• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahojte, som tu aj ja uz :grinning:
Takze ja mam 22, som zasnubena a tiez studujem na VS (pravo) :wink:
5. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditus s tinkou sme tri :grinning:
a ta diplomovka je v pohode,len ad1 mam blbu veducu a ad2 pri malom mam na to malo casu...

tinka a kedy chystate svadbu?
5. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj, isto to hravo zvladnes :wink:
My chystame svadbu tento rok, no ale mimčo by to urychlilo :wink:
5. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte buduce snažilky,hmm tak niečo o sebe...no tak ja mám 21 rokov,minulý rok v lete som sa vydávala (manžel má 31r.),možno ešte tento rok začneme stavať domček,najneskôr buduci rok.No a o babeno sa začiname snažiť niekedy od stredu augusta,september,oktober-snad sa to v niektory z tychto mesiacov podarí :pensive:
Ale tak rátame s tým že sa nemusi zadariť hned,ale tak dúfame že sa zadarí,ako ste spomínali,chce to pozitívne myslenie...takto pred rokom bolo len našim snom o rok sa snažiť o babo,mala som pár operacii a 2 krat silnejši zapal obličiek-ten už pred dvoma rokmi...no operacie už nebudu,obličky su pod kontrolou doktora,vysledky dlhšie dobre,tak ńič nebrani v lete na to vhupnuť :grinning: už sa tešíme,aj ked manžel asi viac ako ja,jeho snom je to už dllho ale tak vybral si mladšiu,tak musel čakať :sweat_smile: Viem že som asi trošku šiši :sweat_smile: ale ja už som aj rozhodnuta pre typ kočíka :sweat_smile: aj ked manželovi sa nepozdava ale tak dohodli sme sa že hocičo z vybavičky vyberie on,ale kočik ja,on môže vybrať farbu,ale tak samozrejme musi sa mu aspon trošku pozdavať a hlavne nech je pohodlny pre drobca...
5. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka my sme zacali planovat svadbu a mesiac na to uz som bola tehu...takze som sa vydavala v 3tom mesiaci :slight_smile:

maria a aky kocik chces? daj link...ja akurat idem dnes pozriet sportak pre maleho,ak sa tesim.. a ked bude druhy krpec,tak uvidime,aky bude medzi nimi rozdiel,ci aj surodenecky bude treba,lebo nie..

a pozeram,ze sme tu vsetky take "mladuchy" :grinning:
5. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, v akom poradi sme tu, ze 24, 23, 22 a 21 rokov :grinning: To je ale sranda, ze? :grinning:
Majka nie si šiši, aj mne sa paci jeden typ kocika viac ako ine :wink:
5. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka :slight_smile:
a aky kocik sa paci tebe?
5. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vies co zatial sa mi paci Bexa :dizzy_face:
Ale este som sa velmi ani nevenovala tomuto, zatial len co som tak videla, podla toho usudzujem :grinning:
5. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No martinex,niak neviem ako sem dať link... :sweat_smile: no ale je to Brio GO,prvotne sa mi velmi uplne nepáčil ale čím dlhšie som nanho pozerala a videla ho jednej babenke aj z dieťatom,tak si ma získal,je trošku nezvyčajnejší ale aspon je pre dieťa pohodlny a je väčší,jedna babenka z modreho konika kočíkuje v tej vaničke ešte 8 mesačneho synčeka,tak tým si ma získal,lebo si myslím že keby som porodila v juni a neskôr,tak kludne ešte prekočíkujeme zimu v hlbokom..a aj casualplay je celkom pekný len jedine negativum ktore na nom ja vidím je,že sa šporťak nedá otočiť smerom ku mne ale iba v smere jazdy...takže Brio je u mna no.1..aspon u mna,manžel si zvyka,ked ho videl v maxe naživo a aj technickosť sa mu páči,len ho neohuril podvozok :sweat_smile: ja sa budem snažiť vyberať kočík pre dieťa a nie len pre ,,oči druhých",napr.taký quinny buzz-podla mna je to taka "imidžovka" ale znamej sa tam už 5 mesačna dcera nezmestila :angry: a ani šporťaky neovplývaju prostornosťou :unamused:
No veru,sme tu niake mladuchy,ale aspon nepodporujeme dnešnú modu mať deti po 30tke....a ked sme na deti pripravene a máme zodpovednych priatelov,snubencov,manželov a dokažeme dieťatu vytvoriť domov,tak prečo nie???každá sme iná,niektorá chce po 30tke a niektore v 21,22,23....... :wink:
5. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex-pozrela som si tvojho drobčeka v albume-krááásny,tak ako všetky malé deti :slight_smile: máš byť načo pyšná,gratulujem :slight_smile: a aký šporťáčik sa páči tebe pre drobca?
5. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já i dřív než na podzim,vzhledem k věku... :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabluncanka ahoj,tak budeme velmi držať palčeky aby to bolo čím skôr :wink: no my možno začneme už v strede augusta,ale ktovie kedy sa zadarí... :pensive:
5. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maria tento http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100422-kocarek-abc-design-terra-2009.html
pre mna je dolezite aby mal nafukovacie kolesa a bol odpruzeny,lebo u nas su hrozne chodniky.. keby som mala brio go, tak z neho dusu vytrasiem :slight_smile:

a dakujem za kompliment, no je to take zvie striebro... takze musim byt stale v strehu :grinning:

tinka ta bexa vyzera celkom dobre.. ja som napr. nechcela naklikovacie vajicko, pride mi to zvlastne a hlavne mam pocit,ze to dieta sa tam musi citit stiesnene... ale ja mam co hovorit, na nakupy som maleho nosila v babyvaku-to sa tiez asi moc neponatahoval :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning:
Zatial sa mi najviac asi pozdava ta Bexa, ale to sa este moze zmenit, ved este ani tehu nie som :zipper_mouth: :slight_smile:
Idem na vikend prec kocky, tak ozvem sa vam v pondelok, majte sa zatial krasne, ahojte a uzite si vikendik :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex-no teeeda to je iný šporťák do terénu :wink: fakt pekný a myslím že s ním môžeš aj po vinohradoch chodiť a aj velmi dobrá cena.
noo ten Brio je tiež odpružený,podla tej babenky čo ho má zvladol sneh,lad,štrk,menšie nerovnosti a tak,no ale jasnačka že ten čo si si vybrala ty je uplne do hocijakeho terenu a neda sa to velmi porovnavať.My tiež byvame na dedine ale teren tu by zvladol aj bugaboo a to je fakt kočik podla mna len do nakupnych centier s tymi malymi kolečkami..nam tu zrovna pred minuly rok robili nove chodniky tak v pohode a my budeme chodiť zrejme na prechadzky na tunajšiu priehradu a teren tam zvladne hocijaky kočík tak uplne super,aj ked ja som aj tak skoro každy den strčena v TT ale tak ked bude mimi väčšina prechadzok bude tu a v okoli a teren poznam skoro všade a teda nie su to žiadne hrozne tankodromy :grinning: a brio si ma získal tým že nepatrí medzi male kočíky,aj ked na nho počúvam že to je typ kočíka ktorý sa bud páči alebo nie..
5. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinkapn-príjemný víkend :wink:
5. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasla som jeden link: :wink:
http://www.e-kociky.sk/?65,bexa-b3

Ahojte :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka pekny vikedn :wink:

maria tak to mas fajn ked mate dobre chodniky,ja ked som v zime chodila na prechadzky,tak domov som vzdy prisla tak napalena. chodniky u nas maju max meter,aj to su samy hrbol,sama jama a ked na to nasnezi a nikto to neodhrnie,tak dovi dopo... sice som presla,ale este pol dna ma bolel zadok,co som bola cela taka naonuta,aby som nepadla :grinning:
5. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex-no to ti nezavidim :frowning2: u nas robili chodniky zo zamkovej dlažby,no ale zatial len na našej ulici až k obchodu-čo je prechadzka s kočikom pomalym tempom asi 15 min.,a k priehrade síce už chodniky takmer nie su ale su to take cesty a da sa prejsť s každym kočikom,žiadne obrovske jamy a tak,maximalne sem tam niaky štrk ale aj to by sa malo zmeniť,su to take kludne ulice novostavb smerom k priehrade,tak snad časom im aj asfaltku spravia,ale tak vedu tam dve cesty,ta druha je uplne super len sem tam tam auta prejdu a na priehrade už uplne super,penzionik,letna terasa,bar pri vode,vidička a tak,proste viem si to v lete s kočíkom živo predstaviť :grinning: len aby bolo čo :frowning2: no musim myslieť pozitívne :dizzy_face: nám stále vrtá v hlave žeby sme začali zo snažením aj skôr..možno od jula..človek nikdy nevie kedy sa zadarí,môžeme začať od jula a zadarí sa v oktobri... :frowning2: no zatial zostava stred augusta-štart,september,oktober...snád sa usmeje aj na nas šťastie :pensive:
no niekedy to bolo riadne aj tu v zime prejsť po tych chodnikoch-jeden den nasnežilo kopec snehu a oni to velekrat odhrnali až na druhy,treti den :angry: takže to poznam,na dedine to už tak zväčša býva že starostovia sa snažia zveladovať pred volbami až... :angry: no ale byvame 5km od TT,takže dosť času budeme aj tam a v meste to už je o inom...
5. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeee tak pozeram ze sa to tu rozbehlo, my kočiariky ešte teraz neriešime ale zatial iba pozerame po ulici kto aký má :grinning: inač sa mi páči že sme tu celkom taký priemer vekovy a že sme este mladunke tak to neriesme :slight_smile: je to naše rozhodnutie a ked niekto si buduje karieru a potom že v 30-tke že chcem už babetko a ups začnú nastávať problémy takže dufam že nás to neodradí a že zostaneme baby po kope až do konca :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
maria.martin tak my tiež rozmýšlame že začneme tak od augusta sa snažiť inač môj manžel chodí na 3 týždnove turnusy do čiech tak to uvidime ako to zladíme :frowning2: lebo na prvý krát to počítame aj s tým že sa nám nezadarí ale musíme mysliet pozitivne a pojde všetko :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska ahoj,no hej ani my nerátame s tým že to vyjde na prvý šup :frowning2: ale snad nebudeme dlho čakať :pensive:
Inak to by bolo úžasne keby sme si takto písali všetky aj okolo vianoc a každá už z drobčekom v brušku :dizzy_face: to vám všetkým babenky želám,my dieťatko velmi chceme,tak snád sa nám to všetkým tu podarí a o pár mesiacov už budeme riešiť kopančeky v bruškách :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nam to vyslo na druhy krat,takze urcite sa aj vam podari co najskor :slight_smile:

maria ked budem mat ten sportak,tak mozu aj polena lezat na chodniku- vsetko prekonam! :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeeeee to by bolo super keby sme uz tak na vianoce mali malého chrusta v brusku :slight_smile: my tiez velmi túžime po miminku
5. bře 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex-to si aj myslím,je to fakt riadny šporťak :wink: hlavne že ho vo svojom terene parádne využiješ :slight_smile: A určite všetky dúfame a strááášne moc by sme sa potešili keby sa nam to na druhy pokus ako tebe podarilo :slight_smile: to by sme boli v siedmom nebi :grinning:
5. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky nebojte, takto o rok,budeme fucat s bruchami a nadavat ake mame opuchnute nohy a ako nic nevladzeme :grinning:

prajem vam pekny vikend, mm uz je na ceste domov,aj moja mama ide k nam na navstevu. maleho som prave uspala,idem si dat caffe a trosku upratat... tak paaa :wink:
5. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj dal by Boh aby tak bolo baby pozitívne myslenie musime mať :slight_smile: :wink: tak martinex aj tebe pekny víkend :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?? Po prvním mimču toužím min. ještě po jednom, tak jsme se dohodli s MM, že se začneme po létě snažit - tedy jesti budu mít MS..
5. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky tak prajem vám všetkým pekný víkend :slight_smile: budem tu až v pondelok papa
5. bře 2010 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jesterka,samozrejme že sa môžeš pridať :wink: Držím palce aby sa aj tebe po lete zadarilo :slight_smile: no my sa s manželom budeme snažiť o prveho drobčeka a veeeeelmi sa toho nevieme dočkať ked zistíme že už som tehu :grinning:
5. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek