• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
ahojte....
tak som ING!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra napisem viac,idem oslavovat :sunglasses:
10. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: záleží, jak je rodina náročná, mám kamarádku, která se ségrou a s rodiči žije dodnes ve 2+kk, 48m2.
O prostor tolik nejde, horší je kam dávat věci, ale někdo je chytrý a dobře zvolí úložné prostory.Buďte rádi, že máte svoje (což jistě jste) a rozhodně se vejdete :wink:
Slovenskou temperamentní krev já nemám, my budem dělat svatbu v nejužším kruhu, taková minisvatbička, ale k nám se to prostě hodí :wink:

martinex: gratuluju, kdybys jednou nevěděla co s titulem, můžeš mě ho předat. :wink:
10. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, můžu se přidat :slight_smile: ? Někdy na podzim bychom chtěli dát doma věcem volný průběh, takže tato skupina je pro mne jako dělaná :wink: .
10. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: vítej, tady je vítanej každej kdo se sem hodí :wink:
a rovnou nám o sobě něco můžeš prozradit :wink:
10. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tiez by som sa rada pridala, my sme na tom podobne, ako spomnala Katrenka. Muz je tiez stale ticho a vobec sa o dietati nevyjadruje :rolling_eyes: , ale do leta by sme mali dorobit byt (prerabame uz rok byt 3+1 v bol v uplne povodnom stave), tak zenuska zavelila, ze od septembra musime "zabrat", bo v dnesnej dobe fakt nikdy neviete kedy sa zadari...(ta zenuska som ja akoze :grinning:). No mi na to "Ze jeden stres za druhym", no akyze on ma stres, ako "pritehotny"??? :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: děkuji za přivítání :slight_smile:. Takže je mi 28, s manželem jsme cca 5 let spolu. Loni se řešila svatba, letos bydlení, takže dítko se nám zatím do plánů moc "nehodilo". Nicméně jakmile se dořeší bydlení (což by mělo být na podzim), můžeme dát věcem volný průběh :slight_smile:. Manžel už se také přestal bránit :grinning:
10. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jety, takze tiez ste cakali na doriesenie byvania :wink:
Ja mam 26, sme spolu 8 rokov, zobrati dva roky (koncom maja vyrocie), len ten moj chlap je akysi tvrdohlavy, skor by psa ako babo a neviem preco, ved na podzim mam 27, porodim mozno uz aj ako 28 rocna, to je tak akurat???!! :unamused:
10. kvě 2010 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam 23rockov,už spolu rok bývame,takže už by sa teda patrilo no aspon ja to tak pocitujem,že bud svadba,babo alebo nieco... priatel zacina vymyslat že chce mačičku alebo zajaca,no na to som ticho zasa ja... Zatial mlcim nic nehovorím ale mam pocit že sa bojí zodpovednosti aj ked ma deti rad ale zas na druhej strane niekedy ma aj on take hlasky že sa hned zobereme a že budeme mat babetko a tak...no mam take zmiešane pocity z toho všetkeho....

Miluska: no tak to už je ten spravny cas tedaaaa :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska: tak on to každý cítí jinak, znám spoustu holek v mém okolí, které mají věk jako já a výš (tzn 28 - 32) a 90% z nich dítě zatím vůbec nemá ;). No a u chlapů je to ještě úplně jinak :wink: .

Jinak je pravda, že jsem také lehce znervózněla kvůli věku. V mém okolí pár párů dítě čeká/má, ale jen v jednom případě jsme viděli "do zákulisí". A tam se snažili přes dva roky, než se zadařilo.
10. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti gratulujem :wink: :wink: :wink: uz som zvedava na podrobnosti, zajtra teda napis. alebo ked dooslavujes :wink:

inak vitam nove tvare, baby je vas tu tolko novych, ze stracam prehlad :wink: milluska ja som otehotnela ako 28-rocna a ked som rodila mala som cerstvych 29. a v nemocke na predporodnej priprave nam hovorili, ze zena nad 28 rokov je uz starsia prvorodicka. som zostala z toho slova "starsia" dost prekvapena, som si pod tym predstavovala 35-rocnu zenu, nie 28-rocnu. takze veru je najvyssi cas na babo :wink:
10. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katre: jak my, my si taky po roce společného bydlení vzali do hlavy, že se vezmem, tak jsme se vzali :slight_smile: a teď pomalu na nás jde ta touha aby se na še rodinka trošku rozrostla...
Marti: gratuluju, moje mamka dneska státnicovala taky, má Bc. ale hroznou radost z něj :slight_smile:
sirael: já jsem tak trochu student podnikatel, učím Aj na živnosťák soukr, takže jak si domluvím ty svý studentíky, tak pracuju, někdy to naflákám na jeden den a jinady po pár hodinkách...
jako brigádka ke studiu si nemůžu na nic stěžovat :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se taky přidat? Zatím o snažení se na podzim jen uvažujeme, ale do podzimu je ještě spousta času. :wink: Přítel by miminko moc chtěl a já to mám jednou tak podruhé opačně. Na podzim se budeme brát, tak jsme si tak říkali, že bychom to pak zkusili. Je mi 27, chodím do práce cca 2,5 roku. Na jednu stranu si říkám, že bych docela chtěla, že to bude změna (jsme spolu už 9let), ale pak si zase říkám, jestli bychom neměli ještě počkat a "užívat si ještě chvíli života". Mám strach z toho rozhodnutí, které už nejde vzít zpět, je to normální? :fearful:
10. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my spolu jsme tři roky, žijeme spolu dva roky a tak už jsem začala otravovat se svatbou a miminkem:slight_smile: ono dnes se na to jde nějak pomalu, každý má strach, dříve se brali po půl roce a taky vše zvládli:slight_smile: každopádně taky usilovně sháníme to větší bydlení, v našem 1+1 by se žilo dost ztísněně.
10. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to heej,dnes je všetko ineee ale sa cudujme ved mladí ludia nemaju žiadne finančne podpory ani zabezpecenie ani nic od štatu tak ako to bolo volakedy...mame na krku hypoteky,požicky a neviem co este a to sa fakt necudujem že je to tak ako je.....
10. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenka: je to tak :pensive: ......... pokud chceme zajistit rodině vlastní bydlení, zadlužíme se pár miliony na 30 let, přitom si spoříme na důchod, nedivím se, že mladí si chtějí napřed něco málo naspořit, pořídit si bydlení, zkusit, jak vše budou finančně zvládat - tohle všechno nahrává tomu, že děti odkládáme. Mně naštěstí biologické hodiny nijak hlasitě netikají, navíc mě hodně baví práce, ale být tomu obráceně a dítě vehementně chtít, tak jsem asi ze situace zoufalá.
10. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozem sa pridat? zaujal ma nazov temy, lebo my chceme, znova sme zasli do GF a kolotoc sa zacina odznova ....
10. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte uffffffffffffffffff tak tu je ale Vás :wink: vítam všetky nové tváre ani fakt nemám už prehľad
martinex supeeeeeeeeeeerrrrrrrrr Gratulujem k Ing. si jednička. :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra skusím toho viacej napísať že čo nové tak dobru nocku
10. kvě 2010 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute caute :slight_smile: vitam vsetky nove tvare:slight_smile: pekne sa tu rozrastame :slight_smile:

martinex - gratulujem :slight_smile: vitaj v klube :wink:

no a k tej mojej svadbe... dnes sme boli u nasich... skoro som dusu vypustila a ani neviem preco... nebyt mojej drahej polovicky, tak ma klepne pepka... mamka, ze ci to nechceme odlozit na buduci rok a my ze nie a nakoniec ze ok, ziaden problem... oco povedal, ze konecne nebudeme mat na dverach dve menovky, ale jednu... :grinning: najmladsia sestra sa prave zobudila, tak sa pytala, ze co to rozoberame a nakoniec sa jej nechcelo verit... :slight_smile: no a najkrajsia reakcia bola od dalsej sestry (teraz sa uci na bc statnice) - svadba? vy? ale nie v septembri... to idem na dovolenku.. v auguste idem na statnice,ak tieto nespravim... tak v juli.. tento termin mi vyhovuje.. jul nie, to je teplo... tak september, treti vikend sa mi zda ok... :grinning: :grinning: :grinning:
takze zatial tak...
10. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
Asemilko: tak ti to koukám sestřička pěkně naplánovala :slight_smile: my si naštěstí mohli vybrat sami :slight_smile:
¨jinak moje mamka včera taky státnicovala na Bc. práce jí donutila si dodělat dálkově vysokou a už má titul, pamatuju jak jsme se na přijímačky učili spolu ... :slight_smile:
11. kvě 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím do nového dne. Tase to tu vše teď dočítala a pěkně se rozrůstáme, jen tak dál. Všechny Vás tu moc vítám.

Martinex:velká gratulace k titulu, já si říkám, že snad se do toho učení taky jednou vrhnu...

jety a katrenka: s těma hypotékama máte svatou pravdu. Nás to teď taky čeká, ale navíc jsem já bez práce, tak sháním, kde můžu a pořád nic moje biologické hodiny buší ze zdrav. důvodů jak hrom a já nevím co dělat a jak se nezbláznit. A rodiče nám nemohou vypomoci ani jedni.

Teď jak jsme u manželových rodičů, tak je to na prd a trpí i náš vztah. O víkendu tu byl manželův starší bratr, v září se bude ženit (my je loni nějak předběhli :slight_smile: ) a tak do mě zas všeci hučeli kvůli práci, že jsem si přišla, jak kdybych nechtěla jít pracovat, při tom o tu práci stojím jak nikdo z rodiny. Tak jsem se neudržela a řekla jim pravdu o mém zdraví, teda spíš manžel jim to řekl aby je usměrnil. A to pak všeci hleděli jak blbý. No snad teď dají chvilu pokoj. Už takhle mám všeho dost a ještě mě trápí moje mamina se svýma problémama.
11. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata...
velmi pekne vam vsetkym dakujem za gratulacie!

a to byvanie,no je to na prd. vcera som hladala uz nejaky byty,domy...tak byt za 83.000€ a domy idu okolo 149.000€
no to aby som vykradla banku...som zvedava aky vysoky uver nam budu ochotny poskytnut,ked som teraz doma a pracuje len mm. hadam tento tyzden sa dostanem do banky a pojdem sa popytat na to :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeee, dakujeme za privitanie :slight_smile: (za vsetky)
Asemilka: No dobry sposob ste zvolili, ako urcit spravny datum :D
My sme sa zasnubili o pol noci na Silvestra z roku 2007 na 2008 a hned na druhy den rano som otvorila kalendar a prvy datum, kde som dala prst bol nas :grinning:
Horsie bolo, ze ked poloviciak zbadal, ktory rok, zkamenel, necakal hned za 5 mesiacov toho roku :grinning: :grinning:
Reakcia vsetkych, ze urcite musime, ale uz asi na to prisli, ze kedze sme aj po dvoch rokoch bezdetni, ze sme asi nemuseli :wink:
Co sa tyka byvania, my uz piaty rok byvame u nasich, ale kedze sa chceme rozrastat, museli sme zacat uvazovat nad byvanim a tak sme na hypo zobrali pred rokom byt za 52 000€, co je na Trencin viac ako slusna cena... Ale ked si predstavite, ze vas toto bremeno tazi 30 rokov, juuuuj, hrozna predstava, ale ako pisala Katrenka a Jety, doba je uuuuplne ina a neda sa nic robit :unamused:
11. kvě 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dlho som tu nebola, dúfam, že ste na mňa nezabudli :frowning2: vítam všetky nové snažilky.
martinex...veľká gratulácia ...si veľká šikovnica Ing :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rurunka: a co ti je?? ake mas zdravotne problemy???
11. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
rada by som sa tiež pridala do tejto témy.
Mám 32 rokov, doma 6-ročného syna, ktorý v septembri nastupuje do školy, tak by sme chceli druhé dieťatko. Začíname so snažením, tak uvidím ako to vyjde. Mať letné dieťa je naozaj super - Romi sa narodil v máji a bolo to skvelé.
Rodila som, keď som mala 26-rokov a to som v pôrodnici bola najmladšia. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aj ja sa pridavam ku gratulacii k ING.
Ja taktiež študujem tak si viem predstaviť co to boli za stresy a kolko namahy .....
No baby co už taka je doba ale ked idem po meste a vidim kolko je vonku mamičiek s deturencami tak im trosku zavidím :grinning:
Ako by sme to podla Vás mali riešit??? Ja tiež nechcem byt matka v 30tke a taktiež mam zdravotné problemy tak neviem co by bolo lepsie.... lebo može sa stat tak ako to býva že ked už budeme mat všetko dom,auto,prachy povieme si že no teraz je cas aj na dieta ..... a zrazu ani za svet počat babo.... vela je takých prípadov maju všetko a to co chcu najviac mat nemôžu..... :cry:
11. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenka: Mám na děložním čípku nějaký výrůstek, který se zatím nijak nemění. Teď to budou 2 roky, kdy mi na to můj dr. přišel a tak teprv můžu jít na testy jestli se náhodou nejedná o HPV ve zhoubné formě. Prý mě dříve na to vyšetření poslat nemohl, když se to nijak nemění. On si teda myslí, že to zhoubné nebude, ale i tak je to prý potřeba odstranit. A v souvislosti s tím se mě ptal, jestli jsme už neuvažovali o miminku, protože existuje malé procento hrozby, že bych po zákroku mohla mít problém s otěhotněním, případně bych vlastní mimi už nemohla mít. Podle jeho názoru by bylo lepší, pokud to zhoubné nebude, tak nejdřív mít první mimčo a pak teprv ten zákrok podstoupit. Tak že nevím co dělat a ze všeho je mi na nic :cry:
11. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak pozeram že riešite problém bávanie a hypotéky tak my sme brali minuleho roku 41 500,- eur :confounded: a to na 30 rokov takze tak ale chceli sme mat vlastné inač brali sme to ešte ako druh družka čiže pred svadbou lepšie nám to vyšlo teraz v júny bude 1.rok čo máme za sebou a kde to este tých 29 rokov :frowning2: no čo už máme 3 izbový byt čiastočne prorobený
baby ake máte problémy?????
11. kvě 2010 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenka: To máš pravdu, že se to tak stáva. Můj švagr je zrovna tak trochu příklad. Od jeho přítelkyně od rodičů dostali půlku obrovského RD, který si krásně zrekonstruovali, maj auto, on vydělává dost peněz a jeho přítelkyni sehnala práci její matka někde na úřadě, tak že peněz mají dost a bydlení krásné atd. Nevím jak je to tedy u nich se snažením o mimi, ale vím, že ona už jednou potratila a má nějaké zdrav. problémy, které jí to taky komplikují.
11. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuha no tak to je mi luto,viem co to je moja kamoška mala niečo podobne a tiež jej doktor nakazal že mala by otehotniet ak chce babo tak teraz ma a podtupila už aj ten zakrok.
No s tým sa netreba zahravat mali by ste naozaj nad tým popremýslat a zacat pracovat na babatku ak chcete mat ratolesti,no verim Ti nie je to lahke,mas určite zo všetkeho obavy....

Ja mam trombofiliu kombinovanu este s niečim,anemia leukopénia a ak otehotniem musim byt na injekciach,liekoch a je to celkovo nebezpecne aj pri porode aj teraz mi hrozí tromboza takže tiež sa bojím že ako to bude všetko...
11. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek