• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
ruru a co tak: snazilky a buduce tehulky 2010? :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babeny a co tak: "Snazilkovanie a tehulkovanie v blizkej dobe :slight_smile:" :grinning:
10. čer 2010 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia :grinning: :grinning: :grinning: tak toto bolo dobreeeee!!!
10. čer 2010 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beu: Já mám s klimou to samé. Nemáme jí doma, ale v autě a když ji v létě pustím, když jedu k rodičům (mám to 2 a půl hoďky), tak vždy jsem hned nachlazená a bylí mě v krku. Pak si vždy nadávám, že ji nemám pouštět, ale kdo to má v tom vedru vydržet.
mamus: To to je opravdu velmi lehké jídlo :grinning:
10. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že se tu ty návrhy začínají rozbíhat. Tak určo něco vyberem :grinning:
10. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamusia,nemam.Nechcela som si davat priezvisko,tak som si dala mesto kde byvame :wink:
10. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo nase buduce <3<3<3

na agatovej a este sme tu...zatial..do zajtra :slight_smile: a vy kde byvate? :grinning: :grinning: parene buchty? to ma ani nenapadlo ..v tom teple

mna zasa boli hlava s klimy, ale ja si v aute otvaram stresne okno..je tam super vzduch ani na maleho mi nefuka... :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hore mali byt srdiecka :frowning2:
10. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s těma srdíčkama by to byl pěkný název.
10. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mych na Gallayovej nad Saratovom.

No tak ma proste napdlo,ze ked som bola mala,tak som vzdy chodila na 2-mesacne prazdniny k babke a ta mi robila parene buchty....tak sa mi to asi pripomenulo.....ze leto a parene buchty :grinning:

Ja klimu tiez nemozem,bo hned by som dostala cystitidu......ale aj tak ak sa klima pusti,tak ked sa vystupi z auta,tak sa ide umriet!

Beu ale znie to dobre..ako priezvysko :slight_smile: Ten baset,je Vas?Strasne zlaty...... :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia ty si janka jankowska? poznas eriku nagy? ona ide prave ku mne a ideme spolu k nasim
10. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej,poznam :slight_smile: Ma tu tak zverejnujes.... :grinning: :grinning: My sme byvali nad nimi,pozname sa od detstva a potom sme sa v 13-tich prestahovali do Nr......a teraz som tu znova...v BA :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozeme sa volat aj "Snazime sa od juna 2010" :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia jeeej prepac, som si neuvedomila... :unamused:

me je to jedno baby ale rychlo lebo potom tu zverejnujem nechcene informacie
10. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vpoho :wink:
A Ty odkial poznas Eriku?
10. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulky ste kocky!Mne sa pari z hlavy,ale zatial ma nic nenapada.

Mamusia,ano,krasna je vsak?Jaj to je moja laska usata :dizzy_face:
Ja zas nemozem z vasej svadbicky!Strasne vam to seklo.Aj teraz nosis tak vlasy?
10. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beu hej,zlata je. Aj my chceme havka,no zatial este nie,az po 2 baby potom....zatial mame kocura a zajacika,to staci :slight_smile: A nema problemy z ocami,bo take opadnute vacsinou sa zapaluju......
Teraz mam inak vlasy,tak ako mam na profilovke.......my sme taky extravagantosi :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze taky su zlati, taky ini...a rozkosne baby mate..chcela som hodit koment ale nejde mi to blbne mi fb nejak
my sme spoluziacky zo strednenej...jedna z mala normalnych bab
10. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nastastie este nemala nic z ocami,ale hej je to u nich caste.Tiez mavaju problemy s chrbticou,ale snazime sa ju udrziavat stihlunku nech nas to obide.

10. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme najprv nechceli svadbu,ze az ked bude mat nasa Zoinka tak 2 roky,ze bude mala druzicka :slight_smile: ale nakoniec bol mm v Polsku na sluzobke na 1,5 mesiaca a taaaaak sme si strasne chybali,ze sme to nakoniec spiskali narychlo :slight_smile: iba my,rodicia a svedkovia a moja babka este :grinning:
To co s tym nazvom? Musime sa poponahlat,bo niekto otehotnie a to meni situaciu :grinning: :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, ze mate zvieratka...ja tiez chcem kupit nejake ale vzdy ked niekde sme tak vsetky sa mleho boja :grinning: ale rozmyslala som nad niecim nenarocnym ako je zajko...alebo suchozemska korytnacka
10. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, ako sa tu máte? Dlho som tu nebola, lebo som nemala náladu na písanie, lebo mi pred mesiacom zomrel ocko :pensive:
už máme nejaké tehulky?
10. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alebo:
Coskoro so (srdieckom,neviem ako sa robi :grinning: ) v brusku

10. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
quitka: Tak to je mi moc líto. A určitě se tu nikdo nediví, že si neměla náladu za náma chodit.A vypadádá to, že jednu těhulku už tu máme - legincu
10. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Quitka,to mi je luto moja :frowning2: Uprimnu sustrast a vela sil prajem.

Mame uz jednu tehulu a cakame na dalsie :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uprimnu sustrast @quitka
10. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem Vám, je to veľmi ťažké... :cry:
gratulujem tehuľke, my sa ešte nesnažíme, a ani neviem kedy začneme, lebo aj s domčekom máme sklz, keď stále pršalo tak sme nemohli robiť, teraz je síce krásne, ale môj muž musí byť v práci, takže sa nám velice darí :angry: takže neviem či to neodložíme až na jar, no uvidíme, ale dúfam, že tu môžem k Vám chodiť naďalej :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne Quitka,ze sa vobec pytas :wink:
10. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@quitka to mi je luto...a prajem vela sil...
a aj s domcekom a babatkom nech sa dobre dari...

a ten nazov sa mi paci...coskoro so srdieckom v prusku...

baby mne sa to moje srdce prave zobudilo tak ide si ho obriadit a padame, vecer tu budem asi, zatial sa majte pekne
10. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pekne poobedie Mysi :slight_smile:

A vieme niektora ako sa robi srdce? :grinning:
10. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek