• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
asemilka ved smrad z kuchyne by ta tiez upozornil, nie? :grinning:

baby musim ja ist, v nedelu skuska, musim sa trochu ucit :wink: ahojte zajtra :wink:
23. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, fpm na euba:slight_smile: dva roky dozadu. takze drzim paaaaaalce:slight_smile: a pripajam odporucanie jednej profesorky... hlavne vela pite... mineralky....:slight_smile: musim potvrdit, ze mala pravdu:slight_smile: a funguje to, aj ked nemate hlas... den pred statnicami som bola uplne bez hlasu... :grinning:
23. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf.. upozornil... ale potom by sme zase hladovali a cakali, kym prinesu pizzu :grinning:
23. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som na of.... a statnice ma nedesia, na nervy som bola z diplomovky...teraz uz je pohodka... mam 2tt na to,to zmaknem :wink:
23. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi drzim palec :sunglasses:
23. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potom drzim palce na statnice:slight_smile: ja som sa ucila necele dva tyzdne pred nimi a slo to:slight_smile: len som od prirody stresator... :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja nie, ja som salamista :grinning: len som zvedava ako sa mi bude ucit pri malom
23. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem dobru noc a prijemny vikend :slight_smile:
23. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vonku to vyzera nadejne:slight_smile: treba to vyuzit:slight_smile:
24. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyzera to tak, ze kazdy je vonku, ze? ja som prave prisla zo skusky, a mam prazdny byt, lebo maly je u nasich na chalupe. tak si chcem aspon poupratovat trochu a hor sa za nimi :wink: uz sa tesim, jak sa vyvalim na slnko a budem odpocivat. ak mi to ovsem Filip dovoli :grinning:
25. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata , chtěla byych se zeptat jaké jsu první přiznaky po zdarném Ketu . Děkuji za odpověď .
25. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikend skoro za nami a cely tyzden pred nami... ako ste vikendovali? :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..
my sme mali super vikend, sak pocasie nam prialo..dnes sme boli s malym na ihrisku,lietal ako utrhnuty z retaze, takze krize mam v prdeli..este som si niekde presilila aj plece,tak ledva nieco udrzim v ruke.... ale inak parada..

mimochodom dnes som si robila test,ale nic :frowning2: no neva, snad nabuduce...je to na figu teraz,ked ani MS nemam... ale tak o mesiac pojdem uz k doktorke, maleho do cca 3-4 tyzdnov odstavim od kojenia uplne,aby mi vedela rozbehnut cyklus...tak uz teraz sa tesim :slight_smile:
25. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf a ja,ze aka znama tvar... a ty si tu posobila v PN? ale neviem skade by som ta poznala...ale xichtos znamy...xixi
25. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadaga neviem z kadial, zeby zo skoly? chodila som na gympel a potom na hotelku na VOS-ku. alebo z roboty? 4 roky v ON Semiconductor-e. alebo len tak z mesta?? :wink: a kde v piestanoch byvas?
26. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všetkých a vítam medzi nami nové tváre :wink: :slight_smile:

tak a zase sme v práci a začína nový týždeň nechcelo sa mi vôbec stavať dneska ono sa mi nechce stávať skoro každý deň je to problém ma dostať z postielky :unamused: mm ma už vyháňa aby som sa isla už chystat do práce ale dneska už odchádza do práce tak neviem kto ma bude vyhánať :frowning2: a hlavna vec že mi bude smutno lebo zase budem sama :frowning2: no ale čo taky je život a žiť treba z niečoho že :wink:
no a víkendovali sme perfektne boli sme u manzelovych rodicov trosku okolo domu porobit sadiť zemiaky :dizzy_face: ale hlavne vonku na čerstvom vzduchu až ma to slnko uťahalo riadne :sunglasses:
no a nedela oddych pospinkanie a telka a relax fajne :dizzy_face:
26. dub 2010 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute vsetky , :slight_smile:
aj my sme mali super vikend, boli sme pozriet historicke vlaciky v ozajstnom rusnovom depe, malemu sa to velmi pacilo az kym vlacik nevypustil paru, to bolo na neho prilis blizko a prilis velke a hlucne, uz potom len mrncal, ani sa nedal odfotit na vlaciku ( a to je co povedal, lebo on sa rad foti, nas maly model). :wink: :sunglasses: Hlavne, ze potom u babky stale vyhlasoval, ze "neboji" a "nezakol" (nezlakol) :slight_smile: :wink: Ale bolo to super, aj ked chudak tatinko zrusil chrbat, lebo ho stale nosil na rukach, aby ho neudupali, lebo tam boli asi fakt cele Kosice.
Pekny tyzden vsetkym, malo roobty a vela slniecka :slight_smile:
26. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile: Tak my sme uz doma.Mali sme sa vyyyyborne.Starali sa o nas ako o kralov.Urcite sa tam este tento rok vratime.Bolo tam vela tehuliek :slight_smile: Tiez sme sa zoznamili s parom co byva vo vedlajsom meste a maju 6 mesacnu dcerku,tak som im obcas postrazila malu ked chceli ist na masaz alebo do sauny.Fakt nadherne babo,som sa vyzivala :grinning:

Co mate inac nove?Citam,ze ste mali vsetky pekny vikend.

Marti,skoda,ze testik je negativny :angry:
26. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno.... tento mesiac to vyzeralo taaaaaak naaaaaaaaaaadejne... :frowning2: ze mozno aj skor sa zadari... a nic. ... tak zase o mesiac :angry: najneskor jesen :sunglasses:
ale vikend bol super :wink:
26. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asemilka,vy sa uz snazite? :dizzy_face: A ty si z Ba,ze?Ja zijem v Taliansku,ale tiez som inac z Ba.Som z Karlovky a ty?
26. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky beuska:slight_smile: no snazime... tak naozaj by sme chceli zacat dakedy v jeseni...:slight_smile: ale tak obcas sa zadari aj skor.... :sweat_smile:
momentalne byvame v dubravke, ale v podstate som ja z petrzalky a priatel je cezpolny... z brezna
26. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem drzat palce,nech sa zadari co najskor :slight_smile: V dubravke,tak to je kusok odo mna.Teda ked som na sk :grinning:
26. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme :slight_smile: mozno trosku pomoze aj brusko kolegyne... ked nedavno odchadzala na matersku, tak mi to nedalo nepohladkat :wink: len emilkovi som to nepovedala.. :zipper_mouth: :grinning:
26. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe :slight_smile: Vidis my sme boli teraz na dovce a bolo tam kvantum tehuliek.Ale ziadne brusko ma nenapadlo hladkat :angry: :grinning:
26. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
videla som, ako ju mala kope, tak mi to proste nedalo :slight_smile:
tak ale coskoro sa aj my dockame :sunglasses:
26. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
beuska tak som rada že ste sa mali super :wink:
asemila tak vy ste to už rozbehli so snažilkovaním :dizzy_face:
no inač tak mm už včera odisiel do prace tak som už samucka :frowning2:
27. dub 2010 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hiiiiii, aj ja som chytala nedavno kamaratkine brusko, ale hadam to este par mesiacov pocka, nech sa nenarodi v januari :slight_smile:
Aj ked cloveka uz kare, ze by uz chcel, minule som videla na nete taky super babyvak pre najmensie babatka, jooj, skoro som ho uz kupila :grinning:

Asemilka aj vsetky,ktore sa uz snazite, drzim palceeeee :wink:
27. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,u nas je dneska strasne skaredo.Prsi a je zima :frowning2: Najhorsie je,ze zajtra nam mali zacat robit zahradu a teraz volal zahradnik,ze ked bude mokro nemozu pracovat.Mm si uz zobral dovolenku a mali sme ist na 3 dni do bytu na horach co maju svokrovci,lebo nasi hafovia nemozu ist do zahrady ked budu pracovat.Takze teraz neviem ci mam balit alebo co.Ze zajtra pridu o 8 rano a povedia nam :angry: Tak som zvedava.

Waterqeenie,ja tiez uz pokukavam po malickych vecickach :grinning: Mm ma vzdy taha na silu prec,ze este niesom ani tehotna :grinning:

Ditus,manzel je na dlho prec?Co robi?
27. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska tak Vám sa žije vy iba oddychujete a chodite hore dole :grinning: super brala by som to hned. :wink: no a mm pracuje v CR ako stavby veduci vies takze tak na 3 týždńe chodi preč a niekedy aj dlhšie :frowning2:
no my s mm pozerame tiež po maličkych vecičkách :slight_smile: a tešíme sa ked to už bude aktuálne
27. dub 2010 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ditus,uzivame si pokial mozme :grinning: Ked pride mimco uz nebude take lahke behat sem a tam.Aj mi to bude trosku chybat,ale zasa pridu ine krasne veci :wink:
Juj tak to ti na dost dlho chodi manzelicek prec.A to ma teraz taku fusku,ci na stalo robi v Cechach?Ked na stalo,mozno by bolo aj vyhodnejsie sa prestahovat nie :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek