• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
ahojte :wink: ja som bola rano s malym na plavani, vonku hrmelo a lialo jak z krhly, este aj ked som sla domov, a teraz cista jasna obloha, slnko svieti, no to je na nervy taketo pocasie. dufam ze to slnko vydrzi uz do vecera :wink:

inak vitam mychaellu aj mirku :wink:

ruru, tiez drzim palce aby ti tu robotu dali :wink:
26. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
rurunka: ať na pohovoru zazáříš a vezmou tě :wink: . A event. práce u mamky by byla jaká?
K počasí: z Brna hlásím zataženo, ale neprší :sunglasses: .
26. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc Vám holky děkuju, snad to zítra vyjde.
jety: Tchýně pracuje v Meoptě. Vyrábí tam různé součástky do dalekohledů a do spousty dalších věcí, tak že by se mě pokusila dostat na dílnu, kde se ty součástky jen kontrolují a případně dopilovávají atd. Na ostatních dílnách berou jen vyučený. Tak by to také nebylo nejhorší. A je tam pro mě skvělá prac. doba, od 6:30 do 14:30. No uvidím. Snad aspoň něco vyjde.
26. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
bjoucik, my sme to mali na takom malom ranci, ten patri znamim takze som mala tu vyhodu, ze som sa nemusela o nic starat, len menu som vybrala a povedala do akej farby chcem mat zladenu vyzdobu. myslim tych 14 bolo akoze hostia na ten obed a okolo pol 9 prisli nasi kamosi , ze zabavit sa ale boli sme tak do pol 2 a bola som taka ustata, ze som bola rada ked sme to zabalili :slight_smile:

ruru drzim palce s pracou,

marti este nie tak celkom, stahujeme sa tam 12-13juna ale aj tak sme tam dost casto :sunglasses:
26. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
rurunka: svatbu nezávid, víš kolik to "sežere" peněz? :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mychaella no my sa v pondelok stahujeme odtialto :grinning: tak sa akurat minieme...a kde tu idete byvat?
26. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: Při svatbě se na ty peníze nedá koukat. Však si každá přejeme, ať je to jen jednou v životě, tak to za to musí i stát :wink:
26. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
rurunka: ale věř, že musí. Alespoň u nás ano. Svatbu si platíme sami, kromě příspěvku na hostinu, který máme slíbený, ale jinak vše ostatní a jelikož nejsme v situaci, že bychom měli něco naspořeno, člověk na peníze koukat musí.
26. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
přesto věřím, že to bude krásné :slight_smile:
Ono v první euforii chce člověk všechno, a všechno mít nejlepší, ale teď mě euforie přešla a vidím věci jinak.Nemusíme mít vše, nemusíme mít nejlepší věci....i tak to bude krásné.Záleží na nás.
26. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono se při plánování svatby na peníze dívá velmi těžce :wink: . Měli jsme nějaký rozpočet, nicméně realita byla taková, že jsme se od rozpočtu vychýlili asi o 50-60% směrem nahoru. Naskákalo to po částkách, i manžel pak uznal, že jsme neměli to nejluxusnější a nejdražší, ale nasčítalo se to pěkně :grinning:.
26. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jety: to rozhodně, já měla na začátku taky představy takové a makové, takže jsme taky výše, ale na druhou stranu jsem od dost "zbytečných" věcí upustila, protože jsme si v přípravách dala cca měsíc pauzu a člověk získá trochu nadhled :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: určitě :slight_smile: . My jsme to tak nějak průběžně zařizovali skoro rok, bohužel jsme zjistili, že sehnat třeba kvalitní cukrářku, která by pekla z poctivých a kvalitních surovin a v mnoha druzích, je skoro nadlidský úkol :frowning2: . Všichni samozřejmě chtějí vydělat, ale to, co předváděly firmy, které nabízely .... no comment :unamused: . Nakonec jsme podle mne cukroví přeplatili, ale bylo to jediné, které jsem se nestyděla předložit hostům.
26. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jety: to máš pravdu, všude to dost flákají, co se kvality týká. My asi budem péci s mamčou sami, takže jen z toho, co chutná.
26. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: tak to je fajn, domácí je domácí :wink: . U nás na to bohužel nebyli lidi - mamka byla před svatbou vytížená ostatními přípravami už tak dost a já umím maximálně strůdl :grinning:
26. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jety: no já taky nic moc neumím, věřím že společně to zvládnem, i když taky nezaručuju výsledek :grinning: spíš to zdobení bude obtížný
26. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: Však já to nemyslela tak, že by se mělo kupovat to co se nám líbí, i když to stojí mega peněz, ale taky nejde na svatbě úplně šetřit, protože by sis to jednou mohla vyčítat. My taky koukali na penízky, když jsme vše domlouvali, ale taky musíš posuzovat kvalitu, né jen tu cenu. A co se týká rozpočtu, tak my jsme se celkem trefili a počítali s tou částkou, která z toho byla. Možná byla o něco vyšší, ale max. tak o 10 tis.
26. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
rurunka: asi záleží na úhlu pohledu.Já se rohodně plánuju vdát jen jednou, chci to krásné, ale zase to neberu tak, že bych si někdy něco vyčítala....to ne :wink: Prostě je to den, kdy se staneme manželé, ale to je pro mě podstatné.To ostatní tolik už ne :slight_smile:
Je lépe hledat kvalitu a nízkou cenu, i to se dá, i když to stojí dost úsilí
26. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: no já si třeba dodnes vyčítám šaty, vybírala jsem mezi dvěma modely, líbily se mi oba, nakonec jsem vybrala jedny, protože byly cenově o 7.000,- levnější než ty druhé a doteď si rvu vlasy na hlavě :wink:.
26. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: To já taky plánovala a doufám, že jsem se vdávala jen jednou a zatím musím říst, že moc šťastně a proto jsem si na některých věcech ráda připlatila, ale né moc. A pokud šlo ušetřit, tak jsem samozřejmě šetřila. Třeba svatební dort jsme měli z úplně skvělou cenu. Co jsem si psala s holkama na beremku, tak ty měli stejně velký za dvojnásobnou cenu... Cukroví nám pekla paní na vesnici a na 1 kg jsme ušetřilo 100 Kč, než kdyby jsme to dávali péct přímo v Olomouci a musím říst, že bylo naprosto výborné a všichni moc chválili. I kapelu jsme měli podle cen co jsem viděla levnější tak o 2 tis. Ale na nás dvou jsem neštřila (šaty...) :grinning:
26. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jety: no a proč, když se líbily oboje? :slight_smile:
já chtěla původně úplně jiný styl šatů než mám, a zatím mi to nemrzí. Na čem si zajkládám jsou pěkné fotky .-)
26. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: protože ty dražší byly přeci jen o chlup lepší a asi jsem je postavila na stejnou rovinu i kvůli ceně :wink: . Jinak na fotkách opravdu nešetři, na fotky se dívám každý den (ty, co máme vystavené) a často se kochám v albu :slight_smile:)). Určitě se k nim budeš často vracet. Fotila nám Zuzana Scharf a nelituji, že jsme měli právě ji :wink: .
26. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jety: My máme Štěpána Mikudu. Není tolik profláklý na BRMS jako jiní, ale kvalita a příjemné jednání :slight_smile: O Zuzce Sharf jsem něco slyšela, máš album?
26. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: nemám vystaveno na beremku, ale pošlu ti do IP link na rajče :wink:
26. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jety: díky
26. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dámy, můžu se k vám přidat?
26. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
řidej se Andrejko :wink:
26. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
*přidej
26. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky,ako sa mate?Ja mam dnes neskore jarne upratovanie :grinning: Vytriedovala som zimne oblecenie a mam pocit,ze ma moj priatel este viac veci ako ja a to je uz co povedat.Prplala som sa s tym 3 hodiny.
Vidim,ze sa tu riesia stale svadobne pripravy :dizzy_face: Ja som vcera hladala na internete cele poobedie hudbu.Budeme mat totiz harfistku a nemala som vobec predstavu co jej mame dat hrat.Tiez som nevedela,ze treba tolko skladieb.Prichod hosti,zenicha,nevesty,podklad ked oddavajuci hovori,vymena prstenov,podpisy..ale bude to snad pekne.

Ahoj Andrejka,ty si teda naozaj zasluzena mamina :slight_smile: Planujete este dalsie?
26. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska: to je slušný výkon, taky bych potřebovala probrat krámy ale nějak není kdy :confused:
My budeme mít tři skladby-příchod, prstýnek, gratulace.
26. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
my sme mali tiez 3 skladby presne tak ako sirael...
saty som chcela tiez najkrajsie ale pozerala som aj na cenu a nakoniec som to tak skvelo vychytila, ze v salone kde som si poziciavala som prisla na skusku siat a mali nove modely tak som si hned jedny zajednala na sobotu, vobec nebol problem s tym ze som predtym chcela ine takze som mala uplne novucke...a k tomu mi k cene pribalila bolerko, kozustek, slnecnik, biely dazdnik, dlhy zavoj zo swarovkym k tomu swar. korunku a chcela aj doplnky ale to som mala svoje a to vsetko za 10 tis. este v sk podla mna dobra cena oproti tomu inde mali za 30 tis. len saty

marti na smrekovu sa stahujeme
26. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek