• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahojte, my sme pri prvom chceli vedieť čo to bude, ale drobec sa nám ukázal na sone až vo 8-mom mesiacie.
Aj keď na 100 % je to isté, až keď sa narodí. Väčšinu výbavy som kupovala v takých neutrálnych farbách, biela, žltá, slabo zelená, slabo modrá. Tiež mám po ňom všetky veci, tak ak sa podarí druhé - budeme kupovať minimum vecí. :wink:
17. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka20 ano po roce se chceme snažit o dítě, proč se tak ptáš? bydlíme spolu asi půl roku.
17. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky určitě budu některé věci kupovat v neutrální barvě, ať to potom případně můžu použít na druhé dítě, protože to není zrovna levné. Ale také si myslím, že to prostě nevydržím, když bych si to nechala říct jen já a pře manželem to tajila abych nějaké věcičky nekoupila už v té barvě nebo víc nesnila o nějakém jméně, případně to jméno použila... Ale třeba ještě do té doby názor změním, jako s tím, jestli bude manžel u porodu. Původně jsem nikdy nechtěla, ale čím víc teď o mimču přemýšlím, tak se názor nějak mění. Co vy, chtěly by jste manžela, přítele u porodu?
17. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladiruza... v poho, jen mi to přijde brzo.... jen můj názor :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš už mi není 20, jsem rozvedená a mám své zkušenosti se snažením o mimi které se po 4 letech neúspěšného otěhotnění vyhrotilo v rozvod a proto když mi je s přítelem dobře tak proč by jsme to nemohli zkusit
17. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka20 a co ty už se také snažíte o mimi?
17. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rurunka - určitě.. zrovna v sobotu jsme se o tom bavili... já chci a on taky... takže jasná páka :slight_smile: myslím že je to pak hezčí.. a víc to lidi spojí ...akorád mě bude štvát že mimčo uvidí dřív než já :grinning:
17. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rurunka - a budem jen doufat že když bude mít dovču že rodit budu... jinak může taky být ve službě a mám smůlu :grinning:
17. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka tak ja som mojho chcela pri porode, lenze ja som porodila tak rychlo, ze kym som mu zavolala, aby uz prisiel, ze idem rodit a kym on prisiel, maly bol na svete :grinning: tak dufam, ze pri druhom to stihne :wink:
17. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladiruza - tak to pak jo... :slight_smile:)) tak to ti přeji !!!
mno náplasti dobírám v červenci takže od srpna to rozjedem :grinning: a pak Egypt, takže by to mohlo být zaričený podaření :slight_smile:
já už těhu byla... jenže.... ale to neřeště no...
17. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka -myslím že je lepší mít přítele nebo manžela u porodu, nechtěla bych zažít to když budu rodit a za ruku mě bude držet nějaká ošklivá stará tlustá sestra a bude mi do toho kecat :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misulka my sme sa s muzom brali po 5tich mesiacoch co sme boli spolu a to som bola uz v 3tom mesiaci...svadba aj babo boli planovane... takze si nemyslim ze je to skoro..
17. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka20 - jj chápu budu ti držet pěstičky aby ti to vyšlo, a vdaná jsi
Taky se vám stává že když si tady prohlížíte ty fotky ostatních těhulek že vám hormony přímo skáčkou? Já jsem tu druhý den a pořád se dívám na bříška ostatních a nemůžu se vynadívat, a miminka jsou k zulíbání.
17. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladiruza...ani ja si nemyslím, že je to skoro, každý to cíti inak a zvlášť po Tvojej nie dobrej skúsenosti, držím palčeky nech Vám to čím skôr výjde :wink:
17. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex - také si myslím že na některé věci by se nemělo dívat jak dlouho trvají ale jakou mají sílu a váhu,
17. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf: Tak to byl i ten porod v poho ne, když malý byl tak brzo na světě?

Já teď uvažuju o tom, že bych tam manžele taky chtěla, ale on tomu zatím moc nakloněný není. Ale ještě jsme to tak úplně neprobírala a já mu ještě neřekla, že bych ho tam na 100% chtěla. Ale nechci aby tam byl je kvůli mě. Myslím, že tohle by měli chtít oba.
17. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladiruza..ja keď kukám tie fotky maličkých drobčekov, tak ma to tak navnadí, že by som aj ja chcela byť znova tehu. Cez víkend sme sa s manželíkom dohodli, že tak v septembri by sme sa mohli začať v snažení o druhé mimi :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak s manželem jsme to všechno měli jak z nějakého románu a jak to dopadlo, myslím že člověk by měl jednat tak jak cítí protože se může stát že na některé věci nebude nikdy ten správný okamžik a clověk se toho správného nikdy nemusí dočkat.
17. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladizura to si pekne napisala :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som najprv manžela pri pôrode moc nechcela, ale môj manžel tam chcel byť, tak potom sme sa dohodli, že bude, aj ja som ho ako sa termín blížil chcela viac a viac, nakoniec to stihol a bol pri mne celú dobu, som tomu hrozne rada, lebo tá podpora je ozaj veľká, neviem čo by som si tam bez neho počala :confused: :sweat_smile: takže pri druhom ho ISTO chcem znova :wink:
17. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka hej ja som mala nastastie uplne lahky porod, ani neviem ako, a bolo po tom :wink: a mas pravdu, pokial on nebude chciet byt pri porode, tak ho netreba nutit. musite to chciet obaja.

martinex tak to ja som s mojim uz 11 a pol roka :wink: zacali sme spolu chodit v 18. rokoch a na dieta som sa zacala citit az okolo 25-ky.
17. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladiruza... já jsem tady od ledna aqle pravidelně asi 14 dní a lbázním z toho tady.. furt koukám na bříška a mimi a věci pro mimi :grinning:DD
jak blázen :grinning:
nejsem vdaná, ač přítel chce tak já nechci.. ještě minimálně 5 let ne :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Beuska, tak to je sila s tou restikou! Obdivujem ta, ze si tam nenarobila vacsie poriadky, mne by asi nervy praskli po prvej minute :zipper_mouth:
Asemilka, no ja by som asi skusila metodu "provokovania" typu, ze "kukni, ako henten paradne parkuje... Moj kamarat (najlepsie ak je nejaky, na ktoreho trochu ziarli) tak paradne jazdi, ked som s nim minule sla...." alebo nieco podobne,... Na mojho to vzdy zabera, ench sa to tyka cohokolvek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alebo druha moznost, dat sa na Sportku a vyhrat mu nove auto, to uz snad soferovat zacne :sweat_smile:
beuska, co sa tyka oznamka, urcite hnede aj ja volim... Mne sa tam napr. paci ta masla velmi :slight_smile:
No tie metody ani ja nejak neuznavam, ale to snazilkovanie v zavislosti od ovu urcite skusime, za pokus to stoji :slight_smile:
Som si inak vsimla, ze chlap sa posledne obdobie akosi prihovara malym cudzim babatkam, usmieva sa na nich, vykyvuje, takze zeby konecne??? :fearful:
17. kvě 2010 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska dobra metoda provokovania :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi no my mame s mm okolo 25tky obaja :grinning: a to on sikovnicek uz jedno dieta ma :grinning: ale ja som vzdy chcela rodinu,uz ako som gympel skoncila som po nej tuzila...len som musela najst toho spravneho chlapa...a ked som ho nasla, tak zbytocne cakat, este by si to rozmyslel :grinning: :grinning: :grinning:

a opora je to velka,mat muza pri porode,my sme si to neskutocne obaja uzili,bolo to uzasne...on ako prvy drzal maleho na rukach,tak bol z toho cely mimo... fakt odporucam :wink:
17. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf..ja soms mojim už 9 rokov a malú sme mali až po 8 rokoch :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti pravdu mas, ked je spravny chlap, treba sa ho drzat ako kliest :wink:
17. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex...jasné treba konať, aby si to nerozmyslel, dobre si to vymyslela :grinning:
17. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ten môj prvý pôrod bol teda fakt nič moc. Porodila som 24 hodín po odtečení plodovej vody a celý ten čas som bola na pôrodnej sále na čakačke. Manžel pri pôrode nebol - nechcela som, ale hneď po pôrode videl drobca a aj ho natočil na kameru - tak som si to potom doma pozrela - čo bolo super. Lebo, keď mi Romanka ukázali už umytého práve ma zašívali, tak som to ani nevnímala. :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono na tyhle témata stejně doma ještě bude plno rozhovorů, hlavně až se to bude blížit. Třeba pak manžel změní názor. Ale rozhodně ho do toho nebudu nutit.

ladiruza: Opravdu krásně si to napsala, taky si občas říkám, že bych nerada čekala na něco, co ani mpřijít nemusí, tak se někdy chovám raději spontáně.
17. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek