• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
megynka ahoj a vitaj medzi nami tak to budeme všetky držať pršteky aby ste to zvládli :slight_smile: tak to je už dosť po 4 -krát dievčatá mám otázku môžem byť tehotná ked užívam anti.? :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska, ďakujem, my sme si povedali 3-krát a dosť ale tento rok ma to znovu chytilo a ešte raz skúsime :slight_smile:
anti som nikdy neužívala a ako sa teraz ukazuje dobre som urobila, lebo by som ju brala asi zbytočne :grinning:
ale osobne si myslím, že nejaké percento by tam mohlo byť :wink:
8. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAké vítám Megynku :wink:

Dituš: má sousedka takto odtěhotněla - přes HA... Záleží jak pravidelně jí bereš..?

Megy: Budu držet palečky, aby to vyšlo.. člověk musí být opravdu psychicky silný..
8. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
megynka ked sa môzem opýtať kolko máš rokov ? :wink:
8. bře 2010 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesterka,ďakujem, psychicky sme pripravení... :slight_smile: už sa na to dokonca teším, len ešte chceme skúsiť najskôr nejaké vitamíny na vylepšenie spermií a možno aj niečo pre mňa, aby som mala kvalitnejšie vajíčka, zajtra ideme k jednej pani na pokec, vraj pomáha bezdetným párom :slight_smile:

dituš, mne ak to tento rok nevyjde tak už skúšať nebudem práve kôli môjmu veku, v máji už budem mať 37 :frowning2: a tak sa to tento rok proste musí podariť, zvažujem už aj adopciu
8. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to som čítala že tak otehotneli aj ostatné no zajtra sa zberám k dokymu aby ma prezrel nech budem spokojna a ked tam bude mimi tak toho sa bojim lebo neviem ci nemôzu poskodit tabletky babetku :cry: takže zajtra budem múdrejšia v tejto veci
8. bře 2010 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesterka v podstate sa uz snazime... ale kedze som bez MS neviem ci sa zadari, zajtra idem k dr., tak uvidim co mi povie

megy vitaj... drzim palce,aby sa uz zadarilo..sak na 4ty krat by sa patrilo,no nie? :sunglasses:

ditus takto zo zaciatku by mu nemali ublizit.. kamaratka zistila az v 3tom mesiaci ze je tehu a dovtedy veselo brala tabletky,tak neboj :wink:
8. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, dík...súhlasím s tebou, na 4ty krát by sa patrilo :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja uz som tu :slight_smile: Idem sa pokusit vas docitat, ale neviem neviem, som straaasne unavena :grinning:
8. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinko: teď mě rozesmála tvoje tabulka - holka nebo kluk... U mě to nevyšlo :grinning:

Marti: jsem zvědavá co ti Dr. řekne..

Dituš: myslím, že by to miminku nemělo uškodit.. Já byla těhu a dostala jsem vyvolávačku :confounded: teprve týden po vyvolávačce jsem zjistila, že je tam opravdu bublinka :dizzy_face:

Dneska mi je tak zle, že jsem ráda, že to "batole" mám zatím jen jedno :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak akurat som dorazila od lekara no mrne tam este nie je zatial vsetko v poriadku a inac mam sa zastavit v júni ze urobime nejaké vyšetrenia bližie aby som bola pripravena a tabletky mám vysadiť iba jeden mesiac pred otehotnením :slight_smile: tak uvidime co jún prinesie
9. bře 2010 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooo čo tu nikto nie je :slight_smile: :wink: :grinning:
9. bře 2010 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jesterko, ja viem, je to 50 na 50 :wink:
9. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
tak aj ja som uz doma od dr, robila mi utz, ale bohuzial sliznica maternice uplne hladka,este sa cyklus nerozbehol,takze tehu asi nehrozi...s muzickom budeme skusat stastie, dr povedala ze mam prist v juny a ked stale nic,tak rozbehneme cyklus umelo...takze asi tak :unamused:
9. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všetky snažilky :slight_smile:
Tak sa pridávam aj ja :wink: my sa z manželom pomaličky pripravujeme na to,že o pár mesiačikov ( cca 3,4) sa začneme naplno snažiť o mimi :dizzy_face:
Síce sme to minuly rok asi 2 krat nechali na osud,no nezadarilo sa :frowning2: ,tak teraz na to pôjdeme naplno :grinning:
Manžel je z toho celý paf a teší sa snad viac ako ja :sweat_smile:
Len musíme veriť že na drobčeka nebudeme dlho čakať a zadarí sa snád aj hned :pensive:
A mám jednu otázočku trošku od témy,no snad mi budete vedieť poradiť.Ak by som si chcela dať do albumu niektory obrazok kočíka z albumu inej babeny,dá sa to?mne to niak nejde,v tomto mi to trošku trvá :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: rozeběhne ti ciklus i když budeš kojit??

Tinka: ještě, že už není jiná možnost :grinning: :grinning:

Ditus: Víš co se říká, že povysazení HA se to většínou hned povede - ostatně jako u nás :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalia..vitaj :slight_smile:

jesterka nie nie, to uz kojit nebudem...resp. to je podmienka toho aby mi ho rozbehla... aj tak kojim uz len v noci, a cca o tyzden stahujeme maleho do vlastnej izby,takze pomaly skoncim s kojenim
9. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak pred tým 4IVF ešte niečo vyskúšame, od zajtra ideme na tompracovať, dnes sme boli u jednej milej pani, ktorá nám takým jednoduchým prístrojom presne povedala aké máme zdravotné problémy, ale presne sa trafila na 100%, dala nám užívať kvapky presne podľa rozpisu, tri týždne musíme byť bez sexu a potom 4 týždne sex každý deň, chodia k nej bezdetné páry a vraj im takto pomohla, dokonca sa podarili aj dvojičky, tak som zvedavá, niekomu sa to vraj podarí hneď ten prvý mesiac niekomu neskôr, no uvidíme, vyzerá to smiešne ale skúsime

lalia vitaj a držím palce nech sa vám darí viac ako nám :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
megynka,martinex-dakujem za privítanie :wink:
a dakujem,dúfam že sa nám pred letom zadarí :pensive: aj ja držkam palce aby Vám to vyšlo :wink:
inak fiiiiiiha,4 týždne každý den sex :grinning: držím palce aby sa vam to ešte v ten prvy mesiac podarilo :wink: treba veriť že sa podarí a nepripúšťať si žeby to nevyšlo-vraj aj to pomaha ked je človek vnutorne presvedčeny že to vyjde... :wink:
my sme tomu nechali minuly rok 2 krat volny priebeh,ale tak nezadarilo sa,potom bola zo snažilkovanim pauza kvôi mojim zdravotnym problemom a teraz už ideme na to :grinning:
megynka,ktovie,možno sa aj vam zadaria dvojičky a budeš mať dve deti na jeden šup :wink: vela pozitivneho myslenia prajem a verím že skôr ako sa mi do toho vrhneme,ty už budeš tehu :wink: my začíname o cca 3,4 mesiace,lebo budeme platiť do zdravotnej tých 47 eur mesačne aby som mala potom najvyššiu matersku i rodičovsky,lebo inak by som na matersku narok nemala,tak si to začneme začiatkom mája platiť aby som mala niaku tu rezervu keby sa aj hned potom zadarilo..
9. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc lalia, s tým sexom to neviem či vydržím... :grinning: to teda bude zábava :grinning: keď sa nepodarí začneme plánovať štvrté IVF, asi tak august - september by sme chceli, ale to už bude naše posledné, viac už do toho nepôjdem takže to musí vyjsť :slight_smile: , takže ty myslíš dopredu ako ja, ja si tiež platím dobrovoľne nemocenské ale do sociálnej poisťovne a menej, aby som mala aspoň trochu vyššiu materskú ako by mi vypočítali iba z platu a tiež keby som náhodou zostala na PN tak by som mala vyššiu PN-ku
9. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pevne verím že vianoce stráviš ako tehulka :wink: musí to vyjsť držím moc palčeky...niekedy to je nespravodlivé..ženy ktore si velmi želaju byť matkami,tak sa snažia dlho a nič a niektorym "pubertiačkam" sa to "prihodí" na prvy raz a potom utekaju na potraty :angry: :angry:
Nesmiem si pripúšťat že sa nam nezadarí,musím veriť pozitívne..aj ked viacere vravia že ked už to vzdali a nečakali a neverili,tak sa zrazu objavili dve čiarky :wink:
no hej,to pripoistenie je dobra vec aj pri PNke ale hlavne aj pri tom aby som dostavala tu matersku a ten zvyšený rodičovský :wink:
No megynka-ked to budete robiť každy den,bol by v tom čert aby sa nezadarilo :unamused:
dúfam že na napr.na vianoce si spomenieš na moje slová už ako tehulka,že vianoce už tehulka budeš :wink:
9. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalia, bodaj by si mala pravdu, ale veď všetky musíme byť už pod stromčekom s rastúcimi bruškami, musí sa to podariť a basta, nebudeme o tom pochybovať :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy no poviem ti,ze po mesiaci bez sexu by hadam otehotnela kazda :grinning: :grinning: :grinning:

baby vianoce to istia! povinne vsetky s bruchami nafotime vianocne pozdravy pre rodinu :wink: heh
9. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no martinex,kiežby si mala pravdu :wink: :wink: :wink:
no u mna to bude také že ak sa nam zadarí do septembra-tak aj svoje meniny,manželove meniny,aj vianoce,silvester,novy rok,svoje narodky,manželove narodky strávim bez vínka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale to by mi vôbec nevadilo len keby už bolo mimi v brušku...ja som taka vínečkova že si len vinko otvoríme ked je príležitosť a cucáme ani nedopijeme :grinning: ale za cenu že miminko bude v brušku si budem cuckať džúsik :grinning:
9. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
megynka,jasnačka,podarí!! :wink: :wink: :wink:
odteraz už len slova-verím a podarí :wink: :wink: :wink:
9. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalia ja mám tiež rada vínečko, hocikedy večer si dáme pohárik a vychutnávame si pohodičku :slight_smile:

marti, tie vianočné pozdravy to je super nápad :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: s tvým rozhodnutím, že přestaneš kojit a naučíš samostatniosti jen souhlasím, já tak neudělala a fakt lituji :zipper_mouth: U druhého se toho vyvaruji :sweat_smile:

Vánoce jako těhulka by se mi moc zamlouvalo :slight_smile: Musím říct, že po těch dvou letech nepití jsem si zvykla :grinning:

Megy: budeme ti držet všichni palečky :wink: samozřejmě i ostatním!!!!
9. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...

jesterka sak aj tak to kojenie je v podstate uz take nijake... :wink:

megy ked som pozerala,ako si niektore kocky dali robit bruchate fotky v atelieroch,tak som lutovala,ze aj ja som si nedala... brucho som mala obrovske,teda vlastne cela som bola velka :grinning:
10. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ránko všetkým pozerám že cez deň tu nikto nieje a večer zase ja nemám doma prístup k internetu lebo odišiel nám notebook takže som odstavená :unamused: dievčatá musíme si veriť že na Vianoce budeme s brškami my s manželíkom sa nevie dočkať on sa veľmi teší na naše prvé miminko :slight_smile: :wink:

martinex to s tými pozdravmi je super nápad

lalia tiež ťa vítam medzi nami :slight_smile:

inač ja tiež budem riešiť asi doplácanie si DNP lebo od nového roka šefo prišiel na to že je kríza tak nám poznížoval výplaty na minimálne mzdy no otras :angry: tak sa tiež chcem isť spýtať na sociálku že kolko mi bude vychádzať materská a kolko si mám doplácať tak som zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
no po včerajšom rozhovore z manželikom sa niektore veci zmenili...už to nebude tak že sa začneme snažiť-leto alebo jesen,ale celkom inak.. :sweat_smile: no dnes som bola na socialke zobrať si tlačivo na DNP,dnes vypíšeme a asi aj tento mesiac to začneme platiť a už o dva mesiačiky sa začíname snažiť :grinning: :grinning: :grinning:
takže takáto zmena u nas nastala,manžel povedal že nie je načo čakať a že bábeno by chcel čím skôr :dizzy_face: takže ak sa aj hned zadarí,tak budeme šťastný..aj ked som plánovala že "zamiešame" koncom leta,začiatkom jesene a narodí sa to do teplej krajiny :sweat_smile: ale tak,dieťatko sa naplanovať nedá,ak by sa zadarilo skoro,narodilo by sa februar,marec...aj ked manželovi nevoňalo aby bolo v apríli (vraj mesiac bláznov) ale po par minutach si povedal že je jedno aky datum to bude,hoc aj apríl len že nie 1.apríl :grinning: takže takto je to teraz u nas,budeme mať asi take pred jarné,jarné bábo :dizzy_face: nepripúšťame si žeby sme dlho čakali a nedarilo,musime myslieť pozitivne v tomto a až ked sa nebude dariť,vtedy zufať.Hlavne aby bolo zdravučké :pensive:
No a k tomu DNP,ja budem platiť 47 eur a vraj materska potom vychadza niečo cez 17 000 (slovenskych).
10. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek