• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
jsem ráda že se líbí jak jsem to napsala škoda jen že jsem se podle toho také sama dřív neřídila, ale asi to tak mělo být a ted holt mám zase něco v životě jiného a nového a to si rozhodně nějakým plánováním nezkazím.
17. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ups, mne to poslednu stranu nezobrazilo s tersz kukam, ze pisem uz dost od veci :grinning: :grinning:
No, tiez sa priklanam k nazoru, ze ak su dvaja spou stastni a citia to tak, ze uz je cas mat aj babatko, tak preco nie???
My sme spolu 8 rokov a pozname sa 11 rokov, ale niekedy som si neni ista nicim, ani po takej dobe :confused:
Ale urcite musi byt uzasne mat svoju milovanu osobu pri sebe pri tych tazkych fyzickopsychickych chvilkach, ako je porod... Moj mangelik je zdravotnik, takze jednoznacne bude pri porode, dufam uz len ze nebude vtedy v sluzbe, ako Misulka napisala :grinning: :grinning:
Baby-prvorodicky, ked tak citam, ako baby, co uz rodili opisuju to zasivanie a tak, ja mavam normalne zimomriavky a to som od fachu, brrrrr.... :sweat_smile:
Lubika, ze???? :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj kocky mne sa prave vymazal dlhy pripevok :angry: No nic idem varit a poobede napisem.
Dakujem za hlasovanie! Vidim,ze hnede vyhrava na plnej ciare :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beuska - mne sa to hnedé tiež páči viac - je také nápaditejšie.
Milluska - každá žena má iný pôrod - je to veľmi individuálne - ale kvôli malému zázraku - dieťatku - žena vytrpí aj trochu bolesti, na ktorú potom veľmi rýchlo zabudne. :wink:
17. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to je s tatínkem u porodu tak,že to že se mnou bude na hekárně,je samozřejmost a před samotným porodem se společně rozhodneme,jestli zůstane až do konce.Přijde mi to tak nejrozumnější, protože nikdo nebude zklamaný, když nastanou komplikace:slight_smile:

misullka: proc by ho viděl dřív,přeci to vidí jako ty od hlavy,nebo ti bude koukat mezi nohy??:grinning:
17. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska no zasivanie bolo hnusne. doktor mi povedal, ze mu asi dali menej ml niecoho (neviem coho), co mi to malo umrtvit, takze ja som to pekne vsetko citila....ale nebolo to nic, co sa neda prezit :wink:
17. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To manžel taky říkal, že na té hekárně bude se mnou, to chci i já, ale k samotnýmu porudu jsem ho nikdy nechtěla, ale teď bych ho tam asi ráda měla, když bude vše v pořádku. No ale uvidíme, ještě je před námi dlouhá cesta :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týká zašívání, myslím, že když zvládneme porod, tak toto nemůže být horší, i když bych toho byla ráda ušetřena.
17. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sirael4 - mno určitě se podívá jak vyklouzne.... :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, vy jste se tu rozjely, ani nestíhám číst. Celé dopoledne jsem měla v práci šéfy na návštěve, tak mám zas na měsíc pokoj :grinning:
Jinak jak se tu bavíte o chlapech, co nechtěj řídit, tak to mi nehrozí...naopak, když jedem nějakou dálku, tak musim manžela skoro přemlouvat, že se vystřídáme....řídí děsně rád, akorát jezdí jak blázen :angry: Ale na druhou stranu je rád, že máme každý vlastní auto a jsme na sobě nezávislí kdykoliv a kdekoliv. A moje auto si můžu i odřít občas a aspoň mi nikdo nenadává, kdybych odřela manželova auto mazlíka, tak je asi po mě.

Jinak k tomu porodu, předběžně, když mluvíme o mimču, tak by u porodu být chtěl...asi i proto, že u svojich dvou velkých dětí u porodu nebyl. A chtěl by tam být i kvůli mě, jako můj ochranář, kdyby na mě chtěl být někdo zlej nebo protivnej.
Osobně si myslim, že chlap, když dostane do náruče svoje dítě chvilku po porodu, možná si víc uvědomí, jaký je to zázrak, že se mimčo narodí a že je pyšnej táta :slight_smile: ale nevim, zatim není zkušenost.
A jinak nafocený bříška okukuju pořád a hormony se mi bouří pořádně...pořád se představuju, jak budu s bříškem vypadat... :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: přesně tak,je před námi dlouhá cesta takže tohle budu řešit az nejaky ten týden před porodem

misullka: tak to teda ne, to bych nemusela vidět ani já,a to jsem ženská, může tam chci mít na podporu,aby se díval na mě a držel me pevně za ruku a hladil me a ne aby běhal po sále a koukal nedej bože na mé potrhané přirození, myslim že i tak to bude silný a dojemný zážitek...
17. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata:slight_smile:
co sa tyka soferovania... lubikaf, mas pravdu, priatel tak trosku spohodlnel a hovori, ze sa rad vyvaza... :slight_smile: niekedy mam z neho pocit, ze mu robi dobre, ked mi keca do roboty:slight_smile: rurunka.. aj ja som sa na zaciatku bala. stale som frflala, ze ak bude prsat, snezit, fukat silny vietor... alebo bude dlha cesta, tak soferovat nebudem a hotovo. a nakoniec som si za volant sadla stale a nelutujem:slight_smile: treba len najst troska odvahy. na druhej strane, nerobi dobrotu, ak sa sofer auta boji... milluska - dobre rady:slight_smile: budem musiet vyskusat:slight_smile: len tu s parkovanim nie... zo zaciatku priatel fungoval ako moj parkovaci senzor - ja som mala na starosti pedale, on volant... :grinning:
co sa tyka priatela, resp. manzela pri porode. chcela by som, aby bol v tej chvili pri mne. bude mi oporou a zaroven ochranca, ak by bol na mna niekto zly alebo drzy. ostatne je to aj jeho zamienka, preco prave on ma byt pri porode:slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většina tatínků stojí u hlavy maminky a pomáhá ji,což si myslim je důležité.
Ale samozřejmě jsou i tací, kteří zkoumají celou akci jako dokument a ti úplní blázni si vše fotí nebo točí na kameru-k tomu ho tam nepotřebuju:slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také by se mi nelíbylo kdyby byl přítel u porodu a misto aby mě podporoval tak točil nebo fotil to co mám mezi nohama :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... mohla bych se k vám přidat?? Jsem s přítelem 3 a půl roku z toho 3 roky spolu bydlíme a vídáme se každý den. Mimi moc chceme, teda spíš chci víc já než on :slight_smile:. Ze zdravotních důvodů musím mít mimčo co nejdříve... takže HA neberu, moc se nehlídáme.Chtěli by jsme tak nějak začít v létě nebo po létě aby se to narodilo na duben, březen, květen...
17. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, vy jste ale kecalky, takových příspěvků :slight_smile:. Trošku mi splývá, co vše se řešilo.

Každopádně nadcházející nevěstě: to hnědé oznámení je překrásné, velmi vkusné a elegantní. Doporučuji se svatbou příliš nestresovat - respektive vůbec. Chtěla jsem svatbu ve dvou na Mauriciu, ovšem manžel nechtěl kvůli penězům a tomu, že chtěl mít v den D spoustu lidí kolem. Ve finále jsme byli my dva a mí rodiče vystresovaní a hrozně unavení ze všech příprav, cenově to vyšlo stejně a ještě se manželova rodina předvedla. Takže no stress :wink: .

K přítomnosti partnera u porodu. Mám takové neodbytné tušení, že ve finále tam manžela chtít nebudu, ale víte jak - až dojde na lámání chleba, povíme si :grinning: .
17. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bjoucik15: vítej a přeji vam,at to vyjde,tim spíš když ti doporučují dítě co nejdřív. A kolik je ti let?
17. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: Děkuji za přivítání. Jsem ještě mladá, teď jsem nastoupila do práce po asi půl ročním hledání. Je mi 22 let, ale někdy si tak opravdu nepřijdu, když vidím co ty 22letí dělají (diskotéky, hospody a různý kalby).. asi jsem divná,ale mě tohle moc neláká :slight_smile:
Jinak od lékařů to mám tak, že do těch + - 25 let mám šanci, pak sakra malou...
17. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen dodatek, ne všichni 22letí, měla jsem spíše na mysli ty okolo mě (kamarádky, známí atd...) Jen abych někoho neurazila :unamused:
17. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bjoucik.15 já jsem tady také nová. Přeji ti aby se ti to podařilo :slight_smile: a na věk se neohlížej to není zase až tak důležitý. A pokud se ti bouří hormony tak do toho vlítni a je.
17. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer kocky,vitam Bjoucik :slight_smile:Neboj my tu niesme urazlive :grinning: A viem ako to myslis,tiez mam rovesnicky co ziju este diskotekami.Ja som sa vysantila dostatocne v 16-21 rokoch:grinning:
Budem drzat palce,nech teda stihnete do tej 25 aspon 3 deticky :wink:

Ozaj kocky co ste uz rodili,chcem sa vas uz dlhsie opytat.Mavala niektora z vas bolesti pri menzese a po porode sa to zlepsilo?Ja mavam totiz bolesti a dost silne a mama mi tvrdi,ze sa to zlepsi po porode.Tak,ze ci ma neklame :grinning:

A vitam aj Ladiruza :slight_smile:
17. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bjoucik, vítám tě mezi náma. I já mám plno kamarádek, které žijí ještě bouřlivým životem a já už několik let raději přemýšlím o rodině. V tomhle jsme každá jiná. A přeji ti, ať to mimčo stihnete a můžete se z něho je radovat. Já mám také nějaké problémy, kvůli kterým bych měla mít mimčo co nejdřív, ale situace mi to nedovoluje. Ale to už jsem tu rozebírala, tak pokuď by tě to zajímalo, koukni o pár stránek zpět.

Asemilka: Já se řízením neměla na výběr, byly jsme kupovat auto v Brně a tak jsem ho hned musela vézt dom a pak jsem se chtěla taky pochlubit svým rodičům, kteří bydlí asi 160 km od sud, tak jsem do toho vletěla po hlavě a zůstalo mi to do teď, ale občas bych tam ráda manžela šoupla.

A k tomu porodu, taky bych nechtěla aby manžel natáčel na video. Třeba pak nějakou fotku, až bude malé na světě a budu ho mít v náručí, tak ano, ale jinak by jeho místo mělo být u mé hlavy a né mezi nohama. S takovým postojem by měl být chlap radši venku.
17. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei no ja som menzes este nedostala, takze neviem. ale ja som pred otehotnenim brala dlho HAK tak som mala MS v pohode. vobec som nemavala velke bolesti. sama som zvedava, aky priebeh bude mat, ked dostanem :confounded:
17. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju,
Ladiruza: no já ty hormony mám už dost dlouho poblázněné, a to ještě před 2 lety jsem o dítěti nechtěla ani slyšet :D K tomu věku, znám holku, která má 7 měsíční dítě. To, jak ho vychovává je děsné.. je to ještě šílený puberťák, pořád něco řeší a všechny okolo sebe zavrhuje a nikdo se s ní nebaví. No zpět k tomu détěti... už ve 2 měsících jí nutila sedět a ve 4 měs. jí stavila na nohy - dávala do chodítka apod. Koupat chodí až okolo půlnoci.... Je jí 22 let, nikdy nebyla společenská,ale spíše pro rodinu a pak ukáže toto...! Takže každý je asi individuální jak v chování tak ve výchově...

beuska: jo tak to máme to samé... Už od 15 si se mnou naši užili, teď jsem jediná docela klidná a to mám 2 starší sestry :slight_smile:

rurunka: popravdě jsem nečetla vše, ale kouknu se na to... Mě teďka brzdí finance a práce... musím odpracovat aspoň 270 dní abych dostala mateřskou jsem v práci teprve 4 měsíce :( a pak ještě byt, jsme s přítelem v pronájmu, na hypotéku nemáme :(

a jestli můžu k tomu tatínkovi u porodu. Nafotit ano, natočit taky, ale nepřehánět a být v tom nejhorším s tou dotyčnou a pomáhat jí...
17. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucik: No já mám skoro stejný problém. Jen jsem ještě momentálně bez práce, tak že nejdřív musím sehnat práci, pak přijde na řadu hypotéka, protože teď bydlíme v bytě s manželovými rodiči a pak se můžeme vrhnout na to mimčo. A s těma odpracovanýma dněma to nebude tak horké, však stihneš něco odpracovat i jako těhotná. Já z toho mám taky strach, ale nechci to stavět nad tu možnost, mít vlastní dítě. To bych si nikdy neodpustila.
17. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: Já vím že neco stihnu jako těhotná,ale myslim že budu na krizovím. Počítala jsem to a musím pracovat do konce roku... pak mám teprve nárok na mateřskou.
17. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucik15: tak to jsem jeste mladší než ty:slight_smile:

holky,nezoufat,v nejhoršim je MD jen půl roku a to se dá a pak na RD máme nárok vsichni stejný
18. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

bjoucik - ja Ťa tiež vítam v našej diskusnej skupine. Ja mám 32 rokov a ešte tiež sú v mojom okolí dievčatá v mojom veku, ktoré nad rodinou ani nerozmýšľajú a riešia kariéru a chodia po baroch.

No ja už jeden pôrod mám za sebou, manžel bol so mnou na čakačke na pôrodnej sále tesne pred pôrodom - keď mi doktor povedal, že už ideme rodiť, poslala som ho za dvere - nechcela som ho tam - ale keď už bol Romanko na svete - pustili ho k nemu a natočil ho ako ho umývali, merali a vážili - to som už spomínala.
18. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: i ten půl rok se penízky určitě hodí :slight_smile:

leginca: děkuji za přivítání. Já kariéru budovat fakt nebudu a nechci, vzdělání na to nemám a hlavě vidím to u své sestry které je 28 let a ta dítě mít snad nikdy nebude... utíká jí čas :(
18. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucik: taky nevim o jaké kariéře vsichni mluví, žádnou delat nechci, chci mít šťastnou rodinu
18. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek