• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahojteee, dnes nejak mrrrtvo, ako sa dnes mate? U nas konecne prestalo prsat :slight_smile:
Dakujem vsetkym za pochvaly, Sirael, rozmery su 215x210 cca. :wink:
Ruru, tak ti budem drzat palceky, nech vyjde aj praca, aj co najlepsie vysledky, kedze som vecny optimista, viem, ze to nakoniec vsetko dobre dopadne, uvidis :slight_smile:
Mamusia, ja sa tiez moc nestretavam s tym, ze hned takto po pol roku dalsie, ale nakoniec-preco nie? Uplne ta chapem, ze chces mat suvislu matersku s dvoma detmi a co najkratsiu, ja som tiez podobne uvazovala, ze nejak rok po roku, ale nakoniec pod tlakom mm budem rada ak casom to druhe vobec bude, ale urcite pojdem medzi tym do prace. Ty si inak zamestnana mimo materskej?
Boze, baby, ked citam temu ze zuby, az ma bolet zacinaju :grinning:
No vela zien ma problemy pocas tehotenstva aj s so zapalom a krvacanim dasien, takze mne hygienicka odporucila specialne pasty uz teraz pouzivata tiez moj gynekolog povedal, ze pocas tehotenstva musim mat povinne aj stomatolog. vysetrenie..
2. čer 2010 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík. Tak to máte Millu lepší počasí jak my. Tady prší už asi od 3 hod. ráno a ještě nepřestalo, tak že ráno vyvenčit naší myšku byl tak trochu horor, ale zvládly jsme to, jen domu jsme přišli promočené na kost. Jinak jsem večeer ještě probírala tu práci s manželem, co a jak tedy bude nebo nebude. Prý už je jisté, že mně vezmou, jen čekají na vyřízení čehosi. Ale i přes to se raději jěště neraduju, už jsem takhle měla taky jednu práci slíbenou a pak nic. Snad to tentokrát vyjde. A o zubech já raději nepřemýšlím, mám s nimi problém už od dětství, tak uvidíme.
2. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruru - to by bolo super, keby Ti tá práca vyšla - želám Ti to z celého srdca.

No u nás konečne prestalo pršať - a to celú noc bol riadny lejak. Dúfam, že už toto daždivé počasie prestane - lebo myslím, že všetkým už lezie strašne na nervy.
2. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

No co sa tyka dazda.....tak u nas leje uz od vcera...proste otras - pride vobec tento rok leto???!! :astonished:
@rurunka dufam,ze Ti vyjde ta praca a hlavne,ze Ta bude bavit !! :wink:
@milluska myslis,ze ci som mala pracu pred materskoiu? To hej,mala, v takej americkej outsorcingovej firme, no nechcela by som sa tam moc vratit po materskej,teda budem hladat nieco ine a aj nenajdem,tak sa tam vratim....ja hlavne chcem po materksej upravenu pracovnu dobu,aby som robila asi 6 hodin,aby som stihala ist pre deti do skolky a este navarit popripade, lebo moj mm byva dlho,tak aspon ja aby som bola doma :slight_smile:
Moc sa praveze na to tesim,ked bude veselo v dome, deticky sa spolu zahraju a budu sa dufam velmi lubit :slight_smile: akurat menime auto na combi (bo do normalneho sa ani kocik poriadne nezmesti),tak uz moze byt druhe,ale najidealnejsie by bolo,keby sa narodi v juli, bo ja chcem letne dieta a aby bolo rak,lebo vsetkych rakov,co poznam,tak su velmi veseli a pozitivni ludia :wink:
2. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte..
no to pocasie je otras mne sa ani nechce paty vytrcit... :angry:

@mamusia ake auticko idete kupit? ja mam tiez malicke ale kocik sa mi tam zmesti a radsej by som menila kocik jak auto mne by bolo za nim smutno :grinning: som a neho nejak citovo naviazana...
ja chcem tiez druhu matersku hned po prvej, nechcem to sekat, hlavne koli tomu, ze pridem do prace a po roku znova na matersku...radsej suvisle a potom si najst poriadnu pracu :slight_smile:
@rurunka jasne nekric hop...ale aj tak ti vsetky drzime palce a verime ze ti to vyjde a budes spokojna... :wink:

ja sa chystam tiez k zubarovi uz tolko ale stale nejak neni cas..ja som nebola ani ked som bola tehu :sweat_smile: ale som sa rozhodla ze ked bude mat maly rok ked sa ma zacat chodit s detmi k zubarovi tak pojdeme spolu... :sunglasses: aj to uz sa netesim, lebo tolko penazi..inak baby z ba co ste akeho mate zubara? a kde?
2. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella Aj mne bude smutno za starym......ale zivot ide dalej :sunglasses: kupujeme Peugeot 308sw nam sa do kufra teraz zmesti iba ten stojan na kocik a sportak,alebo vanicka musi ist dovnutra (a to nemame az tak male auto - Peugeot 307 momentalne),no ak pride druhe mimi + kocura mame,tak je full car :slight_smile:
Ano,ani ja som to nechcela(nechcem)sekat a vracat sa na rok(aj s tehu)do prace.....ked budem tehotna mi bude urcite lepsie doma,nez sa v praci stresovat - lebo ja som mala strasne zlu veducu,do vsetkeho sa motala a len nervy mi robila - aj pocas tehu! Tak takto to bude lepsie :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruru, tesime sa s tebou :slight_smile:
Mamusia, sranda, aj ja by som chcela Raka, no mavam dost pravidelny cyklus a ked som si to vyratala na http://primar.sme.sk/kalkulacky/plodne-dni.php, vychadza mi to tak, ze bud by bol termin porodu este v polke juna, alebo az po dvadsiatom tretom juli :angry:
Ale sak to su take nijake vypocty, no bolo by to super, ja mam muza Raka aj rodicov a musim potvrdit, ze su skutocne vsetci rodinne zalozeni a verni, ak sa o nich pise :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
millu,to si mi mala dat aky link...teraz si to budem furt podvedome pocitat :grinning: no chcela by som najskor rodit v maji....aby uz bolo teplo proste(ak ovsem nebude ako tento rok :confounded: ), no teraz som rodila presne na Novy Rok, no v zime je to o hubu...ani von sa Ti neste ist........no vsak uvidime.... :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby - veď je jedno kedy sa dieťatko narodí v akom znamení - hlavne aby bolo zdravé - no nie? :slight_smile: Ja som chcela aby bol Romi blíženec ako ja - aj to vyzeralo, že bude - termín som mala 26. 5. 2004 - ale mu už bolo dlho v brušku, tak sa narodil o 3 týždne skôr: 7. 5. 2004 - takže nie je blíženec, ale býk. :grinning:
2. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc Vám všem z celého srdíčka děkuji. Snad to dopadne.

Jinak u nás teď konečně přestalo pršet, ale atejně se nedá nikam pořádně chodit, všude kaluže. No hnus. Ale aspoň, že už neprší. tady u nás na Moravě zas vyhrožovaly s povodněme, tak když jsem viděla jak prší, tak mi těch lidí bylo líto, když si vzpomenu, jak na tom byli před 2 týdny...No snad už se to počasí umoudří. Koukla jsem na předpověď a ta už vypadá aspoň trošku optimisticky. A co se týká narození miminka, tak já bych brala květen nebo červen, ale jestli bude počasí jako letos, tak je to úplně jedno :angry:
2. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca: Býk také není špatný, mám manžela a je to úžasný člověk a velmi rodinný typ. A to neříkám jen kvůli tomu, že ho mám doma :grinning:
2. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rurunka ja zas co poznam vsetkych bykov,tak sa vedia poriadne na vsetko a stale fucat..... :angry: a to pocasie,u nas taka sprska,taky drobny a strasned husty pada stale! :angry:
2. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej aj ja si idem pocitat :grinning:
baby ked po pol roku snazenia vam nepojde otehotniet tak potom vam bude uuuplne jedno kedy sa narodi...hlavne nech je zdrave, kazde obdobie ma nejake plus a nejake minus...

@mamusia jasne snad neskocim z masta koli auto to len tak som napisala ze je to moja srdcovka..ale ak by bolo treba tak neni o com...a koli detom cokolvek, no nie?
2. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - plodné dni sa dajú vypočítať aj tu: http://zena.atlas.sk/sluzby/menstruacny-kalendar/

Tak u nás už zase riadne prší, strach a hrôza. :angry:

2. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, ja som sa prave vratila od kamaratky, co ma 6 tyzdnoveho synceka a asi som sa do neho zalubila :slight_smile: vedela by som na neho pozerat cely den - cmulal mamkin prst a bola to stelesnena blazenost :slight_smile:
2. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nespěte :slight_smile: U nás je dnes konečně bez deště, tak už se těším, jak odpoledne vyrazím s manžílkema a naším pejskem na vycházku a zítra jedeme na nákupy. Potřebuji si koupit rifle, u nás se žádné pěkné nedaj sehnat a když se mi nějaké líbí, tak zas nemají velikost :angry: No je to tu hrozné na nákupy oblečení.
3. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky :slight_smile:Vcera som vas zanedbala,lebo sme tu mali volno,tak som mala pratela doma.Ale vidim,ze sa tu toho az tak moc nepopisalo.
Dnes rano som zasa musela klusat na postu,tak som to vyuzila o hladala co najkratsiu cestu.Pri poste je skolka a zakladna skola,tak budem tu trasu v buducnosti asi velmi vyuzivat :wink: Nasla som taku,co som za 5 minut peso tam,takze pohodicka.
Je to celkom stastie,lebo tu v It musi vela rodicov deticky vozit do skoly a zo skoly.

Vidim,ze sa tu rozoberala ovulka :slight_smile: Tak ja uz vidim,ze budem ten blazon co bude pocitat a robit grafy :grinning: Aj ked teda viem,ze je ovela lepsie to nechat na prirode a prilis neriesit.
Ale mesiac narodenia dietatka je mi uplne jedno.Co by som jedine nechcela je august,lebo to tu je velmi teplo.

Mamusia,to je sranda,my sme mali tiez 307 a teraz mame rok a pol 308.Ale neni combi.tak o 1-2 rocky by sme chceli dajaky jeep.Priatelovi sa velmi pacia a tiez je to prakticke.Ja si idem robit vodicak az po svadbe a potom chcem aj svoje auto,lebo tu sa bez auta moc neda.Dohodla som sa so svokrom,ze mi preda za symbolicku cenu ich 3 rocne Clio a to mi na zaciatkok bude bohate stacit.Len teraz rozmyslam ci sa tam kocik vobec zmesti :unamused:
Aha a minule som ti zabudla odpisat,s priatelom sme sa rozpravali prvy polrok anglicky(lebo som vedela taliansky len ciao:slight_smile:,dalsi polrok som sa sem prestahovala a to som uz hovorila anglicko talianskou zvatlaninou a priatel uz naschval len taliansky.A po roku som uz po It.No a teraz ked sa s niekym zoznamim mi vzdy povedia,ze hovorim ako by som tu byvala 20 rokov.Tak to cloveka zahreje pri srdiecku po nelahkych zaciatkoch:slight_smile:Sak ale aj ty si zila v zahranici,tak urcite sama vies,ze zaciatky niesu vzdy take lahke ako si vsetci myslia.

Pifina,juj aj ja by som si pomojkala take male babatko :dizzy_face: Kamoska na Sk by mala kazdu chvilu rodit,tak snad si aj ja skoro pomojkam.
3. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nespime Ruru,kuk jake dlhe pocitanicko som ti supla :grinning:Na nakupi by som tiez vyrazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych Vás pozvala na naše svatební webovky www.svatba.neuwirthovi.eu
3. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeee, no u nas svieti nejake cudo na oblohe, hm, co to jeeee?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beus, inak si sa rozpisala, aj ja som bola v GB nejaku dobu a chodila som tam aj do skoly, ale bola to pre mna ako mlade ucho najvacsia skola samostatnosti :slight_smile:
Baby, my mame tieto posledne dni riadne na figu, vam poviem :frowning2:
Sa nam zacalo auto kazit (stary 15rocny Nissan), ledva s takym podomovym mechanikom porobili 1 brzdovu hadicku, ked to isli skusat, praskla dalsia a krdze "mechanik" nie je schopny zohnat dalsiu, sme bez auta, resp. s autom, ktore nebrzdi :angry: :angry:
Cize sa nam ani na byt teraz nepodarilo cely tyzden ist, robota stoji, no som uz totalne nasrana, ze to tak musim povedat :unamused:
3. čer 2010 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maudn, pekna stranka, zaujala ma stranka "makemebabies.com", kde vam "vyrobili" podobu buduceho babatka, idem vyskusat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska Kamarád nám řekl, že nám vyšlo ošklivé baby, ale nám se moc líbí... očima rodičů je vždy nejkrásnější:slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se konečně dokopala ostříhat toho našeho ňafíka. Teď se mnou sice nemluví, ale odpoledne na vycházce jí to přejde. A konečně tu taky svítí slunko, už jsem málem zapomněla jak to vůbec vypadá. Tak snad s tím sluníčko se začne vše dařit a určo to zlepšuje náladu, teda u mě 100%.

millu: My zas před pár týdny vyměňovaly výfuk a taky mi teď nějak přijde, že jen vyměnme jednu věc, zas něco nového se pokazí. Sice my to auto máme jen 3 roky, ale staré je už 13 (máme renaulta megana classic).
3. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn to je pravda, ale ved realna podoba bude aj tak realna, toto su len take cacky-macky-hracky, skutocne babo bude to vase-najkrajsie :wink:

@rurunka naladu to aspon trosku vylepsuje, aj ked poobedema byt zase lejak :-/
ach tie stare auta, keby sme mali aspon na opravu tohto, ale najhorsie je, ze sme teraz uplne vyhadzani a do toho este toto :cry:
Ked sa smola lepi na paty, tak poriadne :frowning2:
3. čer 2010 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu svietilo slnko rano a teraz uz zasa leje ... este dobre, ze zajtra uz idem domov (som od pondelka na sluzobke), lebo bez draheho som celkom chora :slight_smile:
ta stranka na "vyrobu babatka" je fakt zaujimava, uz na nom/nej pracujem :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.... no co uz mame nejake tehule? :dizzy_face:
Ja nic nestiham,vecer padam na hubu do postele.... Prestahovany uz sme,uz len povybalovat nejake veci a finito. Len som si odpalila koleno,mam s nim uz dlhe roky problemy a teraz ma v nom nejak picha a mam tam take tlaky,ze len cakam kedy mi vyskoci jablcko...kamoska mi pozicala ortezu tak beham s nou uz asi 4 dni. A dnes mi na tej istej nohe prasklo aj v bedrovom klbe,tak som jak mrzak, brutal ma tak picha,no proste zleee... esteze je mm doma a pomoze mi s malym,lebo napriklad chodit s nim sa mi neda,ani ked ho mam na rukach....

inak vitam nove tvare a prajem vela stastia pri snazeni :wink:
3. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojte, som tu od vcera poobedia nebola a som myslela, ze sa tu nebudem vediet docitat, a tu len par prispevkov... :slight_smile:
konecne nam neprsalo cely den...sme boli s detmi vonku trochu a nakupovat...to je hruuza mna vypustit do nakupneho centra :grinning:

@beuska1986 jej ja som si na cliu robila vodicak...este na tom starom...chudak taky bol rozhegany a asi pol roka na to ako som skoncila som stala na krizovatke a vedla mna mercedes s nalepkou mojej autoskoly a moj instruktor na mieste spolujazdca...som cumela jak puk :confused:

a baby uprimne keby nase babatko malo aj vred na prostriedku cela, tak stale je nase..a najkrajsie... :sunglasses:
3. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
babz, ahojte, no sak to je len take hranie, skuste si to aj vy.. :wink:
Marti, no nezavidim, skus nejaky Fastum gel na to dat..
3. čer 2010 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek