• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Teda všechny dortíky tu vypadaj nádherně, jste moc šikovný, co umíte udělat takový jedlý umělecký díla.
Já se zatim do takových složitostí nepouštim, snad se jednou taky něco odhodlám vyzkoušet a nejlépe nepokazit.

Jinak s těma pomazánkama...česneková jasně vyhrává :grinning:

K tomu vstávání těch vašich chlapů brzo, to teda čučim, já toho mojeho nemůžu vykopat z postele ani v 9...o víkendu spí klidně až do oběda a to ho ještě musim na to jídlo budit. V týdnu se vrací z práce většinou později...občas vyrazí do práce až po obědě...hrůůza (ale když mám zrovna volno, tak jsme spolu dopoledne, pak si já jedu na koně a nakoupit a na večeři třeba v 20h zas přijde z práce).
Lehce závidim to grilování, i když na balkoně, hmm, to je taky moc prima...
Jinak u nás večeřička Chilli con Carne s rejžičkou a okurkový salátek. Mňamka :wink: a pak telka, klasika. A zítra až neděle, hezky 12h denně v práci :frowning2:
20. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohode baby,ja som to cakala ze bude nagativny :slight_smile:

korpusy mam upecene,tak idem tvorit....pekny vecer :wink:
20. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ja vstávam spolu s manželom o 5.30 a z domu odchádzame 6.30. Náš syn je od malička ranné vtáča, takže mu nerobí problém vstať - najhoršie je, že aj cez víkend vstáva najneskôr o 6-tej - ale pustí si ráno rozprávky, ktoré dávajú v TV a nechá nás pospať aspoň do 8mej. :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikana: jj na balkoně, bylo to super, jsme předposlední balkon, tak to jde :slight_smile:

K tomu vstávání, já vstávám každý den okolo 6:15 a přítel když se mu chce vstává se mnou, když se mu nechce vstává později :slight_smile: O víkendu vstáváme nejpozději do 10hod, ale spíše dřív.Máme před barákem stavbu a soboty neděle makaj od 7 hod :unamused: a hlavně jsme na východě takže nás vzbudí sluníčko :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jakpak se vede?? dneska konečně pátek !!!
A navíc dnes jedem k bráchovi a jeho manželka v červenci bude rodit... přesně jak chci já :grinning:
takže uvidím pupík a zas přítele budu týden otravovat :grinning:D
doufám že to uteče do konce července, nebot vyřazuji náplasti a nebudu mít vyrážku na obličeji.. ted už to musím doklepat.. a pak jupíí jej zadělávat, zadělávat a zadělávat :grinning:
taky se tak těšíte?? jen doufám že se to nejdýl do konce října podaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka20: těším těším, jen doufám že to nebude načasované na maturitu:slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile: Tak já se vyjímečně na víkend ani moc netěším. Dnes totiž přijede manželův bratr s přítelkyní, tak zas kolem nich tchýně bude lítat jak blbá a my budem tak maximálně na obtíž. Zítra jede manžel na celý dopoledne hrát fotbal, nějaký turanj fanoušků Olomoucké Sigmy a odpoledne jedeme strýcovi na 50. a to bude taky děs, protože teta mě moc nemusí. no trošku jsem si zavařila před svatbou a ona jediná mi to dávat ještě pořád sežrat, teda spíš mě ignoruje a tváří se na mě jako kyselí zelí. To i babička, která je větší protivka, už se celkem srovnala... Tak že nám s manžou zbyde jen neděle :frowning2: A jaký máte holky u Vás počasí. Na dnešek tu slibovali krásně a zas už od noci prší, tak že hnus a není co dělat. A všude tady v okolí byly povodně tak s každým deštěm ty lidi víc a víc lituji :frowning2:
21. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tu do rána tiež pršalo - ale teraz trošku vykukuje slniečko - ja dúfam, že to vydrží aj cez víkend. Zajtra je u nás v Banskej Bystrici podujatie pre deti a rodičov s názvom Rodičovské pexeso - je tam dobrý program a množstvo atrakcií pre deti, ktoré sú zadarmo - tak chceme ísť tam.

Ak by bolo pekne aj v nedeľu - tak sa chceme ísť prejsť do Banskej Štiavnice - neboli sme tam 2 roky. :slight_smile:

Tak my už pracujeme na bábätku a dúfam, že najneskôr do konca septembra už budem tehotná. :wink:
21. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, bre ranko, u nas je krasne, tak snad to, Ruru, coskoro dojde aj k vam... :slight_smile:
Marti, ako dopadli torticky?? A k tomu negativnemu testu, nemysli na to, nesustred sa tak na to, ze chces otehotniet a urcite sa zadari :wink:
Bjoucik, aky mate gril, asi ten elektricky, ze? Tiez ho planujeme kupit, ked sa prestahujeme, susedia uz teraz planuju grilovacky balkonovacky s nami :grinning: :grinning:
Inka, vy zarezavate cez weekend obaja??? :astonished:
Legi, tak to je vas synacik velmi mily :slight_smile:
Misulka, neboj, to utecie ako voda, ani sa nenazdas, ja uz zacinam uzivat tu kyselinu listovu a zacinam si sledovat bazalku, ze ako som na tom s ovulkou, aby sme vedeli potom vyratat...
K tomu vstavaniu, moj chlap robi v trojsmennej (zdravotny brat :grinning:), takze vacsinou mam rano budicek sama o 5.30, do roboty radsej vzdy chodim predcasne, nech si riadne vsetko prichystam..
21. kvě 2010 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este plany na weekend, no, hm, my klasika, byt, byt a byt, buduci tyzden nam pride obkladac, takze to musi byt 100% pripravene aaaa este zajtra vecer ideme na bowling, sa tesim jak mala, ze aj nieco ine bude ako byt :slight_smile:
Som to nehrala uz rokyyyyy!
Legi, tak drzime palceky, budete sa s Martinex predbiehat :grinning:
Ja som mala inak tuto noc taky uple zivy sen, ze som si len tak robila tehu test a vyslo mi uplne na plno, ze tehotna, az som sa zobudila spotena, ze ci je to naozaj :grinning: :grinning: Ni ze by mi to vadilo :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,
prave som dokoncila policajne auto,myslim ze sa mi celkom podarilo :sunglasses:
musim ist varit obed a potom ideme s malym prec,tak vas docitam zajtra a potom pridam aj foto gitari :slight_smile:
pekny vikend vsetkym prajem!
21. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: To auto je fakt nádheerný a určitě bude i moc doboučký. Jsi fakt šikulka :wink: Do tohohle bych se já nikdy nepustila a nejspíš bych to ani nezvládla.
21. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruru dakujeeem :grinning: neni to take narocne, ja ked sa dnes pozrem na tortu ktoru som robila ako prvu tak sa smejem....ale sak clovek sa uci :wink:
21. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woooow, uzasne, Davidko musi mat radost z takej mamicky, ked aj jemu kazdy rok budes take nadherne torticky vypekat :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska diky...no uz aby mohol take papat :sunglasses:
21. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milluska - no syn Romanko je zlatý a aj múdry - robí nám radosť. Ja kyselinu listovú beriem už 2 týždne. Čo sa týka otehotnenia ak to má prísť tak to príde, ak náhodou nie - tak máme už jedno krásne dieťatko. :slight_smile:

Martinex - torta je úžasná - si fakt šikovná. Náš syn chce tortu na každé narodeniny aj si povie akú - ale akurát sa pri torte odfotí a sfúkne sviečku - jesť ju nebude - neochutnal ešte ani raz. :grinning:
21. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste tu spisovatelky :wink:

Liginca a všichni co se už opravdu snažíte o miminko. tak přeju ať se brzo podaří. Jo máš krásného synáčka, vypadá hodně inteligentně, má takovej bystrej pohled a u těch dortíků.

Marti: určo bude mimčo dřív než se naděješ, jen věřit a zbytečně se nestresovat. Jinak dort auto je naprosto perfektní, krásnej a určitě moc dobrej. To z něj bude mít někdo velikou radost až ho dostane a uvidí.

Bjoucik:: kdysi jsem chodila ke kámošce taky grilovat na balkon a byly to super mini párty, teď grilujem s manžílkem na schodech před vchodem do domku a vypadáme jak bezdící, jak tam tak sedíme na schodě, pod zadkem noviny a před sebou pohasínající gril...ale i tak je to fajn.

Milluska: nene, já vstávám tak v 8 či v 9 ráno, když teda nejdu do práce, jako tenhle víkend...většinou jedu za koněma projet se s kobčou do lesa, do přírody...v létě je ráno rosa na loukách a celý louky jsou stříbrný, zpívaj ptáci, nikde nikdo...krása.
Pak ještě pokecám ve stáji a mažu dom rychle udělat obídek a vzbudit drahouše a brblat, že celý dopoledne prospí :slight_smile: ale docela mi to vyhovuje že spí, aspoň nemá nic proti, když mám svoje zájmy a věnuju jim svůj čas..hodně času 2-4týdně tak 3-4 hodiny denně a občas i víc....
Ale manžel je noční pták...chodí spát třeba ve 3-4 ráno...a v noci si pracuje, potřebuje klid...je novinář, fotograf, takže úprava fotek, různá grafika, internetový stánky, úpravy v našem e-shopíku...já chodim spát nejdřív v půlnoci...spíš v jednu ráno...do práce chodim až na 9 a pak do 21.
21. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda včera jsem zjistila, jakej je manžel vyděrač, chce se začít snažit o mimčo nejdřív na podzim, nejlépe až v zimě či ještě dýl...ale včera přišel s tim, že by měl jedno velký přání (koupit motorku za 250 000kč, prodal by teda tu starou tak za 90 000, na zbytek půjčku) a že když se mu to přání splní, tak se mi taky může splnit jedno velký přání (miminko co nejdřív). Najednou by mu nevadilo, snažit se miminko hned. pěknej kuplíř, dítě za motorku... :cry:
Hlavně mě štve, že ví, že musíme řešit bydlení a budoucnost, hypotéku...pořád řešíme, jak to jednou všechno uplatíme...chtěli bysme baráček malinkej...teď řešíme jestli dřevostavbu nebo normal zděnej....peněz moc nazbyt není, i když spoříme... a on chce vyhazovat prachy za motorku. bych čekala, že chlap v jeho věku bude mít rozum a trochu ujasněno, co chce... a ne šílený nápady s motorkama...hlavně se pak sveze 20x za léto, protože víc není čas nebo počasí..fakt nechápu :cry: :fearful:
A taky jsem mu řekla, že bych ráda manžela živýho a otce pro naše děti, ne někde rozmázlího na silnici (už teď má chopera, kterej jezdí 220km)h, tak nevim na co rychlejší motorku). Kdyby žádnou neměl....třeba já svojeho koně nemám, až to je moje největší přání už od dětství, protože chápu, že to je velká finanční zátěž a odpovědnost nejen za sebe a rodinu, aby nedoplácela na moje drahé koníčky, ale i obrovská zodpovědnost za zvíře, to nemůže za to, že pak třeba nemá panička na ustájení a potřebnou veterinární péči v případě úrazu apod....zvíře se nemůže sebrat a ozvat se, že mu něco chybí a jít pryč, je plně závislé...proto mám koníka jen v pronájmu, má se dobře, mě to sice mrzí, že není můj..ale miluju ho jakoby byl..majitelka nejezdí, naštěstí, takže mám kobylku fakt pro sebe a za poloviční náklady...
Chjo, jsem si musela postěžovat...já se snažim šetřit, ale můj chlap to nikdy neuměl...
21. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pěkný pátek...

Marti dort je úžasnej, když tak na to koukám jsem sakra "amatér" :grinning:

ruru jsem na tom podobně Já tedy nevycházím jen s babičkou přítele, ale hodně lidí od něho se bojí mého psa,.. takže to jsou řeči, když někam přijedeme a psa máme sebou (samozhřejmě je to pokaždé,jelikož já svého psa doma nenechám)....

inka to musí být pěkný pohled na vaši grilovačku :slight_smile: Gril máme elektrický a nikdo si zatím nestěžuje, ještě nemáme plně obsazené sousedy, tak uvidíme postupem času :slight_smile: A nic si z toho nedělej, ty chceš miminko, manžel motorku... každej svůj sen, svůj chtíč... musíš ho chápat, jen bych asi udělala kompromis, jelikož bych se o něho taky bála. Ono 220km/hod je docela dost :confounded: A chlap? ten nikdy nezmoudří :grinning:
Jéé na koni bych se taky projela :cry: už dlouho jsem nejezdila, je to nádhernej pocit být v sedle a koukat na přírodu okolo sebe - závidím :wink:

Jinak v Praze je střídavě oblačno zataženo, sem tam vysvytne sluníčko
21. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bjoucik: No já to mám trošku jinak. Já si trošku pustila pusu před svatbou a babička to rozmázla po celé rodině. Celkem už se to uklidnilo, jen ta jedna teta je pořád extrémně protivná.

Inkana: Tak já bych mu na to nepřistoupila. Dítě přece není něco, o čem by se dalo smlouvat a "obchodovat" s ním. A hlavně, pokud potřebujete bydlení, tak mi od něho přijde docela nezodpovědné, chtít další úvěr na něco, co k svýmu životu určitě nepotřebuje, když jak píšeš, má už on nějaké placení.

Já mám koně taky moc ráda a moc se mi líbí, ale nikdy jsem na něm neseděla, i když si to moc přeju. Tak manžílek mi slíbil, že mi nějaké hodiny v nějaké jízdárně domluví. Tak se moc těším, že si ten sen snad splním.
21. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bjoucik: No můj chlap fakt asi nezmoudří. Už Jednu krásnou rychlou motorku má. Moc často ji nevytáhne vyvětrat, kamarády předjede všechny, opravdu nevim, proč by si měl pořizovat lepší a rychlejší motorku. Měl by mít zodpovědnost, přeci jen už má 2 děti, má mě, v budoucnu další děti..fakt se bojim, že to jednou přepískne a někde se mi vymele.

Rurunka: však já mu na tu dohodu nepřistoupila, přijde mi to nefér dítě za motorku....zvlášť, když potřebujem peníze jinde..ne si nabrat tuny úvěrů a pak se zbláznit až budu na mateřský a peněz bude míň, než když taky pracuju. Člověko tu práci taky může přijít a co pak...o tom nepřemýšlí... To si radši půl roku počkám a až pak na to skočíme...radši bych mimčo dřív, ale zas by bylo nefér vysadit HA a nic neříct...

Když budete mít někdo cestu přes Liberec, můžu Vás na kobylce svízt, mám štěstí, že je moc hodná, a když dostane mrkev, tak to by se i přetrhla jak se snaží :slight_smile:

Jinak tu rodinu nesympatizující Vám teda nezávidim, to musí být dost děsný, když člověk přijde na návštěvu a rodina má blbý kecy nebo se radši mlčí...
Děkuju bohu za moji tchýni, je super. Můj manžel si naštěstí s mojema rodičema výborně rozumí. Dokonce i baráček plánujem stavět u rodičů na zahradě, aspoň to budou mít děti jednou kousek za babičkou a dědou. Mám rozumné rodiče, do ničeho nám nekecaj, jsou fajn. Navzájem si pořád pomáháme kdykoliv a s čímkoliv. V jednom velkým bytě bych s nima bydlet nechtěla, ale na druhé strany zahrady už jo...krom toho, že stejně nemáme na pozemek...nebo můžem koupit pozemek a na něj tak leda velkej stan a konec :grinning:
Tyjo, venku děsně leje...jsou tady plastový světlíky a to je rachot, jak ten déšť bubnuje...
21. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inkana - si úplne odhadla toho nášho syna - je fakt bystrý, niekedy mu ani neviem hneď odpovedať na otázky. No na takú dohodu sa fakt nedá pristúpiť. :confounded:
21. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata :slight_smile: v ba je celkom pekne, ked beriem do uvahy posledne dni.. konecne neprsi, ale raz svieti slniecko, raz su mraky :unamused:

marti, torta je supis:slight_smile: ja a pecenie nejde dokopy... :wink: :grinning: ale raz sa na to odhodlam, drahy sladke luuuuuuubi :angry: :slight_smile:

inkana, bjoucik ma pravdu. chlap asi nikdy nezmudrie.... maju svoje sny, za ktorymi idu.. ale nie vzdy myslia trosku dopredu, ake to bude mat nasledky... obcas im tu vlastnost uzivat si v podstate bezstarostny zivot zavidim... :slight_smile: na druhej strane, chlap je sice hlavou rodiny, ale zena krkom, co s tou hlavou hybe :grinning:
21. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak som dokoncila tortu, ma 60cm a 4,5kg :sweat_smile: brutalne ma boli hlava a cela som znicena tak idem rovno do postele...
dobru nocku :wink:
21. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja odpadnem Marti,toto uz j fakt dielo profesionala!Nadherne su obidve :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus neodpadavaj :grinning: dakujem, som velmi spokojna,ani som necakal ze sa mi tak podari :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: naprosto dokonalý dort .Smekám před tebou, protože takto krásně by ji nezvládl ani kovaný profesionál :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, ta torta vyzera super:slight_smile:
22. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dievcata :slight_smile: snazila som sa :wink:
22. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já zase v týdnu nestíhala, v práci mazec a to mě ještě šéf posílá od pondělka na služebku do Hamburku, tak bojím bojím, jsem v tomhle děsnej posera, mám strach, že se nedomluvím atd., chjo, mám nervy už od středy, tak si teď musím ten víkend pořádně užít, pak budu 4dny bez manži, to nevím, jak vydržím :slight_smile: no ale musím to začít brát jako dovču, jinak fakt zešílím, no aspoň půjdu pokoukat do obchodů, když už nic jinýho :slight_smile: a třeba si i něco pěkného koupím :slight_smile: já teď dovařila kuřecí vývar a manža bude dělat palačinky, mňam...

jo a chlapi jsou fakt tvrdohlavý, mám to doma samý, asi je po mamince, která je taky zabejčená až hrůza a švagrová to samý, teď si vydupala u nás půjčení auta, jela na svatbu na Slovensko, včera odpo vyrážela, zítra po o se vrací, já s tím teda nesouhlasila, ale měla jsem smůlu, ale bylo to naposledy, co měla naše auto půjčený, ona, která je zadlužená až po uši, nemá peníze, kdyby jela busem, tak jí to vyjde mnohem levnějc než auto, no a pokud se s autem něco stane, tak jsem zvědavá, kde na to vezme... fakt jsem byla nasr... a ještě tvrdila, že vlaky jsou plný a autobusy nejezděj - kvůli povodním, no prdlačky, nebyla jsem líná zavolat na Student Agency a všechno jelo, tak jak mělo... ne, ona prostě chce auto, protože bude doma dřív... a manža taky neumí říct ne...

martinex: krasne torty, ja mam taku sikovnu susedu, tiez robi super torticky, ale ta gitara ma dostala, ja mam vystudovanu hotelovku, ale do niecoho takeho sa nepustam, no asi by som na to nemala ani nervy, no mozno vyskusam buduci rok na manzelovu 30 :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek