• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
martinex: ještě dotázek :grinning: té mouky jen 2 lžíce?
24. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej, dve lyzice kopcom...uplne to staci,vznikne ti taka husta kasa....
24. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: Ty mi tu úplně děláš chutě tím receptem :grinning:

sirael: Jo s těmi záplavami je to tu hrozné. Nás to teda nepotkalo, bydlíme na kopcu, ale lidi co bydlí u řeky nebo co tam mají zahrádky, tak to mělyi vyplavené. A to je to tam takové pěkné. Minulý týden v SO jsme se tam byli s manžou projet na kole a v PO už to tam bylo pod vodou. No prostě hrůza. Je mi těch lidí hrozně moc líto.
24. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruru heh :sunglasses: sorry :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: supr a kaštany jedny?

rurunka: mě je jich taky moc líto, je to hrozný :frowning2:
24. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael ja davam dvojo a nasekam si ich na mensie kusky,nech sa rychlejsie roztopia
24. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, lubikaf - blahoželám ku skúške.

Cez víkend konečne svietilo slnko - v sobotu sme boli na akcii pre deti - volalo sa to Rodičovské pexeso a bolo úplne super.

Martinex aj tá čokoládová torta vyzerala úžasne - si talent. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky aj vam ukazuje,ze su prispevky pridane o 19:00?ci to len mne blbne.
Ja som trosku vytocena,lebo kamosky maju medzi sebou asi dajky spor a vtiahli do toho aj mna a priatrela.Dokonca aj nasu svadbu :angry:
24. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: to také na to koukám :astonished: .......... chyba nebude na tvém přístroji :wink: . Copak holky řeší, že se to promítá až do vaší svatby? :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by som aj ja chcela vediet.Ku mne sa totiz dostali len ulomky z kazdej strany.Dokonca su v tom zaplatene aj ich mamy.A potom,ze sa robia tieto intrigy len na dedinach :grinning:Ani sa nebudem snazit vam to vysvetlit,lebo neni sanca to pochpit.Je mi to aj v podstate jedno..len nemam rada ked si ma niekto bere do huby.
24. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus aj mne to blbo ukazuje...
a to s tymi kamoskami,neviem ako moc dobre su,ale ak dobre tak by som im o tom raznejsie povedala,ze nech si laskovo veci riesia medzi sebou...tiez toto nemam rada, ked ma niekto vtiahne do sporu a nakoniec som ja ta zla :rolling_eyes: a myslim ze intrigy su vsade,tomu sa nevyhneme, bohuzial :pensive:

leginca diiiky :slight_smile:
24. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca dakujem :wink:

bei no odisli sme do Kauflandu asi o desiatej, vratili sme sa o jedenastej a akurat ti robotnici odchadzali z nasho poschodia. tak som dala maleho spat a oni zacali vrtat o poschodie vyssie :angry: no ale nastasitie bol maly tak odpaleny, ze ho to vobec nezobudilo a spal hodinu a pol.

sirael tak aj ty hod nejake foto, ked spravis tortu :wink: nech mame co obdivovat :wink:
24. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

martinex: pěkná kytara, fakt že jo... škulka :slight_smile: a ten čoko je taky fajn, jen já čokoládu nerada :D
lubikaf: gratuluju že jsi zkoušku zvládla :slight_smile:
rur: tak snad se to časem spraví a bude vše jak má být...
inka: promiň tak tohle už je asi moc, ale zase chápu, že je to jeho sen a chce si ho splnit, jen ve špatnou dobu...

Teda holky řeknu vám, že sklípky na Moravě jsou dokonalé :slight_smile: Byli jsme o víkendu v Šatově u Znojma a ochutnala jsem asi 40 druhů vín.. a v neděli pak znovu, jelikož sem si nepamatovala jaké mi chutnaly :dizzy_face: A dokonce jsem přežila i spaní ve stanu.. prostě paráda, doufám že to někdy zopakuju :frowning2:
24. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata :slight_smile: cez vikend bolo kraaaaaaasne pocasie, tak sme to vyuzili.. :slight_smile: len skoda, ze netrval aspon o den dlhsie... v sobotu sme skoro ani doma neboli... boli sme na nakupoch, na navsteve, na oslave.... domov sme prisli neskoro... v nedelu rano som vstala a drahy hovori - este si chvilu pospi... tak som ho posluchla... a zobudila sa skoro o 11. :sweat_smile: :grinning: spravili sme si obedik a kafe... a kedze bolo pekne, isli sme von na "kratku prechadzku", z ktorej sme sa vratili skoro o deviatej :slight_smile: som zvladla len sprchu a padla som do postele... :slight_smile:

bei, co sa nasej svadby tyka, tak sme sa dohodli na termine.. :grinning: konecne :slight_smile: uz teraz sa jej neviem dockat :slight_smile: len z takej malej svadby bude trosku vacsia... :unamused: ale aspon bude vacsia sranda :grinning: dufam... :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka tak hod datum a pocet ludi :wink:
24. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme dnes akurat boli nakupit vsetko na vyzdobu, tak som nechala v tom shope skoro 100 eciek. no otras jak ta svadba ide do peniazov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubikaf, my mame este cas.. :slight_smile: ak do toho zas nieco nepride, tak bud. rok, 3o. april... no a ludi... cca 60... ked mamka sa do toho obula a ta by tam chcela ludi... :slight_smile: trosku sa mi ten zoznam podarilo zrazit, ale nie vela.. vybavit ubytko aspon na jednu noc pre zhruba polovicu ludi bude srandaaaaaaaa... :unamused:
24. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka tak to aspon mate casu na pripravu. no my sme povodne planovali svadbu pred rokom v juli, ale prisiel do toho Filip, tak sme to o rok posunuli, a teda poviem ti, ze neviem, kedy to ubehlo. takto za dva mesiace uz budem pani, nie slecna :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti uz vopred prajem vsetko naj a vela stastnych spolocnych rokov :slight_smile: lebo ja potom urcite zabudnem... :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Lubi uz sa nam to krati :grinning: Mna cakaju tiez posledne 3 mesiace slobodyyyyyy.
Asemilka,to mate este dost casu.Ale svadobne pripravy su nadherne tak si ich treba uzivat co najdlhsie :dizzy_face:A 60 ludi je este v pohodicke.
Takze babo odkladate az po svadbe ci budete skusat uz skor?

Uz asi nikto neodpise,tak prajem vstkym dobru nocku!
24. kvě 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei, ja tak dlho cakat nebudem :slight_smile: skusime to skor :slight_smile: viem, ze som chcela svadbu bez bruska.. ale donekonecna cakat nemozeme.. :slight_smile:
co sa svadby tyka... nie som rada stredobod pozornosti.. takze cim menej ludi... :slight_smile: ale to zas potom nebude sranda :slight_smile: momentalne sa nam nastolila otazka, kam dat prespat cezpolnych a nezaplatit majlant :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj... uz ma to chytilo.. teraz budem stale planovat a menit a planovat a menit... :grinning:
24. kvě 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom si ako moj priatel,on je tiez nerad stredobodom pozornosti,tak sa potesil ked sme sa rozhodli len pre par hosti.Teda do poslednej chvile tvrdil,ze si mam vybrat ja,ze on sa prisposobi.Ale ked som povedala,ze bude mala romanticka svadba,videla som na nom ten blazeny usmev :grinning:
Fuha a to ubytko..svadba bude teda u priatela?tam by sa snad dalo najst nieco za dobry peniaz nie?
24. kvě 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
drahy prestal chrapat.. idem vyuzit prilezitost - hadam zaspim skor, ako ho to zase chyti :grinning: zatial caute a bru noc :slight_smile:
25. kvě 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei, svadba bude v bratislave.. sak preto bude sranda :slight_smile: ale tak dajako to vymyslime.. v najhorsom nakupime nafukovacky a deky a spi sa v byte na zemi :wink:
25. kvě 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak v Ba to bude horsie hej.Ale urcite nieco najdete.My platime slovenskym hostom ubytko v Benatkach.Tak si vies predstavit :confounded: Aj ked je ich iba 10,ale aj tak..
Uz ste rozmyslali,kde bude hostina?
25. kvě 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno... mozno v rusovciach :slight_smile: je tam viac moznosti, kam zmestit tolko ludi... je tam kastiel, kde by sa dalo fotit... :slight_smile: apropo fotenie... neznaaasaaaaam:slight_smile: priatel sa smeje, ze by som si mala zacat nacvicovat usmev :grinning:
25. kvě 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude super.My ked sme romyslali nad svadbou na Sk,velmi sa mi pacil penzion Castel v Mierove.Robia tam krasne hostiny pod stanami.Ale je to vhodne skor pre mensie svadby.
No a fotenie tiez nemusim.Moj priatel je pritom fotograf,tak ma zo mna vzdy nervy :grinning:
Idem off,priatel na mna uz zazera :grinning:
Dobru noc a nech sa nam sniva o svadbicke a babatkach :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, to budu pekne sny :slight_smile: aj ja uz idem haji. bru noc :slight_smile:
25. kvě 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asemilka, beuska - tie svadobné prípravy sú skvelé a treba si ich vychutnať. My sme mali 50 hostí a bolo to úplne v pohode a bola naozaj aj sranda. Dievčatá je to Váš deň a preto si ho treba užiť plnými dúškami. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek