• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
rurunka dakujeeeem.... uz nech to je za mnou :angry: :sunglasses:
7. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přemýšlela, že až půjdu na mateřskou, tak se taky vrhnu do studia. Vím, že to bude zabíračka, ale třeba pak o to líp seženu práci, až se budu vracet.
7. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex drzim palce na pondelok, urcite to zvladnes, neboj sa :wink:
inak este k tomu byvaniu - ja mam kamaratku, ktora ma takmer dvojrocne dieta a teraz v juni sa jej ma narodit dalsie, a v pohode dostali uver tusim v Slovenskej sporitelni sa mi zda. a jej muz nezaraba vobec nejake velke peniaze. takze neboj, urcite aj vy to vybavite v pohode :wink:

rurunka s tou robotou to je fakt smola. ja sa bojim, kde zozeniem robotu, ked mi skonci materska. lebo som sa odstahovala z toho mesta, kde som robila. teraz to mam na hodinu cesty autom. takze nehrozi, aby som sa do tej roboty po materskej vratila. a tieto banovce to je total mrtva dedina :angry: trochu sa spolieham na trencin, ze by som mohla zohnat nieco tam, ale neviem neviem. s robotou je to vazne na nic v tejto dobe :frowning2:
7. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi to si ma teraz potesila... uz sa neviem dockat ked budeme vediet ze uver dostaneme a uz len byvanie budeme vyberat..a konecne vo svojom...to bude parada :sunglasses:
7. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny den prajem :slight_smile: neviem, ako vy, ale ja som sa neskutocne tesila na vikend.. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka ja mam radsej pracovne dni, lebo vtedy je aspon nejaky zivot v tomto meste. ale ked som robila....jooj od piatku poobedia sa uz nerobilo len surfovalo po nete :grinning: :grinning: toho som sa nikdy nevedela dockat :wink:
7. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf, ked ja zacinam mat pocit, ze uz je toho na mna vela... a piatok vecer znamena, ze mozem vypnuuuuuuuuuut :slight_smile: a v sobotu doobeda spat:slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka ja som mala ten isty pocit, ked som robila. 4 roky uz bolo mooooc, hlavne s nasou slahnutou sefkou. (kolektiv bol super). preto som bola hroooozne rada, ked som otehotnela. bolo to jak vykupenie :wink:
7. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno... mozno preto mi v poslednej dobe rozum cim dalej tym castejsie odlieta k mimi:slight_smile: :grinning:
7. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, krasny den bol u nas malinka zaspala ako drevo celý den sme boli vonku :grinning:
:grinning: lubikaf aj ja som z okolia bánoviec, tam na námesti sa nemôžete nudiť alebo ano? ked sme v bn tak
nestíham za malou. ale ked to je každý den tak je to asi nuda. :confounded:
7. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka este si uzi spanku,lebo ked budes vstavat k babu rano o6tej ako ja, denno denne,ci vikend ci nie.... ja som taka ze by som spala rano do 10tej a zase v noci ozivam..takze ten ranny spanok mi veeeelmi chyba
7. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja by som dala čokolvek keby mi krpatá vstávala aspom o 8hod. :grinning: :grinning: :grinning:
ale to sa asi nestane :frowning2: mame taký živý budík o 6hod.-niekedy o pol7
7. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda u nas detto,jak odbije 6 tak najneskor do 10minut je hore...a je jedno ci ide spat o 6tej alebo o polnoci...rano vstava rovnako :wink:
7. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex maš sladkého chlapčeka, aj moja je augustová len ma o rok vyše. :slight_smile:
ta moja vždy spinká do pol 9, neskôr sa jej ešte nepodarilo, možno teraz ked bude
teplučko aj večer tak vydrží :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda dakujem... no hadam sa nam to teraz v lete posunie,bola by som rada keby rano spaval aspon do 7mej...ale sak ked nie,tak si zvyknem :grinning: budem musiet
7. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no iná moznosť fakt nie je :slight_smile: jedine tatik ale toho môjho by s postele nedostal ani buldozér :sunglasses:
fakt je že ja by som pokojne nespala keby náhodou vstal tata :wink: najradšej si ju obriadujem sama (záchod,
papanie, prezliekanie) :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
davam na vasu radu a budem dllllllllho spat... do zasoby:slight_smile:
7. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda a odkial si? z nejakej dediny tu na okoli?
Filip este nechodi, takze ja ho zatial iba vozim v kociku. ale ked zacne behat, tak to bude zase o inom. takto sa stale iba prechadzam po tych istych ulickach.
ja som sa sem prestahovala z piestan a tie su o dost vacsie od banovce, plus tam mame krasny park, kupelny ostrov, slnavu, no je to tam o moc krajsie a lepsie ako tu :frowning2: ale co uz narobim, su tu o polovicu lacnejsie byty ako v PN, mame 3-izbovy 82m stvorcovych za milion a pol, v PN by bol aspon za 3 melony :confounded:

baby idem k nasim na chalupu, tak tu nebudem do vecera. prajem peknu sobotu :wink:
8. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, lubikaf ano som z dedinky kúsok od banec (Halačovce) nevim či poznaš.
ja tiež tu stále behám po uliciach-niekedy fakt nuda. ale naštastie sme bohatá dedina
na detičky takže nas je celá tlupa mamičiek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aspon ste ušetrili peniažky, ale verím že je ťažké si zvyknúť.
8. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi sa idem vydavat...
9. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda hej poznam Halacovce, par krat som tam bola na futbale, ale to bolo pred sto rokmi :wink:

asemilka a coze, bola si poziadana o ruku? :wink:
9. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka sak napis blizsie info :slight_smile:

inak mne to ucenie celkom ide,sak samozrejme na posledny den vsetko :grinning: ak to pojde takto dalej,tak stihnem vecer aj lets dance a particku :grinning:

peknu nedelu dievcata, tie co ste maminky,tak pekny den matiek..ja som dostala cokoladu,tak ju samozrejme tlacim porpi uceni :grinning: paaa a drzte mi palce zajtra :wink:
9. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi... zasnubeni sme uz skoro dva roky... vcera sme isli na svadbu kamaratovi... a len tak, popri obliekani, sme rozoberali, ze kedy mi... no a skoncili sme pri tom, ze ja sa nechcem vydavat s bruskom a emo nechce svadbu, ked uz bude dieta na svete... no a kedze sa ho chystame stvorit tuto jesen... tak svadbu musime stihnut do konca roka... no a teraz rozmyslame uz druhy den, ako to oznamit mojej mamke.. :slight_smile: normalne ma z toho brucho boli :grinning:
marti, drzim palce s ucenim:slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka to je super! tak drzim palce nech to oznamenie zvladnete :slight_smile:
a dakujem, akurat som sa doucila,este si to budem vecer "citat" popri TV...
9. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked ja neviem, co jej mam povedat :grinning:
9. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile:
Co to citam,Asemilka gratulujem!Uz viete ktory mesiac to spachate? :grinning: A co myslis,ze mamina to prijme dajako zle?Ja som cakala reakcie,ze som moc mlada a podobne a naopak sa vsetci velmi tesili.Uvidis,ze aj u vas to tak bude.

My sme mali pekny vikendik.V piatok sme tu mali kamaratov na navsteve a v sobotu sme isli my k nim.Hrali sme clovecko a sarady :grinning:

Marti,drzim palce na zajtra.Daj urcite vediet ako si dopadla.

Maminkam vsetko najlepsie! :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei, v podstate len neviem, kde zacat.. ja, co vecne rozpravam, teraz neviem najst slova :grinning: a asi to bude september, zaciatok oktobra... uvidime, kedy bude ako volne :slight_smile: najprv to treba povedat mamke.. a potom zacneme vsetko riesit :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa pridajte k nam na september nech v tom nie sme sami :grinning: A planujete velku svadbu?
9. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee. z takych mam ja strach... ale ked obaja mame velku rodinu... no a ked by sme pozvali len tych najblizsich s partnermi... niekoho z rodiny, koho mas rada.. no do 4o nas bude... :unamused:
9. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? tak nějak jsme s manželem už o miminku také začli uvažovat a na podzim bychom se také chtěli začít doopravdy snažit ... :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek