• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Kdyby bylo na mě, tak už bych chtěla mimi dřív, hned jak jsem opouštěla porodnici, tak ve vlně emocí jsem věděla, že u jednoho neskončíme :grinning: :wink: Na samotné těhu se také strašně těším.. Jen co mě trápilo byly otoky - přesně tak jako má Martinex v albu.. TAk jako u prvního si nenecháme říct pohlaví..
Jen doufám, že do té doby dostanu MS..
5. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda jesterka,to ste vydržali nedať si povedať či bude chlapček alebo dievčatko?klobuk dole :wink: tak to ja by som nevydržala,hned ako sa bude dať,si to dame povedať :sweat_smile: ale zasa to musí byť to najkrajšie prekvapenie dozvedieť sa na pôrodnej sále že sa ti narodila dcerka alebo chlapček :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych řekla pravdu, byla jsem si jistá, že si to necháme říct, ale moje kamarádka mi popisovala porod (nenechali si to říct) a mě to tak dojalo, že jsem se také rozhodla, že si to říct nenecháme.. To očekávání co v sobě vlastně nosíš a ten napjatý pocit, když porodí a prvním pohledem odhaduješ jaké je pohlaví je úžasný :wink:
Musím ale říct, že jsem si myslela na 98% že to bude kluk :D
Vy by jste chtěli nějaké určité pohlaví??
5. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám je to uplne jedno,aj manželovi aj mne,najhlavnejšie je pre nas aby bolo zdrave a bude to naše prve mimi takže sa potešíme či pri dievčatku alebo chlapčekovi :slight_smile: Manžel sa tak teší že už má aj mená vymyslene :grinning:
to ti verím že to musel byť užasný pocit,no ale my by sme to asi určite nevydržali cele tehotenstvo :sweat_smile:
5. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaké jména máte? :sweat_smile:
5. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak manžel nechce iné pre dievčatko než Laura a pre chlapca Dominik,už ho to dlho drží a asi to aj tak bude,no ale uvidíme ked budem tehu :slight_smile: hlavne že sa jednemu nepači take a druhemu také,aspon sa snad nebudeme hadať :sweat_smile: a vy by ste si priali teraz dievčatko alebo aj vam to je jedno?vy ste sa na mene pre drobčeka zhodli hned?
5. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky... ja som taka smutna, ten kocik co som si vybrala je hroznyyy :frowning2: je to 3kolka a predne koleso ma fixne...sak s tym sa nedalo chodit..no hruza... tak musim pohladat iny :unamused: a tak som sa tesila..

jesterka vitaj medzi nami.. pozeram ze mas o malo starsie babo ako to moje :wink:
5. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maria: Tyhle jména jsou u nás dost oblíbená :grinning: Mě samotné se také líbí.. Já chtěla holku Nelu - ale teď bych to už nedala :D Jaroušek je po tatínkovi - na tom jsem zase trvala já :D
Co se týče druhého mimča, tak bych chtěla holčičku :sweat_smile: ale pokud to bude další rošťák, tak si alespoň vyhraje s bráchou :wink:

Martinex: já koukala, že máš půlročního Davídka.. je hodný?? Kojíš? Vybíráš sporťák??
5. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesterka Dadko je strasny pohodak,jedine ked mu zuby isli,bol zly jak cert, ale inak je to anjelik,pekne sa sam hra aj cely den, je strasne hyperaktivny- uz sedi,lozi a stoji.v ohradke dokonca aj chodi dokola,ked sa drzi...
este ho kojim,ale uz len v noci a rano, inak papame ovocie,zeleninku,masko a kasicky...moc mu chuti cokolvek mu dam :slight_smile: a hladam nejaky sportak, len nie moc drahy a najlepsie s nafukovacimi kolieskami...tak snad najdem :slight_smile:

maria to su pekne mena. Schvalujem :wink:
5. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: to si děláš srandu? :grinning: Jarunka mi začal sedět a vztávat teprve před měsícem :grinning: A chceš nový nebo použitý?
Já taky furt kojím :confounded: snažím se J ostavit, ale nějak mi no nejde - trochu mé pohodlí..
5. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesterka nerobim si strandu... maly je strasny zivy, velmi skoro sa mi aj pretacal.... sikulka to je po mame :grinning:
mne to kojenie v noci vyhovuje,je to pohodlne...a kedze sa mi mlieko pekne upravilo-cez den mi vobec netecie,ani nemam bolave prsia,tak mi to nevadi,ze kojim :wink:
5. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kocik mi je jedno,ci novy alebo pouzity... len v aby bol v dobrom stave :sunglasses:
5. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex-tak to som rada že mi tie mená schvaluješ :grinning: mojej buducej švagrinej sa meno Nikolas nepáči-vraj je hrozne a ževraj ciganske-no mne a manželovi sa velmi páči a sedi super aj k priezvisku :slight_smile: no a Laura-to je manželova srdcovka-to by som mu asi nikdy nevyhovorila,ale páči sa aj mne,ešte sa mi páčila Sofia-ale to sa zasa velmi nepáči jemu :unamused: takže asi Laurika alebo Dominik :dizzy_face: Inak to mi je luto že ťa vybratý športak sklamal,neboj niečo dobre iste najdeš :wink:
jesterka-to by bolo fajn mať malu princezničku ked už mate chlapčeka :slight_smile: aspon by ochranoval mladšiu sestričku :wink: ale tak čo bude.bude,hlavne aby bolo a bolo zdravé :wink:
5. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

To já bych chtěla nějaké golfky, dokonce jsem si jedny vyhlídla, jen kdyby to všechno nestálo tolik peněz :sweat_smile:

Marti: Už ti od porodu přišla MS? Co vy by jste chtěli jako druhé mimi?

Maria: Nikolas je krásné jméno vůbec né cikánské, řekla bych spíš tak americké :grinning: Hlavně má krásné zdrobněliny :sweat_smile:
Určitě pokud by byl chlapeček nic by se nedělo o to víc radosti pro taťku :grinning: Už teď je z Jarouška hotovej a furt kupuje nějaké auta a Ferrari oblečky :grinning:
Co se týče toho zdraví je fakt na prvním místě, jak mimču něco je, tak je to strašné.. Jaroušek když se narodil, tak měl šelest na srdíčku (má to hodně miminek) ale k tomu arytmii srdce - byla jsem z toho vyplašená a bylo mi toho tvorečka tak líto.. Do toho jsme cvičili Vojtovu metodu.. Ale teď postupem času se vše srovnalo :wink:
6. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ranecko kocky...

jesterka mala som v januari a odvtedy nic,tak idem k dr nech sa na mna pozrie,ci je vobec babo realne... a hej, chceme druhe :wink:
6. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: já tam byla a řekla mi, že dokud kojím, tak s tím nic neudělá :unamused: Já jí také měla a od ledna se nedostavila :/ Nejdřív jsem si myslela, že jsem už těhu :grinning: a místo toho se vyklubal náběh na slepák :angry: Byla jsem na gyndě i na v nemocnici a tam mi gyndař řekl to samé, že do kud se kojí tak se s MS nic neudělá, ale je možné u koja otěhotnět..
6. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky :slight_smile:
Juuj jesterka tak to mi je hrozne lúto,ale určite si to od pôrodu a aj potom zvládla super a úžasne sa o synčeka starala :pensive: Ale je super že už je všetko v poriadku :slight_smile:
No veru,aj zdrobneliny tých mien sa mi veľmi páčia a dajú sa všelijako volať :dizzy_face: No manžel mi povedal už pred dvoma rokmi že ked raz budeme mať deti a bude to dievčatko že by chcel aby sa volala Laura a že či sa mi to páči...no takže Laura ho drží už 2 roky :grinning: A Dominik sa zasa zapáčil jemu :dizzy_face: No u nás bude o 2 ,,problemiky" menej ked budem tehu :grinning: aj čo sa kočíka týka a aj mien :grinning: Tušim sa budem v tehu nudiť-ved vela žien práve v tehu si láme hlavy nad menami a kočíkmi a ja to viem vysypať z rukáva už teraz :sweat_smile: no už aby to bolo,na jar ide manžel malovať-tak sme rozmyšlali nad farbami a ideme dokupovať 2 komody...tak si to trošku ideme zútulnovať :dizzy_face: a v lete už len "práca" na mimi :grinning:
martinex-tak to keby sa zadarilo aj o chvílu,to by si potom kupovala surodenecky kočík,či ani nie?
6. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mame sportak! tak sa tesim,hned som ho bola odskusat v terene,tak je fasa :sunglasses: juch :grinning:

jesterka sak chcem nech sa na mna pozrie,ci je vsetko ok, a snazit sa budeme,sak mozem otehu aj bez MS ked kojim

maria este neviem, uz som si sice surodenecky vybrala :grinning: ale uvidime aky bude velky Dadik,ci ho vobec bude treba :wink:
6. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maria: Zvládnul by to každý musel by..

Marti: Jen se pochlub sporťákem, co jste pořídili?

Teda teď když koukám na ty kočáry jak jsou úzasný, tak bych ten můj hned dala pryč a pořídila nový :grinning:
6. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesterka tento
http://www.kocikovo.sk/product/graco-trekko-completo-993/

manzel sice trocu frflal,ale mali posledny kus,tak sme ho zobrali :wink:
7. bře 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

dnes budíček v 5 :unamused:

Marti: sporťák se povedl a ta barvička!!! Super :wink: Hlavně jak dlouho ho využijete :grinning: :grinning: :grinning: když máte doma tak akční miminko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky co budete dnes vařit? Jsem nějak bez inspirace :frowning2:
7. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak hadam ho vyuzijem.. a da sa k nemu dokupit fusakotaska,takze tam mozem vozit druheho prcka,ak dado bude uz behat :wink:

ja som uz uvarila slepaciu polievku a druhe budu zapekane cestoviny so zeleninou :slight_smile: ale muza nemam doma,tak si dam sama... inak by som musela nejake maso spravit :grinning:
7. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti plně rozumím s tím masem :grinning:

Já se furt rozmýšlím, zda-li ten svůj prodat a na druhé koupit nový kočár, ach jo takovej výběr na druhou stranu těch peněz :unamused:
7. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to ti rozumiem...mne nastastie vratia nejake preddavky na dan z min.roku,takze za to som ho kupila... co som rada, inak by asi nebolo penazi na neho :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,príjemný nedelnajší dník prajem :slight_smile: no dnes si manžel rozkázal že bude jeho mäsko :grinning: takže robím kuracie prsia na syrovej omáčke a k tomu trošku cestovín pre mna a ryžu pre manžela :sweat_smile: cez týžden som ho krmila hlavne rybami,zeleninovym rizotom a tak,tak dnes mu doprajem mäsko :grinning: lebo čo on toho mäsa zje... :angry: on by ho jedol aj každy deň,tak mu to musim zamienať :angry: zasa od rana do večera jesť mäso nie je zdrave a ak sa k tomu pridá aj jeho oblubena klobasa,ktoru ja ani cítiť nemôžem
rrf :angry: tak sa to snažim obmienať,aj ked nad tym zeleninovym rizotom frflal že či toto jedia chlapi :rolling_eyes: no ale tak spapal všetko :sweat_smile:
No teeda martinex pekný kočík si vybrala :slight_smile: chválim :wink:
no jesterka to je riadna dilema-ked kočík máš a nevieš či predať alebo ponechať pre druhé ked je teraz tolko nových kočíkov...
7. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím říct, že mi každoroční vrácení daní dost chybí :frowning2: :unamused: :angry: Já bych chtěla tyto golfky http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Peg-Perego-Si-Completo-Golfky-2010 (v červené barvě) ale na druhou stranu s nima nemůžu jezdit na bruslích :-/
Jsem to tady přivolala, normálně jsem dostala MS :grinning:

Mimo jiné dnes jsem dělala buchtičky ze šodo.. Opravdová dietka :grinning:
7. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak pozeram že ste už pri výbere mien čož mi sa ešte len tak v skratke sa bavýme a pozerame ake mená sú :slight_smile: v kalendári inač prajem Vám všetko naj k MDŽ
8. bře 2010 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky...

happy MDZ vsetkym!!!

jester to mas fajn ze mas MS, mozete na to hupsnut s muzickom :sunglasses:
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

také vše nej nej k MDŽ :D

Dnešní den mazec, ráno se probudím bolest v krku totálně zelené hleny, Jaroušek dostat ATB na očíčko a zadní rýmu.. Ani nejdu k Dr. stejně by mi řekl, že kojím, tak mi nic nedá :unamused:

Mati: to sice můžeme, ale to by musel být MM doma :grinning: Teď mě čeká 2 měsíce alergíí, tak raději počkám na podzim :sweat_smile:
A vy se už snažíte?
8. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja sa pridávam, ja by som už konečne chcela byť tehu tento rok a práve na jeseň plánujeme 4 IVF, a že by nevyšlo, to si už nepripustím ani na sekundu, tento rok nám to musí vyjsť :wink:
8. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek