• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Poslane :wink:
Teraz pozeram tie sukromne skupiny a je to lahke.len zakladatel musi byt niekto kto sem bude mat cas chodit,lebo len on potom prijma novych clenov.
A tiez si musime vymysliet nazov.Tento je moc dlhy nie?
10. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že tu spousta z nás je denně, tak to by neměl být problém.
millu: už jsem si tě přidala na Fb.
10. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruru,ty si ta v bielo-hnedom triku?
10. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
beu: No asi to tak vypadá. Ve skutečnosti je to vínovo-béžové :grinning:
10. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: No hlavne,ze som tipla dobre :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky idem nieco ukuchtit.dovidenia poobede :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
beu: No ono to na té malé fotce tak vypadá... A na tipování šikulka :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neuveriite co sa nam prave stalo...rano si mm zobral moje auto, ze mi ho umyje, dofuka a natankuje /nic lepsie ho nemohlo napadnut/ ale bola som dohodnuta s maminkou ze sa tam zastavim, tak som ho potrebovala doobeda spat...mm mal vela prace tak ma poprosil ci si nepridem po auto ja do jeho prace tak som isla vymenili sme si auta a akurat som parkovala ked mi zvoni telefon a mm mi volal ze nejaky inteligent napakoval do aut pred pracou...2 firemne , manzelove a dalsie dve...to neviem jak sa u podarilo... :confounded: skoro ma slahlo ked mi volal, po jednej stranke sme mali stastie, lebo na mojom by bolo viac skody ale je mi do placu ked si predstavim kolko to bude stat penazi... :cry:

@beuska1986 co ides varit...? ja dnes papkam u nasich takze mam kucharske volno a este mame od vcera v chladnicke :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella tak to je blbe, ale zase aspon ze si isla po to tvoje auto a teda zcasti to bolo stastie v nestasti..
Moc to rozbili? to musel byt iny kreten :angry: :angry:
10. čer 2010 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak uz vas mam popridavane niektore, aj fotky mate super :grinning:
10. čer 2010 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cavte bavte zenske :grinning: my sme od 7hore,ale vonku taaak prsi,ze sme ostali doma.Najprv sme hodinu malovali,potom hodinu plastelinovali a teraz mala dava plienky vsetkym babikam,co mame doma,tak mam tak hodku volno :grinning: Ona je uz od roka bez plienok ale kvoli babikam ich musim stale kupovat :grinning: :angry:
A co sa tyka kocikov,ja som na ne maniak :sunglasses: Prvy som mala Quinny Buzz,ma uzasny image,ale to je na nom vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neda sa dat do lahu,je dost tazky a ma strasne siroke zadne kolesa..
Teraz mame buginu Chicco liteway,ta je v pohode,za par euracov,lahucka,skladna...Ale pri druhom babu chcem urcite Bugaboo Bee plus,ten najnovsi,to je pre mna "pan kocik" :wink: Ale nie je najlacnejsi,no splna vsetky moje podmienky-je od narodenia,nemusi mat vanicku,lebo ide uplne do lahu,sedacka je otocna do oboch stran,da sa nakliknut autosedacka,je lahucky,super skladny :dizzy_face: Mozem ho len odporucit
10. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska neviem ako velmi to je, mm mi len volal...a vraj nastastie nestal na kraji, vraj strasny buchot to bol ale nastastie nezdrhol ten chlapik, vratnik ho hned spacifikoval...nastastie tam bol ok vratnik lebo je tam aj taky co ho nezaujima co neni v areali za pkotom...a pritom aj parkovacie miesta pred plotom patria k firme...
a hlavne ze som tam nebola ked tam ten debil letel...lebo keby sa malemu nieco stalo tak ho asi na mieste uskrtim...ked nejde o zivot tak nejde o nic..tak su napr umyvacku kupime o mesiac neskor...
10. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mychaella: No tak to je mazec. Ale jestli vědí, kdo to byl, tak vy tu opravu platit nebudete, ale půjde to z povinného ručení toho, kdy to naboural, a že to byl šikula :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám jednou takhle někdo najel do auta před panelákem a ještě ujel, ale naštěstí si manžel opsal spz a já pak začala dělat takový kravál po paneláku, že jedna ženská vylezla a přiznala, že to byl její bratr a že si prý jel jen pro papíru od pojištění dom. Podle mě chtěl ujet, ale měl smůlu. Hned jsme to nahlásili na policii a celou opravu auta zaplatil.
Co se týká obídku, tak já dnes mám těstovinový salát s kuřecím masem. Mňam.
10. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuliki ...bee aj bee plus je velmi pekny ten sa aj mne paci....liteway je jediny kocik od chicca co sa mi paci a ma aj dobru cenu lenze ja ked som tam maleho posadila tak ho bol plny kocik :unamused:
10. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rurunka hej ale aj tak opletacky a musime to zaplatit a myslim ze potom to poistovna preplati...teda aspon tak to bolo ked raz do nas napakovalo auto ale to bolo davne este s nasimi...a dokonca som pocula ze nepreplacaju niekedy plnu sumu

a to ste mali stastie ze ste ho hned tak vymakli...ja som bola s malym u dr este ked mal 2 mesiace a ked som sa vracala tak tiez mi niekto nabural auto a nikoho nikde nastastie to nebolo nic hrozne...akurat viem, ze to bolo zlte auto lebo mi tam ostali take zlte cmuhy...ale nastastie nam to spravil kamos za bandasku piva... :grinning:
10. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella dala som si Ta na fb...mame 2 spolocnych kamosov,teda kamosky :slight_smile:
idem Vas docitat,bola som vonku,no je tam tak teplo,ze sa fakt neda ani existovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

mychaella je to tak,ze pojdes na obhliadku a oni ti vystavia rozpocet kolko bude stat oprava, s tym rozpoctom pojdes do servisu-presne na tu sumu spravia fakturu a tu potom,ked ju zaplatis odnesies do poistovne...neni problem,lebo sak suma je podla ich obhliadaca... alebo potom na kryci list-ten ti vystavi poistovna,cize nemusis nic platit a servis si to s poistovnou riesi sam :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to byla spíše náhoda. Do naší bytovky se stěhovali nějaká nová rodinka, tak jsem koukala z okna, jestli jim tam auto nezavazí, protože je tu strašně málo míst na parkování a auta namačkaná a najednou jsem viděl, jak mi kdosi nacouval do dveří, tak jsem hned křičela na manžela a ten vyletěl na balkon a na posledni chvilu opsal číslo. Jinak by jsme byli v háji. Vím, že jsme pak dostali nějaký papír od policie, s tím jsem musela na jeho pojišťovnu, tak jsem ještě cosi dostala za doklady a s tím vším jsem pak teprv jela do servisu a ti, že fakturu hned pošlou na tu pojišťovnu. Co vím, tak servis si napsal asi 22 tis, ale proplatili jen 17. A kdo platil ten zbytek netuším, my jsme to nebyli. Jen nám přišel doklad od servisu, že je vše uhrazené.

Ale aspoň, že se nikomu nic nestalo. S tím, že pokud nejde o život, tak nejde o nic, máš pravdu. I já to občas říkám.
ja som bola chvilku vonku a stacilo mi...ale ked sa maly vysli tak ficim k nasim nech sa vyblaznia, aj mamina aj maly a ja si trocha oddychnem... :wink:
Jo na to jsem zapomněla, jak píš martinex, že z té jeho pojišťovny u nás byl nějkaký chlap na odhadnutí pojistné škody. Ale my neplatili nic, faktura šla přímo do jeho pojišťovny.
10. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex no ja nastastie s tym behat nebudem ale mm...aspon ze tak , len kolko starosti je s tym... :unamused: no co uz...
10. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak oni to nejak vyriesia, ale podla mna na toto bude treba aj policiu kedze 5 aut sundal...
10. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mychaella to ano...teoreticky by to malo ist z jeho poistky,aspon nejaka cast
10. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn...som si myslela ze budem platit kopec penazi...lebo my nejak casto neburame tak neviem... :grinning:
10. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam navarene.Ale tak som sa pritom spotila,ze uz ani nemam chut jest :confounded:

Mysi,varila som sosovicovu polievku a rezne.Take typicke talinske jedlo :grinning: Sa vytesujem,ze uz dneska nebudem musiet varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jej a auticka mi je luto.My sme mali tento rok neskutocne nestastie na predne sklo.3 krat za 4 mesiace nam ho rozbil kamienok za jazdy.Nastatie nam ho vzdy preplatili aj ked 3ti krat na nas pozerali jak na blaznov :grinning:

Uz niekto rozmyslal ako nazvat sukromnu temu?
10. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 ty si jaka friska pocuvaj :grinning: sosovicovu mam odvcera v chladnicke, som robila mne a malemu a mm jedol spagety s mletym masom a omackou to tam tiez este je.. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 no myslela som na to, ze by sme mali nieco vymysliet heh ale nazov som nevymyslela
inak nasi maju predne sklo nonstom rozflaknute od kamienkov lebo tam kde byvaju sa tazi strk a stale tam jazdia s plne nalozenymi autamu a padaju kamienky...a zatial vzdy im to preplatili
10. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sak som to chcela mat rychlo za sebou :grinning: Velmi rada varim,ale nie v takomto teple.A ked zapnem klimu hned ma zacne boliet hrdlo :angry:
10. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beu: Tak musíš asi nějaký název vymyslet. Mohli jsme být podzimní těhulky 2010, ale holky už nám tu začínaj těhotnět, tak by to asi nebylo úplně to pravé :grinning: Ale všem to moc přeji :wink:
10. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mychaella a kde presne to byvas v Dubravke?Ci uz ste prestahovani? Inak mi je luto toho auta.... :unamused:
beu Ty uz mas talianske priezvysko? :slight_smile: :slight_smile:

Ja v takomto teple ani nemam chut na jedenie.....teda iba na take nieco lahke...alebo by som si dala parene buchty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze lahke :grinning:
10. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek