• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
a vitam novu tvar :wink:
4. čer 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babenky :slight_smile: dosla som v pohode, len som uz bola prilis unavena, aby som pustala pocitac :slight_smile: dnes budem asi cely den vonku, vyzera to na pekne pocasie, takze sa mozno ozvem az zajtra, tak si uzite vikend :slight_smile:
5. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Sex v meste 2 - je skvelý film - páčilo sa mi to viac ako jednotka. Som sa riadne nasmiala.

Aj u nás konečne krásne svieti slniečko, hurá :grinning:

Ja idem zajtra na služobnú cestu na Tále na 5 dní, tak sa na PC dostanem najskôr vo štvrtok večer.
5. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak konecne krasna slnecna sobota, u nas mesto vyludnene, lebo tu mame hokejistov a este nejaky cesky vyber tusim futbalistov alebo take nieco, a hraju akoze cesko-slovensky zapas, tak cele mesto tam. som bola s malym v tescu a boli tam dokopy dvaja ludia a potom na namesti ze s nim idem pri fontanu, tak jedna stara pani sedela a ja :grinning:

inak ja mam uz konecne po skuskach, tak konecne frei :wink: tak teraz upratujem cely byt, lebo je to tu v hroznom stave.

a na sex v meste sa aj ja chystam, len neviem, kedy to ku nam dorazi :confounded: hm a asi tam pojdem sama, lebo nemam s kym :confounded:
5. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,ako vikendujete?Mne zdrhol priatel do Svajciarska fotit futbal,tak som az do noci sama :angry:
Vcera sme boli na sex v meste a zostala som velmi sklamana :pensive: Ja osobne som uplny maniak a kazdu cast som videla asi 10 krat a o prvom filme ani nehovorim.Ale toto bol podla mojho nazoru jeden velky prepadak.Bola to nuda,pomaly sa to rozbiehalo a emocie nikde.Za cely film som sa zasmiala asi 5 krat a slzicky dojatia nehrozili.Ked som citala hrozne kritiky neverila som,ale boli bohuzial pravdive.

Lubi,gratulujem,ze mas vsetko uspesne za sebou.Si sikula :slight_smile:

Legnica,prajem peknu sluzobku!

Mati,ako dopadol zur?

Vitam novu clenku:slight_smile:

5. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky viděli jste sex ve městě 2? Pěkně jsem koukala na život Carie a pana Božského, kteří se rozhodli žít bez dětí, teda a přišlo mi to celkem smutný ten život....
P.S. Ještě mám pět dní naději, že to nedostanu :slight_smile: ........nebo dostanu :cry:
5. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 No taky jsem čekala víc, ale stačilo mi to,
5. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...konecne slnecny den po dlhej dobe...
@maudn tak ti drzim prsty...
5. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ja som bola na Sex v meste s dvoma kamarátkami a my sme sa zabávali. :grinning:

Beu ďakujem.
5. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja som prave dobojovala s kopou pradla,vsetko pozehlene...

beus bolo fajn,aj ked o 11tej som padala od unavy,ale dobre mi to spravilo..mm zuruje teraz, mame dni obce,tak som zvedava kedy a v akom stave pride domov :grinning:

maudn drzim palce :wink: sak nadej zomiera posledna :slight_smile:

moja MS veselo fici,tak sa aj tesim, ze mozeme snazilkovat... hadam sa zadari :wink:
5. čer 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

vyzerá to tak, že naše snažilkovanie bolo úspešné. :grinning:

Už dva týždne mi bolo trochu blbo a veľmi ma boleli prsia. Čakala som, či mi prídu moje dni - mala som ich dostať včera a nič. Tak som si dnes ráno robila test a bol pozitívny. Budúci týždeň hneď keď sa vrátim zo služobky tak pôjdem k ženskému - aby mi to potvrdil. :slight_smile:

Peknú nedeľu Vám ešte prajem.
6. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej leginca, gratulujeeeeem :wink: :wink: :wink: :wink: Takze si prva :wink: Jooj tesim sa s tebou, tak mame prvu tehulu. A na kedy by ti teda vychadzal termin, ci este si neratala?

Bei dik, ja som tiez rada, ze uz to mam z krku. Teraz mam pokoj tak do decembra - januara, kedy to znova zacne :grinning:

Mati ja som vcera oprala 4 pracky, takze tiez ma caka zehlenie, boooze ja to tak neznasam, keby mam extra peniaze, tak by som si zaplatila nejaku studentku nech mi chodi zehlit, ale zial....musim to zvladnut sama :angry:
No a Mati, tak dufam, ze ty budes druha tehulka medzi nami :wink:
6. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leginca gratulujeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velmi sa tesim s tebou....tak teraz musis "nakazit" aj nas ostatne :dizzy_face:
6. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej jupiiii :wink: legnica gratulujeeem... :wink: to je supeeer...tesiiiim tesiiiim sa :slight_smile: co na to tvoj muzicek? ci nechavas siprekvapko este chvilku...?
no a teraaaz.. ktora bude druhaaa??? :sunglasses:

inak ja zehlenie milujem..asi nejsom celkom ok ale ja zehlim rada...pre mna je to take prijemne odreagovanie...ale neznaasam ked mam parit ponozky...ale na to mam kamosku :grinning: ..
inak lubikaf..jedna moja znama si takto pa krat dala zehlit jednej dochodkyni a ta jej znicila kopu pradla....takze neviem ci je to az taky dobry napad :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubikaf Moc moc moc Ti gratuluji a tiše závidím!
6. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn Špatně jsem zkopírovala jméno, samozřejmě Leginca

Jinak já to dnes dostala, takže nic, ale zkoušeli jsme to našich prvních pět dní pokusů a zcela 100% to bylo mimo ovulaci, ale říkala jsem si, že je naděje, že mi ovulace vymkne:slight_smile:

CHci se holky zeptat, jestli teda máte někdo zkušenost, jestli mám začít měřit ovulace testem 8 den od menstruace, dočetla jsem se včera před spaním v chytré knize, že u žen vlivem hormonů nemůže ovulace přijít dřív než 8den od mensturace ( v testu zase píší kolem 11 nebo 15dne od menstruace), nerada bych to prošvihla, tušíte??
6. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca gratulujem aj ja :slight_smile: my sme sa uz tiez zacali snazit :slight_smile: tak Ta hadam budem skoro nasledovat :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn ja si meriam bazalnu teplotu - po 2-3 mesiacoch ziskas dost dobry odhad, ako to vyzera s Tvojou ovulkou :slight_smile: teda aspon ja som s tym velmi spokojna :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,peknu nedelu prajem :slight_smile:

Legnica,co to citam :astonished: Gratulujeeeeeem!!!Ja som citila,ze na prvu tehulu nebudeme dlho cakat :wink: Kolko ste sa snazili?kratko,ze?

Maudn,nebud smutna,vsetky sa skoro dockame :wink: Tiez bola mala sanca,ze by si bola tehu,ked ste skusali mimo ovulky.Ale chapem,ze si v kutku duse aj tak dufala.Ja by som bola taka ista.

Pifi super!Tak cakame skore vysledky :slight_smile:
6. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj Pifi,z bazalky si robis grafy?to mi mozes potom vysvetlit,lebo zatial som to moc nepochopila :grinning:
6. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ďakujem za gratulácie. :slight_smile:

Ja som si ráno spravila test a manžel išiel pozrieť výsledok.

Aktívne sme sa snažili mesiac a termín som si ešte nepočítala - počkám na to čo mi povie doktor.

Pevne verím, že tehulkami sa to v tejtno našej skupine ešte len rozbehne. :grinning:
6. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha, tak vam to rychlo vyslo :slight_smile: super.
aj ja dufam, ze sa to tu cochvila bude hemzit tehulkami :wink: a ani sa nenazdame, si tu budeme pozerat fotky s babatkami... :sunglasses:
6. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny po víkendu.Tak počasí se nám konečně vydařilo a i my si užilo super víkend. V sobotu tu byly záhorské slavnosti, tak jsme dopoledne byly na jarmarku a celé odpoledne jsme stravili s tchánovcema na zahradě a zakončili to grilováním kuřete. A byla to mňamka. A včera jsme odpočívali a byli na večerní procházce s naším ňafíkem.

No a teď to hlavní :slight_smile: Leginca, moc gratuluji. Také by se mi líbílo, až se do toho pustíme, se snažit jen tak krátce. No uvidíme. Tak holky, která budete druhá? :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leqinca: ty jo, gratuluji moc!!! Pane jo, tak to jste byli úspěšný, kéž by se nám zadařilo taky tak rychle.
Ty jsi předtím brala HA?
7. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby z tepleho Trencina :slight_smile:
Legni, woooow, fakt blahozelaaaam, to je super!!!
Ake dobre novinky, aj tebe, Lubi, gratulujem ku skuskam :wink:
Inak, ak si chcete robit graf s bazalkou, dobry je tu: http://www.womanbook.eu/
No, co sa tyka tej chatovacky, dopadlo to zial ako som ocakavala... Ta kamoska je (ako vykvitlo) prilis mestske ziena, proste stale nieco riesila, ze ona hento nelubi, tamto neje, vecer o siestej nas uz hnala grilovat, lebo neskor uz nemoze jest, atd... :angry: :angry:
Viete si to predstavit, ako ked Blavacka (prosim babeny z BA nebrat osobne) dojde do Hornej Marikovej, asi tak...
Opit sa nechcela, lebo to ona nemoze, no poviem vam, bola som rada, ked sme vcera o stvrtej vypadli :confounded:
A to este za tri tyzdne idu s nami na medzinarodny zraz Maluchov (polskych fiatiek), ale to budeme obrovska partia, takze tam sa ona strati v dave :grinning: :grinning:
Takze asi tolko k mojmu weekendu..
7. čer 2010 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 zo zaciatku ano, teraz si uz len znacim teplotu do mobilu, uz tom viem odhadnut :slight_smile: nie je to tazke na pochopenie, len treba dosledne merat v rovnakom case a mat dostatok spanku ... mne napriklad staci, ked idem spat o 2 hodky neskor, ako zvycajne a uz sa mi to prejavi na teplote ... alebo ked rano zaspim a meriam si neskor, tak detto ...
7. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska na tej stranke, co si poslala, sa da len nakreslit graf? alebo to robi aj automaticke vyhodnotenie? ja som dakedy pouzivala jednu stranku, co robila aj vyhodnotenie, ale velmi som sa na to spolahnut nemohla, lebo som tam nevedela zadat vynimky a ono mi to tie vypocty potom inak robilo ... takze nakoniec mi vychadza, ze je najlepsie, ak si robim vyhodnotenie sama, lebo jednak viem, co mam za tymi cislami vidiet a tiez viem, ze ked mi sem-tam nejake cislo utecie, tak je to preto, lebo som malo spala alebo daco konkretne, co uz mam na svojom organizme odsledovane ... sa mi paci, ze viem, co sa vo mne deje :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina
Tam je taka tabulka a znej vytvori graf, ja este len prvy mesiac zacinam merat BT, takze sama neviem...
Ale mne staci, ze sa nalakam na budik, hned mam vyssiu BT :grinning: :grinning:
Vela veci to ovplyvnuje..
7. čer 2010 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, tak ja mam opat a znova otazocku. Vysiel mi pozitivny ovu test 4 dni pred mrchou (31.05) a teraz mrcha nikde... tehu test negativny... Vedel by mi to niekto prelozit do ludskej reci... Dakujem. xx
7. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.

Prajem krasny slnecny dnik.
legni........gratulujem, vsetky sa tesime moc :wink:
Ja som mala trochu tazky vikend s malou,bola dost mrzuta,idu jej zubky a do toho ju este jablko zapchalo,tak cele dni iba tlaci a tlaci, kym to vytlaci :grinning:
Kupili sme si vcera ten Raid do zastrcky a predstavte si,ze ziadne muchy mi nejdu do obyvky dnu........lebo nemame sietku ani nic.....
7. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek