Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde 🙂 ať je to letňáče 😉
mamusia
10. čer 2010
ruru a co tak: snazilky a buduce tehulky 2010? 🙂
milluska
10. čer 2010
Babeny a co tak: "Snazilkovanie a tehulkovanie v blizkej dobe 🙂" 😃
milluska
10. čer 2010
@mamusia 😃 😃 😃 tak toto bolo dobreeeee!!!
rurunka
10. čer 2010
beu: Já mám s klimou to samé. Nemáme jí doma, ale v autě a když ji v létě pustím, když jedu k rodičům (mám to 2 a půl hoďky), tak vždy jsem hned nachlazená a bylí mě v krku. Pak si vždy nadávám, že ji nemám pouštět, ale kdo to má v tom vedru vydržet.
mamus: To to je opravdu velmi lehké jídlo 😃
rurunka
10. čer 2010
Koukám, že se tu ty návrhy začínají rozbíhat. Tak určo něco vyberem 😃
beuska1986
10. čer 2010
Mamusia,nemam.Nechcela som si davat priezvisko,tak som si dala mesto kde byvame 😉
mychaella
10. čer 2010
alebo nase buduce ❤❤❤

na agatovej a este sme tu...zatial..do zajtra 🙂 a vy kde byvate? 😃 😃 parene buchty? to ma ani nenapadlo ..v tom teple

mna zasa boli hlava s klimy, ale ja si v aute otvaram stresne okno..je tam super vzduch ani na maleho mi nefuka... 🙂
mychaella
10. čer 2010
to hore mali byt srdiecka 😞
rurunka
10. čer 2010
Tak s těma srdíčkama by to byl pěkný název.
mamusia
10. čer 2010
Mych na Gallayovej nad Saratovom.

No tak ma proste napdlo,ze ked som bola mala,tak som vzdy chodila na 2-mesacne prazdniny k babke a ta mi robila parene buchty....tak sa mi to asi pripomenulo.....ze leto a parene buchty 😃

Ja klimu tiez nemozem,bo hned by som dostala cystitidu......ale aj tak ak sa klima pusti,tak ked sa vystupi z auta,tak sa ide umriet!

Beu ale znie to dobre..ako priezvysko 🙂 Ten baset,je Vas?Strasne zlaty...... 🙂
mychaella
10. čer 2010
@mamusia ty si janka jankowska? poznas eriku nagy? ona ide prave ku mne a ideme spolu k nasim
mamusia
10. čer 2010
Hej,poznam 🙂 Ma tu tak zverejnujes.... 😃 😃 My sme byvali nad nimi,pozname sa od detstva a potom sme sa v 13-tich prestahovali do Nr......a teraz som tu znova...v BA 🙂 🙂
pifina
10. čer 2010
mozeme sa volat aj "Snazime sa od juna 2010" 🙂
mychaella
10. čer 2010
@mamusia jeeej prepac, som si neuvedomila... :-|

me je to jedno baby ale rychlo lebo potom tu zverejnujem nechcene informacie
mamusia
10. čer 2010
To je vpoho 😉
A Ty odkial poznas Eriku?
beuska1986
10. čer 2010
Sikulky ste kocky!Mne sa pari z hlavy,ale zatial ma nic nenapada.

Mamusia,ano,krasna je vsak?Jaj to je moja laska usata x-)
Ja zas nemozem z vasej svadbicky!Strasne vam to seklo.Aj teraz nosis tak vlasy?
mamusia
10. čer 2010
Beu hej,zlata je. Aj my chceme havka,no zatial este nie,az po 2 baby potom....zatial mame kocura a zajacika,to staci 🙂 A nema problemy z ocami,bo take opadnute vacsinou sa zapaluju......
Teraz mam inak vlasy,tak ako mam na profilovke.......my sme taky extravagantosi 😃 😃
mychaella
10. čer 2010
ze taky su zlati, taky ini...a rozkosne baby mate..chcela som hodit koment ale nejde mi to blbne mi fb nejak
my sme spoluziacky zo strednenej...jedna z mala normalnych bab
beuska1986
10. čer 2010
Nastastie este nemala nic z ocami,ale hej je to u nich caste.Tiez mavaju problemy s chrbticou,ale snazime sa ju udrziavat stihlunku nech nas to obide.

mamusia
10. čer 2010
My sme najprv nechceli svadbu,ze az ked bude mat nasa Zoinka tak 2 roky,ze bude mala druzicka 🙂 ale nakoniec bol mm v Polsku na sluzobke na 1,5 mesiaca a taaaaak sme si strasne chybali,ze sme to nakoniec spiskali narychlo 🙂 iba my,rodicia a svedkovia a moja babka este 😃
To co s tym nazvom? Musime sa poponahlat,bo niekto otehotnie a to meni situaciu 😃 🙂
mychaella
10. čer 2010
super, ze mate zvieratka...ja tiez chcem kupit nejake ale vzdy ked niekde sme tak vsetky sa mleho boja 😃 ale rozmyslala som nad niecim nenarocnym ako je zajko...alebo suchozemska korytnacka
quitka
10. čer 2010
Ahojte babenky, ako sa tu máte? Dlho som tu nebola, lebo som nemala náladu na písanie, lebo mi pred mesiacom zomrel ocko |-|
už máme nejaké tehulky?
beuska1986
10. čer 2010
Alebo:
Coskoro so (srdieckom,neviem ako sa robi 😃 ) v brusku

rurunka
10. čer 2010
quitka: Tak to je mi moc líto. A určitě se tu nikdo nediví, že si neměla náladu za náma chodit.A vypadádá to, že jednu těhulku už tu máme - legincu
beuska1986
10. čer 2010
Ahoj Quitka,to mi je luto moja 😞 Uprimnu sustrast a vela sil prajem.

Mame uz jednu tehulu a cakame na dalsie 🙂
pifina
10. čer 2010
uprimnu sustrast @quitka
quitka
10. čer 2010
ďakujem Vám, je to veľmi ťažké... 😢
gratulujem tehuľke, my sa ešte nesnažíme, a ani neviem kedy začneme, lebo aj s domčekom máme sklz, keď stále pršalo tak sme nemohli robiť, teraz je síce krásne, ale môj muž musí byť v práci, takže sa nám velice darí ]-( takže neviem či to neodložíme až na jar, no uvidíme, ale dúfam, že tu môžem k Vám chodiť naďalej 🙂
beuska1986
10. čer 2010
Jasne Quitka,ze sa vobec pytas 😉
mychaella
10. čer 2010
@quitka to mi je luto...a prajem vela sil...
a aj s domcekom a babatkom nech sa dobre dari...

a ten nazov sa mi paci...coskoro so srdieckom v prusku...

baby mne sa to moje srdce prave zobudilo tak ide si ho obriadit a padame, vecer tu budem asi, zatial sa majte pekne
beuska1986
10. čer 2010
Tak pekne poobedie Mysi 🙂

A vieme niektora ako sa robi srdce? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli