• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Ahoj Pifi,ako sa mas?
9. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nudim sa v praci :slight_smile: ale nie stale, len teraz je nejake hluche obdobie :slight_smile: tak si venujem inym veciam - napriklad som nam rezervovala ubytko v Tatrach - kvazi svadobna cesta :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej super :dizzy_face: A preco len kvazi :grinning: A chystate sa tam wellnessovat ci turovat?
9. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceme turovat, ale ak sa zadari na prvy sup, o co sa snazime, tak mozno budeme len oddychovat :slight_smile: a kvazi preto, lebo to bude len na 4 noci, zatial nam viac dovolenky neostava, takze to bude len "beta" verzia :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, mne malinky spinka, plavanie ho uplne odpalilo. chudacik neviem preco mi zacal v polke plavania plakat a rucku mal stale v ustach, neviem ci ho tak zubky boleli alebo co :unamused:

a menia nam okna na celom baraku, tak dufam, ze tu nezacnu teraz vrtat, lebo uz nejak dlho je tu ticho, asi sli robotnici na obednu prestavku :slight_smile:

evuliki vitaj. a v ktorej casti Francuzska byvas, ak to nie je tajomstvo? my mame rodinu vo Francuzsku, byvaju asi tak 80km na zapad od Pariza.
9. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina: budeme na vas mysliet. :slight_smile: A kedy sa chystate?? X
9. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986: dakujem, dam vediet ako sme dopadli. Inak ja zase velmi odporucam australanov! :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pifi,tak dufam,ze uz budes moct len oddychovat :wink:

Lubi,chudatko krpcek :frowning2: A nasla si si na plavani aj dajaku kamosku?

Bajushka,ty mas manzela australcana?
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
az 1.7 :slight_smile: najprv sme chceli hned po svadbe, ale nakoniec sme sa rozhodli, ze bude lepsie, ak este prideme na par dni do prace medzitym, aby sa tu bez nas nezblaznili :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 aj ja dufam :slight_smile: ovulka sa blizi, tak dufam, ze k oltaru si ponesiem "cierneho" pasaziera :grinning:
9. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze cierneho pasaziera

Inak caute baby.

pred chvilou som prisla z vonku,je tam neznesitelne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuu, mala bola iba v satockach a plienke a prisla cela upotena,ale fest...uz som jej vcera kupila gatky,ze nech sa nepoti v plienke,chuda moja :sweat_smile:

@beuska1986 ani ja som este na Balatone nebola,ale zevraj je vsade mala voda,takze pre nase mimi ako stvorene,dufam,ze sa aspon raz okupe,ked od pondelka ma v Budapesti prsat... :frowning2:
9. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia :grinning: no az taky cierny byt nemusi, to by som drahemu tazko vysvetlovala :grinning:
9. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caves baby,vdaka za privitanie :wink:
Beuska pohoda,ja nie som frantik a ani MM,takze sa mozes o frantikoch vyjadrovat zo srdca :grinning:
Lubikaf,sme 110km od Pariza,ale na vychod.Takze sanca,ze by som mohla poznat tvoju rodinu,je minimalna :sweat_smile:
A co vam este take poviem?Nechcem sa tu velm rozoberat,vzdy sa tu najdu aj spehovia,bohuzial... :angry: Ste nerozmyslali,ze by sa tato tema dala medzi sukromne?
9. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bajushka, Mamusia ja verim, ze pocko budete mat obe super a uzijete si :wink:
Inak zbieram pohladnice, neposlete niektora? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mychaella, tak toho zajacika zavidim... :wink:
Evuliki, vitam aj ja nove tvare, aj zahranicne, ako ste sa ocitli vo Francuzsku?? Milujem tuto krajinu, strasne tuzim raz tam ist...
9. čer 2010 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamusia,tak snad sa rosnicky mylia :angry:

Milluska,ja ti mozem poslat ked chces :grinning: Nie je to z dovolenky,ale predsa zo zahranicia :grinning:

Evuliki,ja by som sla rada do sukromnej,zvlast ked citam kolko tu je chorych ludi co si vymyslaju pribehy a kradnu fotky.Mozme si zahlasovat :grinning:
9. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milluska,ty zbieras pohladnice?Tak mi posli adresu a mozem ti nejaku poslat.Chces z Pariza,alebo mesta,kde byvame?
My sme sa vo fr ocitli tak,ze MM sem prisiel ako profesionalny sportovec,no ked sa narodila mala,tak sme pochopili,ze sport nas vsetkych neuzivi,tak si musel MM najst robotu,aby sme tu mohli ostat... Ale nestazujem si,som tu spokojna,aj ked mi strasne chyba more :grinning: teda kazdy by cakal,ze napisem rodina a kamarati,ale ja som z domu odisla tyzden po maturite a odvtedy cestujem a zijem mimo SR,takze som si na samotu davno zvykla...
9. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, to len ja som taka naivna, ze kazdemu vsetko verim? :unamused: ziram, ze spehovia :frowning2:
9. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina aj ja verim......ci by som nemala???? :confused: Inak aj ja si mozno z Balatonu odnesiem toho pasaziera.....oddych da vzdy svoje :wink:
@evuliki takze po francuzsky uz pekne valis,kedze si tam tak dlho,heh :slight_smile:
@milluska jasan,poslem,daj adresu :wink:
@beuska1986 bodaj by si mala pravdu :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bohuzial ako na kazdom verejnom fore :rolling_eyes:
9. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Millus,vidis uz mas hned 3 do zbierkyJa som inac tiez vzdy chcela nieco zbierat,ale vzdy mi to vydrzalo tak tyzden :grinning: Ale vlastne mam jednu zbierku..oblecenia a topanok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte koceny...

Vy ste ale ukecane :grinning: Ako sa mate?

Mne skoncila MS, plodne dni by som mala mat buduci tyzden,tak sa budeme snazit naplno :grinning:
9. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mati,dobre sa mame :slight_smile: A vy mate co nove?Teda okrem vytuzenej mrsiny :grinning: Dajake nove torticky?
9. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nove ani nic, dokonca ani torticky teraz ziadne,aj mi to chyba... Dadulik zacina chodit,uz spravi sam aj 10 krokov..tak sa tesim z neho...
9. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej sikulacik je to.V 10 mesiacoch to je dost skoro,ze?(ja sa v tom moc nevyznam :sweat_smile: )
9. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pifina Ja som iba teraz pochopila ze ty sa ides teraz niekedy vydavat... Blondynka, no co ti poviem... :grinning: :grinning: Prajem ti krasne prezity den. My sme sa brali 17.08.2007, a bol to moj najkrajsi den v zivote. Zatial!! A hlavne ti prajem uspiet na prvu supu... :wink:

Milluska pohladnicu mozem poslat z Fr alebo aj z Uk :wink:

Evulik, to co si mala na mysli s tymi spehounami, na koho si mam davat pozor?? :slight_smile:

Beuska1986, mm je z AU, zili sme tam 5 rokov (Sydney), ale teraz sme sa usidlili v Londyne, dufam ze nie na dlho!!!!!!

Prajem aj vsetkym ostatnym vela stastia pri snazilkovani... Xxx

9. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska hej je,ale on je strasne zivy a vsetko robil relativne skoro...

a s tymi spehmi,je to pravda... my sme preto s babami co mame augustove deticky presli do sukromnej temy a je to tak super... uz par krat sa stalo ze tam niekto cital co by nemal,pripadne nas zacal osocovat za nase nazory...
sukromna tema je super...ja som za :wink:
9. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemyslela som to tak,ze prave v tejto teme su spehuni,ale uz sa mi stalo,ze som nieco napisala v nejakej teme a potom ma za to v inej rozoberali,bez toho,aby som o tom vedela...A najma,co sa stalo teraz s tymi vymyslenymi nickmi....

Mamusia,ale kdezeeee by som kecala po fr... :sweat_smile: Doma sa rozpravame iba po slovensky,kamaratov tu mame iba slovakov.A jednu kamosku co tu mama,to je madarka a rozpravame sa spolu iba po anglicky :grinning:
Pifina,ides sa vydavat?Blahozelam,my mame tiez s MM o par dni vyrocie,musim nachystat nejake prekvapko :dizzy_face:
Bajushka a kam planujete ist dalej,ked nechces ostat v londyne?
9. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evuliki a co je s tymi vymyslenymi nickmi? Ale ked je to tak jak hovorite tak aj Ja som za sukromnu temu. Inak som tu relativne nova (od januara), odporucila mi to kamoska (inak pred 2 dnami porodila najkrajsiu princeznu na svete :slight_smile:), takze v podstate ani neviem co sa tu deje. :astonished: Akurat som sa dnes vecer chystala dat nejake fotecky do albumu.

Mm chce hrozne ostat v londyne, jemu sa velmi paci, ale ja nie som az taka nadsena, chcela by som spat do AU, ale uvidime v septembri. Pokial dostane trvalu prac.ponuku tak def zostavame v Uk o rok dlhsie. Ved uvidime. Xx
9. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajushka este 10 dni a budem pani :slight_smile:
@milluska pohladnicu Ti aj ja mozem poslat :slight_smile: uz som sa raz zucastnila takej "zbierky" - jedna baba byvajuca v amerike zbierala pohladnice, tak jej vtedy kopec doslo z celeho sveta :slight_smile: sme sa tiez na nete zoznamili :slight_smile:
@evuliki ja stale nechapem, naco je niekomu vymysleny nick a vymysleny pribeh, co tym dosiahne? akoze pochopim, ze sa take deje na zoznamkach a azetoch, ale naco tu?
9. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ludia sa asi moc nudia..ale ked sa niekto zabava v teme zomrelo mi dieta,to sa mi uz otvara kudla vo vacku :angry:

9. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek