• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
teda holky, jste fakt ňáký akční, já v práci ňák nestíhala, vždycky jsem to jen prolítla a zase makat :slight_smile: vidím, že tu řešíte spoustu věcí a evidentně máme všechny dost společnýho :slight_smile: škola, bydlení, jména pro děti, práce, pracovní doba... já jsem taky líná jít dělat vejšku, po středce jsem si šla udělat certifikát z angličtiny, pak jsem se sice dostala na VOŠku, ale tu jsem po týdnu vzdala, naši mě málem roztrhli, ale já fakt trpěla a pak jsem si našla práci a v tý jsem doteď a musím říct, že jsem spokojená a hlavně že jsem si udržela židličku během krize :slight_smile: ale u nás se teda nevyhazovalo - naštěstí... pracovní domu mám od 8 do 17, máme hodinovou přestávku na oběd, což je někdy velká výhoda, stihnu zařídit spoustu věcí... a manžu mám v práci skoro furt, dělá v hotelnictví na vyšší pozici a to je hrůza, no řekla jsem mu, že klidně ať si je v práci, ale až bude mimi, tak mu to tolerovat nebudu :grinning: chodí domů třeba kolem desátý večer a to je fakt síla :slight_smile:
a jména pro mimi - holčička bude určo Nelinka, to jméno máme vybraný už dost dlouho a u kluka nějak nevíme, ale teď se nám začalo líbit jméno Maxmilián, ale ve slovenštině je to Maximilián, a to se mi líbí víc :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile: jako nejsem ani proti Sebastiánovi, Kristiánovi, jen mám strach, že až bude v kolektivu, tak mu budou nadávat Bastarde, Kryso a tak, ale najít se dá u každýho jména něco...

diapozitiv01 - tak to je mi luto, co sa vam stalo, tak snad sa teraz podari a babo bude silne, a o kyseline listovej som pocula - je dobra celkovo aj na nervovu sustavu dietata, a ma sa brat 3 mesiace pred otehotnenim a potom v prvom trimestri - tak sa mi vidi, ze mi to sestra hovorila :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej Maximilián je krasne meno aj nas Anejlik je jeho nositelom. :wink:
15. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,vidim,ze sa tu diskutuje vo velkom :wink: Ja som tu par dni nebola,lebo mal poloviciak dovolenku,tak som sa mu venovala :slight_smile: U nas ani nic nove,vybavujem dokumenty na svadbu.Kamoska isla na otocku na Sk a donesie mi doklady co mi este chybajua zavoj,ktory mam objednany z Ciech,tak mi usetrilaaaaa cestu.Tesim sa z toho jak blcha,lebo teraz sa mi moc nehodi ist na Slovensko a tiez usetrim za letenku.
Ja som o menach uz pisala este ked nas tu bolo len zopar.Nase babo bude mat talianske priezvisko,takze dame urcite aj IT krstne meno aby to neznelo divne.Ale zasa nechcem ziadne krkolomne aby si slovenski stari rodicia nelamali jazyk :grinning: pre chlapca sa nam zatial najviac paci Dario,Fabio alebo Massimo.A pre dievca Valentina,Alessia a Laura.

Marti,super,ze vam daju uver.To sa urcite tesis.Drzim palce nech dobre vyberiete.Ja ked som hladala nas domcek som sa vyzivala,hrozne ma to bavilo.Ale nakoniec sa nam nic nepacilo,tak sme si postavili :grinning:

Dajulik,uz teraz som si vsimla,ze pises slovensky aj cesky :slight_smile: Si ceska a manzela mas slovaka,dobre si pamatam?Si sikula!Ono s to nezda,ale ja by som napriklad po cesky nevedela pisat bezchyby.A to mam otca prazaka :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: hej, hej, ceska, ale manzela mam Slovaka, no a to ze mi nerobi problem pisat aj tak aj tak, tak je to aj tym, ze mam mamu Slovenku (z tej istej dediny ako je manzel, nahoda :grinning: ), takze sme kazde leto travili na Slovensku, az som sa tam zalubila a dopadlo to tak, ako to dopadlo :grinning: aj svadbu sme mali na Slovensku, chcela som poriadnu svadbu a to sa mi aj splnilo, ja neviem, ale tie ceske svadbu su dajake nudne :grinning:
mena pekne, take zvucne :slight_smile: a kedy ze mas svadbu?
15. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Martinex, super, že v banke to výpadá nádejne, budem držať palce, aby sa podarilo zohnať pekný byt. :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: teda to je síla, a jak se s manželem vídáte?Co společný volný čas? :frowning2:

My se shodli na Emě, ale je škoda že se to nějak masově šíří :frowning2: teď se mi začala hrozně líbit Valerie, tak to doma navrhnu, da bude mít úspěch a u chlapečků nemáme jasno :wink:
15. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babeny, aky ste mali weekend?
Dajulik, tiez obdivujem, ze zvladas bezchybny pravopis a este k tomu vo dvoch jazykoch, ja mam problem len so slovencinou a nie to este cudzi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Diapozitiv, ja som tiez o tej listovej kyseline (vitaminy skupiny B) pocula, ako dlho pred oplodnenim (pred zacatim tehulkovania) to odporucaju brat???
Martinex, to mate super, ked len na 20 rokov, nam to vychadza na tridsat, snad sa dozijeme :unamused: :rolling_eyes:
Davam otazku do plena: Poculi ste uz nieco o tom, ze su metody, ako dosiahnut aby ste mali urcite dievcatko, alebo chlapceka?
(podla fazy mesiaca, oplodnenie pred zacatim ovulacie a pod...)
16. kvě 2010 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: no je to takový na prd, ale nějak to zvládáme, včera šel např. na 8 do práce a dorazil v 1 v noci, docela šílený, co? :grinning: ale teď se to fakt ještě dá, když není mimi, potom už to bude horší - být na všechno sama... a když má zrovna volný víkend, tak buď sedíme doma, protože jsme rádi, že jsme konečně spolu a nebo se snažíme zvládat návštěvy, který slibujeme atd. :slight_smile:

milluska: heh, dakujem, ale dakedy sa mi manzel smeje, ze som jak Madar, dakedy sa mi podari tak vysklonovat slovo, ze az :grinning: ale sranda musi byt :grinning: ohladom tej kyseliny listovej - mala by sa brat asi 3mesiace pred otehotnenim a potom v prvom trimestri, ved daj do vyhladavaca, alebo mozno aj tu bude dajaka taka tema :grinning: a vikend taky oddychovy, upratovaci - klasika :slight_smile: ideme si s mangelom akurat spravit kavu, on potom ide na 3hod.do roboty, tak si zoberiem dajaku fajnu knizku a budem si citat :slight_smile:
a inac tie metody - a Ty tomu veris? lebo ja nie :grinning:
16. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peknu nedelu prajem :slight_smile: Ja som dnes az do vecera sama,priatel siel fotit futbal a pride az vecer.Tak si pomalicky upratujem,perem a podobne.

Dajulik,svadba bude 10.septembra :slight_smile: Uz sa velmi tesime.Aj ked na druhej strane zacinam byt uz trosku nervozna :confused:

Milluska,ja som uz nieco citala o tych fazach mesiaca a tiez o tom,ze ked chce par dievca,mal by sa snazit pred ovulkou,lebo chlapcenske chromozomy su silnejsie,ale skor zomieraju a tie dievcenske su slabsie,ale zasa sa udrzia dlhsie.Dalej som citala,ze cim je sme blizsie na juh od rovnika,mame vacsiu pravdepodobnost mat dievcatko.A tiez,ze ked sa zena stravuje vysokokaloricky,je vacsia pravdepodobnost,ze to bude chlapec.
Ale ci je to pravda,to neviem :unamused: :grinning:
16. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: tak to je dosti málo, snad se nezabijete az spolu budete víc:slight_smile: a jak to udělá s praci az bude dítě?

Ohledně metod, nejreálnější mi přijde ta ovulační, jinak nic.Tuhle možná zkusím.
16. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ja som o tej kyseline listovej tiež čítala, že sa odporúča užívať ju 3 mesiace pred tehotenstvom. Ja som ju už začala.

Beuška ja som čítal o splodení dievčatka presne to, čo si napísala - manžel by chcel dievčatko aj keď mne je to jedno - hlavne aby bolo zdravé.

:slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata :slight_smile: rychlo sa tu rozrastame :slight_smile: zdravim vsetky, ktore som este neprivitala:slight_smile:
ja som mala vycerpavajuci vikend... a dnesna cesta do ba.. hnusny lejak, silny bocny vietor.. no fuj a moj drahy si nechce spravit vodicak, aby ma aspon dakedy vystriedal... neviete nejaku radu, ako ho nenapadne nasilu prinutit ist do autoskoly? :slight_smile: plus pridavam info, ze je straaaaaaaaasne tvrdohlavy.. ma to aj v znameni... je baran :grinning:
16. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: no my už máme i za sebou období, že jsme se viděli furt, neboj, tenhle stav je od loňského září, jako v týdnu mi to je jedno, z práce chodím nejdřív v 6, takže než se najím, vysprchuju, pak ňákej seriálek :slight_smile: a manža doma :slight_smile: no horší jsou ty víkendy, když je v práci a já nevím co bych :grinning: a už vůbec mě nebaví si pro sebe vyvářet, jako snažím se, manža to má někdy na véču, ale stejně :slight_smile: no až bude mimi, tak si bude muset uvědomit, že v práci se bez něj obejdou :slight_smile: ale zase ta jeho práce má i svý výhody, to jo, tak třeba budu ráda, aby byl v práci a radši donesl víc peněz a holt si budeme užívat ty volný dny, kdy bude s náma, ale teď je těžký říkat, jaký to bude, až bude mimi...
16. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky,este som vam zabudla napisat,co sme vcera zazili :angry: Isli sme na veceru do restauracie a bol tam uplny natresk.Kedze sme si telefonicky nerezervovali,dali nas do rohu vedla stola s velkou supinou ludi.Bola to skupina kamaratov a zobrali aj svoje deti.Rodicia sa chceli zrejme v klude porozpravat,tak si sadli na jednu stranu stola a deti(bolo ich asi 8)nechali spolu na druhej strane stola.To by bolo ako v pohode,ale to ste nevideli,co tam tie decka zacali stvarat.Bili sa o hracky,hadzali ich po sebe,behali po celej restuaracii a plietli sa casnikom pod nohy,zhodili vesiak s kabatmi,ktory chybal centimeter a padol by asi 80 rocnemu panovi na hlavu.A rodicia?Nic!uplne ich ignorovali.No nechapala som :astonished: Je zname,ze v Taliansku su rodicia prilis tolerantni,ale toto nam teda vyrazilo dych.Citili sme sa ako v cirkuse.Dvakrat mi padla ta ich hracka skoro do taniera a na tretikrat som mu povedala,ze este raz a mu ju smarim do kosa :grinning:Maly sa siel postazovat mame,ale to nemal robit,lebo sme vynadali este aj jej :grinning:
Ja takymto rodicom naozaj nerozumiem.Ako im moze byt jedno,ze ich deti vyrusuju ludi,ktori sa prisli v klude najest a platia za to este aj nemale peniaze..
16. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asemilka,to poznam,ja mam tiez doma barana :grinning: Moj argument by bol,ze kazdy spravny chlap by mal mat fesnu frajerku a vodicak.To prve uz ma,tak sup sup robit vodicak :grinning:
16. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska1986 - no ja tiez takych rodicov nechapem a asi by som na to nemala nervy, ty si ides v klude posediet a okolo tebe vrieskajuce, drze deti, no dakujem pekne :slight_smile: a inac som teraz pozerala Tvoj pripravny album na MS a mas krasne satky, boze, ja by som sa hned vydavala este raz :slight_smile: tak si pekne tie pripravy uzi a ziadne stresy, nestoji to za to, ver mi, ja mala stresy v piatok vecer, kedy oco zacal vysilovat, aj som revala a mala som chut ist spat k nastavajucemu, lebo mi bolo strasne, ale este sme isli dat menovky do saly a situacia sa ukludnila, tak sme spinkali kazdy sam, ale rano sme sa aj tak videli :slight_smile: lebo sme isli dat svokrovi na hrob kvetiny, to sme v piatok totalne nestihali :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei, skusim to tak nanho... ale neviem, neviem... ked sa zatne, tak ani parom volov s nim nepohnes... :confused: aj ked.. mozno sa boji, ze ked zacne soferovat, tak mu budem davat rady do zivota za volantom, ako on mne... :grinning: :sunglasses: :grinning:
a k tomu tvojmu zazitku.. klobuk dole.. si mala pevne nervy:slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za pochvalu :slight_smile: Saty boli to prve co som riesila :grinning:
Budem sa snazit nenervacit,mas pravdu.Aj ked ja som dieta z rozvedeneho manzelstva a tak to beriem trosku inak ako napriklad moj nastavajuci,ktoreho rodicia su uz vyse 30 rokov stastne svoji.On to bere ako normalnu vec a vobec nic neriesi.Ja som hold v niektorych veciach trosku skepticka :unamused: Aj ked co sa taky jeho,nemam ani najmensi dovod.
ozaj kocky,dam vam sem 2 oznamka a mozte hlasovat :grinning: Priatel je za to hnede a ja za biele :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: krasne su obidve, to hnede je viac take elegantne, to biele je jednoduche, ale krasne, tazko poradit :grinning:
16. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei, obe su velmi pekne.. ale ja som skor za biele... :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: já myslím,že se svatbou není potřeba se stresovat, je důležité,aby se ten den líbil vam dvěma,jinak nemusí byt nic bez chyby a dokonale, protože ostatni za měsíc ani nebudou vědět. Člověk si myslí že je to strasne důležitý, ale přitom důležitější je to,co nastane potom,v manželství.
No ale máme to týden po vas, tak budeš vyprávět:slight_smile:
17. kvě 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
no tak to s tými deťmi teda riadne negatívny zážitok. Nechápem takýchto rodičov.

Tú svadbu si treba užiť a nestresovať sa - je to úplne zbytočné.
17. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

tak u nas sa situacia s bytom za vikend zmenila, nakoniec sme sa rozhodli ze pojdeme na nejaky cas byvat k mojmu otcovi,aby sme si nasetrili nejake peniaze..tak sa celkom aj tesim :slight_smile: takze cca o 2tt sa stahujeme :grinning:

beuska ja by som bola za to hnede,ale bez tej masle,skor by som dala malu maslicku do rohu oznamka.
17. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :wink:

bei mne sa viac lubi to hnede, mne sa moc cisto biela farba nelubi, ja ani saty nebudem mat cisto biele :wink: a my budeme mat oznamenie take, ze sme na nom my dvaja. jeden kamos nam ho robi, mal by nam poslat navrh do konca maja, uz sa neviem dockat.
inak to v tej restike, no asi by ma slahlo o zem, mne strasne idu na nervy take upistane deti :grinning:

milluska ja verim jedine tej ovulacnej metode, ta je podla mna pravdiva.

asemilka, vy to mate nejak naopat, vacsinou sa baby boja soferovat a nechavaju to na chlapov :grinning: asi je len pohodlny a paci sa mu, ze sa moze len tak vyvazat
17. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo tady se to rozjelo.....-)
to já mám pracovní dobu od PO do Pá 7:45 hod, do 16:15 hod, ale je klouzavá doba takže někdy přijdu na sedmou a odejdu třeba v půl čtvrtý.. a přítel je voják, takže jako nějaký službičky ale víkendy si nechává volný protože jezdíme furt nikam... ale jako nestěžuji.. naopak hrozý že ho povýší na velitele - ted je zástupce vel. čety psovodů u HS ale to by měl skoro stejnou prac. dobu a to samé.. takže bychom byli každej den spolu.. a to oba nechcem... z několika důvodu, musel by si udělat Bc za 50 litrů, na to ted nemáme ,pak pes by hrozně trpěl, je zvyklý na služby a nějaký režim a Lubyho by to taky nebavilo.. navíc jsme fakt ráda že jsme občas sama doma a dáme si oddych.. a ráda se i vyspím s tím že mám celou postel pro sebe :grinning: a pak se zas na sebe těšíme :slight_smile:¨
a jméno jsme asi už psala a to holka Victorie a kluk Matiášek nebo Sebastián.
17. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, teda vy píšete ako dračice :grinning:
17. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak jsem si o víkendu snažila užít manžílka a teď jsem zas sama doma, tak pádím za Váma.

beuska: Tak za tu restauraci velká poklona, já bych tam mezi to rodiče vletěla a asi jim pěkně nadala. A co se týká těch oznámení, tak bych asi taky byla pro to hnědé, přijde mi víc luxusní a to se mi teda většinou líbí jen bílá :grinning: A s těma přípravama je to pravda, užívej si je dokud můžeš. Já bych se chystala a vdávala znovu hned. Bylo to krásné období.

asemilka: S tím řidičákem bych taky potřebovala poradit. Manžel už ho má asi 2 roky, ale najezdil tak možná 100 km. Pořád ho nemůžu donutit sednout za volant. Má pořád problémy s rozjíždění a vymlouvá se, že je to autem, že tohle je silnější než v autoškole... A pak se zas vymlouvá na počasí a když je zima, tak ani já nechci aby začínal jezdit na ledu, vím jaký je smyk potvora... No prostě ho nemůžu dokopat. jediný můj argument je, že až budu těhotná, tak už jezdit nebudu, tak ať se začne snažit.

A co se týká těch metod aby to byla holčička nebo hošíček... Už jsem toho taky mnoho četla, ale dáme tomu volný průběh. Když se mi podaří otěhotnět, budu ráda za holčičku stejně jako za kluka a manžel stejně asi nechce pohlaví vědět, tak nevím, jak to pak budem dělat, když já bych už chtěla asi nakupovat v té správné barvičce.
17. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu nová a chtěla bych se kvám přidat, s přítelem jsme už rok a nějak mě to začalo více chytat mít mimi tak se chceme také snažit, chtěla bych aby se dítě narodilo od března do října. tak snad se nám to také podaří
17. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladiruza - po roce se chystat na dítko?
a jak spolu dlouho bydlíte??
17. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka my ked sme cakali maleho, tak sme nikomu nepovedali, co to bude, tak ja som kupovala vybavu v neutralnej farbe. vsetko biele, smotanove, zelene a pod. nic modre a ruzove :wink: viac menej som to robila aj preto, aby to potom znosilo aj druhe babo, takze aj keby druhe bolo dievca, nebude iba v modrom :wink: nemam totiz v plane kupovat dalsiu vybavu, mam tolko veci, ze ich Filip ani nemal vsetky na sebe :unamused:
17. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek