• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
@mychaella :slight_smile: ved preto to asi skusime uz teraz :slight_smile: akurat sa este vratim po tyzdnovej sluzobke, takze nebudem musiet ani velmi presviedcat :slight_smile:
3. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas caka svadba 10.septembra a tiez som rozmyslala,ze by sme zacali uz chvilku popredu.Ale ono keby sa naaaaahodou podarilo hned by som sa bala,ze celu svadobnu cestu prevraciam :grinning: Ideme totiz na lod.
3. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj Pifi,ty uz to mas naozaj za par.budem drzat palce nech vam vyde vsetko podla predstav :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme to tiez tak planovali.. ze jesen, september, svadba, babo... ale sa to zmenilo... som nikdy nechcela svadbu s bruskom.. hlavne kvoli reciam, ze sa musim vydavat a taaaaaaaak.. no ale tak to byva u mna, ze ja si daco naplanujem a nic z toho... :unamused: :slight_smile: tak teda po velkej noci a hoci aj s bruskom :slight_smile: mne to vadit nebude :slight_smile:
pifi a kde to budete mat?
3. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme tiez mali len rodinu nas bolo 14 ale to som uz tusim spominala...ale na obrad prislo straaasne vela ludi...to som bola prekvapena..samozrejme milo :slight_smile:

ahoj beus..

ja mam mm vonku oslavuju narodeniny kamaratove tak tu kvasim ...aj by som mala ist nieco robit ale sa mi straasne nechce...som taka nabehana s celeho dna...by som sa svacla najradsej do postele lenze ten moj drahy si zabudol kluce tak na neho musim pockat...mimochodom isiel o pol 8mej na "maximalne hodinku budem " :grinning: klasika :grinning:
3. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 aj to bol dovod, preco som nechcela zacat skor, lebo vela zien sa stazuje, ze su unavene na zaciatku alebo im je zle ... sesterka mi teraz kvoli tehotenstvu ani nejde na svadbu, sa ospravedlnila, ze jej je tak zle, ze ani nevladze existovat ... a to uz pritom jedno dieta ma ... clovek nikdy nemoze vediet, ako bude ktora zena reagovat ... ale zase tie priznaky asi nezacnu hned po oplodneni, takze ak by sa nam aj zadarilo na prvy krat, tak by som svadbu este mohla zvladnut v pohode :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asemilka to moj sa strasne nerad foti...a to bola sou ..skoro na kazdej foto ma slnecne okuliare... :sunglasses: teda niekde nema... :wink:
3. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asemilka na Kysuciach, pochadzam odtial :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina neviem ako to je ...ale mne az po mesiaci az dvoch zacalo byt blbo...ale potom riadne...aj z vody som ..blv....
som chudla na 48kg pri vyske 174
3. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mychaella, tak to je fajn tip pre mna :slight_smile: ja neznaaaaaaasam foto... a kameru... a si to potom uzijeme.. a drahy sa aj popuci od smiechu na mne :grinning:
3. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mychaella, tak nech vam to vyjde teda:slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asemilka,je jedno kedy bude svadba.Hlavne,ze sa ate radi a ste spokojni :wink:
My sme sa prave vratili z dlhej prechazkej so psami,tak tiez padam na hubu.Ale priatel este pozera basket,tak tu pri nom este vysedavam.
3. čer 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa tiez strasne na nom smiala...sme mali nastastie fotografa kamarata ale aj tak to bola sou...keby to bol cudzi tak neviem co by robil... :grinning:
3. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mat tohto fotografa: http://stratena-obrucka.sk/
ja sa viem inak strasne xichtit na fotkach, tak dufam, ze sa mu podari spravit aspon jednu publikovatelnu :slight_smile: ale vyzera sikovny, tak uvidime :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne Pifi,sak na svadbe mozno este ani sama nebudes vediet,ze ste ste 3ja :slight_smile: Ako ti vychadza ovulka teraz?
3. čer 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vychadza mi to zhruba na zaciatok toho tyzdna pred svadbou :grinning:
3. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ideal :slight_smile:
Jej kocky prastite uz niektore do toho nech mame tehuleeeee :grinning:
3. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pifi, tak sa do toho pustite:slight_smile:)
3. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked zacneme, hned si to dam do statusu, aby ste to mali z prvej ruky :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerala som teraz tu stranku celkom pekne fotky....a neboj budes mat super fotky...ja som tiez stresovala a som spokojna aj ked sa smejem na niektorych ale vcelku ok...

to by bolo super, by si mala akoze svadobny dar :wink: keby si ostala teraz tehu.. :wink:

inak to je tema snazilky na jesen...a nie tehotne na jar.... :grinning: heh ale aj tak by to bolo super keby tu niektora napisala ze je v tom... :sunglasses:
3. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedy sa vracias zo sluzobky?
3. čer 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe dakujeme :slight_smile:
Kocky moc som tu z vami nepobudla,ale ledva vidim,Vsetkym prajem dobruuu nocku :dizzy_face:
pifi, berieme za slovo :grinning: dievcata.. ja mam dajake vybite baterky asi... toto pocasie ma ubija... vsetky klby ma boliaaaaaaaaaaaa... a v robote je toho vela... a slniecko na zdvihnutie nalady je v nedohladne... ale vraj cez vikend ma byt krasne.. :slight_smile:
dobru beus

jasne a tesime sa na oznam "baby budeme traja" alebo nieco podobne

mm sa vratil a este ani nesedi poriadne a uz ma boli brucho jak sa smejem co mi rozprava :grinning:
3. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella no ked sa snazilkam na jesen zadari, tak budu tehotne aj na jar :slight_smile: takze nevidim problem v nazve temy :grinning:
zo sluzobky idem domov zajtra, ale vikedujeme u buducich svokrovcov, takze pri vsetkej pocestnosti kazdy vo svojej izbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako keby na tom zalezalo, kedze normalne spolu byvame :grinning:
3. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej presne to sedi..ale roky som nedopisala ale ako snazilky na jesen 2010 by bolo super keby vsetky boli tehulky na jar 2011...no...uz je to ok? :grinning:

to faakt? uplne ze vazne kazdy sam spite? ale kym tam pojdete tak este sa da vselico stihnut... :wink:
3. čer 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina nemas album na mojasvadba?
3. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
babizne, ja idem haji... bru noc prajem :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
praveze nie, lebo sa stretneme az tam :unamused: a na sex v aute niekde v lese sme uz trochu pristari (a este je aj take psie pocasie) :grinning: ale ved hadam do nedele vydrzime, to uz budeme doma doma :slight_smile:
idem si dat sprchu a pomaly musim do postele, lebo zajtra na tom skoleni zaspim :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella nemam, az tak velmi som tie pripravy neprezivala, tak som mala pocit, ze som tam nejak nezapadla :slight_smile: a kedze saty drahy este nevidel, tak som ich tam dat nemohla a ine velmi co ukazat nemam :slight_smile: nespravim si predsa album kvoli topankam a obruckam :grinning:
3. čer 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek