• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
rurunka: určitě by to bylo komplikovanější.Je pravda, že mě to taky napadlo, ale ne, bylo by to složité, i potom, po MD až bych jezdila do práce jinam a s dítětem to musí být potom dost komplikované.Byt pošli :slight_smile:
18. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: nádherný, prostorný byt, fakt pěkný :wink: a luxusní koupelna :slight_smile: cena taky krásná, to je pravda.
18. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opět se tu čile debatí :slight_smile: . Vidím, že se tu řeší i práce, pozdější mateřství. Toto se týká třeba mne. Dítě určitě před mou 30tkou nestihneme z mnoha důvodů. S manželem jsme spolu od mých cca 25ti let, manželé nejsme ani rok. Na dítě jsme se donedávna necítili vůbec, teď už jsme si jistí. Necítili jsme se kvůli mnoha faktorům - nebyli jsme spolu tak dlouho, neměli jsme dořešené bydlení a náš vztah procházel velkou zkouškou.

Jinak k práci - pro mne je to jedno ze smyslů mého života, práce mne velmi baví a považuji ji za velmi důležitou. Pokud to půjde, chtěla bych pracovat během MD z domu. Umíme si představit, že v případě, kdy by můj plat byl výrazně vyšší, půjde na mateřskou manžel.
Btw znám mnoho žen, kterým je přes 30 let a po dítěti zatím netouží. Některé z nich nechtějí dítě vůbec. :wink:
18. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: a proč myslíš, že jste spolu nebyli dlouho?
na mateřskou bych ale šla každopádně já, nechtěla bych aby mi unikl nejhezčí věk dítěte, abys ztratila to krásné pouto, které si na MD vytvoříš s dítětem....to by pro mne bylo nemyslitelné.A jakou máš práci, že tě tak baví?
18. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: pro mne osobně to nebylo dlouho, pro manžela také ne :slight_smile:. Někdo se do dítěte vrhne neopatrně na prvním rande, někdo po roce vztahu, někdo po pěti, někdo ani po deseti :wink: . Pro nás je ten pravý čas teď :slight_smile: .

Ad práce: v oblasti Nákupu.
18. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: no to pochopitelně, každý má na to jiný pohled, my jsme třeba spolu 3,5 roku a přijde mi to jako nejvyšší čas :sweat_smile:
ahá, ale spíše jsme měla na mysli pozici, tohle mi moc neřekne
18. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: a koli ti je :slight_smile: ? Tři a půl roku je už náhodou pěkná doba :wink: . Pozice - nákupčí :slight_smile:.
18. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: mě bude v létě 21 :sweat_smile:
tak to jsem znala paní, co to dělala. Upřímně-mě by to asi nebavilo, nebo bavilo ale ne tak aby mi práce byla koníčkem nebo abch byla workoholik :grinning: ale pokud tě baví, je to skvělé :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: budeš mladá maminka, má to spoustu výhod :wink: . Záleží samozřejmě v jaké oblasti paní pracovala, není nákup jako nákup. Workoholik nejsem určitě, pokud ano, jen maličký, ale zkrátka mne to baví :grinning: .

Teď se to u mne a manžela v práci jenom hemží nově těhotnými, asi nějaká vlna :slight_smile: .
18. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: taky si myslím :sweat_smile: budu mít aspoň energii a lehký nadhled...i když jak se znám, budu trnout strachem i v tomto věku :sweat_smile:

Pracovala myslím v oděvním sektoru pro hypermarket.
No však to je dobře, že se lidi množí :wink:
18. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: je skvělé, že tě práce baví, ale na MD bych určitě šla já a ne můj přítel. Ženská prožije mnohem více, když dítě roste, začne běhat, mluvit... vždyť ho 9 měsíců nosí v sobě, už tam je vztah maminka a miminko velký :slight_smile:

sirael: jéé ty jsi mladší než já... je super že i tak mladí chtějí miminko :slight_smile:

ruru: tak uvidíš, pokud by to potom přítelovi nevadilo že dojíždí tak nebude snad problém.. jinak my jsme v novostabě a už si nedokážu představit jít do něčeho staršího... zvykla jsem si na tu novotu :sweat_smile: Je pravda že jsem z menšího města šla do velkoměsta, ale lokalita v které bydlíme je super (nic takového velkopražského) :slight_smile:

Já k dr nešla, nemám doktory ráda :unamused: Ale asi z toho nic nebude začínám to pomalu ale jistě mít :confounded: uvidíme dneska večer....
18. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucik.15: souhlas, ale bohužel se v okolí s takovými moc nesetkám :wink:
novota musí být skvělá, ale taky si ji nechají tučně zaplatit :wink: u nás to nepřichází v úvahu, ale věřím, že si byt krásně upravíme.V jaké lokalitě jste?A to jste byteček koupili?
18. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: budeš dítku minimálně stačit při jeho dovádění, já budu lítat s jazykem na vestě :grinning: .
18. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: to snad ještě ne a navíc, já jsem taková unavená už ted, neumím si sebe představit za 20 let jak po třech hodinách v noci vstávám :grinning:
18. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: :grinning: :grinning: no na tom také něco je. Když jsem dělala aupair v první rodině, byla to matka samoživitelka, které bylo asi 40 a klučíkovi teprve 3. To už mi přišlo hooodně pozdě.
18. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, tak ako píše bjoucík - to puto medzi matkou a dieťaťom je neuveriteľné. Ja som Romanka dojčila do 9-tich mesiacov - potom som zo zdravotných dôvodov musela prestať. Ja som šla do práce, keď mal Romi 1 rok aj 9 mesiacov. To som chodila len na 4 hodiny a k synovi mi chodila svokra. Skôr by som do práce nešla. :wink:
18. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem to velmi srozumitelně :grinning: ............. přišlo mi pozdě mít dítě v nějakých 37 letech.
18. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca: určitě máš pravdu :wink: . Zatím hodnotím něco, co neznám. Až realita ukáže, zač je toho loket :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, o víkendu nic a za dva dny takový smršť, já nestíhám číst... v práci nestíhám, dneska jsem si myslela, že bude klid a prdlačky, ani na pauze jsem nebyla, no naštěstí jsem aspoň měla oběd z domova... :grinning: řešíte tady spoustu věcí, to ne že ne... za mladý maminky jsem taky a teď mi přijde, že si to i holčiny začínají uvědomovat a těhotněj nějak dříve... my se s mamkou smějeme, že mimi si nadělíme já k 25 a manžel ke 30, tak doufám, že příští rok porodím :slight_smile: a holky - zvýšej nám mateřskou, tak to je taky pozitivní ne? :grinning:
nám se dneska v rodině narodilo miminko, tak mám velkou radost, s tou sestřenkou si rozumíme, jen škoda že bydlí na Slovači no, nevidíme se moc často, ale už se těším, až Terezu uvidím, bobek malá :slight_smile:
a jinak jsem taky úchyl a prohlížím alba maminek, hlavně těch nastávajících... teď mám i ségru podruhý těhu, tak se na prcka těšíme a s manžou říkáme, že si bereme mustr na dovču, že nás to víc navnadí hupsnout na to mimčo :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: jsme bohužel v pronájmu... za tu pálku co dáváme by jsme měli hypotéku, ale za 1) nedali by nám jí a za 2) nemáme neměli by jse kde bydlet... :( Ty Prahu znáš? Bydlíme na Bohdalci ... je to asi 10 min do centra, 10 min do velkého nonstop Tesca, za barákem máme les a rybník což je super na venčení pejska.... :slight_smile:

Já popravdě fandím mladším maminkám Jety neuraž se, ale mě ty starší příjdou více vystresovaní, unavení a moc starostlivý :confounded:
18. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: 25 je na mě pozdě.... :frowning2: Vidím to na příští rok max za dva roky....
18. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: ty se máš že máš kolem sebe děti a těhulky :sweat_smile: asi máš pravdu, snad si mladé maminky začínají opět uvědomovat, že je to i výhoda :wink: každopádně držím palce at si ke kulatinám a půlkulatinám nadělíte mimíska.

bjoucik15: je to hrozné no, že byste stejně platili hypošku....ale když ji člověku nedají, jiná možnost není.
Prahu znám dobře, jsem rodilá Pražačka, jinde bydlím teprve asi 3r. Bohdalec je pěkný, dokonce jsem tam dělala testy z autoškoly.

jety se neurazí, je rozumná a není jí 100let :grinning:
18. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bjoucík: no nečekala bych, že budu nazvaná starší maminkou, ale proč ne :grinning: ? Ale nemůžu souhlasit, protože v mém širším okolí jsou z 80% maminky v době porodu 29+ a nejsou o nic víc vystresované nebo starostlivé než ty vzácnější mladší ročníky :wink:
Právě naopak - tím, že už si stihly prožít daleko více situací, než ty o třeba 8 let mladší, mají o něco větší nadhled :wink: . Ale i to je individuální případ od případu, samozřejmě.
18. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: tak tak, pro mne je starší maminka cca 37 a výše :grinning:. A tam mi přeci jen skoro dekádička chybí :wink:
18. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: pro mě 30+ ale tak je to možná tím že je mi o deset méně :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: to bude určitě tím :wink: . Snažící se žena, které je 35, ti zase řekne jinou (určitě vyšší) údaj :grinning: .
18. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je jedno, kolik nám je, když jsme těhotné, holt někdy to prostě dřív nejde, ale hlavní je, že se těmi maminkami vůbec někdy staneme ne? já mám sestřenku, který řekli, že nemůže mít děti, buch ho, ve 40 se jí narodil syn, vůbec s tím nepočítali, život měli zařízený jinak, ale teď jsou rádi, že ho mají, i když se smějí, že na třídní schůzky chodí jako staříci :slight_smile: ale my máme v rodině ženský výhodu, že vypadáme mladší, než ve skutečnosti jsme :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: Svatá pravda :wink:
18. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajulik: hezky řečeno :wink:
18. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety ja som svoje prve dieta rodila ako 29-rocna a to som uz bola starsia prvorodicka :confused: aspon tak mi to povedali :astonished:
no ja osobne sa stale citim na 21 rokov, vobec nemam pocit, ze uz budem mat 30. to cislo mi pride strasne vysoke :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek