• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
kde ste všetky????
11. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím opět všechny, vidím, že jste se tu přes den pěkně rozpovídaly :wink: ............. také bych ráda, ale v práci na to vůbec nemám čas. My jsme s manželem tak nějak dítě až do konce minulého roku vůbec neřešili, ale teď už občas nějaká ta touha probleskne (výhradně z mé strany, samozřejmě). Manžel s tím také problém nemá. Jen má obavy, že budu jako almara obrovská , povedlo se mi po svatbě přibrat asi 12 kilo během půl roku, tak teď poctivě shazuji, abych mohla jednou zase vesele a legálně během těhotenství nabírat :grinning: .

Jinak jsem loni změnila gynekoložku za gynekologa a byla to skvělá změna, pan doktor mi hned z plezíru oznámil, že budu mít pravděpodobně během těhotenství nějaké problémy, což bývalá mudra nepoznala (nebo nesdělila) za celých deset let, co jsem ji navštěvovala.
11. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja nestíham ani čítať a mám už problém sa zorientovať kto je kto :grinning:
z hypotéky sa prešlo na prerábanie dúfam že nám ju admin nezablokuje že sme mimo témy :confounded: no ale zatial musíme poriešiť všetky veci okolo témy aby sme sa zblížili že dievčatá :wink: ja som zvedava ktorá z nás bude práva tehotná :dizzy_face:
písali ste aj o skromnosti ja a mm sme boli tiež vychovávaný v skromnosti takže si vieme vážiť každú korunku a vieme sa tešiť z každej maličkosti a najlepšie je na tom ked si kupime nieco nove do bytiku viac si to vážime :slight_smile: aj naše deti by sme chceli takto vychovavat v skromnosti a nie potom po čase ked im dovolime vsetko tak nam budu skákať po hlave, :confused:
takže odo mna tolkko zatial
11. kvě 2010 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska: no, mám s tím také problém, nevím vůbec co kdo psal :slight_smile:). Přemýšlím, jakou sem dát pasovku. Opravdu nemám zájem na tom, aby mne poznali třeba lidé z mého okolí. Dostatečným varováním mi je jedna známá, náhodou jsem klikla na její příspěvek, poznala ji na fotce a v příspěvku zrovna holkám sdělovala, že právě zjistila, že je těhotná. Věděla jsem to tak daleko dříve, než její partner a bylo mi to krajně nepříjemné, protože to tajila několik měsíců.
11. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Diti,tiez ma to napadlo.Alebo nas supnu do volnej diskusie :sweat_smile:
Ja na prvu tehulku tipujem Martinku,kedze uz v podstate skusaju.Ostatne asi vsetky cakame aspon do septembra,ze :grinning:

O tej vychove..Tu v Taliansku je zauzivana benevolentna vychova.A co si dieta vytrucuje to dostane.Pamatam si ked bol priatel prvykrat u nas,bolo to na moje narodeniny.Mama mi dala strieborne nausnice a ja som sa pravdaze potesila a pekne som jej dakovala.No moj priatel zostal z toho v soku,ze som sa tesila ako keby mi darovala auto :grinning: Proste tym,ze dostal vzdy o co si len zamrncal ho podla mna rodicia viac obrali ako obohatili.Takze takto to ja urcite nechcem.Ale zasa na druhej strane..asi kazdy rodic chce dat svojmu dietatku to co on mat nemohol.Cize treba najst zasa tu zlatu strednu cestu.
11. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedno hlavne že sa tu dobre keca no nie??? :grinning:
11. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jety,mas pravdu nie je to urcite nic prijemne.Zatial ked si piseme o neutralnych veciach to neriesim.Ale ked pride na tie osobne okolo babatka a tehotenstva sa mozme supnut do sukromnej a bude klud.Ale teraz je este skoro.Najprv sa musime trosku ustalit ako skupina :grinning:
11. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne myslím že všetky tu len planuju babo no nie hned ale casom :wink:
11. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se z pověrčivosti neplánuje nic, jen tak výhledově by připadalo v úvahu nechat volným věcem průběh třeba v září :wink: .
11. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj kocky,dajme babatkovsku temu :slight_smile: Co by ste si priali viac?Dievcatko ci chlapceka?
11. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: za mne holčičku, manžel zase chlapečka :slight_smile:). Ale budu vděčná a strašně ráda za holčičku i chlapečka .... ve finále třeba i za dvojčata v jakémkoli obsazení :grinning: . Ale holčičku asi proto, že u nás bude dítko pravděpodobně jen jedno a mám prostě takovou tu touhu si ji pěkně strojit, mašlit a kupovat jí panenky a kuchyňku a podobné "holčičí" věci. A ty :slight_smile:?
11. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no tak podla mojho manzela by sme mali mat najprv chlapca. Kedze on ma len mladsiu sestru uprednostnuje model rodiny "velky brat". Mne je to v podstate jedno, my sme doma 3 baby a dalo sa to....hlavne nech je to zdrave.....a myslim, ze najviac v ocakavani su nasi budici stari rodicia....manzel uz parkrat dostal radu od svojho ocina nech sa cini....ale myslim, ze tie reci ho skor odrazaju ako povzbudzuju...a vy baby ako znasate taketo poznamky ohladne baba?
11. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja to pocuvam pravidelne od mojich svokrovcov a od kadekoho,,,to je už aj na nervy... a este horsie že moje kamosky skoro vsetky už maju babo alebo su v ocakavani.... :confounded:
11. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás žádné poznámky nepadají, jak moji rodiče, tak kolegové, tak kamarádi jsou rozumní lidé :wink: . A v okoli kamarádky těhotné nebo s dítětem nejsou, kromě jedné, takže mne ani nic "nepudí" :slight_smile:)
11. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som velmi chcela chlapceka a polovicke to je v podstate jedno.Nam ale aj hrozia prave tie dvojky kedze priatelov ocino je z dvojiciek :sweat_smile:

Olivcek,tak tieto poznamky su naozaj neprijemne.Aj ked teda vo vacsine pripadov to ludia mysle v dobrom,ale teda hlavne chlapov a to vie velmi vystrasit a znechutit.
11. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, teda ja nestiham, tolko prispevkov tu je :wink: nemala som cez den vobec cas skocit sem, bola tu sesternica s malym, ten jej ma 14 mesiacov, takze som mala o zabavu postarane. jooj neviem si predstavit mat dvojicky :wink:

a ja by som chcela mat druhe asi chalana, uz som si tak zvykla na Filipka, ze teraz neviem, ako by som vychovavala babu. ale aj tak si myslim, ze druhe bude baba. poznate to vestenie podla zlatej retiazky? podla toho by som mala mat chalana a babu :wink:

a este som chcela napisat, ze my sme v detstve sice nemali vela hraciek, ale zato sme mali veeela kamaratov a vsetok volny cas sme travili spolu vonku. to boli nadherne detske casy, ktore podla mna dnesne deti zial nepoznaju :confounded:
11. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co se týká pohlaví, tak je mi to úplně jedno, hlavně když to bude zdravé. Ale spíše čekám kluka, protože v manželově rodině chlapci velmi převažují... A co se týká nějakých poznámek, tak to u nás zatím nehrozí, protože jsme se před nikým nezmiňovali a oba máme starší sourozence, kteří ještě děti také nemají, tak ty poznámky jdou spíše na jejich hlavy. Ale vím, že obě maminky by už byly velmi rády babičkami.
11. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
tak ja som este ani poriadne nezacala planovat a uz sa mi to ruca vsetko... :frowning2: ale dieta bude a basta :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka co sa deje? :astonished:
11. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, teda, člověk je celý den ve škole a takhle to dopadlo, jo? páni ... a to to musím všechno číst :grinning:
Dnes mi úspěšně odmaturovala mladší sestra.. :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby teda ste sa tu rozkecali... to nemam sancu ani precitat...

ale riesili sme tu to byvanie, tak sme sa s mm definitvne rozhodli,ze ideme do vlastneho, asi do Samorina sa prestahujeme,kupime si 3izbak v povodnom stave a cely si prerobime...tak sa tesim,cez vikend sa tam chceme ist popozerat ze ako sa nam tam bude pacit a v piatok ideme do banky sa poradit ake mame moznosti,tak dufam ze to dobre dopadne!
11. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak ja by som asi chlapca dalsieho chcela,nech sa mozu zbojnici spolu hrat a robit zlobu :grinning: a potom tak o 10rokov, na "stare kolena" si spravime este dievcatko :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je to v podstate jedno.. ale priatel chce chlapceka... ze keby mal dceru, tak by neskor pobil vsetkych jej priatelov... :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som chcela aj druhé dieťatko chlapca - a máme to asi aj dané geneticky - keďže ja mám troch bratov, môj manžel má tiež dvoch bratov. Manžel však túži po dievčatku - veď uvidíme. Geneticky môžu byť aj dvojičky - keďže moja starká bola z dvojičiek. Aj keď je jedno, či to bude chlapec, dievča alebo dvojičky, hlavne aby bolo dieťatko zdravé. Syn si želá brata - že aby sme nemuseli kupovať dievčenské hračky - on si vie všetko hneď zargumentovať.

Čo sa týka výchovy detí - všetko je to na rodičoch. My sa snažíme Romanka vychovávať, tak aby sa dokázal tešíť aj z maličkostí - čo sa nám zatiaľ darí. Minule, keď sme boli na nákupe potravín v Tescu nám z ničoho nič povedal: "Maminka, ja Vám veľmi pekne ďakujem, že sa o mňa tak dobre staráte." - až mi slza vybehla, tak ma to dojalo. My s ním chodíme von tak často ako sa len dá - aj včera sme boli von 2 hodiny - sa riadne vybehal s deťmi a bol úplne šťastný. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ránko prajem
beuska máš pravdu zatial o takých neutrálnych veciach môžme hovoriť a potom môžme ist do súkromnej :slight_smile:
jety tak ten tvoj príspevok ma fakt dostal s tou kamoškou čo písala na fore že je tehotná a muž o tom nevedel :fearful: no aj take veci sa stávaju
inač my môžme mať tiež dvojičky lebo môj ockko pochádza z dvojičiek no uvidime hlavna vec aby bole zdrave a mm chce prvé babo chlapčeka a ešte k tomu aby sa volal po nom :slight_smile: ja s tým velmi nesúhlasím a ja neviem čo by som chcela ale asi dievčatko
inač ja si tiež myslím že prvá tehulka bude martinex, podla mna sa tu rozbehne s tehulkami typujem od augusta :sunglasses:
asemilka čo také sa ti rúca :frowning2:
martinex dufam že Vám to z bytíkom výjde budem držať pršteky
12. kvě 2010 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:
u nás taky padl návrh na jméno, že to bude kluk a bude po tatínkovi, tak jsem tatínka usměrnila, že teda takhle ne, že mi stačí že on a jeho táta se jmenují stejně, ještě k tomu naše ... nikdy!
Kamarádka mají prvního kluka - Gabriel a teď v lednu se jim narodila holčička a Gabriela... no tak to bych taky nemusela teda...
Co pamatuju, tak jméno pro holčičku snad nebyl takový boj ... ale o kluka asi ještě bude :slight_smile: jinak nám je to asi vcelku jedno, jeslti kluka nebo holku :slight_smile: hlavně, aby bylo mimi zdravé :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

tak vidim,ze ma tipujete na prvu tehulu :slight_smile: no ja by som sa veelmi tesila,ale tak uvidime...
12. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak kdyz uz se to tu rozbehlo i s tím jménem, tak pokud by jsme měli kluka, tak bude určitě po tatínkovi David. Mě se to jméno totiž velmi líbí i normálně, tak jsem se dohodli, že by byl po tatínkovi. Ale jestli to bude holčička, tak zatím nevíme. nemůžeme se nějak dohodnout jaké jméno by jsme dali. Adeptů je s pousta, ale ještě to pořád měníme. Ale po mě Veronika určitě nebude.
12. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je s menami jasno, ak chlapec tak Jakub a ak dievca tak Kristinka.... :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se Kristýnka také velmi líbí, ale manžel nechce :angry:
12. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek