• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
ahojte :slight_smile:
to co dnes bolo za pocasie? prsi, leje, svieti slnko, hromy... a teraz je vonku krasne... :slight_smile:
ruru, zajtra drzim palce a potom daj vediet :slight_smile:
beus, neprides aj ku nam upratat skrinu? ja sa na to chystam uz dajaky ten den... a nevydalo doteraz :wink: :grinning: neviem sa do toho dokopat...:slight_smile:
zajtra ideme s drahym do kostola.. opytat sa a termin dohodnut... bude celkom sranda, lebo drahy ma dost zaujimavy nazor na kostol a veci s tym spojene... :grinning: ale svadbu v kostole chce... :grinning: aby nas odtial nevyhodili... :grinning: hadam na chvilu udrzi jazyk za zubami...
26. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka uplne viem o com pises, my sme sice svadbu v kostole nemali ale ked sme krstili syna a boli sme na omsi predtym tak som mala co robit aby som sa cely cas nesmiala na poznamkach mm. :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mychalella, sak ved toto... :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,
chcem vas velmi pekne poprosit,zahlasujte kamaratke za malu. Dakujem :wink:

http://www.jemnemelodie.sk/cms/front_content.php?idcatart=349&start=7&view=628
26. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer kocky :slight_smile: Joj sklamem vas,ale nas satnik mi bohate stacil :grinning:Ale pustila som s k tomu z notebooku ordinaciu,tak som sa aspon nenudila.
Co sa tyka saticiek ja som mala velke stastie.Saticky co mam som videla na mojejsvadbe ne jednej neveste a strasne sa mi zapacili.Tak som ich kade tade hladala a na anglickom ebay som ich nasla vo vypredaji zo svadobho salonu.A akurat moje cislo!Takze som kupila oroginaly Maggie Sottero za 250 euro.Zato by som ich inac ani nepozicala :wink:

Marti,pekne dievcatko.dala som hlas :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem beus :wink:
26. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez som dala hlas... :sunglasses: certici :slight_smile:

ja budem nas satnik davat dokopy ked sa prestahujeme, a uz teraz sa na to netesiim, takze ak by niekto trpel nedostatkom zabavy tak sa hlaste :wink:
26. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekný dník žienky... dlho som tu nebola bola som v práci a vidím že sa to tu poriadne rozrastlo.... Tak ako pokračujete v planovaní rodinky???
Ja som na to stale rovnako,nič nové žiadne debaty s priatelom ..... :frowning2:
27. kvě 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja som šatník už upratovala pred mesiacom - a to svoj, manželov aj synov.

Svadbu si treba spraviť podľa svojich predstáv - to určite áno - stojí to veľa úsilia aj peňazí, ale stojí to za to. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes to s počasím taky nevypadá o nic líp....nějak to léto nechce přijít.
27. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, počasí je tedy nic moc jako včera :frowning2: . Inspirovala jsem se tříděním věcí a dnes asi zkusím probrat náš byt. Třídila jsem asi před 3mi měsíci a vyházeli jsme 2 pytle plné krámů, ale nestačí to. Kvůli stěhování bychom toho měli vyházet ještě mnohem více .... ale m má u všeho pocit, že na vyhazování je vždycky dost času
27. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: to jo, navíc si vždy říkám, vyhodím vše co vyloženě nenosím (oblečení) a pak zjistím, že nemám co na chalupu....takže ono to skladování občas něco do sebe má :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Tak co se týka úklidu, tak ten ja taky přenechám až se budem stěhovat do svého. Teď máme stejně většinu věcí v krabicích, protože tady se to nemělo kam dát. Dneska odpol. mě čeká ten lidl, tak jsem pěkně nervózní, už i v noci jsem špatně spala. Je to hrůza, když člověk ví, co všechno je na tom závislé... A ta práce u tchýně, zatím nevím, včera se o ničem nezmínila. A počasí u nás... Včera večer bylo krásné, slunko svítilo, tak jsme šli na vycházku. V noci liják jak blázen a teď je tu tak nějak pošedlo.
27. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruru: a co to je v Lidlu, pokladní?
27. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: přesně ...... tenhle zákon platí zejména v práci. Rok tam suším nějaký papír, že se to může hodit, nikdy se to nehodí, údaje na něm nejsou vůbec potřeba, tak to vyhodím a do týdne to hrozně nutně potřebuji :grinning: .

rurunka: hlavně buď na pohovoru v klidu :wink: . Nevíš, hlásí se tam hodně lidí?
27. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: jojo, pokladní, ale nikdy jsem to nedělala, tak jsem z toho nesvá

jety: já se o klid snažím vždycky, ale ono to moc nejde, když vím, co vše je v sázce. A kolik se tam hlásí lidí fakt netuším, ale jak to tak v dnešní době bývá, tak si myslím, že dost.
27. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: máte u vás i jiné prodejny? Zkoušela jsi se poptat i jinde :slight_smile: ? O klidu se samozřejmě lépe mluví, než v reálu praktikuje. Na pár pohovorech už jsem byla a je pravda, že záleží i na lidech, na prostředí .... Byly pohovory, kde jsem se necítila dobře, pohovory, kde jsem byla nervózní, i pohovory, kde jsem byla v klidu a pohodě a užívala si to :slight_smile:.
27. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: no nebo složenky a takové věci...to je hotová skládka...

ruru: tak to je dobrý, no hlavně se nestresuj, bud v pohodě, nejdi tam s tím že práci akutně potřebuješ, prostě klídek.....
27. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: já nesnáším všechny pohovory! Je to hrozně ponižující.
27. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: Já už to snad zkoušela v okolí všude. Ale teď je bez práce strašně moc lidí a tak je těžké sehnat práci, ještě navíc, když nemám zas tak moc praxe. Ale tak uvidím. Stejně nemám co ztratit. A je pravda, že záleží i na tom, s kým ten pohovor absolvuješ. Taky mám zkušenosti, že někdo to bylo fajn a někdy ty lidi pitvali úplně nepodstatné věci. No uvidíme, jak to bude dnes. Můžu je doufat.
27. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruru: hlavně si zformuluj, co jim řekneš jako praxi, pokud jsi někde prodávala, vyzdvihuj práci s pokladnou, lidmi....
naopak je nepodstatné pokud jsi brigádničila v knihovýrobně...třeba :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: ponižující v čem :astonished: ? Ponižující pohovor jsem tedy nezažila :slight_smile:)).

rurunka: budu ti držet palce, v kolik hodin to máš :slight_smile:? Jakou praxi máš? Zmiň tam i brigády, cokoli, co ti vyšperkuje životopis :slight_smile:.
27. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: celé je to takové....
Někomu se zpovídáš, jsi tam nervozní, protože práci chceš, a oni si zase s tebou mohou naložit jak chtějí oni....prostě nemám to ráda.
27. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: pokud má zaměstnavatel na výběr třeba z dvaceti perspektivních kandidátů, je jasné, že si vybere toho, který je podle něj nejlepší a pořádně si ho proklepne, to mu nemůžeš mít za zlé :wink:.

Mezi námi, když se pro naše oddělení vybírala asistentka, tak jsem u dvou pohovorů seděla také a co tam přišlo za materiál .... nedivím se, že si s pohovory dávají leckde pořádnou práci.
27. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: mám :grinning: protože hodně dají na 1.dojem...

a chápu, když jim tam přijde podivín, ale když vidí slušného člověka, tak z něj tolik páčit zas nemusí :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: na co jiného také mají dát, když člověka vidí na řekněme dvou, třech kolech pohovoru :grinning: ? Btw: zažila jsem i dvouhodinový pohovor, to už byl extrém, ale jinak v průměru půl hodiny až hodina - za tu dobu se tě opravdu zeptají na cokoli :wink: .
27. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: Jdu tam na 16:15 a můj životopis už tam mají, tak že o mě stejně vše vědí. Jinak já jsem pracovala v cestovce a v sázkové kanceláři, jinak jsem měla jen brigády nebo to byla práce na dohodu, což je v podstatě to samé. Tak že s pokladnou jako je v obchodňákách vůbec zkušenosti nemám, ale co vím z doslechu, tak tam jsou i ženský, ketré třeba pracovali na nějakých dílnách a taky neměly vůbec žádné zkušenosti, tak uvidím. ono je to i o tom, jestli tomu dotyčnýmu zrovna padneš do oka.

sirael: Já taky pohovory nemám ráda, ale bez nich to prostě v dnešní době nefunguje. A absolutně nesnáším otázky typu "Proč by jsme si měli vybrat právě Vás". A taky mě štve, jak čučí do životopisu, kde mají vše napsáno a stejně ti řeknou, "Tak nám o sobě něco povězte, jakou máte praxi"
27. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jety: Tak to věřím, že se o tobě něco dozvědí, ale já co teď chodím na pohovory, tak ty trvají tak max. 20 min. Jednou jsem strávila na jednom pohovoru hodku a půl, ale to bylo v té cestovce, kde jsem pak pracovala, protože s majitelkou jsme si celkem hned padly do oka a rozuměly jsme si a ona to bralé z takové té lidské strany a né jen vědomosti...
27. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: neboj, to že nemáš praxi v obchoďáku vůbec nic neznamená. Už jsi pracovala, to je velké plus, vypadáš velmi sympaticky a to dělá hodně :wink: . Až se tě zeptá, proč by si měl vybrat zrovna tebe, tak mu to klidně sděl :wink: ..... dobré je, že s tou otázkou počítáš předem, většina lidí je tak konsternovaná, že neví, co říci...
27. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: u těch nejdelších pohovorů byl součástí také test, cizí jazyk atd., takže ono se to pak protáhne ...
27. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek