• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Presne ako hovoris,taketo veci sa cloveku raz vratia.Ale uznavam,ze teda klamala velmi dobre.Skocili jej nato uplne vsetci.Dokonca pisala z dalsich 2 nickov ako ju akoze navstevovali v nemocnici.A ze na jej rodicov prisla socialka.No otras.A takto to tahala mozno aj 3 mesiace.To sa niekto musel fakt nudit alebo mu teda islo o tie detske vecicky.
19. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirael,ja som videla a velmi sa mi ten filmik pacil :slight_smile: Naozaj to bolo pekne a dojimavo spravene.
19. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: Na to fakt nemá normální člověk slov. Nechápu to. Jak může někdo vymýšlet takovéhle věci...
19. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska1986: to jo, jak nesutále šetřili na cestu a pak vždy přišlo něco co rozbilo kasičku.....
a ten závěr, brečela jsme jak želva :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiez :grinning: Velmi pekne vedia spravit tie kreslenky.Aj ked v dnesnej dobe su robene skor pre dopelakov ako pre deticky.
19. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
no kočeny ja nestiham čítať šak vy za jeden den napísali skoro 2 stránky no úžas :slight_smile: tak beuska to čo jaka pribrzdena písala v tej téme -nástročné fakt nemá asi všetkých po kope.
píšete tu o peniazoch tak tých nikdy nebude dossť bez penazí sa neda existovať vôbec a ked mame to este euro tak to podla mna ide viac penazi jak predtym no otras. My mame tiež hypo ako som uz písala tiež sme este vystihli akciu že banka davala tých 100% tak sme brali celú čiastku lebo ja ani mm neboli sme nikdy v zahraničí na zárobky takze nemali sme našetrené až tolko peniazkov ale čo chceli sme a teraz sme radi ze mame svoje bývaničko kde nam nikto do nicoho nekeca. :dizzy_face: a tým čo len zhanaju bývanie nezávidim je to o držku fakt prežili sme si to s mm. inač ja budem mat toho roku 24 a mm má 27
19. kvě 2010 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska tak to stebou súhlasim že tie rozprávky su robene asi pre dospelákov :slight_smile: ale radi si to pozrieme s mm :wink:
19. kvě 2010 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: to tedy jo, navíc prostě tam bylo krásně řečeno, že i přes nějaké sny můžeš prožít nějkrásnější dobrodružství bez toho aby se splnily :cry: :cry: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A videli ste Koralina a svet za tajomnymi dverami?teda neviem ci bol u nas presne takyto nazov,ja som to videla v taliancine.Ale to vam poviem,ze som sa normalne aj ja bala ako to bolo spravene :grinning: To by som teda svojmu decku nedovolila pozerat :grinning:
19. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak my mame hypo na 30. rokov, zatial mame splatene 2 roky. takze nic moc. ale nastastie nam vysla hypo so statnym prispevkom pre mladych, ci jak sa to vola, takze neplatime az tak moc, iba okolo 3tis. takze zatial je to v pohode, uvidime casom.

bei s tou 17-rocnou, to je teda sila. lenze na takychto forach si clovek nikdy nemoze byt isty, ci ten clovek na fotke je naozaj ten, s kym si pise. (bez urazky :wink: vam tu verim vsetkym :wink: ) no ale musela sa teda poriadne nudit, ked mala 4 rozne nicky + este musela mat aj vybornu pamat, aby si pamatala, co pod ktorym nickom pisala, nie? :astonished:
19. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf - my máme mesačnú splátku okolo 130 Eur - čo je tiež O.K. a keď si ktomu prirátame inkaso za byt 225 Eur - stále je to menej ako keby sme platili niekomu za prenájom. Lebo v BB prenajímajú 3-izbové byty okolo 400 Eur.

No s tou 17-kou je to fakt sila - určite sa nudila ale je to fakt nechutné. :frowning2:
19. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, uffff, uz hodku docitavam aktualne temy :grinning:
No, baby, ako tak citam, ani jedna sme na tom neni bohvie ako ruzovo... :rolling_eyes:
My sme sa tiez upisali na 30 rokov splacania, mame sice "nase", ale poviem vam, desat lirov mesacne je dost a to este nebyvame sami, takze dosu usetrime na strave :unamused:
Strasne sa toho obavam, ze kedze moj plat bez dvoch tisic ide cely na hxpo, ci to s manzelovej vyplaty utiahneme a to nevravim o materskej :cry:
Co sa tyka veku a tehotenstva, chapem aj Jety (v podstate podla vas aj ja uz budem coskoro "starsia mamicka", budem mat tento rok 27r :grinning:), okolo mna je tiez kopu starsich mamiciek, ale je aj logicke, ze mame okolo vacsinou rovesnikov, takze tie mladsie poznate skor mladsie a my "starsie" zase hladame nasich rovesnikov... Zial, je taka doba, ze mnoho zien sa chce najprv dostatocne zabezpecit a dosiahnut urcite vzdelanie a teda mladsi vek nepusti, dokial nie je dokoncena minimalne VS (napr my-sestricky uz mame VS-vzdelanie u nas na SVK ako povinne)!, cize preto ten vysoky porodny vek...
Ale na druhej strane, ak je zena aj v mladsom veku zrela (teda sa tak citi), ma istotu v partnerovi, ze je ten pravy, maju kde byvat a za co jest, nevidim dovod, preco nie??? So zdravotneho hladiska je idealny vek medzi 20-25 rokom (citala som v nejakej studii), aj ked zase kdesi pisali, ze dnesne zeny su vyspele v ovela neskorsom veku, ako kedysi a aj to je dovod na trendove porody az po tridsiatke....
A zaver? " Ked sa na to citim a mam na to, tak preco nie??? " :sunglasses: :sunglasses: :wink:
Ten pribeh na nastrocnych teme, to je iny brutus, uz som o tom pocula, nechapem taketo srandicky, akoze mam dost... :rolling_eyes:
19. kvě 2010 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska: Máš pravdu, žena by měla mít dítě tehdy, když se na to cítí. A to je u každé z nás jiné. Moje nastávající švagrová bude mít letos 28 a o miminku ještě nemluví vůbec. Ale ona je tak trochu kariéristka a taky je trošku na peníze. Kdyby mimino chtěla, tak by si ho mohla pořídit hned, zabezpečení jsou až až.
19. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska presne ako pises. ked sa zena citi na dieta v dvadsiatke, tak preco by ho nemala mat v dvadsiatke? ja stale hovorim, ze to ma kopec vyhod, deti odrastu a mama je este stale mladucha :wink:
a vy ste si brali taku velku hypo, ked platite tak vela? fuu 10 litrov, to by sme si my asi nemohli dovolit. to neviem, z coho by sme zili :frowning2:
19. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teda tolík příspěvků že ani nestíhám číst. Teď ale z jiného soudku. Chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou nevíte jak moc je pro mě nevýhodné že mám pracovní smlouvu do konce roku ale chtěla bych otěhtonět ještě tento rok. Tak jestli máte některá stímto zkušenosti tak budu moc ráda
19. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladiruza: akorát se nebudeš mít kam vrátit, ale jinak je to fuk :wink:
19. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladiruza presne ako píše sirael - nebudeš sa mať kam vrátiť, lebo ak aj otehotnieš a na MD pôjdeš počas trvania zmluvy - keď máš zmluvu na dobu určitú - tak zanikne dátumom - do ktorého ju máš uzatvorenú.
19. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale já to mám podobně, jsem zaměstnaná jako záskok za jinou MD
19. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to chápu ale nevím jak by to bylo kdyby jsem otěhotněla třeba v listopadu a konec smlouvy mám v prosinci tak bych byla od ledna na pracáku
19. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiež len počas zastupovania MD, ale čas beží a roky mi pribúdajú, tak to neriešim. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladiruza: no asi normálně na MD, pracák si myslím je zbytečný....když tě třeba doktor nechá doma...

leqinca: ted jsme to úplně nepochopila :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael - neriešim to, že počas mojej MD mi zanikne pracovný pomer a teda sa po MD nebudem mať kde vrátiť.
Mám 32 - teda najvyšší čas na druhé dieťa. Mám zdravotné problémy a teraz mám dobré výsledky - tak mi aj doktori odporúčajú otehotnieť v čo najbližšej dobe. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca: Tak to přeji, ať se Vám to brzo podaří a vše je v pořádku.
19. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lubi, hypo sme brali 50 000 €, no ale v tej dobe nas zrovna zastihli nevyhodne uroky, aj ked prvych 5 rokov mame statnu podporu (pocas ktorej chcem stihnut aj tu matersku), cize prispievaju nam nejak do troch tisic, dalsi zbytok zivota budeme platit zial 10 000 v korunach, je to aj na nas moc, preto sa dost obavam, ako si budeme nazivat :frowning2:
Ladi, ja teda neviem, ako je to u vas, ale asi zalezi aj na tom, ci ta da gynekolog hned na rizikove - teda ako PN, ale ostanes "len" tehotna a teda bud nezamestnana, alebo ti mozno predlzia pracovnu zmluvu? Netusim, ake mas podmienky v zmluve..
19. kvě 2010 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Legi, ak si aj spominala, asi som prehliadla, ale ake mas problemy, ak mozes...? No vek mas teda veru idealny, aj krpcovi by sa urcite surodenec zisiel :-P :grinning:
19. kvě 2010 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: Láska dokáže vše, i já se ostěhovala do Prahy :slight_smile:

inkana: krásná micina :slight_smile: je úžasná... já dát takhle svého psa tak bude dělat vše proto aby odě mě utekla :D a hlavně bych jí neunesla...

ruru: máš pravdu bez peněz je to v téhle době těžký, o to těžší, když chceš mimčo a máš hypotéku, úvěry... to aby jsi pořád pracovala, pracovala... ale stejně ti po zaplacení měsíčních poplatků houby zbyde....

beu: to je fakt mrcha... takhle klamat a zneužívat :confounded: :angry:

milu: tak to je můj případ 20-25 :D

CO se týče hypotéky, šla bych do ní taky, ale přijde mi v této době nevýhodná... hodně se přeplatí... a hlavně mě by jí ani nedali.... nevíte jak je to s novomanželskou hypotékou? Má nějaké výhody?

aaaaa já už nevím co se tady řešilo :frowning2: bylo toho hodně, tak se trochu ztrácím....
19. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milluska - mám Crohnovu chorobu, ktorú mám diagnostikovanú 8 rokov. Keď mal Romanko 7 mesiacov, tak mi zistili začínajúcu osteoporózu - je to sprievodný jav Crohna.
19. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca: tak přeji ať se to co nejdříve podaří.....
19. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak bjoucik... nech sa to cim skor podari:slight_smile:
19. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ďakujem. S manželom na tom už usilovne pracujeme, tak hádam to vyjde. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek