• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahojte....ja som bola s malym v avione na mdd..ale neboli sme dlho, skor to bolo pre vacsie deticky...ale dostal opicu aspon :grinning:
mati a kam sa to stahujete? normalne ti zavidim , za to budes mat za sebou...mna to este len caka o dva tyzdne :unamused: uz vcera som zacala balit :angry:
miluska pozerala som si album na MS ...peknny bytik...uz v nom byvate? alebo ho zatial len prerabate? tesim sa na foto
31. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinex - to so svokrou poznám - nám sa stalo v sobotu doobeda - boli sme dohodnutí, že Romi bude u nich, kým vybavíme nákup - tak sme ho tam aj zaniesli a do 30 minút nám volala, že potrebuje niekam ísť, aby sme poňho prišli :angry: . Nás skoro šľak trafil - rovno mala povedať, že sa niekam chystá - šiel by s nami.
31. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misulka - ja sa už tiež neuveriteľne teším na dovolenku v Grécku - vydržať už len necelý mesiac. :grinning:
31. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: no v řecku je to nádherné!
Akorát nevím jak moc turisti pocítí následky krize :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael neviem ako dlho budeme, mozno rok,mozno viac...uvidime ako sa budu veci vyvyjat..

mychaelaa do Ivanky,cize hned vedla :grinning: my sme sa s mm stahovali takto pred rokom z BA sem a teraz ideme tam,takze uz sme zabehnuty :sunglasses:

leqinca ja mam pocit niekedy ze tie svokry to robia naschval,asi to maju v popise prace...ja som s tou mojou uz skocila, na keru mariu som ja na nu mila a snazim sa jej vyhoviet,ked ona potom toto robi,nech ide do certa...taka som napalena,sa neviem od rana ukludnit... :angry:
31. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirael - ideme na Olympskú riviéru - do strediska Nei Pori - boli sme tam aj minulý rok a veľmi sa nám páčilo. Keď sme boli pred 2 týždňami v cestovke - tak sme sa pýtali na situáciu, aká je tam teraz. V letoviskách je všetko v poriadku a hoteliéri sa veľmi tešia na turistov.

Martinex - presne ako píšeš - ja som bola tiež v sobotu vytočená do vývrtky - a manžel bol vytočený ešte viac. Našťastie som s ňou nebola ani netelefonovala, lebo by som jej určite povedala niečo nepekné.
31. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, tak to potom naozaj neni daleko, my sme sa tiez stahovali na konci novembra ale aj tak je to hrozna robota, hlavne ked mas male dieta..mne sice mamina povedala ze mi ho povaruje ak nebude v praci, chcela si vymenit smenu ale kedze si ju uz raz menila, ked sme boli na svadbe tak nam ho strazila tak jej to sef nedovolil :angry: a k svokre by som ho nedala ani za svet...
hlavne klud mati , aj tak si nepomozes...ta moja je tiez trafena..snazila som sa spravat milo ale uz som po nej aj nakricala...ked mi skoro decko zadusila...to som sa uz fakt nezdrzala a norbalne som jej vynadala, to mm pozeral jak puk, ale aj on jej povedal svoje :rolling_eyes:
ale zasa svokor je uplne zlaticko :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mychaell, dakujem :wink: Ako si ma nasla??
MAs aj ty album?
No zatial uz skoro rok prerabame, byvat sa tam este neda, do konca jula uz planujeme byvat, tak drzte palce :slight_smile:
obyvka je teraz total zaprasena a bordel, takze fotky by asi nic moc neboli, ale tu kupelku pridam :slight_smile:
Moja svokra je vcelku v pohode, pokial ju dlhsie nevidim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj mi oblubenu polievku vie navarit a doniest do roboty, starostliva je teda az az, ale niekedy sa stara az moc, do veci, do ktorych ju nie je... :angry:
Ale to asi vsetky, cest vynimkam...
31. kvě 2010 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ja sa iba ucim a ucim, tak nam tie skusky dali obidve na piatok, no slak ma moze z toho trafit, sa to nestiham naucit ani keby som non stop hore. tak som si povedala, ze sa naucim aspon na jednu a na druhu spravim tahak. snad sa zadari. a ked nie, pojdem na opravny :wink:

ako tak sledujem, vsetky "zboznujeme" svoje svokry :grinning: mne ta moja tiez dobre lezie na nervy, ona je sice mila, ale strasne sa do vsetkeho stara a stale iba niekoho ohovara, no taka dedinska stara baba je to. a maleho by som u nej tiez nenechala dlhsie jak hodinu, lebo neviem ako by to dopadlo. stale by ho iba napchavala vecami, co este jest nemoze, ale podla nej je to ok. mna to strasne vytaca, a ked jej nieco poviem, tak mi tvrdi ze ved uz ma skoro rok a coze sa mu asi tak moze stat. no ide ma rozhodit od jedu.

my na dovolenku neviem ci pojdeme, podla toho, ci zostanu peniaze po svadbe alebo nie :unamused:

milluska tak sa tesim na fotecky :wink:
31. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluska podla nicku som si ta dala vyhladavat :wink: hej aj ja tam mam album

no tie svokry su vsetky na jedno kopyto...ta moja je tiez mila az moc pretvarka je to strasna a tiez sa stara do veci do ktorych ju je nic...no skoda hovorit lebo to by bolo asi na novu temu :grinning:

my na dovolenku asi tiez nepojdeme, teda urcite tento rok...iba ak by sa stal zazrak...

31. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak miluska som si ta pridala na ms k oblubebnym takze si ma najdes lahko
31. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Mychaell, uz som ta nasla, aj som ti komentare nejake napisala.. :wink:
A tu su slubene fotky..
31. kvě 2010 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak dnes mame 2.vyrocie svadby, drahy ma prekvapil mini ruzickami v kvetinaci a boli sme na veceri :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vam gratulujem :grinning:
velmi pekna, taka jenma... a pacia sa mi tie police, ja som chcela tiez nieco podobne len som nevedela ako tro zakomponovat...tak som si to vynahradila umyvadlom a kupime skrinku vysoku
31. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: takehoto smajlika som chcela dat...namiesto toho vyrehotaneho
31. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych se přidala, snažilka se ze mne stala DNES:slight_smile: :wink:
31. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maudn...tak ta vitam a gratulujem k tomuto rozhodnutiu :wink: tak sa nam trosku predstav :sunglasses:

pisem jak nejaka sefka a tiez som sa sem pridala len pred par dnami.... :grinning:
31. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer kocky :slight_smile: Ako sa vsetky mate?Ja som dnes upratovala a prala kedze sme cez vikend nemali cas ani pohnut prstom.Ale svokra sa ma nastastie lepsie a nic uz ju neboli.Zajtra pride aj svokor,tak budem kludnejsia.
U nas ju v stredu volno,tak sa chystame zajtra vecer zasa na hody s kamaratmi.Uz sa tesim :slight_smile:

Mati,uz ste prestohavani?Ako sa tam citite?Svokra ti pomohla co :angry:

Millus,krasna kupelna.Tiez nafotim nase a ukazem.A este raz prajem pekne vyrocie!:dizzy_face:

Tiez vitam novu clenku!
31. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozem sa pridat? snazilkou sa stanem po 19.6 a uz sa neviem dockat :slight_smile:
1. čer 2010 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus - kúpeľňa je nádherná. blahoželám k výročiu. :wink:

My sme boli s Romankom na dovolenke pri mori 1x minulý rok, keď mal 5 rokov - a bola to fakt dovolenka - bol veľmi zlatý.

Vítam nové snažilky. :slight_smile:
1. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska : pěkná, jemná :slight_smile: jak velikou ji máte? Jinak luxfery vypadají pěkně.

@maudn: tak vítej, jsi asi oproti nám všem o něco napřed :slight_smile: lehká závist :slight_smile: pokud se zadaří, bude březnové miminko.
1. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Bude muset, jinak si musím dát dva měsíce pauzu, abych se s porodem netrefila do zkouškového a postupových zkoušek:frowning2:
1. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vítám další nové tváře mezi námi. U nás je pořád vše na mrtvém bodě, jen mě teď za 14 dní čekaji testy na gyn., tak jsem z toho čím dál víc nervózní a musím přiznat, že přichází i strach, i když před manželem si hraju na hrdinku. Ale on stejně nechápe, proč jsem občas protivná, vůbec ho nenapadá, že by to s tím asi mohlo mít souvislost. No nic. A včera si šel zakopat s brachou, že prý na hodinku... Samozřejmě se vrátil za 2 a pak se divil, že jsem se mu neměla chuť věnovat. Ale nebudu se rozčilovat, je to chlap :angry:
milluska: Koupelka je fakt moc nádherná, také by se mi taková líbila. Jen bych si tam dala vanu asi rohovou, hrozně po ní toužím :grinning:
1. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maudn: takhle jsem taky uvažovala s maturitou, dělám ji dálkově :slight_smile:

rurunka: nějak mi uniklo, co máš za potíže...? Taky toužím po rohové vaně :sweat_smile:
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: No já mám ty potíže takové kombinované. To horší je, že 14. června mě čeká typologie na HPV viry, jestli to nejsou ty rakovinotvorné. Pokud nebudou, tak musím stejně na zákrok a mám si vybrat, jestli před mimčem nebo po. Pokud půjdu před, je rizoko, i když mizivé, že bych pak vlastní mimi už nemusela mít. Už jsem to tu i víc rozepisovala, tak když tak koukni na str. 22
1. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: jejda, to je docela neštěstí.....abych pravdu řekla, s tím rizikem nevím, jestli bych šla před či po, ale jestli je mizivé, tak by se nemělo nic stát... :frowning2:
1. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: No nemělo, i já si to říkám, ale stejně ve mně hlodá to, co když... Asi bych si to nikdy neodpustila, kdybych pak vlastní nemohla mít. je to na prd. Proto tak strašně moc chi práci a byt, protože tchýně mi narovinu řekla, že k nim si mimčo pořídit nesmím. A jinam nemáme jít kam :frowning2:
1. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: to je hrozný, jak člověk takhle musí něco lámat přes koleno...
my taky jak sháníme ten větší byt pro miminko, tak to vlastně stojí na tom...chjo :frowning2:
1. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to na prd. Hlavně to rozhodnutí mi leží v srdci. Pro mě je možnost mít vlastní miminko důležitá a je to skoro smysl mého života, mít svoje děti. Nechci kariéru a všechny ty věci okolo na úkor vlastního dítěte. Už od puberty jsem snila o tom, jak jednou se svým manželem budu mít miminko.... Nechci se o to připravit svým rozhodnutím. :frowning2:
1. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurunka: úplně tě chápu, jak je to pro tebe důležité!
je to těžké rozhodování, v tomhle se musíte rozhodnout vy dva, protože ostatní mohou říct jen svůj názor.
1. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek