Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde 🙂 ať je to letňáče 😉
martinex
7. kvě 2010
rurunka dakujeeeem.... uz nech to je za mnou ]-( 😎
rurunka
7. kvě 2010
Já přemýšlela, že až půjdu na mateřskou, tak se taky vrhnu do studia. Vím, že to bude zabíračka, ale třeba pak o to líp seženu práci, až se budu vracet.
lubikaf
7. kvě 2010
martinex drzim palce na pondelok, urcite to zvladnes, neboj sa 😉
inak este k tomu byvaniu - ja mam kamaratku, ktora ma takmer dvojrocne dieta a teraz v juni sa jej ma narodit dalsie, a v pohode dostali uver tusim v Slovenskej sporitelni sa mi zda. a jej muz nezaraba vobec nejake velke peniaze. takze neboj, urcite aj vy to vybavite v pohode 😉

rurunka s tou robotou to je fakt smola. ja sa bojim, kde zozeniem robotu, ked mi skonci materska. lebo som sa odstahovala z toho mesta, kde som robila. teraz to mam na hodinu cesty autom. takze nehrozi, aby som sa do tej roboty po materskej vratila. a tieto banovce to je total mrtva dedina ]-( trochu sa spolieham na trencin, ze by som mohla zohnat nieco tam, ale neviem neviem. s robotou je to vazne na nic v tejto dobe 😞
martinex
7. kvě 2010
lubi to si ma teraz potesila... uz sa neviem dockat ked budeme vediet ze uver dostaneme a uz len byvanie budeme vyberat..a konecne vo svojom...to bude parada 😎
asemilka
7. kvě 2010
pekny den prajem 🙂 neviem, ako vy, ale ja som sa neskutocne tesila na vikend.. 🙂
lubikaf
7. kvě 2010
asemilka ja mam radsej pracovne dni, lebo vtedy je aspon nejaky zivot v tomto meste. ale ked som robila....jooj od piatku poobedia sa uz nerobilo len surfovalo po nete 😃 😃 toho som sa nikdy nevedela dockat 😉
asemilka
7. kvě 2010
lubikaf, ked ja zacinam mat pocit, ze uz je toho na mna vela... a piatok vecer znamena, ze mozem vypnuuuuuuuuuut 🙂 a v sobotu doobeda spat🙂
lubikaf
7. kvě 2010
asemilka ja som mala ten isty pocit, ked som robila. 4 roky uz bolo mooooc, hlavne s nasou slahnutou sefkou. (kolektiv bol super). preto som bola hroooozne rada, ked som otehotnela. bolo to jak vykupenie 😉
asemilka
7. kvě 2010
mno... mozno preto mi v poslednej dobe rozum cim dalej tym castejsie odlieta k mimi🙂 😃
miranda21
7. kvě 2010
ahojte babenky, krasny den bol u nas malinka zaspala ako drevo celý den sme boli vonku 😃
😃 lubikaf aj ja som z okolia bánoviec, tam na námesti sa nemôžete nudiť alebo ano? ked sme v bn tak
nestíham za malou. ale ked to je každý den tak je to asi nuda. :-S
martinex
7. kvě 2010
asemilka este si uzi spanku,lebo ked budes vstavat k babu rano o6tej ako ja, denno denne,ci vikend ci nie.... ja som taka ze by som spala rano do 10tej a zase v noci ozivam..takze ten ranny spanok mi veeeelmi chyba
miranda21
7. kvě 2010
baby ja by som dala čokolvek keby mi krpatá vstávala aspom o 8hod. 😃 😃 😃
ale to sa asi nestane 😞 mame taký živý budík o 6hod.-niekedy o pol7
martinex
7. kvě 2010
miranda u nas detto,jak odbije 6 tak najneskor do 10minut je hore...a je jedno ci ide spat o 6tej alebo o polnoci...rano vstava rovnako 😉
miranda21
7. kvě 2010
martinex maš sladkého chlapčeka, aj moja je augustová len ma o rok vyše. 🙂
ta moja vždy spinká do pol 9, neskôr sa jej ešte nepodarilo, možno teraz ked bude
teplučko aj večer tak vydrží 🙂
martinex
7. kvě 2010
miranda dakujem... no hadam sa nam to teraz v lete posunie,bola by som rada keby rano spaval aspon do 7mej...ale sak ked nie,tak si zvyknem 😃 budem musiet
miranda21
7. kvě 2010
no iná moznosť fakt nie je 🙂 jedine tatik ale toho môjho by s postele nedostal ani buldozér 😎
fakt je že ja by som pokojne nespala keby náhodou vstal tata 😉 najradšej si ju obriadujem sama (záchod,
papanie, prezliekanie) 😃
asemilka
7. kvě 2010
davam na vasu radu a budem dllllllllho spat... do zasoby🙂
lubikaf
8. kvě 2010
miranda a odkial si? z nejakej dediny tu na okoli?
Filip este nechodi, takze ja ho zatial iba vozim v kociku. ale ked zacne behat, tak to bude zase o inom. takto sa stale iba prechadzam po tych istych ulickach.
ja som sa sem prestahovala z piestan a tie su o dost vacsie od banovce, plus tam mame krasny park, kupelny ostrov, slnavu, no je to tam o moc krajsie a lepsie ako tu 😞 ale co uz narobim, su tu o polovicu lacnejsie byty ako v PN, mame 3-izbovy 82m stvorcovych za milion a pol, v PN by bol aspon za 3 melony :-S

baby idem k nasim na chalupu, tak tu nebudem do vecera. prajem peknu sobotu 😉
miranda21
8. kvě 2010
ahojte, lubikaf ano som z dedinky kúsok od banec (Halačovce) nevim či poznaš.
ja tiež tu stále behám po uliciach-niekedy fakt nuda. ale naštastie sme bohatá dedina
na detičky takže nas je celá tlupa mamičiek. 🙂 🙂 🙂
aspon ste ušetrili peniažky, ale verím že je ťažké si zvyknúť.
asemilka
9. kvě 2010
asi sa idem vydavat...
lubikaf
9. kvě 2010
miranda hej poznam Halacovce, par krat som tam bola na futbale, ale to bolo pred sto rokmi 😉

asemilka a coze, bola si poziadana o ruku? 😉
martinex
9. kvě 2010
asemilka sak napis blizsie info 🙂

inak mne to ucenie celkom ide,sak samozrejme na posledny den vsetko 😃 ak to pojde takto dalej,tak stihnem vecer aj lets dance a particku 😃

peknu nedelu dievcata, tie co ste maminky,tak pekny den matiek..ja som dostala cokoladu,tak ju samozrejme tlacim porpi uceni 😃 paaa a drzte mi palce zajtra 😉
asemilka
9. kvě 2010
lubi... zasnubeni sme uz skoro dva roky... vcera sme isli na svadbu kamaratovi... a len tak, popri obliekani, sme rozoberali, ze kedy mi... no a skoncili sme pri tom, ze ja sa nechcem vydavat s bruskom a emo nechce svadbu, ked uz bude dieta na svete... no a kedze sa ho chystame stvorit tuto jesen... tak svadbu musime stihnut do konca roka... no a teraz rozmyslame uz druhy den, ako to oznamit mojej mamke.. 🙂 normalne ma z toho brucho boli 😃
marti, drzim palce s ucenim🙂
martinex
9. kvě 2010
asemilka to je super! tak drzim palce nech to oznamenie zvladnete 🙂
a dakujem, akurat som sa doucila,este si to budem vecer "citat" popri TV...
asemilka
9. kvě 2010
ked ja neviem, co jej mam povedat 😃
beuska1986
9. kvě 2010
Ahojte kocky 🙂
Co to citam,Asemilka gratulujem!Uz viete ktory mesiac to spachate? 😃 A co myslis,ze mamina to prijme dajako zle?Ja som cakala reakcie,ze som moc mlada a podobne a naopak sa vsetci velmi tesili.Uvidis,ze aj u vas to tak bude.

My sme mali pekny vikendik.V piatok sme tu mali kamaratov na navsteve a v sobotu sme isli my k nim.Hrali sme clovecko a sarady 😃

Marti,drzim palce na zajtra.Daj urcite vediet ako si dopadla.

Maminkam vsetko najlepsie! x-)
asemilka
9. kvě 2010
bei, v podstate len neviem, kde zacat.. ja, co vecne rozpravam, teraz neviem najst slova 😃 a asi to bude september, zaciatok oktobra... uvidime, kedy bude ako volne 🙂 najprv to treba povedat mamke.. a potom zacneme vsetko riesit 🙂
beuska1986
9. kvě 2010
Tak sa pridajte k nam na september nech v tom nie sme sami 😃 A planujete velku svadbu?
asemilka
9. kvě 2010
ee. z takych mam ja strach... ale ked obaja mame velku rodinu... no a ked by sme pozvali len tych najblizsich s partnermi... niekoho z rodiny, koho mas rada.. no do 4o nas bude... :-|
petunia
9. kvě 2010
Ahoj, můžu se přidat? tak nějak jsme s manželem už o miminku také začli uvažovat a na podzim bychom se také chtěli začít doopravdy snažit ... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli