• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
@bajushka drzim palce k || :slight_smile:
8. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.

Ja som zas pocula,ze stiplave jedlo je afrodiziakum...ale nie prehnane stiplave..skuste :wink:

Uz iba tento tyzden a my ideme tiez na dovolenku....na Balaton,veeeelmi sa uz tesim,dufam,ze bude uz pekne teplo,aby sme sa aj okupat mohli....uz aby bola sobota! :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bajushka, taktiez veeelmi drzim palceky, vela stastia a hned nas informuj, nech sa postupne rozsirujeme :wink:
Mamu, dakujeme za typy a krasnu dovolenku, podla www.smahu.com , ma byt pekne, takze krasnu dovolenku, uzite si :slight_smile:
Babeny, aj ked to sem asi nepatri, ja som dnes citala super vtip, neda mi to nepodelit sa, pobavite sa :D

8. čer 2010 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska ahoj a ty stale nic???
8. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neide mi to, sakra, zkopirovat, tak posielam aspon link na ten vtip:
http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=12963
Katrenka, co teraz myslis? Bejbi? My sa zaciname snazit od septembra :wink:
8. čer 2010 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa tak možno tak ako aj my,september oktober.....
A co ako s prerabaním???
8. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som vas nasla,tie ktore sa budu snazit vtedy,ked my
8. čer 2010 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako sa na to pripravujete?? partneri suhlasia???
8. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj ano a tvoj?
8. čer 2010 v 15:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas to je tak že on neplanuje ja ho nechcem do nicoho tlacit,to nie je dobre,este sme sa o tom ani tak nebavili važne,len tak... on je taký typ že nerad planuje...ja už to tiež nechavam tak ked nebude nebude ked bude bude....
8. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka, veru je to fajn, ked najdes viac takych, ktori sa zacnu snazit v jedno obdobie, je to potom prima, ked pribudaju tehulky :slight_smile:
Katrenka, prerabame stale o dusu, ved o mesiac sa chceme stahovat :slight_smile:
Teraz robime dlazbu na chodbe, dakujem, za opytanie inak :wink:
8. čer 2010 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, uz mi padla, takze utekam na nechty, paaaaa :slight_smile:
8. čer 2010 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska dobry vtip
8. čer 2010 v 15:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
no komu je lepsie.... :grinning:
8. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska ano je to super mozno si budeme uzivat tehotenske radosti spolu
8. čer 2010 v 15:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a možno ja si Vás budem len tak citať :frowning2:
8. čer 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska praveze podla toho linku na pocasie ma od utorku prsat... :angry: :frowning2:
8. čer 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina: dakujem, dam urcite vediet,
@mamusia: tak si to uzite, my ideme v piatok do pariza na vikend, a uz mam cestovnu horucku. :grinning:
8. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miluska: dakujem, a urcite dam vediet!! A hlavne vela stastia a zdravia pre nas vsetky. :wink: xx
8. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajushka waw,aj ja by som total sla do Pariza.... :sweat_smile: a na ako dlho idete?Aj Vy si to pekne uzite!!!
Aj ja inak chytam uz cestovnu horucku,najma aby som nic nezabudla....a hlavne pre malu,bo teraz je taka zla...idu jej zubky,tak dufam,ze nam tam nebude horuckovat... :confounded:
8. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska ten vtip je perfektny :grinning: :grinning: :grinning:
@bajushka Pariz je uzasny, jooj hned by som isla. krasne romanticke mesto :wink:
8. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajushka Pariz je krasny a hlavne teraz :slight_smile: ja som bola vlani v marci, sice nic nekvitlo, ale aj tak tam bolo uzasne :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky ideme teraz v piatok, ale ostavame len do nedele, mm tam ma stretko s kamaratom. Ale ja idem hlavne kvoli croisantom. :grinning: Boli sme tam uz pred dvoma rokmi na Valentina, takze vsetky pamiatky uz mame zmaknute. Ale "kiss" pod Eiffelovkou musi byt. :wink:
8. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby vy nemate co robit cez den? ja sem vecer pridem a nestiham citat... :slight_smile: jeej pariz...si uzite...ja to tam zboznujem, ale nmosem tam byt viac ako mesiac potom mi to celkom leze na nervy...ale to uz nehrozi.. :grinning: a tento rok my pravdepodobne ani na dovcu nepojdeme tak si uzite vsetky co uz tu horuckujete testovne... :grinning:
normalen vam zavidim tych muzov co in to staci raz do tyzdna...ten moj mi niekedy pripada jak zajacik...ale tak je to v norme... :zipper_mouth:
inak este aj cokolada je vraj arodiziakum...niekde som citala...
8. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som ze cestovne horuckujete, nie testovne :sunglasses:
8. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko kocky :slight_smile: Vcera som sa za vami nezastavila,lebo som behala skoro cely den s kamoskou po vonku.

Bajushka,prajem krasny vylet.My sme boli v Parizi v oktobri a bolo nadherne.Aj ked ja teda francuzov vooobec nemusim.

Vitam nove clenky a vsetkym babulkam co uz snazilkuju drzim veeelmi palceky.
9. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz citam,ze ste rozoberali aj frekvenciu keksikovania.Tak ja mozem talianov len doporucit :grinning:

Mamusia,aj tebe prajem krasny vikend na Balatone.Ja som tam vlastne este nikdy nebola :sweat_smile:
9. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caves holky,mozem sa ku vam pridat? :sweat_smile:
9. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evuliki,jasne pridaj sa :slight_smile: Akurat pisem skaredo o francuzoch,som ta pekne neprivitala,ze? :sweat_smile: Hold to je zakon schvalnosti :grinning:
9. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby, uz som si myslela, ze sa tu dnes nikto neukaze :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek