• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
rurunka: to rozhodně zohlednují, já mám na určoitou a taky to nevadí, když jsme na to dva....

misullka20: to je jasný, aby se to tihlo do konce roku co :grinning: to je snad věčnost ještě :unamused:
18. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka: Tchýně... Nemůžu říct, že by byla nejhorší, ale žádná výhra to není. Hlavně absolutně nechápe dnešní dobu a to jak je teď těžké sehnat práci. Pořád má nějaké řeči a při tom dostáva od nás peníze a nákupy tomu absolutně neodpovídají a pořád si stěžuje jak peníze nemá atd. By mě docela zájímalo, jak budou žít až se mi odstěhujem.
18. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: No právě, že když já budu mít na dobu určitou, tak bude k plusu ta jeho smlouva a nemusel by být takový problém tu hypku dostat. Já bych holky od sud tak ráda vypadla :frowning2:
18. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sirael4 - to jo, jinak až za rok já v zimě rodit nebudu !! :grinning:

rurunka - mno jo to je pak na prd.... to moje tchýně asi až moc chápe dnešní hroznou dobu,, a furt má tendenci nám dávat peníze a něco kupovat.. přitom peněz máme dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: tohle jsem taky prožívala, naštěstí na tom nezáviselo dítě ani hypotéka, tak to bylo o trochu jednodušší, ale člověku dost klesne sebevědomí, když ho nikde nechtějí a navíc ti ani neodpoví...
budu ti sem tam posílat do IP, ale většinu jsi asi zkoušela, nebo tě to třeba nezaujme.
Tchýně...to musí být něco, určitě posloucháš ty nebo přítel že se válíš doma :unamused: Ale myslím si že se vztahy zlepší až budeš jinde..
18. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se na to těším, až od sud zmiznu. A vzhledem k tomu, že počítám, že budeme mít dřív mimčo mi než starší bratr, tak to mě pak bude úplně milovat, protože se na vnočátko už hrozně těší.
Sirael: Moc děkuju, ale jak říkáš, na netu trávím plno času hledáním, tak už jsem toho spoustu viděla. Ale jsi moc hodná.
18. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: no vidíš, to by pomohlo :grinning:
A nemáš zač, když můžu, tak pomůžu ale věřím, že jsi viděla skoro vše, vzpomínám že to bylo u mě podobné a už jsem myslela že můj CV mají úplně všude...
18. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si to myslím, že už jsem snad psala všude a všude na servry dávala životopis. Ale manžel mi dává sílu to nevzdávat, tak se snažím bojovat pořád dál. A snad už se na nás taky trošku toho štěstí usměje. Si říkám, že chci jen práci, zbytek už vyřeším sama.
18. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: no jo, v tom je to hrozné.Když byla povinnost chodit do zaměstnání, tak každé nějaké měl :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a moje tchýně tu situaci pořád vidí podobně a říká, že kdo chce, ten si práci najde. Já bych jí ale nechala si to zkusit ať vidí, že to tak jednoduché už není.
18. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: to se těžko vysvětluje no :frowning2: přála bych jí být v té situaci...dnes je jiná doba.
18. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rurunka - to jo s tou prací je to děs.. a odkus seš??
moje sestra taky ted po 8 letech přišla od dubna o práci a je z toho zmatná jako je tam aspon na brigádě, ale s prd penězma ale ještě dostává podporu nu... tak snad přes léto najde práci... její přítel taky prd vydělává takže na nic no...ale jako bydlí u naeho tatky a jako to je v poho.. bydlení má apson jistý..
18. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka: je z Olomoucka...
18. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo to je to samé jako když mi tchýně řekla na hypo že ona by se teda nezadlužila na celý život že můžeme žít v pronájmu třeba těch deset let než budem mít byt po nich a oni půjdou na chalupu... to se jí to říká když byt dostala od práce jako skoro každej a pak ho vykoupila za 300 tis. a ten byt má hodnotu 2 mega... takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste se nějak rozepsali :slight_smile:

ruru všechno bude jak má být, uvidíš... já taky bydlela s přítelem u našich v pokoji se sestrou, povím ti žádný med to nebyl,ale vydrželi jsme to. Teď máme krásný byt v Praze na super místě... Sice podnájem ale jsme spolu v klidu.
A s tou prací, já hledala práci půl roku než jsem našla tohle, a nemůžu si stěžovat, plat dobrý, lidi taky, lepšího šéfa jsem ani mít nemohla. Takže vytrvej a bude líp.

milu zkus přitvrdit, přece nebudeš ty co se bude podřizovat. Jestli tě má vážně rád tak to pochopí a rychle se vzpamatuje. Já si při naší krizi říkala ať už je to za náma že nic horšího být nemůže, a teď se tomu s přítelem jen smějeme :slight_smile:

misul a sirael jdu do toho s vámi a nebo hned po vás :wink:
18. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka: no hlavně bych se na to nespoléhala.....

bjoucik15: to jste měli s přítelem společně pokoj se sestrou? :fearful:

A na co čekáš ty?
18. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sirael - jasně, nespoléhám, ale s 99 procent ano... čí by ten byt asi byl.. a navíc tchýně o tom mluví takže tak...

bjoucik15 - no na co čekáš? :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ruru ty jsi už chodila po nějakých pohovorech?
18. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka: to je jasný, že bude Lubův, ale víš jak to chodí, člověk míní, život mění, nakonec se stěhovat třeba nebudou :wink:

chjo, holky, už chci byteček zařizovat, bydlet a mít miminko :frowning2:
18. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sirael - jasně, třeba to lubo bude mít s jinou.. kdo ví.. ale jsem si jistá i lubo na to je dobře známe že kdyby nepracovali tady tak už jsou odstěhovaný dávno....
takže tohle nehrozý... spíš se neví zda spolu budem.. ale lubo ho bude mít určitě no.. já nevím :grinning: já budu mít snad něco po dědovi.. ale kdo ví.. mě to je fuk... :grinning:
18. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucik: Já už pochodila tolik pohovorů, že ani nevím kolik. Ale poslední dobou se mi stává, že se ani nikdo neozve.

misullka: Oni to holt vidí úplně jinak a pak tvrdí, že my mladí jsme moc nároční. O ně se dřív často postarali v zaměstnání, dali jim byty jak píšeš. Na nás by se v dnešní době každý tak akorát vy...

sirael: Já už bych chtěla taky přemýšlet o tom, jak si dozařídit byteček a začít se snažením o miminko.
18. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda taky dostat půl RD od mojí mamky, nedávno si brala s přítelem hypo, ale zatím tam nic neopravili, tak že tam žijí provizorně i oni a stejně by nás ta rekonstrukce "naší" části stála možná víc jak byt, tak na to vůbec nespoléhám. A hlavně je to na vesnici a v blízkém okolí taky nic moc, tak že tam ani moc nechceme. A taky mám strach, že bych si tam nesměla o ničem rozhodovat a do všeho mi kecali.
18. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka20: ty jo, jak můžeš takhle pochybovat (člověk má počítat s nejhorším, ale na tohle raděj nemyslím)... :sweat_smile:

rurunka: na pohovory vzpomínám obzvlášť "s láskou"....vyptaj se tě na vše od A do Z a nakonec nic z toho, a tak jdeš na další, kde se to opakuje a pořád a pořád, až si přijdeš že máš úplný prd, nic neumíš, jsi nepoužitelná, moc mladá nebo moc stará, málo zkušená nebo si moc myslíš..... :rolling_eyes:

S tím bytem je to nějak složité.Už tak od října hledáme ten pravý a nic. Tak ráda už bych to neřešila, prošli jsme tolik prohlídek...dokonce už přestávám být náročná :grinning:
Kolik tak stojí byty v Olomouci?
18. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: Právě, že v Olomouci jsou docela drahé. 3+1 v dobrém stavu a s rekonstruovaným jádrem tak od 1,5 mil a výš. Většina tak 1,7 - 1,9 mil. Tak právě zvažujem, jestli to ještě nezměníme. V Uničově takový byt stojí "jen" 1,2 mil. Ale koupit byt a pak ho teprv rekonstruovat, by jsme asi nezvládli, když já půjdu na mateřskou a v závěru by to vyšlo na stejné peníze.
18. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: tak to je to samé jako u nás v Plzni.Proto se pro začátek spokojíme aspoň s 2+1.
Ale ze zkušeností co máme z prohlídek my: byt nemusí být vyloženě rekonstruovaný, může být i původní, ale potom si dejte pozor, aby bylo: a) zděné jádro (staré kachličky nahradíte novými, dáte novou vanu, což není tak nákladná záležitost a koupelna je jako nová), b) plastová okna, c)dobře udělané podlahy.
Pak ty úpravy nemusí být tak velké aby byl prokoukl a určitě se to dá postupně.
18. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pardon že se neozývám, jela jsem šéfíkovi pro auto do servise a parádně se projela :wink:
my se nesnažíme protože máme problém s financema. Přítel pracuje na ŽL a nějak to nejde a já jsem teprve 4 měsícem v práci... jsou nějaké dluhy, nějaké úvěry takže se to pokusíme splatit a pak se začneme snažit o miminko, teď tomu necháváme volný průběh, ale už 62 dní mi mešká MS :confounded: testy negativní tak nevím nevím jak tohle dopadne..... jestli se nerozjede tak udělám další test..... ale už mi to testování leze krkem :(
18. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucik15: tak to chápu, my zase čekáme na bydlení, nějaké máme, ale chce to větší, ať je prostor a nějak není nic vhodného.
62 dní je dost, to jsi nebyla ještě na gyndě?
18. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: No já tu rekonstrukci myslela v tomhle směru. Aby bylo zděné jádro, protože předělávat původní by stálo už dost, aby tam byly plastový okna a né aby tam dřevěnými táhlo jak do pr.... A taky by se nám hodilo, kdyby tam byla uz trochu lerší kuchyňská linka, ale jinak to žádnej luxusní byt být nemusí. A do 2+1 nepůjdem, tady v tom zas není takový rozdíl, asi jen 200 tis. a to pokud ten byt bude fakt peknej, tak si klidně za tu jednu místnost připlatím.

bjoucik: To už máš docela velký zpoždění. já už bych u dr. asi dávno byla.
18. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: linka by se mi taky šikla, ale už na to nekoukám, dají se sehnat hezké za 4 tácy, no žádná extra kvalitka, ale pro začátek stačí a přikoupit se může potom lepší. U nás je rozdíl taky tak 200 tisíc, ale pro nás je to dost, protože měsíčně platíš o to víc a úrok ti udělá zase víc...nehledě na to že platíš ještě nájem a to až do 100 let :grinning: takže si chcem vzít menší půjčku, následně třeba za 7 let koupit zase o cimru větší :wink: A některé 2+1 jsou u nás rozměrově jako 3+1.

bjoucik: to já taky a těšila bych se naději :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však uvidíme jak to ještě vše dopadne a jestli ten Olomouc nevyměníme za nějaké menší město v okolí, i když tím bych zkomplikovala manželovi dojíždění do práce a taky svým rodičům ježdění za námi. Až budu mít práci a začnem se dívat po bytech, tak to budem muset ještě probrat. Pošlu ti do ip odkaz na byt, který se nám líbil v tom Uničově.
18. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek