• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
ahoj sante,no to je super že hned na druhý pokus sa vam dcerka zadarila :wink: kiežby to aj u nas tak bolo :pensive: ale tak,ak by aj nie,stačilo by aj na tretí :grinning: len aby sme dlho nečakali :frowning2:
No aj my plánujeme v lete dovolenku a kiežby už aj z mimi v brušku :pensive: ale my sa začíname snažiť až o 2 mesiace..hoci pôvodný plán bol až po lete,začiatkom jesene ale manžel to všetko zmenil :grinning: a mal pravdu,ved nemame načo čakať a je jedno či sa narodí na jar,v lete,v zime,hlavne aby bolo :wink: :wink: :wink:
12. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalia, nám to tiež nesúri, počkáme si na bábatko, ale chcem už hned :grinning: :grinning: :grinning: a teda zišlo by sa do 3 rokov malej, kedže je plný stav školok a nemám ju kde dať...
pevne dúfam že ani jedna z čakateliek nebude musieť dlho čakať a čoskoro budeme čítať len krásne správy, na to sa teším :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
quitka, ja si to platím aj preto ak by som bola na PN, tak aby som dostávala,viac peniažkov :slight_smile: baby, tak to my sa snažíme toľko, že to bude zázrak ak sa nám to podarí do Vianoc :wink:
12. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sante,v to pevne dúfam aj ja,musíme veriť že sa nám to všetkým podarí :wink:
megynka,verím že už to nebude dlho trvať a budeš tehulka-teda dúfam že my všetky :wink: :slight_smile: :wink:
To bude úúúplne úúúžasné ked si tu pomaly začneme čítať jedna po druhej že už sme tehu :dizzy_face: :dizzy_face:
Treba byť optimisticky naladený a neísť do toho s tým že dnes splodíme dieťa :sweat_smile: viaceré tu napísali že ked to najmenej čakali,tak vtedy to prišlo :pensive: nesmieme velmi velmi velmi chcieť ale nesmieme si ani pripúšťať že sa to nepodarí,snád ma chápete :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute buduce mamicky a mamincky :grinning:
dali sme si s malym 2hodinky slofika, tak mi to dobre padlo :wink:
ja som trosku smutna, ze moje telo este nevyzera,ze by chcelo dalsie mimi vynosit,ale zase spolieham sa na to ze moj muzik ma "kvalitny material" a mozno sa nam zadari aj teraz. Chcela som co najmensi rozdiel medzi detmi, ak budeme vsak cakat do leta,tak to budu aj dva roky.. :angry:
12. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda, my ked sme sa snažili maať prvé dieťa, tak som sa snažila nemyslieť na to, že chcem dieťa :grinning: brala som 10 rokov HAK a podarilo sa to velmi skoro :slight_smile: veľa som čítala prípadov, ked sa prvé dieťa podarilo hned a na druhé čakali velmi dlho... tým pádom sa neutešujem tým, ale rátam aj s tým že každý mesiac ked mi dojde menzes, tak budem sklamaná...
martinex, ako to myslíš že tvoje telo nevyzerá na druhé mimi?
12. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ženy :wink:

koukám, že jste se rozjely :slight_smile: Musela jsem dát noťas do reklamace, tak jsem neměla přístup na net :/

Sante, já brala HA 7 let a jak jsem jí vysadila, tak jsem hned otěhtoněla, ale jak příšeš, při každé MS budu také sklamaná :sweat_smile: jinak druhé mimi bylo plánované? nebo jste se rozhodli až někdy teď?
Před měsíce jsem si myslela, že už těhu jsem :sweat_smile:

Marti: Jak to myslíš? Kvůli té MS? Já jsem stáhla kojení z 8 kojení z celého dne na 2, tak snad to brzy ukončím, aby mi to nebránilo v dalším početí..

Jinak přeji příjemný víkend :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sante lebo som bola na utz a mam uplne hladku sliznicu maternice, cize sa mi este nerozbehol cyklus,co moze trvat podla dr aj rok :frowning2:

jesterka ja kojim uz minimalne, a stale nic... sak uvidime, raz tehu byt musim :grinning:

a inak dobre ranko :sunglasses:
13. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, když jsem byla na UTZ na začátku února, tak mi tohle řekli také a teď už to mám, tak hlavu vzhůru!!! :wink:
13. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej, len ma to trosku sklamalo,kedze som MS mala v januari... ale sak ono sa to rozbehne :wink:
13. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, mě to vynechalo třeba 3 měsíce, ale je to vše tím kojem :dizzy_face:
13. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesterrka, ako tak pozerám, dnes má tvoj synček narodeniny :slight_smile: JAROUŠKOVI VŠETKO NAJLEPŠIE A NAJKRAJŠIE K PRVÉMU RÔČIKU :slight_smile:
Marti prajem aby sa ti rozbehlo čo najskor pravidelné mesiačikovanie :wink:
My zatial sa snažíme len mesiac, ale dúfam že čoskoro ... :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sante, díky za přání, ale dnes to není ač tam je 1 rok a 0 měsíců :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, neuvedomila som si, takže spätne blahoželám :slight_smile: :grinning:
14. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hallo??? nikde nikto :confused:

baby tak ako Vás tak čítam tak vy sa už všetky snažíte a je tu niekto taký, ktorý sa len chystá?? :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj quitka my sa ešte nesnažíme ešte len prípravy :slight_smile: takže zatial sa iba pripravujeme na snaženie :wink:
15. bře 2010 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituska1...aj my, zatiaľ o tom ešte moc nehovoríme, ale v jeseni sa možno do toho dáme :wink: a kedy chcete začať?
15. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
quitka tak mi tiez o tom nikomu ešte nehovorime to viete iba tu na modrom konikovy inač rodina vôbec ani nevie kedy chceme ich prekvapit no ale každy už očakáva a hlavne rodičia sa nemôžu dočkať kedy budú starými rodičmy keďže to bude prvá vnučka alebo prvý vnuk :slight_smile: :grinning:
no my by sme chceli zacat v júly dobrat posledne anti a v auguste pauza a v septembri alebo mozno uz v auguste neviem no uvidime :slight_smile: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné, ale ja som to skôr myslela, že s manželom sa o tom moc nerozprávame, len o tom, že chceme, ale ešte sme nenaplánovali kedy, ale ja by som to videla na túto jeseň :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,
quitka, tak to by si mu asi mala trošku naznačiť, aby nebol vyľakaný, že tak naraz :sweat_smile:
15. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
megynka....asi som sa blbo vyjadrila, ale jasné, že manžel o tom vie, že chceme :grinning: ale my by sme chceli až do nového domčeka, ale ktovie kedy sa budeme sťahovať a čakať tak dlho, neviem, neviem...asi sa skôr s bábom potlačíme v starom :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeny :wink:
no ten môj manžel je nevyspytatelný :grinning: včera sme všetok nabytok z izby vysťahovali a dnes maluje :grinning: ešte sme včera kupili plavajucu podlahu a dnes sa ide malovať a potom meniť podlaha :sweat_smile: -konečne sme vyhodili ten hrozny koberec :angry: :grinning:
a to sme s tým mali začať až po velkej noci,nuž,ale manžel z dlhej chvíle začal sťahovať nábytok a farba už čaká :grinning: a ozaj,od včera som dobrovolnou platitelkou v socialnej,tak o 2 mesiace ideme na to :grinning: :grinning: :grinning: ,no aspon do velkej noci budeme mať vynovenu izbu :sweat_smile: len sa trošku obavam vysledku :unamused: plavajuca sa mi pačila uplne ina ale stála nekresťanske peniaze a ja nedam za plavajucu do jednej izby 250eur,tak sme vybrali inú a tá stala niak 100eur,tak fajne a ked postavime domček,tak tam už bude všetko podla mojich predstav,tu je to len take zutulnovanie na najbližšie 2 maximalne 3 roky..
No ved uvidime čo z toho vznikne a ako dopadnu moje predstavy naživo :sweat_smile: :sweat_smile:
No ale potom nas čaká ovela prijemnejšie činnosť,ja som myslela že ked som sa včera bola zaregistrovať v socialnej,že mi to budu zaratavať až od začiatku noveho mesiaca,ale oni to rataju hned ako sa prihlasim..tak prva splatka bude za pol mesiaca,ja som si dala to maximum 47 eur,aspon bude na toho pol roka dosť slušna materska :wink: a potom už len rodičovsky ale na materskej poteší každa korunka,no nie?
Takže koncom mája,začiatkom júna ideme na tooooo,len musíme veriť že sa zadarí rýchlo :wink: :wink:
16. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
quitka, len sa potlačte ak sa zadarí :sweat_smile: my by sme sa tiež radšej tlačili, no zatiaľ nemáme s kým :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, můžu se taky přidat? :wink:
16. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snehurka,vitaj! :wink:
Samozrejme že sa môžeš pridať :slight_smile:
Rozmýšlate nad druhým dieťatkom?
16. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalia21: moc díky za přivítání. Přesně tak, pomalinku přemýšlíme, že bychom Terezce pořídili sourozence, aby od sebe nebyli o hodně let.
16. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snehurka, máme rovnaké zmýšľanie :wink: a skoro rovnako staré dievčatká :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
snehurka-no u nás to bude prvé a dúfame že sa nebudeme musieť privelmi dlho snažiť a mimi bude čoskoro v brušku :slight_smile:
To by bolo určite fajn keby sa vám čoskoro zadarilo-myslím že je dobre ked medzi surodencami nie je velky vekovy rozdiel,aspon si budu o dosť bližší :slight_smile: tak tfuj,tfuj držím palce ked sa začnete snažiť aby sa rýchlo podarilo a vlastne aby sa podarilo nám všetkým ktoré si to prajeme :wink: :wink: :wink:
16. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata mne je to upne jedno ci to bude jaro, leto jesen alebo zima, len nech sa mi uz podari byt tehu.... :wink:
16. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marrad, a ako dlho sa snažíte?
16. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek