
23. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka vitaj :wink: daj nejake info o sebe,nech sa trosku spozname :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale kde zacat:slight_smile: pred dvoma rokmi som skoncila skolu, s priatelom sme sa trosku osamostatnili, pracujeme a rozmyslame o babatku:slight_smile: zatial si svoje maminkovske potreby vybijam na nasej macke:slight_smile: priatel sa smeje, ze je to moja adoptivna dcera:slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka vitaj, a odkial si zo slovenska, ak to nie je tajomstvo? :slight_smile:

baby tak som sa dnes bola pozriet na plavanie babatiek, buduci piatok zacina novy kurz, tak pojdeme. uz mam aj potvrdenie od doktorky. sa na to moc tesim :wink: Filip to tam ocumoval, cudoval sa, ze kde som ho to zobrala, ale vydrzal tam pol hodinu sediet a pozerat na deticky, jak plavaju :wink: tak dufam, ze sa mu to bude pacit.

water a nemali by mat deticky vacsiu imunitu, ked plavaju? inak mne doktorka zakazala chodit v zime, lebo som chcela ist uz od styroch mesiacov, to mal v decembri, ale nedovolila mi vtedy. az teraz na jar.
23. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, lubikaf:slight_smile: som z bratislavy
23. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aby som to moje predstavovanie sa dokoncila... mam 26 a som zasnubena. uz skoro dva roky byvame s priatelom spolu a doteraz sme sa nepozabijali, tak to spolu potiahneme aj dalej :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
segra zije v blave. ja som sa prestahovala z piestan do banoviec :frowning2:
23. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka tak to sem zapadnes,vsetky sme tu take mladuchy :grinning: a aku skoly si skoncila?

lubi to je super...moj dadik sa strasne rad kupe,tak sa tesim ked budeme chodit sa s nim kupat do bazena...a aj v lete na jazera... a s tou imunitou neviem ako to je...podla mna ak je babo zdrave,nema nejake problemy,tak by mu to nemalo poskodit
23. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoncila som manazment, ale nejaka velka manazerka zo mna nie je. nastastie...:slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka na EUBA? lebo ja tam teraz konicm :grinning:
23. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata... nebyt lizi, mojej cicusky, zabudnem, ze peciem francuzaky... dnes sme boli obaja dlho v robote, tak nestiham...
23. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ase :grinning: :grinning: :grinning: ja som tak minule zabudla ze varim vyzivu jablkovu malemu...tak som uz len skrabala cierny hrniec :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek