• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
cau mati super. vies ako ti zavidim...
inak to neviem co je, ja uz asi tyzden nemozem spavat koli chrbtu a ruke tiez mam dlhorocne problemy s tym a teraz jak je take hnusne pocasie tak mam normalne pocit ze to je este horsie...a ako sa vam byva?
3. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska zlate :slight_smile: ja som skusala aj chlapca, ale mal cervene vlasy a vyzeral prilis umelo :slight_smile: ale to dievcatko sa mi fakt paci :slight_smile: ako som videla vcera toho kamoskinho maleho, tak mam len deti v hlave :slight_smile: asi presvedcim draheho, nech sa zacneme snazit hned, ako pridem zo sluzobky :grinning:
3. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella mne velmi pomaha na chrbat joga - ked par dni necvicim, tak ma vie tak seknut, ze sa neviem ani pohnut, ale ak cvicim hoci len 5 minut denne, tak som uplne v pohode a bez bolesti ...
3. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babizne:slight_smile: dlhsie som tu nebola...:slight_smile: ale nestiiiiiiiiiham...
nechce niektora dohovorit tomu dazdu? :slight_smile: ako vodu treba, ale zase s mierou.. :unamused:
3. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pifina a podla coho cvicis? podla nejakych cd?
3. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska natieram to vselicim,no nemam pocit ze nieco zabera...

mychaella ceklom fajn, len mi trosku chyba sukromie co sme mali s mm pred tym, ale tak budeme si musiet zvyknut....
@asemilka to sa len vyprazdnuju oblaky, aby nam neprsalo na svadbe, lebo tam hore vedia, ze fotit sa v mokrej trave nie je nic moc :grinning:
@mychaella chodim na jeden kurz, tam sa ucime kadeco, ale mimo toho cvicim len taku jednoduchu zostavicku - vola sa to pozdrav slnku, isto to dakde na nete je popisane, skusim pohladat ... mne to robi strasne dobre ...
3. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pozdrav slnku? no asi ti to moc nejde ked stale prsii :grinning: ale niee srandujem, idem to pozriet, urcite tam nieco bude...mozno aj na zahnanie zleho pocasia.. :grinning: ale neni od veci to skusit...

mati a v bernolakove ste byvali sami?
3. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella nasla som niekolko odkazov, tomu, co cvicim ja sa najviac podoba toto: http://data.pravda.sk/sk/dp/pravdapdf/2006/060803-pa-24-xx-01.pdf
ale aj tu su dobre popisane jednotlive pohyby: http://www.asana.sk/files/u1/pozdrav_slnku_-_preklad_do_SJ_2.pdf
len je to nejak chaoticky rozhadzane :slight_smile:
3. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dikyyy.. :slight_smile: tiez som nieco nasla..tak zacnem skusat... :wink: uvidim co to spravi...cvicievas vzdy v rovnakom case ci ako kedy sa podari?
3. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pfifina, tak potom teda ok.. nech sa vyprazdnia poriadne :grinning:
3. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella snazim sa rano, to mi najlepsie pomaha, aj mam potom viac energie, to cvicenie ma preberie a dobre to ponatahuje vsetky svaly :slight_smile:
3. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skusim zajtra rano..skusim si dat budik este skor jak sa maly budi a som zvedava ci vstanem.. :slight_smile:
ozaj a kedy sa budes vydavat?
3. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella 19.6 :wink: uz to mame za par :slight_smile: inak mne to cvicenie zaberie tak 5-7 minut, zvyknem robit 3 opakovania na kazdu stranu ... malo by sa robit viac, ale lepsie menej, ako vobec :slight_smile:
3. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem teda, a nech mate krasne pocasie... :slight_smile: a mas aj tresy ci pohodka...velka svadba bude?
zvedava som co?
my sme sa brali v marci a v piatok bola zima a prsalo v sobotu bolo pekne a prijemne teplo, ani som nemusela mat nijake bolerko a v nedelu strasny lejak...takze nam to vyslo akurat...
3. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella pozyvali sme cca 70 ludi, ale asi nakoniec bude okolo 50, takze taka mensia svadba :slight_smile: stresy zatial nemam, skor nasi, lebo maju na hlave vsetky vybavovacky ... ja sa len strasne tesim :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pfifinka.. a ja ze 50 ludi je uz taka vacsejsia svadba... :slight_smile: aspon pre mna teda... my planujeme tiez tak nejako ludi mat :slight_smile:
tak vam prajem vsetko naj naj najsamlepsie :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asemilka dik :slight_smile: a vy to kedy planujete? :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemilka tak aj tebe gratulujem...baby ja by som si to zopakla :grinning:
3. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame este caaaaaaaaaaaaas do 3o. aprila :slight_smile: mavam teraz take chvilkove zachvaty, ze co by som ako chcela... ale po pol hodke ma to vzdy opusti :grinning: ked ja nie som na take vybavovacky... a uz vobec nie na to, byt stredobod pozornosti... :unamused: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asemilka do aprila? :slight_smile: to si chcete najskor vyrobit druzicku? :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som asi nevedela tak dlho dopredu vsetko planovat ... my chystame svadbu od novembra a zda sa mi, ze uz to trva dlho, tie pripravy myslim :slight_smile: ale ked som sa registrovala na mojasvadba.sk, tak som zistila, ze oproti dievcatam s rovnakym terminom som rok pozadu :slight_smile: tak som to tam velmi rychlo zabalila :grinning:
3. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono my sme svadbu planovali na tento september... tak ale clovek mieni, pan boh meni... nejako si to zmanazujeme :slight_smile: a svadba bude a babo tiez:slight_smile: ... teda svadba urcite :grinning: a babo hadam tiez :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zatial riesime miestnost, fotografa a dj... ostatne ma casu si myslim... tieto tri polozky su aj tak asi najnarocnejsie financne.. tak nech mame na to viacej casu :slight_smile: no a uz som pisala, povodne chcel byt den d v septembri, tak sme zacali riesit... a nakoniec sa to posunulo.. tak uz ked sme zacali... :slight_smile: tak nech aspon daco mame :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved my s babom cakame na svadbu len kvoli rodicom, aby nemali stres, ze sa vydavam tehotna :slight_smile: ale ked si tak pocitam termin nablizsej ovulacie, tak to asi budeme musiet skusit par dni pred svadbou, aby sme ju neprepasli :grinning:
3. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asemilka pockaj budes sa vydavat s bruskom :wink:
ja tiez neznasam dlhe planovanie ..my sme sa v januari rozhodli, konkretne 17teho ze 28.3.bude svadba... :grinning: a este sme mali stastie, ze na ten den bol posledny volny termin v sieni a aj to o pol 5..ale mne sa ten datum pacil tak som nevahala... a vsetko bolo super...tiez nie som s tych co su radi stredobodom, ale strasne som si to uzivala... :wink:
3. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina ale ved keby si aj bola v nejakom druhom tyzdni tak to nikto nemusi vediet este.. :wink: ne?
3. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez nemam rada, ak mam byt stredobodom pozornosti a moj drahy uz vobec nie, ale kedze bude na svadbe len najblizsia rodina, tak si myslim, ze to bude pohodicka :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej kocky tu sa vykecava idem sa nachvilu pridat :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek