• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
40 je tak akurat :slight_smile: A budete ju robit v Ba ci u priatela?Som zvedava co :grinning:

Ahojky Petunia,vitam ta u nas :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak se přidávám do této skupiny, s manžílkem taky nějak plánujeme, že v srpnu na to hupsnem, ale já teda nečekám nějaký zázraky - radši, ať nejsem pak zklamaná... v práci nechtějí ani slyšet, že bych ve 24 letech otěhotněla, ale nikdo se jich na to ptát nebude že? :slight_smile: tak ať se vám holky daří v tom plození dětí :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beu: dík za přivítání :slight_smile: zázraky taky nečekáme, kamarádi sice vysadili HA a do měsíce mají zaděláno, ale uvidíme ... třebanám to taky půjde hned ...
Nějak nespěcháme, chcem tomu nechat volný průběh, protože mě ještě čeká poslední rok školy...
10. kvě 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: já myslím, že jsi mladá a že snad nebudete mít potíže.Jak dlouho jsi v práci?
10. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem po víkendu zas zde. U nás víkend za moc nestál, tak doufám, že to u Vás bylo lepší. Jinak vítám nově příchozí a přeju moc štěstí při snažení.
dajulik: Mě je také 24 a nikoho se na názor o těhotenství v mém věku ptát nebudu. Do toho nemá kdo co kecat :grinning:
A s těma zázrakama, u někoho se možná dějí, ale mě se pozitivní nestal ještě ani jeden, tak uvidím. Momentálně bych chtěla zázrak v něčem jiném... :frowning2:
10. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: asi v práci, že?
U násn byl víkend dobrý, počasí se krásně povedlo, ale dnes se to trochu horší...
10. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: Přesně tak, ten zázrak bych teď potřebovala s prací a pak by se ještě hodil jeden s mým zdravím. Přijde mi, že se mi teď nějak vše s**e (promiňte to sprostý slovo, ale slušně to fakt napsat nejde). Snad bude líp...
10. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: tak o zdraví mi vyprávěj, už téměř 9měsíců mámnějaké potíže a je to bohužel každodenní. Původně jsme se chtěla uzdravit a pak mít mimčo, ale vypadá to že bych se snad nedočkala...
10. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás víkend na pohůdku, muž slavil narozeniny, byli jsme s rodiči na bowlingu a všichni jsme si to užili a včera kino, Ženy v pokušení, doporučuju, kdo to ještě neviděl :slight_smile:
jinak co se týká věku, mě teprve v září bude 23, takže holky v klidu :slight_smile: a muž je o rok starší :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petunia: no já nevím, jestli bych protějšek na to dotáhla :slight_smile: slyšel nějaké negativ. reakce tak moc nechce...
Věk bych neřešila, vzpomeňte, v kolika nás měly maminky.
10. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: no tak vyraž s kamarádkou, fajn odpoledne s kámoškou taky nebývá na škodu :slight_smile: když muž nechce, ať si sedí doma, že :slight_smile: fakt to bylo bájo...
10. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: no v práci teď budu v říjnu 4 roky a vdaná budu 2, tak by s tím snad i mohli počítat, ne? :grinning:
jojo, taky si říkám, že mamča měla v mém věku už 2 děti a já se narodila tak nějak neplánovaně, když jí bylo 33, což je teď normální věk, kdy se rodí že? :slight_smile: ale touhle stresovou dobou, když člověk se honí jenom za penězma, aby vůbec zaplatit hypotéku, tak nechci čekat tak dlouho, co když to právě nepůjde tak, jak si plánujeme?! prostě je to individuální, někomu se zadaří hned, někomu ne... a právě je lepší asi začít s mimískem dřív a případně řešit problémy než pak se třeba nedočkat vůbec... no uvidíme, nepředbíhejme události, sice mimi + hypo je taky vražedná kombinace, ale to bych musela čekat do 50 než splatíme hypotéku :slight_smile:)))) takže teď se snažíme i šetřit, abychom měli něco v záloze, kdyby nebyly korunky...
10. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petunia: když já jsem přistěhovaná a tak tam moc známostí nemám víš :wink:

dajulik: tak bych neřešila, co oni na to v práci :wink: a naprosto s tebou souhlasím, přece nebudem s mimčem čekat až splatíme hypošku :grinning: sháníme ted větší bydlení, at se k nám prcek vejde
10. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: Jo zdarví občas umí pozlobit... Mě zas můj doktor doporučil, že už bych měla začít, protože s tím zdrav. problémem co mám, budu muset na zákrok. Ale vše jde o to, jak mi dopadnou testy. Jestli blbě, tak to bude v ... a nevím, co pak bude dál. Jestli dobře, tak by mi nejdřív doporučoval mimi a pak ten zákrok, který by v tom případě měl být banální a většinou je vše v poho, ale je tu malé procento, kdy se stává, že pak žena nemůže mít vlastní mimi. A to bych fakt nechtěla.
Jenže nejdřív musíme mít kde bydlet a to bez práce nepůjde.

Jinak jak tak koukám, tak se tu všichni zaobíráme i tím, jak zvládnout mimi a hypotéku zaráz... Nás to taky čeká a mám trochu obavy, ale říkám si, že když to zvládne plno ostatních, tak my snad taky. Stejně nemáme na výběr, když hypo si bereme tak na 25 - 30 let. To by jsme ty mimča ani neměli.
10. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: teda máte těch komplikací opravdu hodně :unamused: ale aspon budete vědět že jste silní a vše zvládnete!
já zase takové obavy z té hypotéky nemám, buď si to neuvědomuju a jsme hlupáček, nebo jsem si jistá tím, že nás přítel uživí a že já dokážu na lecčems ušetřit.Ale jak říkáš, ani nemáme na výběr....samozřejmě by se nám tuze líbil domeček, ale bohužel nemáme možnost koupit si nějaký u města, a někde daleko zase bydlet nechceme.Tak se složíme v bytě :wink:
10. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vzali hypošku teď v únoru ...
nejdřív jsme bydleli v nájmu, tak tam se náms mimi nechtělo a pak nás napadl opravdu praštěný nápad, předělat u mojí tchýně podkroví, nějak se to nevydařilo a 4 měsíce společného žití pod jednou střechou udělalo svoje.... tak jsme nakonec šli do svého... ale stejně bychom jednou chtěli domeček...
ale nějak už v nás ta touha po mimi začla převažovat a říkali jsme si, že naši si taky nejdřív uplácali mě a pak stihli i ten domeček postavit a ještě u toho zadělat ségru ... tak proč by to u nás nešlo..
Sice studuju, ale zbývá mi něco málo přes rok a na rozdíl od většiny spolužáků mám i při škole pořád práci... a manžel vydělává poměrně slušně, takže se nemáme špatně..
10. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ahojte. my mame tiez hypoteku na 30 rokov, male babo a planujeme dalsie :wink: ja si stale hovorim, ze peniaze vzdy boli a budu. a moj otec mi povedal, ze ved maju velky dom, tak keby tych penazi predsa len nebolo, mozme ist k nim. ale to pisem len tak, to sa dufam nikdy nestane :wink:

baby a pravdu mate, ze riesite babo ked ste mlade. deti vam odrastu a vy budete stale mladuchy a budete si uzivat zivota :wink:
10. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky říkám, že když zvládneme tohle období, tak už snad zvládneme vše a že pak už snad taky bude líp. Už toho trápení bylo a je až dost. Jinak my taky hrozně moc chtěli baráček, hlavně manžel by strašně moc chtěl stavět, ale při dnešní ceně pozemků + ještě ta stavba, si to fakt nemůžem dovolit, tak že taky bude jen byt, ale chtěla bych si pak k němu koupit někde aspoň malou zahrádku, ať má člověk v létě kam vypadnout.
10. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a este asemilka - tak super ze budete mat svadbu. neboj, mame to nejak oznamis, ved ked ste zasnubeni, tak asi ocakava, ze bude svadba, nie? tak hadam nebude prekvapen. ci myslis, ze zlakne toho, ze mate malo casu?

40 ludi je tak akurat, my budeme mat raz tolko, ale my sme v tomto extrem. a to budeme iba najblizsia rodina + kamosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petunia: to znám z vyprávěbí, takové společné bydlení a tedy nic moc :wink: A jaký byt jste koupili?
Já myslím, že na domek je času vždy dost a taky se může stát, že pak nebude ani mimi ani domeček a to by byla teprve tragédie.
Já teda dodělávám maturitu a zbývá mi ještě celý příští rok, tak s tím dost válčím.

lubikaf: to je rozhodně výhoda, že v nejhorším máte kam jít :slight_smile: My hodláme do 25 ti lidí, víc ne :wink:

rurunka: naštěstí rodiče přítele mají super chalupu, tak zahrádka je, ale je pravda že dům je to nejlepší co pro rodinu můžeš mít...prostorově navíc naprosto nesrovnatelné s bytem.

asemilka: svatba je vždy veselá novina, no ne?
10. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: já musím říct, že než jsme řekli, že se chceme brát, tak byla tchýně docela v pohodě, pak nějak začla, ale pozdě, organizovat naši svatbu a hrozně se divila, že my jsme si to udělali sami a bez ní ... a nakonec byla svatba "divná" možná můžu být ráda jen za to "Divná" ...
nakonec to bydlení tomu nasadilo korunu, alespoň teda z mojí strany... ona neuklízí, nebo aspoň ne tak,a by to bylo někde vidět... a když jsem se chopila uklízení já, vrhala na mně takový pohledy, jako co si to dovoluju... tak to prostě nešlo ...
jinak byteček jsme koupili 2+1, kvůli mojí škole to nějak papírově vyšlo na nižší hypotéku, než jsme původně chtěli, ale stačí nám to, po zkouškovém se vrhneme na rekonstrukci jádra / naštěstí to nejdražší máme nakoupeno z plánovaného budování půdy, takže to nebude zas taková pálka..
10. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
patunia: dva jedna stačí a kolik to máte metrů?
my tedy co chodíme po bytech tak hodně jich má umakart jádro, což bychom rádi jednou vyměnili za zděné, jenomže to máš sto tisíc čistá ruka :confounded:
10. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: my máme 54m, stačí to, jsme ve zděném 4patrovém domě, ale jádro je staré a původní, ani ne umakart ale nějaký dřevo ... takže bych měla po tolika letech strach z plísní, takže půjdem do zděného a obklady a vanu máme svou... což jsou dnes nejdražší položky.. za předpokladu, že si pořídíme mimi, dodělám školu a pak půjdu chvíli do práce, snad dosáhneme na lepší hypošku a s pomocí stavebního spoření, které jsme u této koupi rušit nemuseli, se koupí pozemek.. takže plány smělé, nicméně zatím sny a snům se má věřit a pak se splní :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petunia: to stačí :wink: s tím dřevem jsme se už taky setkali a vždy máme strach aby to nějak nehnilo nebo co...
tak snad vám to dopadne dle představ :wink:
10. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: u nás to jistí nový příčkovky, Qpor nebo něco takového ... investice na naše poměry, tak kolem 3000 to si uděláme sami, a pak budem muset vzít instalatéry, páč jsme až nahoře a tak kdyby něco prasklo, tak oni na to mají pojistku, my ne... tak ať to nemusíme platit ze svýho... a obklad snad taky pak zvládnem sami, jde jen o tu vodu, případně plyn... jestli budem měnit kotel... právě je v plánu, že po zkouškách se udělá rekonstrukce a pak bude mimi :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
abychom měli ultimátum, jinak jak je u nás na něco víc času... víte jak to je... :slight_smile: a mimi už chceme oba, tak snad nás to popožene :grinning:
nic, kočky, mějte se tu, letím se kouknout na 2 hodinky do práce :grinning: dneska jen tak zlehka :wink:
10. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petunia: to my bychom se do toho právě sami vrhat nechtěli, takže tak stovku no :unamused:
no to s tím časem znám, jak je čas tak se nespěchá, lepší nic neodkládat :grinning: kdepak pracuješ dvě hodinky denně? Chci taky :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babulky,no tak ja by som tiež už chcela babenko,doteraz nic ale v poslednom období sa u mna začali prebudzat neake materinske pudy ci co :slight_smile:
S priatelom sme spolu 4roky tak už by sa aj patrilo. zatial neplanujem ale začínam nad tým uvažovať...
Lenže problem je v tom že priatel je ticho zatial,stale len peniaze a hnusne peniaze....hypoteka ale nemožem cakat 30rokov....A navyše mám aj trombofíliu,tak sa bojím že ako to všetko dopadne....proste mam cudne pocity zo všetkeho....
10. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenka111: a kolik máš roků?
10. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jedete, já nějak nemám čas psát v práci :slight_smile: ještě chvíli a pádím domů... no my taky bydlíme v 2+kk, holt větší hypotéku jsme si dovolit nemohli, ale s mimískem to ještě v takovým bytě jde a znám rodiny, kt.ve 2+kk vychovaly 2 děti a úplně v poho, no my chceme jednou měnit s našima za jejich 4+1, kde jsem vyrůstala a oni půjdou místo nás, tak uvidíme...

jinak přípravy na svatby závidím, hned bych se vdávala znovu, ani nevím, že jsem vdaná, ten svatební den strašně rychle uteče, ale my teda měli echt slovenskou svatbu o 130 lidech, mám manžela Slováka a vzhledem k tomu, že mamka je z té samé vesnice jako on a máme tam veškerou rodinu, tak bylo jednodušší dotáhnout českou rodinu na Slovensko jak obráceně :slight_smile: a já teda vždycky chtěla svatbu na Slovensku, ty český svatby jsou prostě na mě moc nudný - to nic proti, ale já mám v sobě tu slovenskou temperamentní krev a potřebuju se prostě pořádně vytancovat :slight_smile:))))
10. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek