• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
ahojte..
beuska neboj,ked bude mimco budete behat tiez,ale nie do kupelov ale aquaparkov ci na ihriska a do zoo :wink:
dituska no ja by som to 3tt bez muzika nezvladla... samozrejme,ked je to nutne,tak by som si musela zvyknut :confused:
u nas vsetko po starom, poctivo studujem,aj ked sa mi vobec nechce :confounded:
27. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj babenky moje tak 3 tyzdne je to dost ale v dnesnej dobe si nemôzme vyberat robotku no a o stahovani do CR sme rozmyslali ale ja mam tu dobru robotku a viete na vychode najst pre zenu nejaku dobru robotku tak to je tazke tak zatial to riesime takto mame tu svoj byt :wink: a doma mm nemoze byt lebo nam treba dost toho platit takze musime sa nejako potrapit. ale ja verim ze neskôr to bude lepsie :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak marti to máš pravdu že ked bude miminko tak tiež budu behať hore dole :sunglasses: ale tak to budu zase nove zazitky no pre nas vsetky ked budeme mat miminka ty to uz poznas s ´Davidkom :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata... este par takych dni, ako bol tento, a idem na matersku skor.. :wink: niekedy mam toho uz plne zuby... mala by som sa ucit byt kludnejsia... :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tesim sa na piatok :grinning: ideme na par dni preeec... az do stredy... :sunglasses: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, dnes to vyzera na dalsi pekny den, uz teraz sa tesim :wink: dnes idem na plavaren zaniest prihlasku a v piatok dufam bez problemov pojdeme plavat :wink:

ditus ja si neviem predstavit byt 3 tyzdne bez muza, mne uplne staci, ked ten moj je od piatka do nedele v robote, on robi casnika a robia dlhe a kratke tyzdne. a ked ma dlhy, tak ho vidim iba v stredu a vo stvrtok, inak chodi rano prec a domov o desiatej vecer. jedina vyhoda tych dni je, ze nemusim varit, ale inak je to o drzku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asemilka a kam idete na vylet?
28. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
a nebojte sa zvládli by ste to keby ste museli :unamused: ono sa to aj mne tak hovorilo ze by som to nevydrzala ked bol doma ale co uz, musel isť dalej za prácou lebo tu to je oničom s platom na východe :unamused:

lubikaf dufam že Vám to výjde s tým plávaním potom napíšeš zážitky :slight_smile:

tak to aj ja som zvedava asemilka kde sa chystáte hmhmh :sunglasses:
28. dub 2010 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditus uz sa veru tesim, bude to trochu zmena, lebo doteraz som bola stale iba doma a chodila maximalne na prechadzky. nemam tu ziadnu kamosku maminu, teda nejake baby poznam, ale az tak casto sa nestretavame. tak dufam, ze si tam najdem aj nejake kamosky maminy :wink:
28. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute caute:slight_smile: v piatok vecer ideme smer brezno. priatel je odtial, takze ideme trosku pozriet aj druhu cast rodiny:slight_smile: ... buducej...:slight_smile: a kopcov a lesov je tam haaaaaaaabadej...:slight_smile:)
28. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
tak ja 10.5. statnicujem,tak mi potom drzte palce... este sa to naucit vsetko musim,no hadam to stihnem...

asemilka tak si to tam uzite,oddychnite

my mame v sobotu u nas grilovacku,tak sa tesiim velmi...bude super :grinning:
29. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex budem drzat palce, neboj, to zvladnes lavou zadnou :wink: a na sobotu hlasia zatial pekne pocasie, tak grilovacka super napad.
my tiez pojdeme k nasim na chalupu, uz teraz sa tesim. budem cely den na slnku lezat a babka nech sa stara o vnuka :grinning:

snazim sa uspat Filipa, ale neda sa za ten svet, a to je uz viac ako 4 hodiny hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo.... taka grilovacka je super napad:slight_smile: drzim palce, aby vysla:slight_smile:
29. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ahojte :wink:

tak som bola dnes na tom plavani s malym, bolo super, voda sa mu pacila, spliechal tam jak divy :wink: na zaciatok sme boli vo vode len nejakych 20 min, ale stacilo mi. tam je totiz vody iba do pol pasa - teda ako dospelemu, no a my sme museli byt stale v tej vode v podrepe, aby som mala hlavu zarovno s malym. a este ma aj desne bolia ruky, lebo teda drzat v kuse 20 min 8,5kg tiez nie je bohvie aka sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si myslela, ze voda ho bude nadnasat, ale ne. ale inak sa mi to pacilo. potom sme sli este aj do sauny, ale vydrzali sme asi 2 min. Filip bol uz umrncany a mne tam bolo tiez dobre horko :grinning:

a sa dnes tesim na krasny den, hned poobede frcime von. nebudem hadam doma sediet, no nie?

majte sa pekne :slight_smile:
30. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočeny :slight_smile:
pozeram že tu asi zdochol pes hmhmh :wink:
lubikaf tak som rada že ste boli na plávani asi troska zmena ze? no dneska bolo sice u nas pekne ale ten vietor bol otrasny :angry: ofulko nas riadne :angry: tak konečne víkend trosku oddychu sa teším velmi :sunglasses:
marti tak ty sa uc termin sa blíži že ? ale potom uz budeš mať pokoj jak fajne a až o rok. :dizzy_face: ale neboj ty to zvládneš
tak pekný víkend prajem všetkym papa :slight_smile: :sunglasses:
30. dub 2010 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babizne:slight_smile: prajem pekny vikend:slight_smile: nech pocasie vyjde aspon take pekne, ako bolo dnes:slight_smile:
30. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pozeram ze kazdy je niekde vonku. baby sa zabavate na majalesoch??? :wink:
1. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky...
my sme mali vcera tu grilovacku,tak do 4tej rana sme pili a o 6tej mi uz dadik pchal prsty do nosa a skakal po posteli :grinning:
sranda,ze ma nic neboli,hlava uplne ok a to som teda vypila veeeela vina :grinning: :grinning:

tak peste pekny vikend prajem,uzite si nedelu :wink:
2. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex wau no to si dobra, ja keby sa do stvrtej zabavam a o siestej mam vstavat, tak to by som asi nezvladla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inak ste sa zabavili? v sobotu bolo nadherne pocasie, aspon u nas, tak muselo byt super, co?

u nas leje jak z krhly, to bude den, ani von sa nebude dat ist :angry:

baby co nove, nejake je to tu tiche :astonished:
3. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,dlhsie som sa neozvala,lebo som mala mm doma a robili nam tu zahradu.Nakoniec som rada,ze sme nesli na hory,lebo tu bolo vela co upratovat a tiez som mohla zahradnikov dirigovat :grinning:
Ako sa inac vsetky mate?Vidim,ze sa toho tu moc nepopisalo.Hold je uz teplucko a nikomu sa nechce sediet za pc :slight_smile:

Marti,jej grilovacky mozem :slight_smile: Uz sa tesim,ked spravime aj u nas.Teraz sa intenzivne ucis,ze?Budem za tyzden drzat palceee.

Asemilka,ako ste sa mali v Brezne?

Lubi,super,ze ste si uzili na plavani.A boli ste aj v saune?To som nevedela,ze aj deticky mozu chodit.

Ditus,zabudla som napisat,ze my sme sme sa tiez s mm prvy polrok videli len kazde 2 tyzdne.A dalo sa zvladnut.A potom ta radost,ked sa konecne vidite :slight_smile: To som mala najradsej :grinning:
3. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim cele osadenstvo:slight_smile: my sa mame supeeeeeeeer... az som nervozna z toho, ze nic nerobim :slight_smile: v piatok vecer sme hodinu cestovali v zapche na pristavnom moste... a potom sme za dve a pol hodky boli v brezne:slight_smile: v sobotu sme boli na chate, grilovacka, gulas... :slight_smile: mnamky bolo a aj pocasie vyslo:slight_smile: aj ma opalilo... ale akurat co som pehava teraz :grinning: vcera sme behali po navstevach, lebo pocasie bolo take... striedavo oblacno:slight_smile: a dnes sme sa boli prejst po meste a okoli... drahy sa zo mna smeje, ze: zase si si tu kupila topanky... :grinning: :slight_smile: mno a teraz sme sa prisli schovat pred dazdom... dame obed:slight_smile: a uz sme sa slubili ku kamatatke na navstevu:slight_smile: ma skoro dvojrocneho stupla, takze idem okukovat :grinning:

beuska, takze zahrada hotova?
3. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a uz sme doma... a ako tu pozeram... nikto nic nepise... :angry: :unamused:
4. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asemilka, asi je kazdy zaneprazdneny :wink:
teda ja som sadla za comp az teraz, cely den som bola v pokluse. bud s malym vonku alebo som robila poriadky v byte. a poobede tu bola svagrina, tak som sa venovala jej.
tak v brezne bolo super, ako tak citam :wink:

bei hej aj deticky mozu ist do sauny, je tam samozrejme upravena teplota. nie je tam tak horko :wink: ale filip mi tam aj tak vydrzal iba nejake dve minuty, potom uz plakal. ale asi bol aj unaveny z plavania, predsa len to bolo prvy krat, vsetko bolo pre neho nove. som zvedava, ake to bude zajtra, ale uz teraz sa tesim :wink:
4. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som si take kupko so saunou dala tiez... :wink:
4. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,aj na Sk je tak skaredo?Tu uz 4ty den prsi a teraz je dokonca burka :rolling_eyes: Este nemame na zahrade travu,cize nam vonku vzniklo nieco medzi jazerom a bahennymi laznami :grinning: .Si viete predstavit co mam doma ked mi nasi hafovia choda dnu a von.Dlazky umyvam tak 15 krat denne.

Ale inac je zahrada skoro uz hotovco,mam tam aj 2 palmy :sunglasses:Nali sme nakoniec aj pekny ratanovy nabytok.Je to taka dvojmiesta sedacka,kreslo a nizky stol.Pravdaze mi mm pindal,ze zasa len pozeram na estetiku a ucel nikde,lebo budeme musiet dokupit aj klasicky stol so stolickami aby sme sa mohli vonku aj najest :grinning:

Vy mate co nove?Megy sa dlho neukazala.
Zatial vsetky zdravim!
5. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei u nas prave skoncila burka. cez den bolo tak vselijak, prsalo len trochu. ja som z toho pocasia tiez smutna :frowning2:

a ta zahrada musi byt super, mne sa strasne pacia palmy :wink: a ratanovy nabytok, no cista parada :wink: uz sa len vyvalit s nejakym dobrym casakom a salkou kavy :wink:
5. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde to byvas? prideme skolaudovat :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som beinu zahradu... :slight_smile: mne sa dnes tusim dari... :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asemilka,byvame iba par km od BA,takych 900 :grinning:Kludne zaskocte :grinning: Sme inac v IT pri Milane.

Lubi,ved presne po tom tuzim,len kedze sme tu od oktobra,este som sa takeho nedockala :angry: Ked bolo teplo,nemala som si vonku ani na co sadnut a teraz ked mam,takyto necas.
5. kvě 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ráda bych se přidala k Vám :slight_smile: S manželem už po miminku toužíme delší dobu, tedy hlavně já, ale teď jsem byla dlouho bez práce a také nám vypověděli nájem, tak že jsme miminko museli odsunout na pozdějš :frowning2: Ale teď v květnu bych cměla nastoupit do práce, už to mám slíbené, tak snad to vyjde a pak hned jak to půjde si chceme pořídit vlastní byt, jedna zkušenost s nájmem nám stačila a pak by mělo přijít hned na řadu mimi. Doporučil mi to i můj lékař, kvůli jistým problémům. Tak jsem si myslela, že na podzim, by to snažení už snad mohlo začít. Taky bych moc chtěla aby se to narodilo někdy na začátku léta.
6. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka tak vitaj medzi nami :wink: teda ja som v podnajme nikdy nebyvala, ale ked som sa mala prestahovat za drahym, tak som mala podmienku, ze budeme mat vlastny byt. a je to na nezaplatenie :wink: a peniaze, ktore by sme davali niekomu cudziemu, takto davame na uver.
6. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek