• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Děkuju za útěchu holky. Ale moc to stejně nepomáhá. Já už nevím co dělat. Týdně posílám plno odpovědí na jakékoliv práce a stejně se nikdo neozve a když, tak to dopadne jak včera. Atady doma začíná být taky dusno. Brácha začíná být protivný, že nemá svoje soukromí atd. A já bych taky nejradši už od sud vypadla a měla nějaké svoje. Takhle nemám ani tu naději na miminko. Ale nebudu tu šířit negativní vlny.
U nás se počasí taky dnes vytáhlo a krásně svítí slunko, tak snad to vydrží a odpoledne vyrazím s manžou a naším hafíkem na vycházku. A zítra jedem na návštěvu, strýc chce přistavovat jednu místnost k jejich domku, tak manžel mu bude asi dělat projekt, tak to tam jedem okouknout. Docela se těším, teta je fajn a úžasně se s ní vykládá.
28. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruru: to je hrozné :frowning2:
Sakriš, to není práce pro normální šikovnou mladou slušnou holku? Hlavně že zaměstnávají MRAKY cizinců :confounded:
28. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: vytrvej, více ti poradit opravdu nemůžeme :frowning2: .... rozumím tomu, že situace doma ti v tom ještě nepřidává ...

Počasí je moc pěkné i v Brně. Dneska si ho sice moc neužiju, protože jsem se rozhodla třídit byt (včera jsem vyházela tři pytle) a dneska v tom pokračuji. No a samozřejmě musím jít volit :slight_smile:.
28. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babeny, pekny weekend, papaaaaa :-*
28. kvě 2010 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja vam prajem pekny vikend.... :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

beus, neviem, ako by som ti pomohla.. volam sa ludmila.. v skole mi to skratili na ludmi... tak neviem... take trosku zlozitejsie meno :wink: a paprikas ja rada, tak za jeden tanier mozes poslat :grinning: co nan hovoril priatel?

ruru, hlavu hore. raz bude lepsie..

co planujete cez vikend?:slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludka (asemilka) ja by som isla niekam s malym na den deti...len este neviem kam...a skym,kedze manzel je v praci :unamused:
28. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v avione je den deti...ja som tam mala ist s kamoskou ale predchvilou mi volala ze idu na nejaku oslavu co si jej sesterka vymyslela ci co...tak este neviem co budem...
a ako bolo dnes v meste?
28. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mychaella to som pozerala...do avionu som aj ja chcela ist s malym.... sak uvidim zajtra co bude.

a dnes bolo super,decka sa zahrali,len dadik tym ze uz lozi a chodi,tak furt bol v pohybe,stale som ho nahanala...takze som si s babami moc nepokecala :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ze kde su tie casy ked cely den spinkali..heh...vtedy sme sa na toto nevedeli dockat...ale uz sa tesim ked bude chodit tak, ze na neho nebudem musiet tak davat pozor ...lebo predsa len za ten necely tyzden este nema techniku..heh :grinning: chodi jak taky zombik

ale aspon si sa odreagovala..no nie... :wink:
28. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
david tiez chodi ako opity, pupok dobredu a len ho klati do stran...

ale hej,to som sa odreagovala, len by to chcelo fakt deti co sa vyrovnaju dadikovi,nech sa ma s kym hrat,lebo jeho uz nebavi len tak lezat ci sediet...on je zbojnik :sunglasses:

no idem ja uz do postele,uz hodinu si to vravim a furt tu cumakujem :grinning: tak paaa
28. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok maj sa...ja tu cakam na nejake veci..takze este chvilu ale tiez by som uz isla... :slight_smile: tak sa majte a uzite si vikend :wink:
28. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute dievcata :slight_smile: aky bol vikend? :slight_smile:
mamicky, dufam, ze ste si to vcera uzili :slight_smile: neviem, ako inde, ale v ba bolo pekne pocasie :slight_smile: ja sa priznam... ked sme boli v avione, tak sme s trosku prizivili, na programe pre deti... mali cukrovuuuuu vatu a balony :grinning: balon mi drahy nedal... :angry: ale cukrovu vatu som si mohla vybrat :sunglasses: ruzovu alebo modru :grinning: :wink:
30. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj asemilko, u nás v Praze taky byla nějaká akce pro děti, zpívali tam a měli i balonky :slight_smile: Já šla jen okolo, ale i tak to bylo fajn... hodně dětí, kočárků a maminek :slight_smile: těším se až budu chodit se svým prckem, ale musím si holt počkat. Jinak super víkend slunečno no krása :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer kocky,tak u nas bol vikend chaoticky.Svokra so svokrom mali ist v piatok na 4 dni do Francuzka,ale svokru zacalo bolet brucho,tak zostala doma a svokor isiel sam.V piatok vecer sme ju sli pozriet a zdalo sa,ze jej je lepsie.Domov sme prisli z Milana o 3 rano.O 9 nas zobudil telefonat,ze jej je znova zle.Tak sme zasa frcali do Milana.Bol u nej doktor a povedal,ze ma zapal a dal jej lieky.Mne sa to uz vtedy nezdalo,ze ako vie ze ma zapal len podla prehmatania brucha.Tahala som ju na pohotovost,ale ani za nic.Tak sme tam boli zasa cely den a domov sme prisli o 18:00.O 19:00 nam uz znova volala,ze jej je zle,tak som sa nastvala a bez jej vedomia zavolala zachranku.Tak ju zobrali nakoniec na pohotovost a my sme o 21:00 boli zasa na ceste do Milana.Podotykam,ze Milano je od nas sice len 35 km,ale cesta je ucpata 24h denne.Na pohotovosti sme nakoniec cakali do 2 rana kym jej ztiekli infuzky a az potom nam povedali degesi,ze mame ist domov,ze si ju tam na noc nechaju,lebo jej nasli nieco s oblickami chudatku.No a dnes sme na obed sli zase do Milana ju zobrat z nemocnice :sweat_smile:
Co vam poviem oddych nulovy,ale hlavne,ze sa citi lepsie.
No ale teraz sme si to vynahradili,prave sme sa vratili z hodov vo vedlajsom meste :grinning: Klobaska,pivecko mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinex, Asemilka - no náš Romanko nespával ani ako dieťa veľmi veľa - doma mi spal 2 x za deň po 30 minút a potom len v kočíku počas prechádzky. Trochu sa to zlepšilo od jedného roku, keď sa viac unavil behaním - vtedy si pospal aj dve hodiny. :wink:
31. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak konečne som sa tu dostala pozerám a ani nestiham čítať čo ste tu všetko prebrali. Na začiatku vítam nové členky čo sa pridali k nám. Tak u nás všetko po starom akurat mm mi odišiel včera do práce takže zostala som sama. No ale víkend sme mali úžastný, opatrovali sme moju najmladšiu sesterku ktora ma 1 ročik tak to sme si aspon odskúšali aké to bude ked budeme mať vlastné ale poviem Vám je to makačka mám svalovku na ruky od nosenia uffffffffff :dizzy_face:
beuska čo čítam tak to ste mali perný víkend :sunglasses:
martinex musím ťa pochváliť za tie torty si fakt jednička :wink:
31. kvě 2010 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemá cenu dočítat :grinning: jak se všichni máte?
31. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Tak u nás bylo krásně jen v sobotu, ale my byly na návštěvě u toho strýca, tak jsme si počasí moc neužilo, ale aspoň jsem si zas povykládala s tetou. Ona je strašně fajn a na to, že jí je už 60 let, tak se vždy nasmějeme a člověku se hned zvedne nálada. Svýma názorama a chováním na 60 vůbec nevypada, spíš tak maximálně na 40. Jinak mě, ale i pár lidí trochu štvalo, z nějakého mě neznámého důvodu se mě najednou všichni ptají, kdy bude mimi a že když nemám práci, tak by to bylo i dobré řešení, tak mě to spíš rozesmutnilo. A i tchýně, která ví vše, tak mi na nákupech ukazovala dětské oblečení a botičky, že jsem chtěla někam zalízt a nikoho nevidět. A včera u nás zas propršelo, tak jsme jen byli na fotbale, švagr hraje za dorosty a odpoledne jsme siˇotevřeli vínko a čučeli na filmy, tak to bylo taky fajn. Aspoň jsem se mohla pořádně přitulit k manžílkovi a být aspoň chvilu bez starostí a přemýšlení.
31. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata...
tak my sa od rana stahujeme,rozmontovavame skrine,balime veci,vyzera to tu ako v sklade :grinning: mm prave isiel pre vozik,nech to moze previezt. ja som chcela dat maleho na dve hodinky svokre,lebo sa ponukla vcera ze ak bude treba ho postrazi a dnes jak jej mm volal,uz s tym mala problem. no naco sa ponuka,ked potom maleho nechce... slak ma triafa z tej zenskej. nastastie moja mam si ho berie poobede,tak budem moct vybalovat a stahovat veci.
takze u nas asi tak..ozvem sa ked to tu dokoncime :wink:
31. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: stěhujete?
31. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael ano,ideme byvat k otcovi na nejaku dobu,aby sme nasetrili peniaze na vlastne byvanie... tak sa aj tesim,bude tam aj sestra a hlavne dedina kde som vyrastala,mame tam vsetkych priatelov s mm,tak to bude super
31. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinex: tak to je určitě prima řešení :slight_smile: a jak dlouho plánujete zůstat?
31. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko všem, dlouho jsme tu neozvala... pěkně se to tady rozjelo :slight_smile:
já už přežívám do srpna.... těším se na zadělávání, na Egypt a na byteček :slight_smile:
Co Vy? :wink:
31. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misullka20 : já se těším na byteček, v hlavě už mám představu, jak bude vypadat obývák, kuchyň i ložnicopokojík :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to já taky.. teda ještě zálaží jak budou místnosti vypadat... ale vím jaké barvy, atd...
31. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misullka20: tak u nás ve městě je to celkem snadné, existuje asi 5 typů bytů 2+1 v panelácích takže přibližně víme, protože samozřejmě sháníme ten největší pokud možno se zasklenou lodžií :sweat_smile: kuchyně jsou všude stejné, tak zbytek se zas tak nepřeměňuje.
Barvy, závěsy, podlahy, styl sedačky atd, to mám rozmyšleno :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, bre ranko :slight_smile:
Beus, no, nezavidim, vidim ze "masickari" nie su len u nas, ale cez ruky vysetruju a diagnostikuju asi vsade, no potom to tak aj vyzera :-/
Ruru, ono oni mozno ani nepomysleli na to, v akej si situacii, ked pozerali tie detske obliecky, ale chapem, ta, ze si sa musela blbo citit...
No baby, vidim, ze sa rozbehla moja oblubena tema :grinning:
My ked sme kuplil byt, este sme ho nezacali ani prerabat a ja uz som mala premyslene kompletne dekoracie,hned som nakupila kopu zebrovanych doplnkov, kedze chceme na styl "zebra safari" obyvacku, tiez sme mali do mesiaca takmer vsetok nabytok, no odvtedy uz rok ubehol a nabytok stale v demonte :grinning: :-P
No co uz....Ale co je hlavne, kupelka je hotova-fakt krasna, nestihala som cez weekend pridat fotecky, ale dnes vecer sa pochvalim :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska: tak koukej přidat foto i obýváku :wink:
31. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek