• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
@bajushka vidim ze si prisla na to ako sa meni foto :wink:
9. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati super..sikulka je to...pockaj uz sa za nim nabehas...sa mu to zapaci, my sme mali teraz pauzu s chodenim lebo u kamosky spadol a zacal byt az moc opatrny...ale teraz uz zasa lieta jak sarkan... :sunglasses:
9. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a este nieco...sorry ze tak na 100krat ale tolko tu toho je za jeden den ze mi to pomaly doblikava...
k tym kocikom...je sice pravda ze kazde dieta je ine...ale podla mna je super ked sa da dat sportova sedacka uplne dorovna...
viete si predstavit dieta na bruchu napriklad v concord neo? :grinning: a moj dite len na bruchu zaspava...aj ked sa potom otaca a spi aj na chrbte ale inak zaspat nevie :slight_smile:
9. čer 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem taky začala na netu pokukovat po kočárkách a je pravda, že u mě je spíš problém, že se mi nelíbí ty barvy. Plánujeme, že koupíme jeden v nějaké neutrální barvě, aby posloužil i na druhé dítě( pokud teda pak ještě bude), i když nebude stejného pohlaví. Tak by se nám líbil asi nějaký zelenkavý, jak mám v albu. Nebo se mi i líbí černý s bílými květy, teď jsem ho viděla u spousty maminek, ale rozmýšlím, aby tam malému nebylo moc horko a jestli černá není přeci jen pro mimčo blbá. A chtěli jsme koupit hned trojkombinaci, ten co mám v albu, mají na aukru za skvělou cenu, ale nevím, jestli ta cena taky neodráží kvalitu. To by pak byla asi hodně nízká :cry:
10. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruru ja mam tiez cierny a v pohode, este som schvalne skusala ci tam neni moc teplo ked ma zatiahnutu striesku a vobec... :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana ja som nad tym dakedy uvazovala, ale potom som si zacala merat bazalnu teplotu a celkom sa viem podla toho orientovat ... ale inak by som si ten test urcite kupila, zda sa mi to o dost ekonomickejsie, ako tie jednorazove testy
10. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby, ja som bola vcera v Tescu, mali vypredaj strihov, tak som si nakupila kopec :slight_smile: len s velkym premahanim som nekupovala aj detske a tehotenske strihy, lebo to vraj prinasa smolu, dopredu nieco kupovat ... ale aspon strihom na oblecenie pre babiky som neodolala :slight_smile: dufam, ze ich uz skoro budem mat pre koho pouzit :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sa tyka sukromnej temy, nemam s tym problem :slight_smile: aj ked, ako tu uz niektora napisala, uz sa k nam nikto novy neprida potom ...
10. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina tam u vas v ke? super, rada sijes?
hej vraj to prinasa smolu...ale ja som mala pokupene aj skor...a nakoniec sa to ukazalo ze dobre som spravila lebo neskor som mala problemy a maly sa narodil o 6 tyz. skor..
ale poznam aj smutny pribeh, kamaratka bola na konci 7 mesiaca a tiez verila ze ked nieco kupi tak to prinasa smolu az neodolala jednej supravke do postielky..v ten den ako jej prisla bola cela happy nam ju ukazovala a vecer mala krce a narodilo sa jej mrtve babatko :cry: skareda nahoda... a teraz maju krasne dvojicky od aprila... :wink: a na dvojky mali super porodnu vahu dievca 3,60 a chlapcek 3,30kg...a taky su rozkosny, ze nevies koho skor vyboskavat :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano kocky :slight_smile: Vcera som trosku brazdila po nete a tu v It sa najviac pouziovaju kociky Chicco a Peg perego.Asi preto,ze sa tu vyrabaju a su tu aj lacnejsie.Co na ne hovorite?Ma niektora skusenost?Mne sa celkom pacia Peg perego.Aka by inac mala byt velka vanicka?Lebo su tam dost velke rozdiely.

Vidim,ze sme vsetky za sukromku,tak vieme ako postupovat dalej?Treba napisat adminovi?
no tak sa prida tu...a potom zvazime ci ho pustime :grinning:
@beuska1986 kamoska mala peg perego skate a bola s nim spokojna...a dokonca teraz maju vylepsene vanicky lebo vtedy tam mali taku ako keby vlozku co sa nedala vyberat azbytosne to zmensovalo kocik..alebo skor..vacsie dieta tam bolo moc narvane...ja som ho mala od nej pozicany na par dni a za ten cas som nenasla chyby podla mna super...suseda ma pp pliko p3 a je pekny a podla mna aj prakticky lahky a skladny a ma polohovatelnu vanu co je podla mna super vec pre babtka co sa narodia v lete, v zime este mesedi ale chce vidiet svet tak nemusi byt v sportaku aby ho prefukovalo...dufam ze si ma pochopila... a ja teraz uvazujem o kupe pp si...inak celkovo som na pp nepocula nejak staznosti...ale urcite tu je tema kde porovnavaju kociky :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella hej, v ke .. asi rusia oddelenie galanterie, lebo aj zipsy a gombiky mali za smiesne ceny, tak som si nakupila :slight_smile: sijem rada, len na to nemam tolko casu, ako by som chcela ... ale inak sa viem pri tom dobre vyrelaxovat :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina asi aj u vas budu prerabat... u nas tiez prerobili tesco a minuly tyzden som tam isla po dlhej dobe jak na hotove kupovat vystuz a zrazu nic :confused: tak ja som ten vypredaj nejak nechytila :angry:
10. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella my sme len isli s drahym okolo, tak sme sa sli pozriet, co maju nove a zrazu vypredaj :slight_smile: sem-tam sa podari, aj supravu hrncov sme tak kupili, ze za polovicnu cenu a to sme tiez len nahodou isli okolo :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mycha,pochopila :grinning:dobre si to vysvetlila :wink:Idem ich teda este lepsie pokukat aby som zistila aky je rozdiel medz Si a Pliko. Nesmejte sa na mne please baby :grinning: Ja som na konovi hlavne preto aby som sa nieco priucila,lebo moje vedomosti su zatial fakt nulove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 moja mama vzdy hovorieva, ze zivot Ta nauci :grinning:
10. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, dakujem za IP, popridavam si vas na FB :wink:
Bajushka, pekne foto :wink:
Evuliki, tak hod do IP nick, nech teda viem, ci aj ty si mne povedoma :wink:
Ruru, tebe drzkam palceky :slight_smile:
Vidim, ze riesite dnes kociky, ja ani nemam predstavu o cenach, ale budete niektora kupovat aj starsi??
Totiz na novy asi tak lahko mat nebudeme :frowning2:
10. čer 2010 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pifi :grinning: ma svatu pravdu
10. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Millus,ja ta uz mam :wink:Teraz bola kamoska v Polsku a hovorila,ze sa daju kociky kupit velmi lacno.Ona kupila myslim za 200 eur 3j kombinaciu.Ale len teraz rodila,tak kvalitu neviem.
10. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
si je proste golfac a na pliko sa da dat aj vana...a ma ine koles, sak popozeraj, vobec sa tu nikto nesmeje..klidek :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobre robis, ja som tiez nic nevedela a na konovi som sa registrovala az po porode a su tu super temy s radami kebyze viem, ze je kon tak som tu omnoho skor a kopec veci by som inac kupovala..teda ne az tak kopec ale nieco urcite... :slight_smile:

@pifina super, to niekedy clovek tak dobre vychyti...hrnce by sa ja nam zisli...ale zato som kupila 2 tescoma panvice za cenu jednej.. asi pred mesiacom...ale ani jednu nemozem pouzivat lebo nefunguje na indukciu :grinning: ale v novom mudeme mat plynovy sporak takze ok... :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som na fb ak chcete Michaela Mackovicova
a co sa ty ja vojetych kocikov podla mna je to fajn...mne ked mm povedal, ze kupime cez bazar tak som ho poslala niekam a mame novy ale to som este nebrazdila po nete ttak ako teraz...segra si ide kupovat pouzivany, a pobehala obchody s kocikmi aby poskusala aky by chcela a na nete hlada za dobre ceny len ho podla mna treba vidiet nazivo kym ho kupite aby vas neoklamali ze mu nic neni a na druhej ulici vam vypadne koleso :slight_smile: ale da sa kupit dobry kocik pouzivany aj za tretinovu cenu co je podla mna super...
10. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano prave som to pozerala :slight_smile: Krajsi je asi Skate,ale vanicka ma 60 cm a Pliko ma 70 :confused: Neni 60 strasne malo?Sak niektore deticky sa len narodia 55 cm.Kolekcia 2010 ma aj krasne farby,paci sa mi ten fialovy.Ale kym to bude aktualne stihnem asi aj 2011 co :grinning:
10. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ved prave pozeram,ze rocny kocik a uz ja na ebay za tretinu.A to je este rok v zaruke cize pohodicka.
10. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to praveneviem, ale pocula som, ze v tych novych skateoch sa da vybrat ta vlozka atym je vacsi ale neviem, nepozerala som to
10. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
beuska: Nikdo se ti tu určitě smát nebude. Já vím také zhola prd, protože u nás v rodině teď nikdo mimi nemá, jen jedna kamarádka, ale s tou se vidím tak jednou za půl roku. Tak také jsem ráda, že se tu dají sehnat potřebné informace, poradit se s lidmi, kteří řeší to samé a mimo jiné se tu dá i bezva pokecat.
Já přemýšlím o těch kočárkách z aukra, jsou nové a ta trojkombinace stojí kolem 6 -7 tis. A v Polsku, když jsme jednou byli na nákupech, tak jsem na ně také koukala a zdají se mi být pěkné, i katalog jsem si tehdy přivezla, ale to už je tak 3 roky zpátky. S manžou plánujem, že je tam letos možná zajedem okouknout.
A moc Vám všem děkuji za palečky :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiha je vas tam 6 :grinning: Ty si ta v lehatku hej?
10. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojdem zmerat aku mame my vanu...ale niektore deti ani nechcu byt dlho vo vanicke nas bol do 3m potom len na kratke trasy ked spal, inak robil cirkus ked nevidel...
10. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 ja som v lehatku ruzovom na plazi hej
10. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a napiste mi ze ste s kona lebo mna si tam pridava tlko ludi kopec ani nepozna, to potom rusim
10. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek