• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Práve vtedy som mala posledné 2 plodné dni a už mi potom neprišla menštruácia. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: to je pěkné :wink:
13. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
no ste toho popisali,absolutne vas nestiham citat. maly mi prave zaspal,ja varim obed,za chvilu pride mm a ideme pozriet Samorin,tak sa tesim...

ale vidim ze sa bavite o svadbe. My sme sa brali minuly rok na Valentina-to bol manzelov napad. Organizovat sme zacali v novembri. A v novembri sme si spravili aj Davidka,takze som sa vydaval v 3tom mesiaci. Na svadbe sme mali 16 ludi-len najblizsiu rodinu. Ti boli s nami po obrade na obede. Potom sme si dali slofika,prezliekli sa a vecer sme mali party s priatelmi. Takze nikto nebol urazeni :wink: A bolo to super, spravila by som to tak znova :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirael - no len vtedy som mala o 7 rokov menej ako teraz. Obávam sa, že teraz to také jednoduché a rýchle nebude. :frowning2:
13. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinex, tak držím palce, aby sa Vám páčil nejaký byt v Šamoríne. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca dakujem,zatial ideme pozriet len mesto,ci sa nam bude vobec pacit... zajtra banka kvoli hypo a potom budeme hladat byt :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojte snažilky, môžem sa k Vám pridať?

my by sme tiež chceli do konca roka otehotnieť, tak uvidíme ....

leginca - tému nám zrušili a pozerám, že Ty si už zabehaná tu :slight_smile:

držím všetkým palce!
13. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: to zní krásně, a jak dlouho jste poseděli s rodinou?

leqinca: no uvidíte, budu držet palce :wink:
13. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
majkal - ja som sa najskôr pridala do tejto témy a až potom do tej, ktorú zrušili :unamused:

martinex - tak uvidiš, čo sa Vám podarí vybaviť
13. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael asi 4 hodinky... sak kym sme sa usadili,pripili,napapali,potom sme kecali,kavickovali a tortovali :grinning: moji a manzelovi surodenci si zahrali biliard,stary sedeli a kecali...bolo to fajn
13. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca: To je nádhera udělat si mimčo o svatební noci, taková romantika
sirael: jj, jsem tu sama, na druhé směně je kolegyně a máme brigádnici...ale nejradši jsem v práci sama a 12ky jsou super...zítra mám volno,So, Ne taky...až budu mít mimčo, tak mi bude trochu líto těch 12tek, ale to u dítěte už nejde
A kde se budeš vdávat? Radnice, kostel, zámek? to jsem ale zvědavá... :pensive:
13. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: to zní fakt idylicky, já právě netušila kolik času mám tak očekávat že tam budeme, do rána to snad táhnout nebudem :wink:

inkana: tak to je zase lepší, ono v těch butikách pak když je víc holek tak je to hrozný.Takhle máš svůj klid, můžeš si kdykoli a jakkoli udělat co chceš.Tobě dvanáctky vyhovují?Mě by jen mrzelo že bych dělala 2 víkendy v měsíci.
Bude to na zámku v Průhonicích :wink:
13. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ani nestiham tiež čítať fakt sa to tu rozbehlo je tu super ked sa vám podarilo o svadobnu noc splodiť miminko :slight_smile:
martinex neviem či raz vám bude stačiť obhliadnuť ten šamorín a som zvedava hlavne na tu hypo ako pochodite
inač vítam medzi nami všeky nové tváre :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme tiež boli veľmi príjemne prekvapení, že nám to vyšlo v svadobnú noc - začali sme sa snažiť o bábo mesiac pred svadbou, tak nám to vyšlo celkom rýchlo. :slight_smile:

Sirael - zámky majú svoje čaro - a hlavne svadobné fotky sú odtiaľ nádherné. My sme mali svadbu na Zvolenskom zámku a bolo to super.

Dievčatá, ja som rada, že nemusím pracovať cez víkendy a 12-ky by boli pre mňa tiež náročné.
13. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: to vám vyšlo krásně rychle :wink: když tu některé píší že se snaží třeba rok a půl....
To mají, a hlavně na fotkách je to krása.Každopádně jsme chtěli do místa trošku zainvestovat, protože radnice mě nějak nelákala.Máme obřad venku, snad bude pěkně.
A copak děláš, úřednici?
13. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nejak. Robím v knižnici a robím rešerše pre študentov - zadajú si tému a ja im nájdem, v ktorých knihách a článkoch z časopisov k tomu nájdu informácie.
13. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: to je docela příjemná práce že?
13. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To áno, len niekedy aj veľmi náročná - hlavne v októbri a novembri. V októbri som urobila 154 rešerší za mesiac a v apríli 35.
Len by som niekedy potrebovala, aby mi rýchlejšie pracoval počítač, aj teraz som si zadal vyhľadávanie v on-line katalógu jednej slovenskej knižnice a už mi to ťahá 5 minút a stále nič. :frowning2:
13. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: to nic moc, a prťous chodí do školky?
13. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečne som to dokončila. Áno Romi chodí do škôlky od 3 rokov - už je predškolák. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: šikula :grinning:
13. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda, koukala jsem na net a ten zámek vypadá fakt dobře. Já si vdávala na radnici, ale ta Liberecká je moc pěkná, myslim, že se zámku vyrovná.... (napodobenina Vídeňské radnice). A kde pracuješ ty Sirael?
Mě ty víkendy nějak nevadí, zas mám volno v týdnu, manžel si určuje pracovní dobu částečně sám a taky jak je co potřeba udělat, takže si děláme "neděli" klidně ve středu. prostě nám je jedno, že ostatní jsou v práci v týdnu, zase si na sebe uděláme čas jindy. Zítra jedu hned ráno s manželem zavzpomínat na ranch, kde jsem skoro rok bydlela na střední škole, už se tam moc těšim...manžel je novinář, tak bude fotits majitelem reportáž a já si zas obhlídnu koníky. Miluju koně a ty bych nestíhala, kdybych každý den dělala do 17-18h... s děťátkem u koníků počítám, plánujem si s jednou paní, co plánuje taky otěhotnět hlídat navzájem, abychom si o mateřský taky zajezdily.... a až prcek povyroste, tak mu pronajmu či koupim ještě s nějakou maminou společně poníka. Samozřejmě, když ho to bude bavit, což mi nikdo nezaručí, že se pomamí.
Máte nějaká zvířátko v bytě? Mám kocoura, tak jsem zvědavá, jestli ho nějak uhlídám, aby mi nelezl jednou k prckovi do postýlky :confused:
13. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
inkana: Libereckou radnici znám a je krásná, to určitě takže moc hezké místo a navíc zdarma vid?
Jinak děkujem za chválu místa, pracuju jako recepční v jedné velké firmě.
To je fajn, že si manžel může brát volno různě, pak by mi to taky nevadilo, ale takhle když má víkendy volné by mě mrzelo, že mám volno zase třeba ve středu :wink: ale člověk si moc vybírat ani nemůže, práce je málo....
Ale je skvělý, že máte takhle domluveno s tou holkou od koní...i když trošku si říkám, že se ti možná pak od toho drobečka nebude ani chtít, natož ho někomu svěřovat :grinning:
Plánujem koupi pejska (nevíme ještě jistě) až budu doma s dítětem ale možná to bude zápřah sám o sobě, tak uvidíme...
13. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Liberecká radnice je zdarma v pátek..ale člověk doplácí hudbu a další věci...já se vdávala v sobotu a to se platí 1500kč + hudba tušim 300-400kč a ještě za něco tam byl drobnej podplatek, asi za nějakou administrativu...už si to moc nepamatuju. Tak ta paní od koní má už 10ti-letou slečnu a teď párměsíční holčičku, ale plánuje dalšího prcka. Většinou jí hlídá manžel, občas jezdí starší dcera kolem jízdárny, občas se věnuje koníkovi a malá spí v kočárku před jízdárnou. Na doslech, na dohled...ale určitě je lepší, když jedna hlídá třeba 2 kočárky, občas pohoupe a pak se vyměnit. při příští návštěvě. Zase si myslim, že by člověk neměl kvůli dítěti se vzdávat všeho, co má rád. Přijde mi to jako ideální kompromis. Prcek je venku na čerstvým vzduchu, mamčou nadohled....někdo dává spáít děti na balkon, či na zahradu...někdo před jízdárnu. Samozřejmě až prcek začne chodit a míň spát, tak to nevim. To ho možná pbčas posadim před sebe krokem na koníčka, uvidíme...Určitě počítám, že už nebude tolik času na vlastní koníčky, ale vzdávat se jich nechci. U jiných vidim, že když se chce, všechno jde. Naštěstí nemám vlastního koně, to by se finančně nedalo s prcek utáhnout.
13. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co chcete za pejska? Nějakýho malýho kabelkovýho? Nebo něco středního či většího? Vždycky jsem chtěla vlkodava, ale to je tele pes, prožere majland a málo se dožije. A postel potřebuje velkou jak pro člověka, ale je krásnej a děsně ladně se pohybuje, na to jak to je velkej pesan. Taky bych chtěla psa, ale u nás to nejde, v nájmu máme ve smlouvě zákaz zvířat. Ale už prošel kocour (loví myšky, tak majitel nereptá, máme rybičky a 3 pískomily). Všechny naše zvířata má ráda sousedovic malá, naposledy jsem se jen ohlídla a už lovila rybičky v akvárku :grinning: lokty a ruce ve vodě, celá stěna pocákaná, ale malá šťastná. Jsou jí 3 roky :grinning:
13. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
inkana tak na tej malej som sa zasmiala. aj nejaku rybku ulovila? :wink:

mne sa inak tiez pacia velki psi viac ako mali. moja svokra buduca ma doma 3 ratlikov, no mam dost, ked tam ideme. je tam z nich strasny smrad. ja neviem, ci ona nevetra alebo co, alebo to tak vzdy smrdi ked sa chova zviera doma....no v panelaku by som zviera nemohla mat. ale keby mam nejaky domcek so zahradou...to by som brala aj psa aj macku :wink:
13. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se sem dnes skoro nedostala a teď jsem to málem nestíhala dočítat, jak jste ukecané :grinning: Já dnes byla shánět nějakou práci, tak jsem zas rozdala nejaký životopisy, tak uvidím, zda z toho něco bude. Dříve jsem taky nechtěla dělat na 12-ky, protože manžel má prac.dobu denně do 15:00 a by jsme se málo viděli, ale teď už bych brala vše. Však se stejně chystám pak brzy na mateřskou. Taky jsem se stavovala pro recept na HA u dr. a sestřička tam nebyla, tak jsem mluvila přímo s dr. a už mě objednal na ty testy, na příští měsíc, tak mi to moc náladu nezvedlo. Ale možná líp, když to budu mít za sebou co nejdřív. A co se týká zvířátek, tak máme doma 4-letého yorkšíra (fenku) a na malé děti si nemá u koho zvykat a když nějaké potkáme, tak se moc mile nechová, tak máme trochu obavy, jak to bude vypadat, až budeme mít doma mimčo.
13. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, berete HA? Já ji přede dvěma lety musela přestat brát poté, co jsem prodělala trombozu. Poslední dobou mi absence HA hrozně vadí, protože tedy doprovodné příznaký během M mám dost hrozné. Nejhorší je vždy druhý den, kdy mám mimo jiné najednou z hodiny na hodinu obrovské břicho, které (nekecám) vypadá jako tak sedmý měsíc. Někdy i osmý :grinning: . Do druhého dne to zase zmizí. Dnes jsem si zrovna říkala, že ji znovu zkusím brát, ale zase mi to přijde nerozumné s tím začínat, když bychom rádi začali za pár měsíců zkoušet ...
13. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile: vitam vsetky nove tvare:slight_smile: k zvieratkovskej teme - my mame doma macku. nie je to prave cica, co sa rada liska, ale na deti reaguje uplne super :slight_smile: ked sa jej chce, necha sa hladkat, tahat za chvost, usi... a ked uz naladu nema, jednoducho im utecie a schova sa :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jety: já HA zatím ještě beru, ale konec července končím, dáme nějaký ten oraz a září říjen je náš :slight_smile: jinak jak píšeš, tak než jsem ji začla brát, tyhle problémy jsem měla taky... i teď se to přes hormony to občas trochu blázní, ale snad těhotenstvím se to spraví, alespoň tak mi to říkala mamka, že po mě se jí to srovnalo ...
13. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek